Detta är resultaten från Skadevi Cup 2013. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2020 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Emmaboda kombination Pojkar 13 11-manna
AIK FF Pojkar 12
AIK FF Pojkar 13 11-manna
Alingsås KIK Flickor 12
Askim FK (Norge) Askim FK (Norge) Flickor 13 11-manna
Assyriska BK Pojkar 14
Backatorp IF Pojkar 14
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 14
Bergdalens IK Flickor 15-16
Bergdalens IK Pojkar 12
Bergdalens IK Pojkar 13 11-manna
Bergdalens IK Pojkar 16
BK Häcken  Pojkar 14
BK Kenty Pojkar 14
BK Trix Pojkar 15
BKV Norrtälje Röd Pojkar 12
Bollstanäs  Pojkar 13 11-manna
Boo FF Pojkar 12
Bäckseda IF Pojkar 15
Bærum SK Flickor 15-16
Edet FK Pojkar 15
Edet FK Flickor 14
Ekhagens IF Pojkar 12
Ekhagens IF Pojkar 13 11-manna
Ekholt Ballklubb Pojkar 14
Emmaboda kombination Flickor 13 11-manna
Enebybergs IF Pojkar 13 11-manna
Eskilsminne IF Flickor 13 11-manna
Falköpings FK Pojkar 16
Fanna BK Flickor 15-16
FC Amhult Pojkar 13 11-manna
FC Järfälla Flickor 13 11-manna
Fevang FK Pojkar 14
Filipstads FF Pojkar 14
Filipstads FF Flickor 14
FK Bromma Flickor 13 11-manna
Forsby FF Flickor 15-16
FUB Borås Handikapp
Fässbergs IF Vit Pojkar 12
Fässbergs IF Lila Pojkar 12
Getinge/Kvibille Pojkar 14
Gislaveds IS Pojkar 12
Gnesta FF Pojkar 12
Grönelunds HIF Handikapp
Gullspångs IF Pojkar 15
Götene IF Pojkar 16
GØIF Pojkar 14
GØIF Flickor 14
Halmstad BK Pojkar 12
Herrestads AIF Pojkar 13 11-manna
Hertzöga BK Flickor 13 11-manna
Hertzöga BK Flickor 14
Holmalunds IF Flickor 15-16
Holmalunds IF Pojkar 15
HovåsBilldal IF Pojkar 13 11-manna
Husqvarna FF Pojkar 15
Husqvarna FF Flickor 13 11-manna
Hvetlanda GIF Flickor 14
Hyllie IK Flickor 14
Hällbybrunns IF Flickor 13 11-manna
Hässelby SK FF Flickor 15-16
Hässelby SK FF Flickor 14
Hönö IS Pojkar 13 11-manna
Hörnebo SK Flickor 12
Hörnebo SK Flickor 15-16
Hörnebo SK Flickor 14
IF Brommapojkarna Pojkar 14
IF Böljan Pojkar 13 11-manna
IF Fregatten Handikapp
IF Haga Flickor 13 11-manna
IFK Göteborg Pojkar 12
IFK Göteborg Pojkar 14
IFK Hjo Pojkar 14
IF Kil Flickor 13 11-manna
IFK Klagshamn Pojkar 12
IFK Lidingö FK Pojkar 12
IFK Mariestad Pojkar 12
IFK Mariestad Pojkar 13 11-manna
IFK Mora FK Flickor 15-16
IFK Skövde FK 1 Pojkar 12
IFK Skövde FK 2 Pojkar 12
IFK Skövde FK Pojkar 13 11-manna
IFK Skövde FK 2 Pojkar 14
IFK Skövde FK 1 Pojkar 14
IFK Skövde FK Pojkar 15
IFK Skövde FK/Skövde HIF Handikapp
IFK Uddevalla Pojkar 14
IFK Värnamo Flickor 15-16
IFK Värnamo Flickor 13 11-manna
IK Kongahälla Pojkar 12
IK Oddevold Pojkar 13 11-manna
IK Oddevold  Pojkar 14
IK Rössö Flickor 13 11-manna
IK Viljan Strängnäs Pojkar 14
Johannesbergs LIF (Unified) Johannesbergs LIF (Unified) Handikapp
Jönköping Södra IF Pojkar 15
Kambo IL 1 Pojkar 13 11-manna
Kambo IL 2 Pojkar 13 11-manna
Kareby/Kode 2 Pojkar 12
Kareby/Kode 1 Pojkar 12
KB Karlskoga Gul Pojkar 12
KB Karlskoga Blå Pojkar 12
Kinne Vedums IF Flickor 15-16
Klagshamn/Vellinge Pojkar 14
Knivsta IK Pojkar 14
Kolbotn Hurricanes Pojkar 12
Kullabygdens DFF Flickor 14
Kungsbacka IF Pojkar 12
Kållered SK Flickor 12
Kållered SK Pojkar 15
Kållered SK Flickor 13 11-manna
Kärra KIF Pojkar 14
Köpings FF Köpings FF Pojkar 12
Köpings FF Pojkar 14
Landvetter IF Vit Flickor 12
Landvetter IF Röd Flickor 12
Landvetter IS Vit Pojkar 12
Landvetter IS Grön Pojkar 12
Landvetter IS Pojkar 13 11-manna
Landvetter IS Pojkar 14
Lerkils IF Blå Pojkar 12
Lerkils IF Röd Pojkar 12
Lerkils IF Flickor 14
Lerums IS Pojkar 13 11-manna
Lerums IS Pojkar 14
Lerums IS Flickor 14
Lidköpings FK 1 Flickor 15-16
Lidköpings FK 2 Flickor 15-16
Lidköpings FK Flickor 14
Lindome GIF Vit Flickor 12
Lindome GIF Svart Flickor 12
Lindome GIF Vit Pojkar 12
Lindome GIF Svart Pojkar 12
Lindome GIF Vit Pojkar 13 11-manna
Lindome GIF Svart Pojkar 13 11-manna
Lindome GIF Pojkar 14
Lindome GIF Flickor 14
Linghems SK Flickor 14
Mariestads BK Pojkar 13 11-manna
Mariestads BK Pojkar 14
Mariestads BOIS Flickor 14
Melleruds IF Pojkar 13 11-manna
Mjölby Södra IF Pojkar 13 11-manna
Munkedals IF Pojkar 14
Munkedals IF Pojkar 15
Mörrums GoIS FK Pojkar 13 11-manna
Norrstrands IF Pojkar 13 11-manna
Norrstrands IF Pojkar 15
Näsets SK Pojkar 13 11-manna
Nättraby Goif Flickor 15-16
Onsala BK Blå Pojkar 12
Onsala BK Vit Pojkar 12
Orustlaget Pojkar 13 11-manna
Oskarströms IS Flickor 15-16
Qviding FIF svart Pojkar 13 11-manna
Qviding FIF vit Pojkar 13 11-manna
Qviding FIF Pojkar 14
Rimforsa IF Pojkar 13 11-manna
Romfartuna Gif Pojkar 15
Runar IL Flickor 14
Råda BK Flickor 15-16
Råda BK Pojkar 16
Råda BK Flickor 13 11-manna
Råda BK  Pojkar 12
Råsunda IS Pojkar 13 11-manna
Rävåsens IK Flickor 15-16
Sjömarken/Sandared Sjömarken/Sandared Pojkar 15
Skara FC Pojkar 13 11-manna
Skara FC Pojkar 16
Skultorps IF Flickor 12
Skultorps IF Flickor 15-16
Skultorps IF Pojkar 12
Skultorps IF Pojkar 14
Skultorps IF Flickor 14
Skövde AIK Pojkar 12
Skövde AIK Vit Pojkar 14
Skövde AIK Röd Pojkar 14
Skövde AIK Pojkar 15
Skövde AIK 2 Pojkar 16
Skövde AIK 1 Pojkar 16
Skövde HIF Handikapp
Skövde KIK Flickor 12
Skövde KIK Flickor 15-16
Skövde KIK Flickor 13 11-manna
Skövde KIK Flickor 14
Smålandsstenar Goif Pojkar 16
Snöstorp Nyhem FF Flickor 14
Sollentuna FK Pojkar 16
Stenkullen GoIK Flickor 12
Svalöv BK/Teckomatorp SK Pojkar 16
Svalövs BK Pojkar 14
Svalövs BK Flickor 14
Särö IK  Pojkar 13 11-manna
Södra Sandby IF Flickor 13 11-manna
Team Nes Flickor 15-16
Team Nes Pojkar 13 11-manna
Team Nes 1 Pojkar 14
Team Nes 1 Pojkar 16
Team Nes 2 Pojkar 16
Team Nes Flickor 13 11-manna
Team Nes Flickor 14
Teie IF Pojkar 15
Tenhults IF Pojkar 14
Tenhults IF Flickor 13 11-manna
Tibro AIK FK Pojkar 13 11-manna
Tibro AIK FK Pojkar 14
Tibro AIK FK Pojkar 16
Tidaholm/Ekedalen Pojkar 13 11-manna
Tidaholms GoIF Pojkar 14
Tidaholms GoIF Pojkar 15
Timmele GoIF (Unified) Timmele GoIF (Unified) Handikapp
Tomtens IF Pojkar 14
Torslanda IK Röd Pojkar 14
Torslanda IK Svart Pojkar 14
Torslanda IK Flickor 14
Tranås FF Pojkar 13 11-manna
Trollhättans BoIS Pojkar 13 11-manna
Trollhättans BoIS Pojkar 15
Trollhättans BoIS Flickor 14
Trollhättans FK Flickor 15-16
Trollhättans FK Pojkar 14
Trollhättans FK Pojkar 15
Trollhättans HIF 1 Handikapp
Trollhättans HIF 2 Handikapp
Tölö IF Grön Pojkar 12
Tölö IF Svart Pojkar 12
Töreboda IK Flickor 15-16
Töreboda IK Pojkar 13 11-manna
Töreboda IK Flickor 13 11-manna
Ulricehamns IFK Flickor 13 11-manna
Ulvåkers IF Flickor 15-16
Ulvåkers IF Pojkar 12
Ulvåkers IF Pojkar 14
Ulvåkers IF Flickor 14
Vara HKIF (Unified) Vara HKIF (Unified) Handikapp
Vartofta SK/Kinnarp-Slutarps IF Flickor 14
Vendelsö IK Blå Flickor 14
Vendelsö IK Vit Flickor 14
Villastadens IF Pojkar 16
Våmbs IF Flickor 12
Våmbs IF Flickor 15-16
Våmbs IF Pojkar 12
Våmbs IF Pojkar 13 11-manna
Våmbs IF Pojkar 14
Våmbs IF Flickor 13 11-manna
Våmbs IF Flickor 14
Vårgårda IK Pojkar 16
Wä IF Flickor 13 11-manna
Vänersborgs IF Flickor 13 11-manna
Värings GIF Pojkar 14
Värings GIF Flickor 13 11-manna
Väsby IK FK  Pojkar 12
Västanfors IF FK Flickor 15-16
Västerås IK Gul Pojkar 12
Västerås IK Svart Pojkar 12
Växbo Idrottsförening Pojkar 12
Ytterby IS Flickor 12
Ytterby IS Flickor 15-16
Ytterby IS Pojkar 13 11-manna
Ytterby IS Pojkar 16
Ytterby IS Flickor 14
Ytterby IS  Pojkar 12
Älvsborgs FF Pojkar 15
Älvängens IK Pojkar 12
Älvängens IK Pojkar 14
Ängby IF Flickor 14
Ängelholms FF Flickor 15-16
Örgryte IS Blå Pojkar 12
Örgryte IS Röd Pojkar 12
Örgryte IS Röd Pojkar 14
Örgryte IS Blå Pojkar 14