Dette er resultatet fra Skadevi Cup 2014. Se de seneste resultater fra Skadevi Cup 2021 her.

List of registered teams

Club Team name Category
AFK Linköping Pojkar 15
AIK Pojkar 13 11-manna
Alingsås KIK Flickor 13 11-manna
Alvesta GIF Pojkar 13 11-manna
Ardala Goif Pojkar 13 9-manna
Asarums IF/FK Flickor 12
Askim FK Flickor 14
Askim IK Pojkar 12
Azalea BK Pojkar 14
Backatorp IF Pojkar 12
Backatorp IF Pojkar 15
Backatorp IF Svart Flickor 12
Backatorp IF Röd Flickor 13 9-manna
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 15
Bankeryd SK Pojkar 13 11-manna
Bergdalens IK Pojkar 14
BK30 Flickor 12
BK Ljungsbro Flickor 15-16
BK Trix Pojkar 13 9-manna
BK Trix Pojkar 15
Bollebygds IF Pojkar 14
Bollstanäs SK Pojkar 14
Boo FF Pojkar 14
Bromstens IK Pojkar 14
Carlstad United Pojkar 14
Danderyds SK Pojkar 14
Degerfors IF Ungdom Pojkar 12
Dösjöbro IF/FC Dösjöbro Flickor 12
Eda United Pojkar 13 9-manna
Eds FF Pojkar 13 11-manna
Emmaboda IS Flickor 13 11-manna
Emmaboda kombination Pojkar 13 11-manna
Enskede IK Flickor 15-16
Eskilstuna United Flickor 12
Falköpings Handikappsidrottsförening Handikapp
FBK Karlstad Pojkar 14
FC Trelleborg vit Pojkar 14
Filipstads FF Pojkar 15
Finlandia/Pallo AIF Pojkar 13 9-manna
Fjugesta/Lekeberg Pojkar 13 11-manna
Floda BoIF Pojkar 14
FUB Borås Handikapp
FUB Borås Handikapp
Fässbergs IF Handikapp
Gideonsbergs IF Flickor 13 9-manna
Gilleby/Morlanda Pojkar 12
Gislaveds IS Pojkar 13 9-manna
Gislaveds IS/Grimsås Flickor 13 9-manna
Glumslövs FF Flickor 13 9-manna
Glumslövs FF Flickor 14
Gnesta FF Pojkar 13 9-manna
Gnosjö IF Pojkar 13 9-manna
Gransholm/Vederslöv-Dänningelanda Pojkar 14
Gusk Flickor 14
Hargs BK Pojkar 12
HEF Valbo Flickor 15-16
Henåns IF Flickor 14
Herrestads AIF Pojkar 13 11-manna
Herrestads AIF Flickor 13 9-manna
Herrestads AIF Flickor 14
Herrestads AIF Flickor 15-16
Hertzöga BK Pojkar 16
Hertzöga BK Flickor 12
Hertzöga BK Flickor 15-16
Hjuviks AIK Pojkar 12
Hovslätt IK Pojkar 13 9-manna
Hovås Billdal IF Pojkar 12
Hovås Billdal IF Pojkar 12
Husqvarna FF Pojkar 12
Husqvarna FF Pojkar 12
Hvetlanda GIF Pojkar 12
Hvetlanda GIF Pojkar 12
Hvetlanda GIF Flickor 13 11-manna
Hässelby SK FF Flickor 13 9-manna
Hässelby SK FF Flickor 14
Hönö IS Pojkar 13 9-manna
Hönö IS Pojkar 13 9-manna
Hörnebo SK Flickor 13 9-manna
Hörnebo SK Flickor 15-16
IF Centern Pojkar 13 11-manna
IF Fregatten Handikapp
IFK Falköping Pojkar 12
IFK Falköping Blå Pojkar 13 9-manna
IFK Falköping Vit Pojkar 13 9-manna
IFK Hjo Pojkar 15
IFK Hjo Flickor 14
IFK Kumla Pojkar 13 11-manna
IFK Mariestad Pojkar 13 11-manna
IFK Mariestad Pojkar 14
IFK Mariestad Pojkar 15
IFK Skövde FK Pojkar 12
IFK Skövde FK Pojkar 12
IFK Skövde FK Pojkar 13 9-manna
IFK Skövde FK Pojkar 13 9-manna
IFK Skövde FK Pojkar 14
IFK Skövde FK Pojkar 15
IFK Skövde FK Pojkar 16
IFK Skövde FK UN. Pojkar 16
IFK Tidaholm Flickor 15-16
IFK Uddevalla Pojkar 12
IFK Uddevalla Pojkar 12
IFK Uddevalla Pojkar 14
IFK Vaxholm Pojkar 13 9-manna
IFK Värnamo Flickor 13 11-manna
IFK Värnamo Flickor 15-16
IFK Västervik Pojkar 13 11-manna
IFK Österåker vit Pojkar 13 9-manna
IFK Österåker blå Pojkar 13 9-manna
IFK Österåker Pojkar 16
IF Warta Pojkar 15
IF Weimer Lyrestad Pojkar 13 9-manna
Igelstorps IK Pojkar 13 9-manna
IK Kongahälla Pojkar 12
IK Kongahälla Pojkar 12
IK Oddevold  Pojkar 13 9-manna
IK Oddevold  Pojkar 13 9-manna
IK Rössö Flickor 13 9-manna
IK Rössö Flickor 14
IK Tun Flickor 15-16
IK Zenith Pojkar 13 9-manna
IK Zenith Pojkar 13 9-manna
IK Zenith Flickor 13 9-manna
IK Östria Lambohov Pojkar 13 9-manna
IK Östria Lambohov Pojkar 14
IK Östria Lambohov Flickor 13 9-manna
Ingarö IF Pojkar 13 9-manna
Johannesbergs LIF (Unified) Handikapp
Jönköping Södra IF Pojkar 15
Kambo IL Pojkar 13 11-manna
Kambo IL Pojkar 14
Kareby/Kode Pojkar 12
Kareby/Kode Flickor 12
Karlbergs BK Pojkar 16
KB Karlskoga Pojkar 12
KB Karlskoga Pojkar 13 11-manna
KB Karlskoga Pojkar 13 11-manna
Kinna IF Pojkar 13 9-manna
Klässbol SK Pojkar 13 9-manna
Kode IF gul Pojkar 13 9-manna
Kode IF svart Pojkar 13 9-manna
Kode IF Pojkar 14
Kode IF Flickor 13 9-manna
Kolbotn IL G01 Pojkar 13 9-manna
Kungsbacka IF Pojkar 13 11-manna
Kungsladugårds BK Pojkar 14
Kungsörs BK F99-02 Flickor 14
Kvelde IL Pojkar 16
Kållered SK Pojkar 13 9-manna
Kållered SK Pojkar 14
Kållered SK Flickor 13 9-manna
Kållered SK Flickor 14
Kållered SK F02 Flickor 12
Landvetter IF Vit Flickor 13 9-manna
Landvetter IF Röd Flickor 13 9-manna
Landvetter IS Pojkar 13 9-manna
Landvetter IS Pojkar 13 9-manna
Landvetter IS Pojkar 14
Landvetter IS Pojkar 15
Lekstorps IF Flickor 12
Lekstorps IF Flickor 13 9-manna
Lerkils IF Pojkar 12
Lerums IS Pojkar 13 11-manna
Lerums IS Flickor 13 9-manna
Lidköpings FK Flickor 13 9-manna
Lidköpings FK Flickor 15-16
Lindome GIF Pojkar 14
Lindome GIF vit Flickor 12
Lindome GIF svart Flickor 12
Lindome GIF Svart Flickor 13 9-manna
Lindome GIF Vit Flickor 13 9-manna
Mariestads BK Pojkar 13 9-manna
Melleruds IF Pojkar 14
Mjölby AI/FF Pojkar 13 9-manna
Mjölby AI/FF Pojkar 13 9-manna
Munkedals IF Pojkar 13 9-manna
Munkedals IF /Svarteborg Fc Pojkar 15
Munkedals IF Pojkar 16
Mysen IF Pojkar 15
Märsta IK Flickor 14
Mölltorp/Breviks AIF Pojkar 15
Nackdala AIS Pojkar 12
Norrby IF P12 Pojkar 12
Norrby IF P13 Pojkar 13 9-manna
Norrstrands IF Pojkar 12
Norrstrands IF Flickor 13 11-manna
Norrstrands IF Flickor 15-16
Näset SK Indians Pojkar 12
Näset SK Giants Pojkar 12
Näsets SK Pojkar 13 9-manna
Nässjö FF Flickor 13 11-manna
Onsala BK Flickor 12
Onsala BK Flickor 12
Onsala BK Flickor 13 9-manna
Orust FC Flickor 15-16
Orust GHMMS (Svart/vit) Pojkar 13 9-manna
Orust GHMMS (Svart/vit) Pojkar 13 9-manna
Oskarströms IS Flickor 15-16
Rackeby IK Pojkar 13 9-manna
RefteleÅs Pojkar 14
Råda BK Pojkar 13 9-manna
Råda BK Flickor 12
Råda BK Flickor 14
Råslätt SK Pojkar 12
Råtorps IK Flickor 14
Rödeby AIF Pojkar 12
Rödeby AIF Pojkar 12
Rödeby AIF Flickor 13 11-manna
Sjömarken/Sandared Pojkar 13 11-manna
Sjömarken/Sandared Pojkar 16
Sjömarkens IF/Sandareds IF Pojkar 14
Skara FC Pojkar 14
Skara FC P01 Pojkar 13 9-manna
Skattkärrs IF Pojkar 13 9-manna
Skattkärrs IF Flickor 13 9-manna
Skillingaryds IS Flickor 15-16
Skultorps IF Gul Pojkar 12
Skultorps IF Svart Pojkar 12
Skultorps IF Pojkar 13 9-manna
Skultorps IF Flickor 12
Skultorps IF Flickor 14
Skultorps IF Flickor 15-16
Skultuna IS Pojkar 16
Skultuna IS F01/02 Flickor 13 9-manna
Skärgården FC Flickor 15-16
Skövde AIK Pojkar 12
Skövde AIK Pojkar 12
Skövde AIK Pojkar 13 9-manna
Skövde AIK Pojkar 15
Skövde AIK Pojkar 16
Skövde HIF Handikapp
Skövde HIF /IFK Skövde Unified Handikapp
Skövde KIK Flickor 13 11-manna
Skövde KIK Flickor 14
Skövde KIK Flickor 15-16
Solängens BK Pojkar 12
Solängens BK Pojkar 12
Sommarro IF Pojkar 16
SRG Himledalen Pojkar 12
SRG Himledalen Pojkar 13 9-manna
SRG Himledalen Flickor 15-16
Stenkullen GoIK Flickor 12
Stenkullen GoIK Flickor 13 11-manna
St Mellby SK/Sollebrunns AIK Pojkar 15
Svalövs BK Pojkar 14
Svalövs BK Pojkar 15
Svarteborgs FC/Munkedals IF/Hedekas IF Pojkar 14
Svedala IF Pojkar 14
Särö IK Pojkar 12
Särö IK Pojkar 12
Sövestad IF Pojkar 14
Tabergs SK Pojkar 14
Team Nes Pojkar 13 11-manna
Team Nes Pojkar 13 11-manna
Team Nes Pojkar 14
Team Nes Pojkar 15
Team Nes Pojkar 16
Team Nes Flickor 13 11-manna
Team Nes Flickor 14
Team Nes Flickor 15-16
Team Nes Flickor 15-16
TFK/HIS (Trollhättans FK/Halvorstorps IS Flickor 13 9-manna
Tibro AIK FK Pojkar 13 9-manna
Tibro AIK FK Pojkar 14
Tidaholms Gif Pojkar 13 11-manna
Tidaholms Gif Pojkar 14
Timmele GoIF Unified Handikapp
Tomtens IF Pojkar 12
Torslanda IK Flickor 14
Triangelns IK Pojkar 12
Trollhättans BoIS Pojkar 13 9-manna
Trollhättans BoIS Pojkar 16
Trollhättans FK Pojkar 12
Trollhättans FK Pojkar 13 9-manna
Trollhättans FK Pojkar 15
Trollhättans FK Pojkar 16
Trollhättans IF Handikapp
Trollhättans IF Handikapp
Tungelsta IF Pojkar 13 9-manna
Tuve IF Flickor 13 9-manna
Täby FK Näsbypark 2 Pojkar 13 9-manna
Täby FK Näsbypark 1 Pojkar 13 9-manna
Tölö IF Svart Pojkar 12
Tölö IF Grön Pojkar 12
Tölö IF Pojkar 13 9-manna
Tölö IF Pojkar 13 9-manna
UIFK F13 Flickor 13 9-manna
Ulricehamns IFK Pojkar 13 9-manna
Ulvåkers IF Pojkar 12
Ulvåkers IF Pojkar 13 11-manna
Ulvåkers IF Pojkar 15
Ulvåkers IF Flickor 15-16
Waggeryds IK Pojkar 13 11-manna
Vara SK Pojkar 13 9-manna
Vara SK (handikapp) Handikapp
Wargöns IK Pojkar 13 9-manna
Vellinge IF Flickor 13 9-manna
Villastadens IF Pojkar 12
Villastadens IF Pojkar 13 9-manna
Vinbergs IF Pojkar 12
Våmbs IF Pojkar 12
Våmbs IF Pojkar 13 9-manna
Våmbs IF Pojkar 14
Våmbs IF Pojkar 15
Våmbs IF Flickor 12
Våmbs IF Flickor 13 11-manna
Våmbs IF Flickor 15-16
Vänersborgs Fk Pojkar 13 11-manna
Värings GIF Pojkar 15
Värings GIF Flickor 14
Ytterby IS Pojkar 12
Ytterby IS Flickor 12
Ytterby IS Flickor 13 11-manna
Ytterby IS Flickor 14
Åkersberga BK Pojkar 13 9-manna
Åkersberga BK Pojkar 13 9-manna
Åkersberga BK Flickor 13 9-manna
Älvsjö AIK Pojkar 14
Ängby IF Pojkar 13 9-manna
Ängby IF Flickor 14
Örgryte IS Pojkar 13 11-manna
Örgryte IS Pojkar 14
Örgryte IS Pojkar 14