Detta är resultaten från Skadevi Cup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2019 här.

Senaste resultat

Skadevi Cup 2018 börjar
Slut
29/6
30/6
1/7

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01074309 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Lillegården E P13 (9) A-slutspel Final Råda BK 0 - 1 Segeltorps if    
01074409 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Lillegården F P13 (9) B-Slutspel Final IFK Kristin...P13 blå/vit 3 - 2 Kungsbacka IF Vit    
01071307 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Lillegården B P14 A-slutspel Final Katrineholms SK 3 - 1 BK Häcken    
01073104 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Värsås A P14 B-Slutspel Final IF Brommapojkarna P04-3 U 0 - 3 Nesodden G04    
01071407 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Lillegården C (konstgräs) P15 A-slutspel Final Skultorps IF 9 - 0 Hovslätts IK      
01073604 sö 01/07 16:00 sö 01/07 Axvall A P15 B-Slutspel Final Qviding FIF 1 4 - 1 IFK Grimslöv    
01071306 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Lillegården B P16-17 A-slutspel Final Skövde AIK 3 - 1 Nesodden IF    
01071206 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Timmersdala A P16-17 B-Slutspel Final Tidaholms GIF 5 - 4 Sils IF    
01074308 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Lillegården E F13 A-slutspel Final Segeltorps IF 4 - 0 Bergums IF Vit    
01074408 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Lillegården F F13 B-Slutspel Final Vallentuna ...tboll F05 2 0 - 4 Örby IS Röd    
01071505 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Lillegården D (konstgräs) F14-15 A-slutspel Final Skultorps IF 6 - 5 P Enskede IK svart    
01071207 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Timmersdala A F14-15 B-Slutspel Final Skövde KIK 1 0 - 1 Tölö IF Vit    
01071406 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Lillegården C (konstgräs) F16-17 A-slutspel Final Stångenäs A...ysekils AIK 0 - 5 Eskilstuna United    
01072504 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Igelstorp A F16-17 B-Slutspel Final Nesodden IF J16 0 - 3 Skultorps IF    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01074307 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Lillegården E F12 F12 Skövde KIK SKIK F06 0 - 3 Kullavik IF    
01074407 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Lillegården F F12 F12 Näset SK Krabborna 1 - 1 IK Viljan S...ljan F05/06    
01074306 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Lillegården E P13 (9) B-Slutspel Semifinal Mölnlycke IF Real 3 - 4 IFK Kristin...P13 blå/vit    
01074406 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Lillegården F P13 (9) B-Slutspel Semifinal Kungsbacka IF Vit 4 - 0 Oddevold P05 Vit    
01074506 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Lillegården G P13 (9) A-slutspel Semifinal Råda BK 2 - 0 IK Kongahälla Röd    
01074606 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Lillegården H P13 (9) A-slutspel Semifinal Segeltorps if 5 - 3 Onsala BK    
01071205 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Timmersdala A F14-15 B-Slutspel Semifinal Stattena IF 1 - 3 Skövde KIK 1    
01071305 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Lillegården B P15 A-slutspel Semifinal Gresvik IF 2 - 5 Skultorps IF    
01071405 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Lillegården C (konstgräs) P15 A-slutspel Semifinal IFK Skövde FK 1 0 - 1 Hovslätts IK    
01073404 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Timmersdala B F14-15 B-Slutspel Semifinal Tölö IF Vit 2 - 1 Ulvåkers IF    
01073603 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Axvall A P15 B-Slutspel Semifinal Qviding FIF 1 5 - 1 IF Warta Vit    
01073703 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Axvall B P15 B-Slutspel Semifinal IFK Grimslöv 2 - 1 Köping FF P03    
01071204 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Timmersdala A P16-17 B-Slutspel Semifinal Gerdskens BK 0 - 1 Tidaholms GIF    
01071304 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Lillegården B P16-17 A-slutspel Semifinal Melleruds IF 0 - 2 Skövde AIK    
01071404 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Lillegården C (konstgräs) P16-17 A-slutspel Semifinal IFK Skövde FK 2 2 - 4 Nesodden IF    
01071504 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Lillegården D (konstgräs) F14-15 A-slutspel Semifinal Kullabygdens DFF 0 - 1 Skultorps IF    
01072503 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Igelstorp A F16-17 B-Slutspel Semifinal Nesodden IF J16 4 - 3 P Oskarströms IS    
01072603 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Igelstorp B F16-17 B-Slutspel Semifinal Røros I.L. ... Røros I.L. 0 - 1 Skultorps IF    
01072705 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Skultorp A F13 B-Slutspel Semifinal Vallentuna ...tboll F05 1 1 - 2 Örby IS Röd      
01072805 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Skultorp B F13 B-Slutspel Semifinal Vallentuna ...tboll F05 2 2 - 1 Örby IS Blå    
01073103 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Värsås A P14 B-Slutspel Semifinal IFK Åmål 0 - 2 IF Brommapojkarna P04-3 U    
01073202 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Värsås B P14 B-Slutspel Semifinal Nesodden G04 2 - 1 Onsala BK P04 Blå    
01073403 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Timmersdala B P16-17 B-Slutspel Semifinal IFK Kristinehamn 0 - 2 Sils IF    
01073805 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Axvall C P12 Avslutningsmatcher 7 Skultorps IF 3 - 4 Älvsborgs FF 1    
01073905 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Axvall D P12 Avslutningsmatcher 7 Nesodden IF Svart 0 - 0 Ale United    
01074305 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Lillegården E F12 F12 Näset SK Humrarna 2 - 1 Ytterby IS 1 Röd    
01074405 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Lillegården F F12 F12 Boo FF 2 - 0 Ytterby IS 2 Vit    
01074505 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Lillegården G F13 A-slutspel Semifinal Emmaboda Kombination 0 - 1 Segeltorps IF    
01074605 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Lillegården H F13 A-slutspel Semifinal Bergums IF Vit 2 - 0 Ulvåkers IF    
01071203 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Timmersdala A P14 A-slutspel Semifinal Vikens IK 5 - 6 P BK Häcken