Detta är resultaten från Skadevi Cup 2022. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2024 här.

Tölö IF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01074600 fre 01/07 10:00 fre 01/07 Lillegården H P14 Grp 1 Åsaka SK 0 - 5 Tölö IF 2    
01072703 fre 01/07 14:00 fre 01/07 Skultorp A P13 Grp 9 Nödinge SK 1 - 2 Tölö IF Svart    
01071902 fre 01/07 14:00 fre 01/07 Claesborg A F13 Grp 2 Skövde KIK 2 2 - 3 Tölö IF    
01074405 fre 01/07 15:00 fre 01/07 Lillegården F P14 Grp 10 Tölö IF 1 5 - 0 Skövde AIK Vit    
01070904 fre 01/07 15:00 fre 01/07 Karstorp övre P13 Grp 4 Tölö IF Grön 0 - 2 Mjölby AI    
01074804 fre 01/07 16:00 fre 01/07 Lillegården D2 (kg) F12 Grp 2 Skultorps IF Svart Färdig Tölö IF      
01074506 fre 01/07 16:00 fre 01/07 Lillegården G P14 Grp 1 Tölö IF 2 0 - 2 Saleby/Träs...orra Härene    
01072006 fre 01/07 18:00 fre 01/07 Claesborg B F13 Grp 2 Tölö IF 1 - 2 Hjulsbro IK VIT    
01072707 fre 01/07 18:00 fre 01/07 Skultorp A P13 Grp 9 Tölö IF Svart 1 - 4 Skoftebyns IF 2    
01071705 fre 01/07 19:00 fre 01/07 Lillegården X F12 Grp 2 Tölö IF Färdig Åsaka SK      
01073408 fre 01/07 20:00 fre 01/07 Timmersdala B P14 Grp 10 BK Häcken 1 5 - 2 Tölö IF 1    
01073208 fre 01/07 20:00 fre 01/07 Värsås B P13 Grp 4 Råda BK Vit 3 - 0 Tölö IF Grön    
02074601 lör 02/07 09:00 lör 02/07 Lillegården H P14 Grp 10 Tölö IF 1 3 - 6 IFK Kristinehamn    
02073101 lör 02/07 09:00 lör 02/07 Värsås A P14 Grp 1 Hovslätts IK Röd 1 - 3 Tölö IF 2    
02073402 lör 02/07 10:00 lör 02/07 Timmersdala B P13 Grp 4 Tölö IF Grön 2 - 5 Falköpings FK    
02071803 lör 02/07 11:00 lör 02/07 Karstorp nedre P13 Grp 9 Mölnlycke IF Gul 4 - 1 Tölö IF Svart    
02074802 lör 02/07 11:00 lör 02/07 Lillegården D2 (kg) F12 Grp 2 Skövde Kvin...K Svart/vit Färdig Tölö IF      
02074504 lör 02/07 12:00 lör 02/07 Lillegården G F13 Grp 2 Töreboda IK 2 - 1 Tölö IF    
02072706 lör 02/07 15:00 lör 02/07 Skultorp A P14 A-slutspel 1/16 Final Tölö IF 2 3 - 2 BK Häcken 2    
02074508 lör 02/07 16:00 lör 02/07 Lillegården G P13 B-Slutspel 1/16 Final Mosjö SK / MIK 2 - 1 Tölö IF Grön    
02073405 lör 02/07 16:00 lör 02/07 Timmersdala B P14 B-Slutspel 1/16 Final Tölö IF 1 5 - 1 Torslanda IK Blå    
02074607 lör 02/07 16:00 lör 02/07 Lillegården H P13 B-Slutspel 1/16 Final Tölö IF Svart 6 - 5 P If Eksjö Fotboll    
02074809 lör 02/07 18:00 lör 02/07 Lillegården D2 (kg) F12 Grp 2 Tölö IF Färdig Ljungskile SK/Groheds IF      
02073408 lör 02/07 19:00 lör 02/07 Timmersdala B P14 B-Slutspel 1/8 Final Tabergs SK Röd 1 - 5 Tölö IF 1    
02072710 lör 02/07 19:00 lör 02/07 Skultorp A P14 A-slutspel 1/8 Final Kungsbacka IF Vit 0 - 2 Tölö IF 2    
02074510 lör 02/07 19:00 lör 02/07 Lillegården G P13 B-Slutspel 1/8 Final IF Viken 4 - 1 Tölö IF Svart    
03074600 sön 03/07 08:00 sön 03/07 Lillegården H P14 A-slutspel 1/4 Final Tölö IF 2 2 - 3 Råda BK 1    
03073101 sön 03/07 09:00 sön 03/07 Värsås A P14 B-Slutspel 1/4 Final Tabergs SK Gul 3 - 2 Tölö IF 1    
03071201 sön 03/07 09:00 sön 03/07 Timmersdala A F13 B-Slutspel 1/4 Final Tölö IF 1 - 3 Nödinge SK Blå    
03074802 sön 03/07 09:40 sön 03/07 Lillegården D2 (kg) F12 Avslutningsmatcher 2 Skultorps IF Gul Färdig Tölö IF      
03074805 sön 03/07 12:20 sön 03/07 Lillegården D2 (kg) F12 Avslutningsmatcher 2 Tölö IF Färdig Skövde Kvinnliga IK Vit