Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
2300 Amager Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 2300 Amager
AIK Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 AIK
AIK Flickor 13 Elit födda 1/1 2006 AIK
AIK FF Flickor 16- födda 1/1 2003 AIK FF F05A
Alingsås KIK Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 Alingsås KIK
Alingsås KIK Flickor 16- födda 1/1 2003 Alingsås KIK
Arameiska syrianska if Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Arameiska syrianska if
Aramesikt-Syrianska p05 Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Aramesikt-Syrianska p05
Askim Fotballklubb Pojkar 17-födda 1/1 2002 Askim Fotballklubb
Askims IK Flickor 12 födda 1/1 2007 Askims IK
Assyriska Bk P07 Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Assyriska Bk P07
Assyriska IF Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Assyriska IF Assyriska BK
B73 Slagelse Flickor 16- födda 1/1 2003 B73 Slagelse
B93 København Flickor 13 Elit födda 1/1 2006 B93 København
B93 København Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 B93 København F14E
B93 København Flickor 16- födda 1/1 2003 B93 København
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 Bagarmossen Kärrtorp BK
Ballerup Skovlunde Fodbold Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 Ballerup Skovlunde Fodbold BSF DK
Barkarö SK Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Barkarö SK
Barkarö SK Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Barkarö SK
BeleBarkarby Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 BeleBarkarby
Bergrum if Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Bergrum if
Bergums IF Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 Bergums IF
Bjärreds IF Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Bjärreds IF
BK Häcken Pojkar 11 födda 1/1 2008 BK Häcken 2
BK Häcken Pojkar 11 födda 1/1 2008 BK Häcken 1
BK Häcken Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 BK Häcken
BK Häcken Flickor 16- födda 1/1 2003 BK Häcken
BK Häcken P05 Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 BK Häcken P05 Gul
BK Häcken P05 Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 BK Häcken P05 Svart
BK Höllviken Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Bk Höllviken
BK Höllviken Flickor 13 Bredd födda 1/1 2006 BK Höllviken
BK Höllviken Flickor 16- födda 1/1 2003 BK Höllviken
BK OLYMPIC Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 BK Olympic P07
BK OLYMPIC Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 BK OLYMPIC
BK OLYMPIC Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 BK OLYMPIC
BK OLYMPIC Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 BK OLYMPIC
BK Skjold Pojkar 10 födda 1/1 2009 BK Skjold
BK Skjold Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 BK Skjold
BK Skjold Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 BK Skjold
BK Skjold Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 BK Skjold
BK Skjold Pojkar 16- födda 1/1 2003 BK Skjold
BK Skjold Pojkar 17-födda 1/1 2002 BK Skjold
BK Vest Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 BK Vest
Boldklubben af 1893 Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Boldklubben af 1893 B.93
Boldklubben Frem Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Boldklubben Frem
Boldklubben Frem Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Boldklubben Frem
Boldklubben Frem Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Boldklubben Frem
Boldklubben Frem Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Boldklubben Frem
Boldklubben Frem Pojkar 17-födda 1/1 2002 Boldklubben Frem
BooFF Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 BooFF
Boo FF Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Boo FF
Boo FF P06:1 Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Boo FF P06:1
Borre IF Flickor 16- födda 1/1 2003 Borre IF
Djurgårdens IF F04:A Flickor 16- födda 1/1 2003 Djurgårdens IF F04:A
Djurgårdens IF P06-3 Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Djurgårdens IF P06-3 DIF P06-3
Dragør Boldklub Pojkar 10 födda 1/1 2009 Dragør Boldklub 1
Dragør Boldklub Pojkar 10 födda 1/1 2009 Dragør Boldklub 2
Dragør Boldklub Pojkar 11 födda 1/1 2008 Dragør Boldklub 1
Dragør Boldklub Pojkar 11 födda 1/1 2008 Dragør Boldklub 2
Dragør Boldklub Pojkar 11 födda 1/1 2008 Dragør Boldklub 3
Dragør Boldklub Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Dragør Boldklub 1
Dragør Boldklub Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Dragør Boldklub 2
Dragør Boldklub Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Dragør Boldklub
Dragør Boldklub Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Dragør Boldklub
Dragør Boldklub Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Dragør Boldklub
Dragør Boldklub Flickor 13 Bredd födda 1/1 2006 Dragør Boldklub
Dragør Boldklub Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Dragør Boldklub
Dragør Boldklub Flickor 16- födda 1/1 2003 Dragør Boldklub
Dragør Boldklub Flickor 12 födda 1/1 2007 Dragør Boldklub
Eskilsminne IF Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 Eskilsminne IF
Farum Boldklub Flickor 13 Elit födda 1/1 2006 Farum Boldklub U13-elite piger
FC Fredericia Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 FC Fredericia
FC Helsingør Flickor 13 Elit födda 1/1 2006 FC Helsingør
FC Helsingør Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 FC Helsingør
FC Helsingør Flickor 16- födda 1/1 2003 FC Helsingør
FCN (Farum) Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 FCN (Farum)
FC Rosengård Flickor 12 födda 1/1 2007 FC Rosengård
FC Sonderborg Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 FC Sonderborg
FC Trelleborg Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 FC Trelleborg
FC Trelleborg Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 FC Trelleborg Svart
FC Trelleborg Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 FC Trelleborg 1
FK karlskrona Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 FK Karlskrona
FK karlskrona Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 FK karlskrona
Floda BOIF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Floda BOIF Lag 1
Frederikssund Forenede Boldklubber Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Frederikssund Forenede Boldklubber
Frederikssund Forenede Boldklubber Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Frederikssund Forenede Boldklubber
Frederikssund Forenede Boldklubber Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Frederikssund Forenede Boldklubber
Frillesås FF Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 Frillesås FF
FTA - Football Talent Academy Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 FTA - Football Talent Academy
GAIS Pojkar 10 födda 1/1 2009 Gais
GAIS Pojkar 11 födda 1/1 2008 Gais
GAIS Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 GAIS
GAIS Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 GAIS
GAIS Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 GAIS
GAIS P05 Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 GAIS P05
Gerdskens BK Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Gerdskens BK
Greve Fodbold Flickor 13 Elit födda 1/1 2006 Greve Fodbold
Greve Fodbold Flickor 12 födda 1/1 2007 Greve Fodbold
Grohed/Ljungskile/Ödsmål Flickor 16- födda 1/1 2003 Grohed/Ljungskile/Ödsmål
Gunnilse IS Pojkar 10 födda 1/1 2009 Gunnilse IS
Gunnilse IS Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Gunnilse IS
Gunnilse IS Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Gunnilse IS Röd
Götaholm BK Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Götaholm BK
Haldenalliansen Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Haldenalliansen
Halmstad BK Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Halmstad BK
Halmstads BK Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Halmstads BK
Halmstads BK Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Halmstads BK
Herfölge BK Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Herfölge BK
Herfölge BK Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Herfölge BK
Herfölge BK Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Herfölge BK 1
Herfölge BK Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Herfölge BK 2
Herfölge BK Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Herfölge BK
Hillerød Fodbold Flickor 13 Bredd födda 1/1 2006 Hillerød Fodbold
Hillerød Fodbold Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Hillerød Fodbold
Hisingsbacka FC Pojkar 10 födda 1/1 2009 Hisingsbacka FC 2
Hisingsbacka FC Pojkar 10 födda 1/1 2009 Hisingsbacka FC 1
Hisingsbacka FC Pojkar 11 födda 1/1 2008 Hisingsbacka FC 1
Hisingsbacka FC Pojkar 11 födda 1/1 2008 Hisingsbacka FC 2
Hisingsbacka FC Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Hisingsbacka FC 1
Hisingsbacka FC Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Hisingsbacka FC 2
Hisingsbacka FC Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 HisingsBacka FC
Hittarps IK Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Hittarps IK VIT
Hittarps IK Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Hittarps IK SVART
Hovås Bildal Flickor 12 födda 1/1 2007 Hovås Bildal HovåsBilldal
Hovås Billdal IF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Hovås Billdal IF
Husie IF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Husie IF
Hyllie IK Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Hyllie IK
Hyllie IK Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Hyllie IK
Hyllie IK Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 Hyllie IK
Hørsholm Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Hørsholm UI 9v9
Hørsholm Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Hørsholm
Hørsholm Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Hørsholm UI
IF Brommapojkarna Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 IF Brommapojkarna BP07-10
IF Brommapojkarna Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 IF Brommapojkarna BP052
IF Brommapojkarna Pojkar 16- födda 1/1 2003 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Flickor 16- födda 1/1 2003 If Brommapojkarna
IFK Berga Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 IFK Berga
IFK Berga Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 IFK Berga
IFK Göteborg Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 IFK GÖTEBORG
IFK Göteborg Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 IFK Göteborg
IFK Göteborg Flickor 13 Elit födda 1/1 2006 IFK Göteborg
IFK Göteborg Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 IFK Göteborg
IFK Göteborg Flickor 16- födda 1/1 2003 IFK Göteborg
IFK Haninge Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 IFK Haninge
IFK Klagshamn Pojkar 17-födda 1/1 2002 IFK Klagshamn
IFK Lidingö Flickor 13 Bredd födda 1/1 2006 IFK Lidingö
IFK Lidingö Flickor 13 Elit födda 1/1 2006 IFK Lidingö
IFK Lidingö FK Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 IFK Lidingö FK A2
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 IFK Lidingö FK IFK Lidingö 06A1
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 IFK Lidingö FK IFK Lidingö 05A1
IFK Lidingö FK Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 IFK Lidingö FK F05A
IFK Lidingö FK Flickor 12 födda 1/1 2007 IFK Lidingö FK F07:A
IFK Örby Flickor 13 Bredd födda 1/1 2006 IFK Örby
IF Väster Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 IF Väster
IF Väster Flickor 14 Elit födda 1/1 2005 IF Väster
Ifö Bromölla IF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Ifö Bromölla IF
IIFK Aspudden Tellus P03 Pojkar 16- födda 1/1 2003 IIFK Aspudden Tellus P03
IK Kongahälla Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 IK Kongahälla
IK Waria Flickor 16- födda 1/1 2003 IK Waria
IK Zenith Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 IK Zenith
Ishöj IF Pojkar 11 födda 1/1 2008 Ishöj IF
Jitex Mölndal BK Flickor 16- födda 1/1 2003 Jitex Mölndal BK 1
Jitex Mölndal BK Flickor 16- födda 1/1 2003 Jitex Mölndal BK 2
Jonsereds IF Pojkar 10 födda 1/1 2009 Jonsereds IF
Jonsereds IF Pojkar 11 födda 1/1 2008 Jonsereds IF
Jonsereds IF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Jonsereds IF Gul
Jonsereds IF Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Jonsereds IF
Jonsereds IF Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 Jonsereds IF Gul
Jönköpings Södra IF Pojkar 16- födda 1/1 2003 Jönköpings Södra IF
Jönköpings Södra IF Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Jönköpings Södra IF
Jönköping Södra Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Jönköping Södra Grön
Kalmar FF Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Kalmar FF
Kalmar FF Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Kalmar FF
Kambo IL Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Kambo IL Kambo
Karlstad BK Pojkar 16- födda 1/1 2003 Karlstad BK
Kinna IF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Kinna IF
Kinna IF Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Kinna IF P05
KKIF Flickor 12 födda 1/1 2007 KKIF Blå
KKIF Flickor 12 födda 1/1 2007 KKIF Gul
Kvik Halden FK Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Kvik Halden FK
Kärra Dragons Fc Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Kärra Dragons Fc
Latorps IF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Latorps IF
LB07 Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 LB07
LB07 Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 LB07
LB07 Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 LB07
LB07 Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 LB07
LB07 Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 LB07
Lerkils if Pojkar 17-födda 1/1 2002 Lerkils if
Lerum is Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Lerum is Vit
Lerum is Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Lerum is Lila
Lerums IS Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Lerums IS Lila
Lerums IS Flickor 13 Elit födda 1/1 2006 Lerums is
Lerums IS Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Lerums IS
Lindome Gif Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Lindome Gif
Lunden ÖBK Pojkar 11 födda 1/1 2008 Lunden ÖBK Vit
Lunden Överås BK Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Lunden Överås BK
Lunderskov Boldklub Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 Lunderskov Boldklub LB Denmark
LUNDS BK Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 LUNDS BK
Masthugget BK Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Masthugget BK
Middelfart G&BK Flickor 16- födda 1/1 2003 Middelfart G&BK
Mygg FK Pojkar 11 födda 1/1 2008 Mygg FK
Mölnlycke IF Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Mölnlycke IF
Nacka FC Pojkar 10 födda 1/1 2009 Nacka FC P10
Nacka FC Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Nacka FC
NF Academy Pojkar 11 födda 1/1 2008 NF Academy
NF Academy Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 NF Academy
Norrebro United Pojkar 11 födda 1/1 2008 Norrebro United 1
Norrebro United Pojkar 11 födda 1/1 2008 Norrebro United 2
Nynäshamns IF FK F07 Flickor 12 födda 1/1 2007 Nynäshamns IF FK F07
Onsala BK Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Onsala BK Blå
Onsala BK Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Onsala BK Vit
Onsala BK Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Onsala BK
Onsala BK Flickor 13 Bredd födda 1/1 2006 Onsala BK Onsala BK VIT
Onsala BK Flickor 13 Bredd födda 1/1 2006 Onsala BK Onsala BK BLÅ
Onsala BK Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Onsala Bk
Onsala BK Flickor 16- födda 1/1 2003 Onsala BK
Oskarshamns AIK Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Oskarshamns AIK
Qviding FIF Pojkar 16- födda 1/1 2003 Qviding FIF
Ramlösa Södra IF Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Ramlösa Södra IF
Ramlösa Södra IF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Ramlösa Södra IF
RB 1906 Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 RB 1906 1
RB 1906 Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 RB 1906 2
Ringsted Pigefodbold Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Ringsted Pigefodbold
Rynninge IK Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Rynninge IK
Rödeby AIF Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Rödeby AIF
Saltsjö-Boo IF Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Saltsjö-Boo IF
Segeltorps IF Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Segeltorps IF
Skeid Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Skeid
Skeid Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Skeid
Skene if Pojkar 17-födda 1/1 2002 Skene if Skene IF
Skoftebyns IF Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Skoftebyns IF
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Skogås-Trångsunds FF Lag Vita
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Skogås-Trångsunds FF Lag Svarta
Skyllbergs IK Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Skyllbergs IK
Skövde AIK Pojkar 17-födda 1/1 2002 Skövde AIK U17
Sollentuna FK Tegel Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Sollentuna FK Tegel
Solängens BK Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Solängens BK
Solängens BK Pojkar 17-födda 1/1 2002 Solängens BK
Spånga IS FK Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Spånga IS FK
Stenkullen GoIK Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 Stenkullen GoIK
Stenungsunds IF Pojkar 16- födda 1/1 2003 Stenungsunds IF SIF
Sundby Boldklub Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Sundby Boldklub
sveakurdFC Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 sveakurdFC P06
Tomtens if Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 Tomtens if
Torslanda IK Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Torslanda IK
Torslanda IK Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Torslanda IK
Torslanda IK Pojkar 16- födda 1/1 2003 Torslanda IK
Torslanda IK Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Torslanda IK
Torslanda IK Flickor 16- födda 1/1 2003 Torslanda IK
Torslanda IK P07 Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Torslanda IK P07 Vit
Torslanda IK P07 Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Torslanda IK P07 Röd
Trelleborgs FF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Trelleborgs FF
Tyresö FF Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Tyresö FF
Täby FK Pojkar 11 födda 1/1 2008 Täby FK Akademi
Täby FK Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Täby FK 4:röd
Täby FK Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Täby FK Akademi
Täby FK Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Täby FK Akademi
Täby FK Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Täby FK Akademi
Täby FK Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Täby FK Akademi
TÄBY FK P07U Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 TÄBY FK P07U
Tölö if Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Tölö if
Tölö if Flickor 16- födda 1/1 2003 Tölö IF
Ursvik IK Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Ursvik IK
Utbynäs Sk Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Utbynäs Sk
Vallentuna BK DF Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Vallentuna BK DF 2
Vallentuna BK DF Flickor 14 Bredd födda 1/1 2005 Vallentuna BK DF 1
Vanlöse IF Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Vanlöse IF
Varbergs BOIS FC Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Varbergs BOIS FC 2
Varbergs BOIS FC Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Varbergs BOIS FC 1
Vendelsö IK Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Vendelsö IK
Vendelsö IK Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Vendelsö IK
Viborg FF Pojkar 16- födda 1/1 2003 Viborg FF Viborg FF lag 1
Viborg FF Pojkar 16- födda 1/1 2003 Viborg FF Viborg FF lag 2
Virup IF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Virup IF
VSK Aarhus Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 VSK Aarhus 2 2
VSK Aarhus Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 VSK Aarhus 1 1
Västerås IK Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 Västerås IK Gul
Västerås SK U13 Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Västerås SK U13
Västra Frölunda IF Pojkar 10 födda 1/1 2009 Västra Frölunda IF X
Västra Frölunda IF Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Västra Frölunda IF
Västra Frölunda IF Pojkar 12 Elit födda 1/1 2007 Västra Frölunda IF
Västra Frölunda IF Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Västra Frölunda IF
Ystad IF FF Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 Ystad IF FF blå
Ystad IF FF Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Ystad IF FF vit
Ytterby IS Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Ytterby IS 1
Ytterby IS Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Ytterby IS 2
Årvoll IL Pojkar 15 Bredd födda 1/1 2004 Årvoll IL
Åsa if Flickor 12 födda 1/1 2007 Åsa if Beach
Älvsborg FF Pojkar 13 Bredd födda 1/1 2006 Älvsborg FF
Älvsborg FF Flickor 13 Bredd födda 1/1 2006 Älvsborg FF Blå
Ängelholms FF Pojkar 15 Elit födda 1/1 2004 Ängelholms FF
ÖIS Pojkar 14 Bredd födda 1/1 2005 ÖIS P14 Blå
Örebro SK U Pojkar 14 Elit födda 1/1 2005 Örebro SK U
Örgryte IS Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Örgryte IS Blå
Örgryte IS Pojkar 12 Bredd födda 1/1 2007 Örgryte IS Röd
Örgryte IS Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Örgryte IS röd
Örgryte IS Pojkar 13 Elit födda 1/1 2006 Örgryte IS blå