Detta är resultaten från Åhus Beachhandboll Festival 2015. Se de senaste resultaten från Åhus Beachhandboll Festival 2022 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
50 shades of girls Öppen klass Damer
Alingsås HK Pojkar 2004 D1
Alingsås HK Pojkar 2004 D1
Alingsås HK Pojkar 2004 D1
Alingsås HK Pojkar 2004 D1
Alingsås HK Pojkar 2003 C2
Alingsås HK Pojkar 2003 C2
Alingsås HK Pojkar 2003 C2
Alingsås HK Pojkar 2001 B2
Alingsås HK Pojkar 98-99 A
Alingsås HK Pojkar 98-99 A
Alingsås HK Pojkar 98-99 A
Alingsås HK Flickor 2006 E
Alingsås HK Flickor 2006 E
Alingsås HK Flickor 2005 D2
Alingsås HK Flickor 2005 D2
Alingsås HK Flickor 2002 C1
Alingsås HK Flickor 2002 C1
Alingsås HK Flickor 2002 C1
Alingsås HK Flickor 2001 B2
Alingsås HK Flickor 2000 B1
Alingsås HK Flickor 98-99 A
Alingsås HK Flickor 98-99 A
As-kalas Motionsklass Damer
Bana 3 Motionsklass Herrar
Betty & Co Öppen klass Damer
Bjärnums HK Pojkar 2006 E
Bjärnums HK Flickor 2006 E
Bjärnums HK Flickor 2002 C1
Bjärnums HK Flickor 2001 B2
Bjärnums HK Flickor 98-99 A
BlåSlaget Öppen klass Damer
Bollstanäs SK Sthlm Pojkar 2001 B2
Bollstanäs SK Sthlm Pojkar 2001 B2
Borlänge HK Pojkar 2001 B2
Borlänge HK Pojkar 98-99 A
Borlänge HK Pojkar 98-99 A
Borlänge HK Pojkar 98-99 A
Borlänge HK Flickor 2002 C1
Borlänge HK Flickor 2001 B2
Borlänge HK Flickor 2000 B1
Borlänge HK Flickor 2000 B1
Borlänge HK Flickor 98-99 A
Borås HK 84 Pojkar 2004 D1
Bromölla AIK Pojkar 98-99 A
Böffes. Jr Öppen klass Herrar
CandyAle & Babadooks Öppen klass Herrar
Carros orkester Öppen klass Damer
Ciderbyxan Malmö Motionsklass Herrar
Dalhems IF Malmö Flickor 98-99 A
Dalhems IF Malmö Flickor 98-99 A
Dead men walking Öppen klass Damer
Eslövs HF Pojkar 2004 D1
Eslövs HF Pojkar 2004 D1
Eslövs HF Pojkar 2004 D1
Eslövs HF Pojkar 2003 C2
Eslövs HF Pojkar 2003 C2
Eslövs HF Pojkar 2003 C2
Eslövs HF Pojkar 2001 B2
Eslövs HF Pojkar 2001 B2
Eslövs HF Pojkar 2001 B2
Eslövs IK Flickor 2006 E
Eslövs IK Flickor 2006 E
Eslövs IK Flickor 2005 D2
Eslövs IK Flickor 2005 D2
Eslövs IK Flickor 2002 C1
Eslövs IK Flickor 2002 C1
Eslövs IK Flickor 2001 B2
Eslövs IK Flickor 2001 B2
Eslövs IK Flickor 2000 B1
Eslövs IK Flickor 2000 B1
Eslövs IK Flickor 98-99 A
Extra Mjällby Motionsklass Herrar
Finn och de 5 felen Öppen klass Herrar
Gustafs GoIF (Dalarna) Flickor 2002 C1
Gustavsbergs IF Sthlm Flickor 2001 B2
Gustavsbergs IF Sthlm Flickor 2001 B2
Gustavsbergs IF Sthlm Flickor 2000 B1
Gustavsbergs IF Sthlm Flickor 2000 B1
Gustavsbergs IF Sthlm Flickor 98-99 A
GW Landskrona HK Flickor 2000 B1
Gökstens BK Torshälla Flickor 2002 C1
Gökstens BK Torshälla Flickor 98-99 A
H43 Lund Pojkar 2006 E
H43 Lund Pojkar 2004 D1
H43 Lund Pojkar 2004 D1
H43 Lund Pojkar 2003 C2
H43 Lund Pojkar 2001 B2
H43 Lund Pojkar 2001 B2
H43 Lund Pojkar 2001 B2
H43 Lund Flickor 2005 D2
H43 Lund Flickor 2005 D2
H43 Lund Flickor 2005 D2
H43 Lund Flickor 2001 B2
H43 Lund Flickor 2001 B2
H43 Lund Flickor 2000 B1
H43 Lund Flickor 2000 B1
H43 Lund Flickor 2000 B1
H 65 Höör Pojkar 2003 C2
H 65 Höör Pojkar 2003 C2
H 65 Höör Pojkar 98-99 A
H 65 Höör Pojkar 98-99 A
H 65 Höör Flickor 2006 E
H 65 Höör Flickor 2005 D2
H 65 Höör Flickor 2005 D2
H 65 Höör Flickor 2002 C1
H 65 Höör Flickor 2002 C1
H 65 Höör Flickor 2001 B2
H 65 Höör Flickor 2001 B2
H 65 Höör Flickor 2000 B1
H 65 Höör Flickor 2000 B1
H 65 Höör Flickor 98-99 A
H 65 Höör Flickor 98-99 A
H 78 Sölvesborg Pojkar 2006 E
H 78 Sölvesborg Pojkar 2003 C2
H 78 Sölvesborg Pojkar 2003 C2
H 78 Sölvesborg Flickor 2002 C1
H 78 Sölvesborg Flickor 98-99 A
Halmstad Handboll Pojkar 2006 E
Halmstad Handboll Pojkar 2006 E
Halmstad Handboll Pojkar 2004 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2001 B2
Halmstad Handboll Pojkar 2001 B2
Halmstad Handboll Flickor 2005 D2
Halmstad Handboll Flickor 2005 D2
Halmstad Handboll Flickor 2005 D2
Halmstad Handboll Flickor 2001 B2
Halmstad Handboll Flickor 2001 B2
Halmstad Handboll Flickor 98-99 A
Halmstad Handboll Flickor 98-99 A
Hammarby IF Sthlm Flickor 2005 D2
HK Ankaret Bjärred Flickor 2001 B2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2003 C2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2003 C2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2001 B2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2001 B2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2001 B2
HK Ceres Norrtälje Pojkar 2001 B2
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 2004 D1
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 2003 C2
HK Hök Laholm Pojkar 2006 E
HK Hök Laholm Pojkar 2004 D1
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 2004 D1
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 2003 C2
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 98-99 A
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2002 C1
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2001 B2
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2001 B2
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2000 B1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 D2
Hässleholms HF Pojkar 2001 B2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2003 C2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2003 C2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2001 B2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2001 B2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 98-99 A
IF Guif Eskilstuna Flickor 2001 B2
IFK Bankeryd Flickor 2001 B2
IFK Klagshamn Flickor 2001 B2
IFK Klagshamn Flickor 2001 B2
IFK Klagshamn Flickor 2000 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2004 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2004 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2004 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2004 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2003 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2003 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2003 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2003 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2001 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2001 B2
IFK Kristianstad Pojkar 98-99 A
IFK Kristianstad Pojkar 98-99 A
IFK Kristianstad Pojkar 98-99 A
IFK Kristianstad Pojkar 98-99 A
IFK Kristianstad Pojkar 98-99 A
IFK Kristianstad Herrar Junior 95-97
IFK Kristianstad Herrar Junior 95-97
IFK Malmö HF Flickor 2002 C1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2003 C2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2001 B2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2001 B2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 98-99 A
IFK Tumba Sthlm Flickor 2002 C1
IFK Tumba Sthlm Flickor 2001 B2
IFK Tumba Sthlm Flickor 2000 B1
IFK Tumba Sthlm Flickor 2000 B1
IFK Tumba Sthlm Flickor 98-99 A
IK Lågan Hörby Pojkar 2006 E
IK Lågan Hörby Pojkar 2004 D1
IK Lågan Hörby Pojkar 2003 C2
IK Lågan Hörby Pojkar 2001 B2
IK Lågan Hörby Pojkar 98-99 A
IK Lågan Hörby Herrar Junior 95-97
IK Lågan Hörby Flickor 2006 E
IK Lågan Hörby Flickor 2005 D2
IK Lågan Hörby Flickor 2005 D2
IK Lågan Hörby Flickor 2002 C1
IK Lågan Hörby Flickor 2002 C1
IK Lågan Hörby Flickor 2001 B2
IK Lågan Hörby Flickor 2000 B1
IK Lågan Hörby Flickor 98-99 A
IK Sävehof Partille Flickor 2000 B1
ITG Kristianstad Motionsklass Herrar
Karlskrona Handboll Pojkar 2004 D1
Karlskrona Handboll Pojkar 2004 D1
Karlskrona Handboll Pojkar 2004 D1
Karlskrona Handboll Pojkar 2003 C2
Karlskrona Handboll Pojkar 2003 C2
Karlskrona Handboll Pojkar 2001 B2
Karlskrona Handboll Pojkar 2001 B2
Karlskrona Handboll Pojkar 2001 B2
Karlskrona Handboll Flickor 2001 B2
KFUM Kalmar HK Flickor 2001 B2
KFUM Lundagård Flickor 2001 B2
KFUM Lundagård Flickor 2001 B2
KFUM Lundagård Flickor 2000 B1
Kiel u20 elite Motionsklass Herrar
Klågerup HC Motionsklass Herrar
Kristianstad HK Pojkar 2001 B2
Kristianstad HK Pojkar 2001 B2
Kristianstad HK Pojkar 2001 B2
Kristianstad HK Flickor 2006 E
Kristianstad HK Flickor 2005 D2
Kristianstad HK Flickor 2005 D2
Kristianstad HK Flickor 2005 D2
Kristianstad HK Flickor 2001 B2
Kristianstad HK Flickor 2000 B1
Kristianstad HK Flickor 98-99 A
Kristianstad HK Flickor 98-99 A
Kungälvs HK Flickor 2001 B2
Kärra HF Göteborg Pojkar 2004 D1
Kärra HF Göteborg Flickor 2002 C1
Kärra HF Göteborg Flickor 2001 B2
Kärra HF Göteborg Flickor 2001 B2
Kärra HF Göteborg Flickor 98-99 A
Kävlinge HK Pojkar 2004 D1
Kävlinge HK Pojkar 2003 C2
Kävlinge HK Pojkar 2003 C2
Kävlinge HK Pojkar 2001 B2
Kävlinge HK Flickor 2005 D2
Kävlinge HK Flickor 2005 D2
Kävlinge HK Flickor 2001 B2
Kävlinge HK Flickor 2001 B2
Kävlinge HK Flickor 2000 B1
Lag Pojkar 2006 E
Lag Pojkar 2006 E
Lag Pojkar 2006 E
Lag Pojkar 2006 E
Lag Pojkar 2006 E
Lag Pojkar 2006 E
Landkrabborna Motionsklass Damer
Ljunghusens HK Pojkar 98-99 A
Lokomotiv Gunnesbo Motionsklass Herrar
Lordi Motionsklass Herrar
Los Pollos Hermanos Motionsklass Herrar
Lottas brudar Öppen klass Damer
Lugi HF Lund Flickor 2002 C1
Lugi HF Lund Flickor 98-99 A
Lugi HF Lund Flickor 98-99 A
LVHK Lödde Pojkar 2006 E
LVHK Lödde Pojkar 2006 E
LVHK Lödde Pojkar 2006 E
LVHK Lödde Pojkar 2004 D1
LVHK Lödde Pojkar 2004 D1
LVHK Lödde Pojkar 2003 C2
LVHK Lödde Pojkar 2003 C2
LVHK Lödde Pojkar 2003 C2
LVHK Lödde Pojkar 2003 C2
LVHK Lödde Pojkar 2001 B2
LVHK Lödde Flickor 2006 E
LVHK Lödde Flickor 2006 E
LVHK Lödde Flickor 2005 D2
LVHK Lödde Flickor 2005 D2
LVHK Lödde Flickor 2005 D2
LVHK Lödde Flickor 2002 C1
LVHK Lödde Flickor 2001 B2
LVHK Lödde Flickor 2001 B2
LVHK Lödde Flickor 98-99 A
Markaryd HK Old Star Motionsklass Herrar
Mormors pojkar Öppen klass Herrar
Mönsterås HK Flickor 98-99 A
Näsby Handboll Pojkar 2003 C2
Näsby Handboll Pojkar 2003 C2
Näsby Handboll Flickor 2005 D2
Näsby Handboll Flickor 2002 C1
Näsby Handboll Flickor 2002 C1
Näsby Handboll Flickor 2001 B2
Näsby Handboll Flickor 2001 B2
Näsby Handboll Flickor 2001 B2
Näsby Handboll Flickor 2000 B1
PP pilsnerpojkarna Motionsklass Herrar
Raklev G&I, Danmark Flickor 2002 C1
Redbergslids IK Gbg Pojkar 98-99 A
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2004 D1
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2001 B2
Rimbo HK Roslagen Pojkar 98-99 A
Rimbo HK Roslagen Herrar Junior 95-97
Rimbo HK Roslagen Flickor 2001 B2
Rimbo HK Roslagen Flickor 2000 B1
Rimbo HK Roslagen Flickor 98-99 A
Ronneby HK Pojkar 2006 E
Ronneby HK Pojkar 2004 D1
Ronneby HK Pojkar 2003 C2
Ronneby HK Pojkar 2001 B2
Ronneby HK Pojkar 98-99 A
Ronneby HK Flickor 2006 E
Ronneby HK Flickor 2006 E
Ronneby HK Flickor 2001 B2
Ronneby HK Flickor 98-99 A
Ronneby HK Flickor 98-99 A
Roslagen Motionsklass Herrar
RYANFÖRARE Motionsklass Herrar
Salsa Tequila Öppen klass Damer
Salta pågar Motionsklass Herrar
Sam-laget Motionsklass Damer
Sandpapper Motionsklass Herrar
Sandpapper Motionsklass Herrar
SE UPP Motionsklass Herrar
Skara HF Flickor 2000 B1
Skara HF Flickor 2000 B1
Skogås HK Sthlm Flickor 98-99 A
Skogås HK Sthlm Flickor 98-99 A
Skuru IK Sthlm Pojkar 98-99 A
Sollentuna HK Flickor 2001 B2
Solstrålarna Motionsklass Damer
Sorunda IF Sthlm Pojkar 2003 C2
Sorunda IF Sthlm Flickor 2000 B1
Sorunda IF Sthlm Flickor 98-99 A
Spånga HK Stockholm Pojkar 98-99 A
Spånga HK Stockholm Pojkar 98-99 A
Spånga HK Stockholm Pojkar 98-99 A
Spånga HK Stockholm Herrar Junior 95-97
Spånga HK Stockholm Flickor 2002 C1
Spånga HK Stockholm Flickor 98-99 A
Spånga HK Stockholm Flickor 98-99 A
Staffanstorps HK Pojkar 98-99 A
Staffanstorps HK Flickor 2005 D2
Staffanstorps HK Flickor 2005 D2
Staffanstorps HK Flickor 2002 C1
Staffanstorps HK Flickor 2002 C1
Staffanstorps HK Flickor 2001 B2
Staffanstorps HK Flickor 2001 B2
Staffanstorps HK Flickor 2000 B1
Svärmorsdrömmarna Motionsklass Herrar
Söderbröder IF Motionsklass Herrar
Team Björksson Öppen klass Herrar
Team Elgocell Motionsklass Herrar
Team Vittorio Motionsklass Herrar
TIF... Motionsklass Herrar
Tollarps IF Pojkar 2004 D1
Tollarps IF Pojkar 2003 C2
Tollarps IF Pojkar 2003 C2
Tollarps IF Flickor 2006 E
Tollarps IF Flickor 2005 D2
Tomelilla IF Pojkar 2004 D1
Trelleborg HBK Pojkar 2003 C2
Trelleborg HBK Pojkar 2003 C2
Trelleborg HBK Herrar Junior 95-97
Trelleborg HBK Flickor 2002 C1
Trelleborg HBK Flickor 2001 B2
Trelleborg HBK Flickor 2001 B2
Trelleborg HBK Flickor 2000 B1
Trelleborg HBK Flickor 2000 B1
Tyresö HB Stockholm Flickor 2002 C1
Uppsala HK Pojkar 2006 E
Uppsala HK Pojkar 2003 C2
Uppsala HK Pojkar 2001 B2
Uppsala HK Pojkar 98-99 A
Uppsala HK Pojkar 98-99 A
Uppsala HK Herrar Junior 95-97
Uppsala HK Flickor 2005 D2
Uppsala HK Flickor 2002 C1
Uppsala HK Flickor 2002 C1
Uppsala HK Flickor 2001 B2
Uppsala HK Flickor 2001 B2
Uppsala HK Flickor 2000 B1
Uppsala HK Flickor 2000 B1
Uppsala HK Flickor 98-99 A
Upsala IF Öppen klass Herrar
V75 Motionsklass Herrar
Vadstena HF Pojkar 98-99 A
Vadstena HF Pojkar 98-99 A
Vakant Motionsklass Herrar
Veberöds HK Flickor 2000 B1
Vetlanda HF Pojkar 2004 D1
Vetlanda HF Flickor 2000 B1
Vinslövs HK Pojkar 2006 E
Vinslövs HK Pojkar 2006 E
Vinslövs HK Pojkar 2003 C2
Vinslövs HK Pojkar 2003 C2
Vinslövs HK Flickor 98-99 A
Vinslövs HK Öppen klass Damer
Växjö HF Pojkar 2003 C2
Växjö HF Pojkar 2001 B2
Växjö HF Pojkar 2001 B2
Växjö HF Pojkar 98-99 A
Växjö HF Flickor 2002 C1
Växjö HF Flickor 2001 B2
Växjö HF Flickor 2000 B1
Växjö HF Flickor 98-99 A
Ystads IF HF Pojkar 2006 E
Ystads IF HF Pojkar 2006 E
Ystads IF HF Pojkar 2006 E
Ystads IF HF Pojkar 2003 C2
Ystads IF HF Pojkar 2003 C2
Ystads IF HF Pojkar 2003 C2
Ystads IF HF Pojkar 2001 B2
Ystads IF HF Pojkar 2001 B2
Ystads IF HF Pojkar 2001 B2
Ystads IF HF Flickor 2002 C1
Ystads IF HF Flickor 2002 C1
Ystads IF HF Flickor 2001 B2
Ystads IF HF Flickor 2001 B2
Åhus Handboll Pojkar 2006 E
Åhus Handboll Pojkar 2006 E
Åhus Handboll Pojkar 2004 D1
Åhus Handboll Pojkar 2004 D1
Åhus Handboll Pojkar 2004 D1
Åhus Handboll Pojkar 2004 D1
Åhus Handboll Pojkar 2003 C2
Åhus Handboll Pojkar 2003 C2
Åhus Handboll Pojkar 2003 C2
Åhus Handboll Pojkar 2001 B2
Åhus Handboll Pojkar 2001 B2
Åhus Handboll Pojkar 2001 B2
Åhus Handboll Pojkar 2001 B2
Åhus Handboll Pojkar 2001 B2
Åhus Handboll Pojkar 98-99 A
Åhus Handboll Pojkar 98-99 A
Åhus Handboll Herrar Junior 95-97
Åhus Handboll Herrar Junior 95-97
Åhus Handboll Herrar Junior 95-97
Åhus Handboll Herrar Junior 95-97
Åhus Handboll Herrar Junior 95-97
Åhus Handboll Flickor 2006 E
Åhus Handboll Flickor 2006 E
Åhus Handboll Flickor 2005 D2
Åhus Handboll Flickor 2005 D2
Åhus Handboll Flickor 2005 D2
Åhus Handboll Flickor 2002 C1
Åhus Handboll Flickor 2002 C1
Åhus Handboll Flickor 2002 C1
Åhus Handboll Flickor 2001 B2
Åhus Handboll Flickor 2001 B2
Åhus Handboll Flickor 2001 B2
Åhus Handboll Flickor 2000 B1
Åhus Handboll Öppen klass Damer
Åhus Handboll Öppen klass Damer
Älmhult HK Flickor 2005 D2
Älmhult Oldboys Motionsklass Herrar
Älmhult Oldgirls Motionsklass Damer