Detta är resultaten från Åhus Beachhandboll Festival 2016. Se de senaste resultaten från Åhus Beachhandboll Festival 2022 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
"Vi har mutat domaren" Öppen klass Damer
"Vi har också mutat domaren" Öppen klass Damer
#2hydroxipropansyra Motionsklass Damer
#s.v.ä.m.m Motionsklass Herrar
#vadgörvihär Motionsklass Herrar
87-familjen Motionsklass Damer
Abraham Hill Företagsklassen
Absolut Åhus Motionsklass Damer
AIK Handbollsförening Flickor 2003 C2
AIK Handbollsförening Flickor 2003 C2
AIK Handbollsförening Flickor 2003 C2
AIK Handbollsförening Flickor 2002 B1
Akuse Me Motionsklass Herrar
Alingsås HK Pojkar 2007 E
Alingsås HK Pojkar 2006 D1
Alingsås HK Pojkar 2006 D1
Alingsås HK Pojkar 2005 D2
Alingsås HK Pojkar 2005 D2
Alingsås HK Pojkar 2004 C1
Alingsås HK Pojkar 2004 C1
Alingsås HK Pojkar 2004 C1
Alingsås HK Pojkar 2004 C1
Alingsås HK Pojkar 2004 C1
Alingsås HK Pojkar 2003 C2
Alingsås HK Pojkar 2003 C2
Alingsås HK Pojkar 2003 C2
Alingsås HK Pojkar 2002 B1
Alingsås HK Pojkar 2002 B1
Alingsås HK Pojkar 2001 B2
Alingsås HK Pojkar 2001 B2
Alingsås HK Pojkar 2000 A1
Alingsås HK Pojkar 1999 A2
Alingsås HK Pojkar 1999 A2
Alingsås HK Flickor 2007 E
Alingsås HK Flickor 2006 D1
Alingsås HK Flickor 2006 D1
Alingsås HK Flickor 2005 D2
Alingsås HK Flickor 2005 D2
Alingsås HK Flickor 2004 C1
Alingsås HK Flickor 2003 C2
Alingsås HK Flickor 2003 C2
Alingsås HK Flickor 2002 B1
Alingsås HK Flickor 2002 B1
Alingsås HK Flickor 2001 B2
Alingsås HK Flickor 2000 A1
Alingsås HK Flickor 1999 A2
Alingsås HK Flickor 1999 A2
Almostpromkings Öppen klass Herrar
Alpha Hanarna Öppen klass Herrar
Annebergs Allstars Öppen klass Herrar
Araslöv Golf & Resort Företagsklassen
Arbetsförmedlingen Hässleholm-Eslöv Företagsklassen
Arbetsförmedlingen Kristianstad Företagsklassen
Arbetsförmedlingen Kristianstad Företagsklassen
As-kalas Öppen klass Damer
Assemblin Vs-teknik AB Företagsklassen
ATEA Sponsorklass
Atelje-Lyktan Företagsklassen
Atelje-Lyktan Sponsorklass
Ballar av stål Motionsklass Damer
Ballingslöv Sponsorklass
Banana Found Guilty Motionsklass Herrar
Barbapapporna & jag Öppen klass Herrar
Beeeasssly Öppen klass Damer
Bjärnums HK Pojkar 2007 E
Bjärnums HK Pojkar 2005 D2
Bjärnums HK Pojkar 2005 D2
Bjärnums HK Pojkar 2003 C2
Bjärnums HK Flickor 2006 D1
Bjärnums HK Flickor 2002 B1
BK Bakåtpass Motionsklass Herrar
BK Halvmiss Öppen klass Damer
BK Mjölksyra Motionsklass Damer
BK ore Motionsklass Herrar
Blixten McQueen Öppen klass Herrar
Blom City Acadamy HK Öppen klass Herrar
Blue Nation Motionsklass Herrar
Blåmusslorna Motionsklass Damer
Bobby Bannister Företagsklassen
Bonnaskrabet HK Motionsklass Herrar
Borlänge HK Pojkar 2002 B1
Borlänge HK Pojkar 2001 B2
Borlänge HK Pojkar 2000 A1
Borlänge HK Pojkar 1999 A2
Borlänge HK Pojkar 1999 A2
Borlänge HK Herrar Junior 96-98
Borlänge HK Flickor 2003 C2
Borlänge HK Flickor 2003 C2
Borlänge HK Flickor 2003 C2
Borlänge HK Flickor 2002 B1
Borlänge HK Flickor 2002 B1
Borlänge HK Flickor 2002 B1
Borlänge HK Flickor 2002 B1
Borlänge HK Flickor 2001 B2
Borlänge HK Flickor 2000 A1
Borlänge HK Flickor 2000 A1
Borlänge HK Flickor 1999 A2
Borlänge HK Damer Junior 96-98
Bortamatchen Motionsklass Damer
Borås HK 84 Pojkar 2001 B2
Borås HK 84 Pojkar 2001 B2
Borås HK 84 Flickor 2000 A1
Borås HK 84 Flickor 2000 A1
Botulfsplatsens BK Öppen klass Damer
Bowrland Boys Motionsklass Herrar
Brandkårens IF Kristianstad Motionsklass Herrar
Bromölla AIK Pojkar 2000 A1
Bromölla AIK Pojkar 1999 A2
Buck fitches Motionsklass Herrar
Bygg & vent i syd AB Företagsklassen
Bålsta IF Flickor 2001 B2
Bålsta IF Flickor 2000 A1
Bänksittare Gänget Motionsklass Herrar
Böffes jr Öppen klass Herrar
Cash is king HC Öppen klass Herrar
Daddy Cool Motionsklass Herrar
Dalhems IF Malmö Flickor 2001 B2
Dalhems IF Malmö Flickor 1999 A2
Dalhems IF Malmö Damer Junior 96-98
Dalhems IF Malmö Öppen klass Damer
Danny D & the Chewbaccafaccas Öppen klass Herrar
dead man walking Öppen klass Damer
Det var jag som kasta! Motionsklass Damer
De vet du Motionsklass Damer
Div2podden Öppen klass Herrar
Dreamteam Motionsklass Damer
DVD DET VET DU Motionsklass Damer
Eksjö BK Pojkar 2003 C2
Eksjö BK Pojkar 2001 B2
Ellisarna med flera Öppen klass Damer
Enköpings HF Pojkar 2000 A1
Enköpings HF Pojkar 2000 A1
Enköpings HF Pojkar 1999 A2
Enköpings HF Pojkar 1999 A2
Eslövs HF Pojkar 2007 E
Eslövs HF Pojkar 2007 E
Eslövs HF Pojkar 2006 D1
Eslövs HF Pojkar 2006 D1
Eslövs HF Pojkar 2006 D1
Eslövs HF Pojkar 2005 D2
Eslövs HF Pojkar 2005 D2
Eslövs HF Pojkar 2005 D2
Eslövs HF Pojkar 2004 C1
Eslövs HF Pojkar 2004 C1
Eslövs HF Pojkar 2003 C2
Eslövs HF Pojkar 2003 C2
Eslövs HF Pojkar 2003 C2
Eslövs HF Pojkar 2003 C2
Eslövs HF Pojkar 2002 B1
Eslövs HF Pojkar 2002 B1
Eslövs HF Pojkar 2002 B1
Eslövs HF Pojkar 2001 B2
Eslövs HF Pojkar 2001 B2
Eslövs HF Pojkar 2001 B2
Eslövs HF Pojkar 2000 A1
Eslövs HF Pojkar 2000 A1
Eslövs HF Pojkar 1999 A2
Eslövs HF Pojkar 1999 A2
Eslövs IK Flickor 2007 E
Eslövs IK Flickor 2007 E
Eslövs IK Flickor 2007 E
Eslövs IK Flickor 2006 D1
Eslövs IK Flickor 2006 D1
Eslövs IK Flickor 2006 D1
Eslövs IK Flickor 2005 D2
Eslövs IK Flickor 2005 D2
Eslövs IK Flickor 2005 D2
Eslövs IK Flickor 2004 C1
Eslövs IK Flickor 2004 C1
Eslövs IK Flickor 2004 C1
Eslövs IK Flickor 2004 C1
Eslövs IK Flickor 2003 C2
Eslövs IK Flickor 2003 C2
Eslövs IK Flickor 2003 C2
Eslövs IK Flickor 2003 C2
Eslövs IK Flickor 2002 B1
Eslövs IK Flickor 2002 B1
Eslövs IK Flickor 2001 B2
Eslövs IK Flickor 2000 A1
Eslövs IK Flickor 1999 A2
Eslövs IK Damer Junior 96-98
Eslövs IK Elit Dam
Eslövslågan Motionsklass Damer
Extra Mjällby Företagsklassen
Falköpings AIK HK Öppen klass Damer
Falu HK Flickor 2000 A1
FEX Motionsklass Damer
Finspångs HK Flickor 2000 A1
Finspångs HK Flickor 1999 A2
Flames BK Motionsklass Herrar
Flensborg Öppen klass Damer
Flygande Kagan Motionsklass Herrar
Flygande Kor Motionsklass Damer
FN-Play for the future Motionsklass Damer
Fredriks Favoriter Motionsklass Damer
Frogs Öppen klass Damer
Fyrasvenskarendansk Öppen klass Herrar
Fysfokus Öppen klass Herrar
GB Glass Sponsorklass
Genföreningen H43 Motionsklass Herrar
GF Kroppskultur Uddevalla Pojkar 2006 D1
GF Kroppskultur Uddevalla Pojkar 2001 B2
GF Kroppskultur Uddevalla Herrar Junior 96-98
Grabbarna Grus Motionsklass Herrar
Guldtackorna Motionsklass Damer
Gustafs GoIF (Dalarna) Flickor 2002 B1
Gustavsbergs IF HK Flickor 2004 C1
Gustavsbergs IF HK Flickor 2002 B1
Gustavsbergs IF HK Flickor 2001 B2
Gustavsbergs IF HK Flickor 2001 B2
Gustavsbergs IF HK Flickor 2000 A1
Gustavsbergs IF HK Flickor 2000 A1
Gustavsbergs IF HK Damer Junior 96-98
GWD Minden Elit Herr
GWD Minden Elit Herr
GW Landskrona HK Flickor 2005 D2
GW Landskrona HK Flickor 2005 D2
GW Landskrona HK Flickor 2004 C1
GW Landskrona HK Flickor 2004 C1
GW Landskrona HK Flickor 2001 B2
GW Landskrona HK Flickor 2000 A1
Göinge HK Pojkar 2003 C2
Gökstens BK Torshälla Flickor 2006 D1
Gökstens BK Torshälla Flickor 2005 D2
Gökstens BK Torshälla Flickor 2004 C1
Gökstens BK Torshälla Flickor 2003 C2
Gökstens BK Torshälla Flickor 2003 C2
Gökstens BK Torshälla Flickor 2001 B2
Gökstens BK Torshälla Flickor 1999 A2
H43 Lund Pojkar 2006 D1
H43 Lund Pojkar 2006 D1
H43 Lund Pojkar 2005 D2
H43 Lund Pojkar 2005 D2
H43 Lund Pojkar 2005 D2
H43 Lund Pojkar 2004 C1
H43 Lund Pojkar 2004 C1
H43 Lund Pojkar 2004 C1
H43 Lund Pojkar 2004 C1
H43 Lund Pojkar 2003 C2
H43 Lund Pojkar 2003 C2
H43 Lund Pojkar 2002 B1
H43 Lund Pojkar 2002 B1
H43 Lund Pojkar 2002 B1
H43 Lund Pojkar 2002 B1
H43 Lund Pojkar 2002 B1
H43 Lund Pojkar 2001 B2
H43 Lund Pojkar 2001 B2
H43 Lund Pojkar 2001 B2
H43 Lund Pojkar 2001 B2
H43 Lund Pojkar 2000 A1
H43 Lund Pojkar 2000 A1
H43 Lund Pojkar 1999 A2
H43 Lund Pojkar 1999 A2
H43 Lund Pojkar 1999 A2
H43 Lund Flickor 2006 D1
H43 Lund Flickor 2006 D1
H43 Lund Flickor 2006 D1
H43 Lund Flickor 2005 D2
H43 Lund Flickor 2005 D2
H43 Lund Flickor 2005 D2
H43 Lund Flickor 2005 D2
H43 Lund Flickor 2004 C1
H43 Lund Flickor 2004 C1
H43 Lund Flickor 2004 C1
H43 Lund Flickor 2003 C2
H43 Lund Flickor 2002 B1
H43 Lund Flickor 2002 B1
H43 Lund Flickor 2002 B1
H43 Lund Flickor 2001 B2
H43 Lund Flickor 2001 B2
H43 Lund Flickor 2000 A1
H43 Lund Flickor 2000 A1
H43 Lund Flickor 2000 A1
H43 Lund Flickor 1999 A2
H43 Lund Flickor 1999 A2
H43 Lund Damer Junior 96-98
H43 Lund Damer Junior 96-98
H 65 Höör Pojkar 2005 D2
H 65 Höör Pojkar 2005 D2
H 65 Höör Pojkar 2003 C2
H 65 Höör Pojkar 2002 B1
H 65 Höör Pojkar 2000 A1
H 65 Höör Pojkar 1999 A2
H 65 Höör Herrar Junior 96-98
H 65 Höör Herrar Junior 96-98
H 65 Höör Flickor 2007 E
H 65 Höör Flickor 2007 E
H 65 Höör Flickor 2006 D1
H 65 Höör Flickor 2006 D1
H 65 Höör Flickor 2005 D2
H 65 Höör Flickor 2005 D2
H 65 Höör Flickor 2005 D2
H 65 Höör Flickor 2004 C1
H 65 Höör Flickor 2004 C1
H 65 Höör Flickor 2004 C1
H 65 Höör Flickor 2004 C1
H 65 Höör Flickor 2003 C2
H 65 Höör Flickor 2003 C2
H 65 Höör Flickor 2002 B1
H 65 Höör Flickor 2002 B1
H 65 Höör Flickor 2002 B1
H 65 Höör Flickor 2001 B2
H 65 Höör Flickor 2001 B2
H 65 Höör Flickor 2000 A1
H 65 Höör Flickor 2000 A1
H 65 Höör Flickor 2000 A1
H 65 Höör Flickor 1999 A2
H 65 Höör Flickor 1999 A2
H 65 Höör Damer Junior 96-98
H 65 Höör Damer Junior 96-98
H 65 Höör Elit Dam
H 65 Höör Öppen klass Damer
H 78 Sölvesborg Pojkar 2006 D1
H 78 Sölvesborg Pojkar 2005 D2
H 78 Sölvesborg Pojkar 2004 C1
H 78 Sölvesborg Pojkar 2003 C2
H 78 Sölvesborg Pojkar 2003 C2
H 78 Sölvesborg Flickor 2007 E
H 78 Sölvesborg Flickor 2003 C2
H 78 Sölvesborg Flickor 2002 B1
H 78 Sölvesborg Flickor 2001 B2
H 78 Sölvesborg Flickor 1999 A2
ha d' gött Motionsklass Herrar
HAK Motionsklass Herrar
Halmstad Handboll Pojkar 2007 E
Halmstad Handboll Pojkar 2007 E
Halmstad Handboll Pojkar 2006 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2006 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2006 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2005 D2
Halmstad Handboll Pojkar 2005 D2
Halmstad Handboll Pojkar 2005 D2
Halmstad Handboll Pojkar 2005 D2
Halmstad Handboll Pojkar 2005 D2
Halmstad Handboll Pojkar 2005 D2
Halmstad Handboll Pojkar 2004 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2004 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2003 C2
Halmstad Handboll Pojkar 2003 C2
Halmstad Handboll Pojkar 2003 C2
Halmstad Handboll Pojkar 2002 B1
Halmstad Handboll Pojkar 2002 B1
Halmstad Handboll Pojkar 2001 B2
Halmstad Handboll Pojkar 2001 B2
Halmstad Handboll Pojkar 2000 A1
Halmstad Handboll Pojkar 2000 A1
Halmstad Handboll Pojkar 1999 A2
Halmstad Handboll Pojkar 1999 A2
Halmstad Handboll Pojkar 1999 A2
Halmstad Handboll Herrar Junior 96-98
Halmstad Handboll Flickor 2007 E
Halmstad Handboll Flickor 2006 D1
Halmstad Handboll Flickor 2006 D1
Halmstad Handboll Flickor 2005 D2
Halmstad Handboll Flickor 2005 D2
Halmstad Handboll Flickor 2005 D2
Halmstad Handboll Flickor 2005 D2
Halmstad Handboll Flickor 2004 C1
Halmstad Handboll Flickor 2004 C1
Halmstad Handboll Flickor 2004 C1
Halmstad Handboll Flickor 2003 C2
Halmstad Handboll Flickor 2003 C2
Halmstad Handboll Flickor 2002 B1
Halmstad Handboll Flickor 2001 B2
Halmstad Handboll Flickor 2001 B2
Halmstad Handboll Flickor 1999 A2
Halmstad Handboll Flickor 1999 A2
Halmstad Handboll Damer Junior 96-98
Halmstad Handboll Damer Junior 96-98
Halmstad Handboll Öppen klass Damer
Halmstad Handboll Tant Motionsklass Damer
Halmstad Handboll Tant Motionsklass Damer
Halmstad Handboll Tant Motionsklass Damer
Hammarby IF Sthlm Pojkar 2005 D2
Hammarby IF Sthlm Pojkar 2004 C1
Hammarby IF Sthlm Pojkar 2002 B1
Hammarby IF Sthlm Flickor 2006 D1
Hammarby IF Sthlm Flickor 2005 D2
Hammarby IF Sthlm Flickor 2004 C1
Haninge HK Stockholm Flickor 2005 D2
Haninge HK Stockholm Flickor 2005 D2
Haninge HK Stockholm Flickor 2005 D2
Hej Sash Öppen klass Damer
HIF Karlskrona Elit Herr
Hjärnsläpp Motionsklass Damer
HK Ankaret Herrar Junior 96-98
HK Ankaret Bjärred Pojkar 2007 E
HK Ankaret Bjärred Pojkar 2007 E
HK Ankaret Bjärred Pojkar 2005 D2
HK Ankaret Bjärred Pojkar 2005 D2
HK Ankaret Bjärred Pojkar 2002 B1
HK Ankaret Bjärred Pojkar 2002 B1
HK Ankaret Bjärred Flickor 2001 B2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2005 D2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2005 D2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2005 D2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2003 C2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2003 C2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2002 B1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2002 B1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2002 B1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 1999 A2
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 2003 C2
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 2003 C2
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 2003 C2
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 2003 C2
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 2003 C2
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 1999 A2
HK Björnen Sjöbo Pojkar 2002 B1
HK Drott Halmstad Elit Dam
HK Eklöven Pojkar 2002 B1
HK Eklöven Pojkar 2001 B2
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 2004 C1
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 2004 C1
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 2001 B2
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 1999 A2
HK Guldkroken Hjo Pojkar 2002 B1
HK Hök Laholm Pojkar 2007 E
HK Hök Laholm Pojkar 2007 E
HK Hök Laholm Pojkar 2006 D1
HK Hök Laholm Pojkar 2005 D2
HK Hök Laholm Pojkar 2005 D2
HK Hök Laholm Herrar Junior 96-98
HK Hök Laholm Flickor 2004 C1
HK Hök Laholm Flickor 2003 C2
HK Malmö Pojkar 2004 C1
HK Malmö Flickor 2006 D1
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 2004 C1
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 2002 B1
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 2001 B2
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 1999 A2
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2002 B1
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2001 B2
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2001 B2
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2000 A1
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 1999 A2
HK Varberg Flickor 2005 D2
Hokkens påg e det? Motionsklass Herrar
Huddinge HK Sthlm Pojkar 2004 C1
Huddinge HK Sthlm Herrar Junior 96-98
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2004 C1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2004 C1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2003 C2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2003 C2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2003 C2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2003 C2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2002 B1
Hultic BK Åby Öppen klass Damer
Hultsfreds HF Pojkar 2002 B1
Hultsfreds HF Pojkar 1999 A2
Håkantorp Företagsklassen
Hälsostudion Företagsklassen
Hässleholms HF Pojkar 2007 E
Hässleholms HF Pojkar 2001 B2
Hässleholms HF Flickor 1999 A2
Hässleholms HF Flickor 1999 A2
Höörs Farmartjänst Företagsklassen
ICA Jägaren Företagsklassen
Ica Maxi Företagsklassen
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2007 E
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2006 D1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2006 D1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2004 C1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2004 C1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2003 C2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2003 C2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2002 B1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2001 B2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2001 B2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2000 A1
IF Guif Eskilstuna Flickor 2004 C1
IF Guif Eskilstuna Flickor 2004 C1
IF Guif Eskilstuna Flickor 2001 B2
IF Guif Eskilstuna Flickor 1999 A2
IF Hallby HK Pojkar 2005 D2
IF Hallby HK Pojkar 2001 B2
IF Hellton Flickor 2000 A1
IFK Bankeryd Pojkar 2005 D2
IFK Bankeryd Pojkar 2005 D2
IFK Bankeryd Pojkar 2004 C1
IFK Bankeryd Pojkar 2004 C1
IFK Bankeryd Pojkar 2002 B1
IFK Bankeryd Pojkar 2002 B1
IFK Bankeryd Pojkar 2001 B2
IFK Bankeryd Pojkar 2001 B2
IFK Bankeryd Flickor 2005 D2
IFK Bankeryd Flickor 2005 D2
IFK Bankeryd Flickor 2004 C1
IFK Bankeryd Flickor 2003 C2
IFK Bankeryd Flickor 2003 C2
IFK Bankeryd Flickor 2002 B1
IFK Bankeryd Flickor 2002 B1
IFK Bankeryd Flickor 2001 B2
IFK Daddys Motionsklass Herrar
IFK Karlsborg Flickor 2002 B1
IFK Klagshamn Flickor 2004 C1
IFK Klagshamn Flickor 2001 B2
IFK Klagshamn Flickor 2001 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2007 E
IFK Kristianstad Pojkar 2007 E
IFK Kristianstad Pojkar 2007 E
IFK Kristianstad Pojkar 2007 E
IFK Kristianstad Pojkar 2007 E
IFK Kristianstad Pojkar 2006 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2006 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2006 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2006 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2005 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2005 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2005 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2005 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2005 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2005 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2003 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2003 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2003 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2003 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2001 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2001 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2001 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2001 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2000 A1
IFK Kristianstad Pojkar 2000 A1
IFK Kristianstad Pojkar 1999 A2
IFK Kristianstad Pojkar 1999 A2
IFK Kristianstad Pojkar 1999 A2
IFK Kristianstad Herrar Junior 96-98
IFK Kristianstad Herrar Junior 96-98
IFK Kristianstad Elit Herr
IFK Kristianstad Elit Herr
IFK Ladies Motionsklass Damer
IFK Malmö HF Pojkar 2005 D2
IFK Malmö HF Pojkar 2004 C1
IFK Malmö HF Flickor 2004 C1
IFK Malmö HF Flickor 2003 C2
IFK Malmö HF Flickor 2003 C2
IFK Malmö HF Flickor 2002 B1
IFK Malmö HF Flickor 1999 A2
IFK Strängnäs Pojkar 2005 D2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2006 D1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2005 D2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2003 C2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2003 C2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2002 B1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2001 B2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2001 B2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2000 A1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2000 A1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2000 A1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 1999 A2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 1999 A2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 1999 A2
IFK Tumba Sthlm Herrar Junior 96-98
IFK Tumba Sthlm Flickor 2002 B1
IFK Tumba Sthlm Flickor 2002 B1
IFK Tumba Sthlm Flickor 2001 B2
IFK Tumba Sthlm Flickor 2000 A1
IFK Tumba Sthlm Flickor 2000 A1
IFK Tumba Sthlm Flickor 1999 A2
IFK Tumba Sthlm Flickor 1999 A2
IFK Tumba Sthlm Flickor 1999 A2
IFK Tumba Sthlm Damer Junior 96-98
IFK Tylö Motionsklass Herrar
IFK Ystad HK Pojkar 2005 D2
IFK Ystad HK Pojkar 2005 D2
IF Metall MittSkåne Motionsklass Herrar
IK Baltichov Gbg Flickor 2001 B2
IK Baltichov Gbg Flickor 2001 B2
IK Bolton Sthlm Pojkar 2004 C1
IK Bolton Sthlm Pojkar 2004 C1
IK Bolton Sthlm Pojkar 2001 B2
IK Bolton Sthlm Pojkar 2001 B2
IK Bolton Sthlm Flickor 2003 C2
IK Cyrus JKöping Pojkar 2000 A1
IK Lågan Hörby Pojkar 2007 E
IK Lågan Hörby Pojkar 2006 D1
IK Lågan Hörby Pojkar 2006 D1
IK Lågan Hörby Pojkar 2004 C1
IK Lågan Hörby Pojkar 2003 C2
IK Lågan Hörby Pojkar 2001 B2
IK Lågan Hörby Pojkar 2001 B2
IK Lågan Hörby Pojkar 1999 A2
IK Lågan Hörby Pojkar 1999 A2
IK Lågan Hörby Herrar Junior 96-98
IK Lågan Hörby Flickor 2007 E
IK Lågan Hörby Flickor 2006 D1
IK Lågan Hörby Flickor 2005 D2
IK Lågan Hörby Flickor 2005 D2
IK Lågan Hörby Flickor 2004 C1
IK Lågan Hörby Flickor 2004 C1
IK Lågan Hörby Flickor 2003 C2
IK Lågan Hörby Flickor 2002 B1
IK Lågan Hörby Flickor 2002 B1
IK Lågan Hörby Flickor 2001 B2
IK Lågan Hörby Flickor 2001 B2
IK Lågan Hörby Flickor 2000 A1
IK Lågan Hörby Damer Junior 96-98
IK Lågan Hörby Öppen klass Damer
IK Pandora Guldtackor Y Motionsklass Damer
IK Pandora Ystad Flickor 2005 D2
IK Pandora Ystad Flickor 2001 B2
IK Pandora Ystad Flickor 2000 A1
IKPV Motionsklass Damer
IK Sund Helsingborg Pojkar 2001 B2
IK Sävehof Partille Pojkar 2005 D2
IK Sävehof Partille Pojkar 2002 B1
IK Sävehof Partille Pojkar 2001 B2
IK Sävehof Partille Pojkar 1999 A2
IK Sävehof Partille Flickor 1999 A2
InTeern Öppen klass Damer
JP invest AB Företagsklassen
Kapellgatans IF Motionsklass Herrar
Karlshamns HF Pojkar 2003 C2
Karlshamns HF Flickor 2002 B1
Karlskrona Handboll Pojkar 2006 D1
Karlskrona Handboll Pojkar 2006 D1
Karlskrona Handboll Pojkar 2005 D2
Karlskrona Handboll Pojkar 2005 D2
Karlskrona Handboll Pojkar 2004 C1
Karlskrona Handboll Pojkar 2004 C1
Karlskrona Handboll Pojkar 2003 C2
Karlskrona Handboll Pojkar 2003 C2
Karlskrona Handboll Pojkar 2001 B2
Karlskrona Handboll Pojkar 2001 B2
Karlskrona Handboll Pojkar 2001 B2
Karlskrona Handboll Pojkar 2000 A1
Karlskrona Handboll Pojkar 2000 A1
Karlskrona Handboll Pojkar 2000 A1
Karlskrona Handboll Pojkar 1999 A2
Karlskrona Handboll Herrar Junior 96-98
Karlskrona Handboll Flickor 2006 D1
Karlskrona Handboll Flickor 2005 D2
Karlskrona Handboll Flickor 2005 D2
Karlskrona Handboll Flickor 2004 C1
Karlskrona Handboll Flickor 2004 C1
Karlskrona Handboll Flickor 2004 C1
Karlskrona Handboll Flickor 2003 C2
Karlskrona Handboll Flickor 2002 B1
Karlskrona Handboll Flickor 2001 B2
Karlskrona Handboll Flickor 1999 A2
KFUM Kalmar HK Pojkar 2004 C1
KFUM Kalmar HK Pojkar 2000 A1
KFUM Kalmar HK Pojkar 2000 A1
KFUM Kalmar HK Öppen klass Herrar
KFUM Kalmar HK Flickor 2001 B2
KFUM Lundagård Flickor 2001 B2
KFUM Lundagård Flickor 2000 A1
KFUM Lundagård Flickor 1999 A2
KFUM Lundagård Elit Dam
Klitor IS Motionsklass Herrar
knauf DANOGIPS Sponsorklass
Knislinge HK Motionsklass Herrar
Kristianstad HK Pojkar 2002 B1
Kristianstad HK Pojkar 2002 B1
Kristianstad HK Pojkar 2001 B2
Kristianstad HK Pojkar 2001 B2
Kristianstad HK Flickor 2007 E
Kristianstad HK Flickor 2007 E
Kristianstad HK Flickor 2006 D1
Kristianstad HK Flickor 2006 D1
Kristianstad HK Flickor 2006 D1
Kristianstad HK Flickor 2005 D2
Kristianstad HK Flickor 2005 D2
Kristianstad HK Flickor 2005 D2
Kristianstad HK Flickor 2005 D2
Kristianstad HK Flickor 2004 C1
Kristianstad HK Flickor 2004 C1
Kristianstad HK Flickor 2004 C1
Kristianstad HK Flickor 2003 C2
Kristianstad HK Flickor 2003 C2
Kristianstad HK Flickor 2003 C2
Kristianstad HK Flickor 2002 B1
Kristianstad HK Flickor 2002 B1
Kristianstad HK Flickor 2001 B2
Kristianstad HK Flickor 2001 B2
Kristianstad HK Flickor 2000 A1
Kristianstad HK Flickor 2000 A1
Kristianstad HK Flickor 2000 A1
Kristianstad HK Flickor 1999 A2
Kristianstad HK Damer Junior 96-98
Kristianstad HK Damer Junior 96-98
Kristianstad HK Elit Dam
Kristianstads Bladet Sponsorklass
KSK ULTRAS Öppen klass Herrar
Kungälvs HK Flickor 2001 B2
Käring & Co. Motionsklass Damer
Kärra HF Göteborg Pojkar 2004 C1
Kärra HF Göteborg Pojkar 1999 A2
Kärra HF Göteborg Flickor 2004 C1
Kärra HF Göteborg Flickor 2003 C2
Kärra HF Göteborg Flickor 2002 B1
Kärra HF Göteborg Flickor 2001 B2
Kärra HF Göteborg Flickor 2001 B2
Kärra HF Göteborg Flickor 2000 A1
Kävlingebeach Öppen klass Herrar
Kävlinge HK Pojkar 2005 D2
Kävlinge HK Pojkar 2005 D2
Kävlinge HK Pojkar 2005 D2
Kävlinge HK Pojkar 2004 C1
Kävlinge HK Pojkar 2004 C1
Kävlinge HK Pojkar 2003 C2
Kävlinge HK Pojkar 2003 C2
Kävlinge HK Pojkar 2002 B1
Kävlinge HK Pojkar 2002 B1
Kävlinge HK Pojkar 2001 B2
Kävlinge HK Pojkar 2001 B2
Kävlinge HK Pojkar 2000 A1
Kävlinge HK Pojkar 1999 A2
Kävlinge HK Herrar Junior 96-98
Kävlinge HK Flickor 2005 D2
Kävlinge HK Flickor 2005 D2
Kävlinge HK Flickor 2004 C1
Kävlinge HK Flickor 2004 C1
Kävlinge HK Flickor 2004 C1
Kävlinge HK Flickor 2003 C2
Kävlinge HK Flickor 2003 C2
Kävlinge HK Flickor 2002 B1
Kävlinge HK Flickor 2001 B2
Kävlinge HK Flickor 2001 B2
Kävlinge HK Flickor 1999 A2
La Bamba Öppen klass Herrar
Lars-Adrian Motionsklass Herrar
Lasse spadez Öppen klass Herrar
LEVEL Motionsklass Damer
Ljunghusens HK Pojkar 2006 D1
Ljunghusens HK Pojkar 2006 D1
Ljunghusens HK Pojkar 2005 D2
Ljunghusens HK Pojkar 2004 C1
Ljunghusens HK Pojkar 2004 C1
Ljunghusens HK Pojkar 2002 B1
Ljunghusens HK Pojkar 2000 A1
Ljunghusens HK Pojkar 1999 A2
Ljunghusens HK Flickor 2007 E
Ljunghusens HK Flickor 2006 D1
Ljunghusens HK Flickor 2006 D1
Ljunghusens HK Flickor 2005 D2
Ljunghusens HK Flickor 2004 C1
Ljunghusens HK Flickor 2004 C1
Lokomotiv Gunnesbo Motionsklass Herrar
Los Pollos Hermanos Motionsklass Herrar
Lottas Hem & Trädgårdsservice AB Företagsklassen
Lugi HF Pojkar 2005 D2
Lugi HF Pojkar 2003 C2
Lugi HF Pojkar 2003 C2
Lugi HF Pojkar 2003 C2
Lugi HF Pojkar 2002 B1
Lugi HF Pojkar 2002 B1
Lugi HF Pojkar 2000 A1
Lugi HF Pojkar 2000 A1
Lugi HF Pojkar 1999 A2
Lugi HF Pojkar 1999 A2
Lugi HF Pojkar 1999 A2
Lugi HF Elit Herr
Lugi HF Flickor 2004 C1
Lugi HF Flickor 2004 C1
Lugi HF Flickor 2004 C1
Lugi HF Flickor 2003 C2
Lugi HF Flickor 2003 C2
Lugi HF Flickor 2003 C2
Lugi HF Flickor 2002 B1
Lugi HF Flickor 2002 B1
Lugi HF Flickor 2001 B2
Lugi HF Flickor 2000 A1
Lugi HF Flickor 2000 A1
Lugi HF Flickor 1999 A2
Lugi HF Flickor 1999 A2
Lugi HF Flickor 1999 A2
Lugi HF Flickor 1999 A2
Lugi HF Flickor 1999 A2
Lundagårdsmammor Motionsklass Damer
LVHK Lödde Pojkar 2007 E
LVHK Lödde Pojkar 2007 E
LVHK Lödde Pojkar 2006 D1
LVHK Lödde Pojkar 2006 D1
LVHK Lödde Pojkar 2006 D1
LVHK Lödde Pojkar 2005 D2
LVHK Lödde Pojkar 2005 D2
LVHK Lödde Pojkar 2004 C1
LVHK Lödde Pojkar 2004 C1
LVHK Lödde Pojkar 2002 B1
LVHK Lödde Pojkar 2001 B2
LVHK Lödde Pojkar 2000 A1
LVHK Lödde Flickor 2007 E
LVHK Lödde Flickor 2007 E
LVHK Lödde Flickor 2007 E
LVHK Lödde Flickor 2007 E
LVHK Lödde Flickor 2006 D1
LVHK Lödde Flickor 2006 D1
LVHK Lödde Flickor 2006 D1
LVHK Lödde Flickor 2006 D1
LVHK Lödde Flickor 2005 D2
LVHK Lödde Flickor 2005 D2
LVHK Lödde Flickor 2005 D2
LVHK Lödde Flickor 2005 D2
LVHK Lödde Flickor 2004 C1
LVHK Lödde Flickor 2004 C1
LVHK Lödde Flickor 2004 C1
LVHK Lödde Flickor 2003 C2
LVHK Lödde Flickor 2003 C2
LVHK Lödde Flickor 2003 C2
LVHK Lödde Flickor 2002 B1
LVHK Lödde Flickor 2002 B1
LVHK Lödde Flickor 2001 B2
LVHK Lödde Flickor 2001 B2
LVHK Lödde Damer Junior 96-98
Lyngby HK Elit Dam
Lågan Flames Motionsklass Herrar
Malmslätts HF Linköping Pojkar 1999 A2
Markaryd Old Star Motionsklass Herrar
Micro gänget Motionsklass Herrar
MikronMed AB Företagsklassen
Mmm Tacos Motionsklass Herrar
Mormors pojkar Öppen klass Herrar
Motståndarna Öppen klass Herrar
Mönsterås HK Pojkar 2002 B1
Nellans Soldater Motionsklass Damer
no hands, no control Öppen klass Damer
Norrköpings HK Pojkar 2002 B1
Norrköpings HK Pojkar 2002 B1
Norrköpings HK Pojkar 2001 B2
Norrköpings HK Pojkar 2000 A1
Nossebro IF Öppen klass Herrar
Näsby Handboll Pojkar 2003 C2
Näsby Handboll Pojkar 2003 C2
Näsby Handboll Herrar Junior 96-98
Näsby Handboll Öppen klass Herrar
Näsby Handboll Öppen klass Herrar
Näsby Handboll Flickor 2006 D1
Näsby Handboll Flickor 2006 D1
Näsby Handboll Flickor 2005 D2
Näsby Handboll Flickor 2005 D2
Näsby Handboll Flickor 2004 C1
Näsby Handboll Flickor 2003 C2
Näsby Handboll Flickor 2002 B1
Näsby Handboll Flickor 2002 B1
Näsby Handboll Flickor 2001 B2
Näsby Handboll Flickor 2001 B2
Näsby Handboll Flickor 2000 A1
Näsby Handboll Flickor 2000 A1
Näsby Handboll Flickor 2000 A1
Näsby Handboll Flickor 1999 A2
Näsby Handboll Flickor 1999 A2
Näsby Handboll Damer Junior 96-98
Nöbbelövs Hår & skönhet Företagsklassen
Orkla Foods Sverige Sponsorklass
OV Helsingborg HK Pojkar 2000 A1
Pantertanter Motionsklass Damer
Partypinglorna Motionsklass Damer
Peneton Företagsklassen
PlanLös Motionsklass Herrar
Powerpuffpinglorna Motionsklass Damer
Rainbows Motionsklass Herrar
Raklev G&I, Danmark Pojkar 2002 B1
Raklev G&I, Danmark Pojkar 2002 B1
Raklev G&I, Danmark Pojkar 2000 A1
Raklev G&I, Danmark Flickor 2002 B1
Redbergslids IK Gbg Pojkar 2000 A1
Resten Öppen klass Damer
Ricoh Företagsklassen
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2005 D2
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2004 C1
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2002 B1
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2001 B2
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2000 A1
Rimbo HK Roslagen Pojkar 1999 A2
Rimbo HK Roslagen Herrar Junior 96-98
Rimbo HK Roslagen Elit Herr
Rimbo HK Roslagen Flickor 2003 C2
Rimbo HK Roslagen Flickor 2000 A1
Rimbo HK Roslagen Flickor 1999 A2
Rimbos Föräldrar hjältar Motionsklass Herrar
Ronneby HK Pojkar 2006 D1
Ronneby HK Pojkar 2005 D2
Ronneby HK Pojkar 2005 D2
Ronneby HK Pojkar 2004 C1
Ronneby HK Pojkar 2003 C2
Ronneby HK Pojkar 2003 C2
Ronneby HK Pojkar 2001 B2
Ronneby HK Pojkar 2001 B2
Ronneby HK Flickor 2007 E
Ronneby HK Flickor 2006 D1
Ronneby HK Flickor 2006 D1
Ronneby HK Flickor 2003 C2
Ronneby HK Flickor 2003 C2
Ronneby HK Flickor 2001 B2
Ronneby HK Flickor 2001 B2
Ronneby HK Damer Junior 96-98
Route 66 Jubileum Motionsklass Herrar
Rsyd Motionsklass Herrar
Sa du något? Motionsklass Herrar
Sannadals Öppen klass Herrar
Savages Motionsklass Herrar
SG Flensburg Handewitt Elit Herr
SG Flensburg Handewitt Elit Herr
SHK,s Kvicksandare Motionsklass Herrar
Simons fjun Öppen klass Herrar
Skara HF Flickor 2000 A1
Skara HF Flickor 2000 A1
Skara HF Elit Dam
Skara HK Pojkar 2004 C1
Skara HK Pojkar 2002 B1
Skara HK Herrar Junior 96-98
Skogås HK Sthlm Pojkar 2001 B2
Skogås HK Sthlm Pojkar 2001 B2
Skogås HK Sthlm Pojkar 2000 A1
Skogås HK Sthlm Pojkar 2000 A1
Skogås HK Sthlm Flickor 2004 C1
Skuru IK Sthlm Flickor 2003 C2
Skuru IK Sthlm Flickor 2002 B1
Skuru IK Sthlm Flickor 2002 B1
Skuru IK Sthlm Flickor 2002 B1
Skånela IF Märsta Pojkar 2000 A1
Sofias Duvor Motionsklass Herrar
Solar Plexus Motionsklass Damer
Sollentuna HK Pojkar 2000 A1
Sollentuna HK Flickor 2003 C2
Sollentuna HK Flickor 2001 B2
Solstrålarna Motionsklass Damer
Sommarpågarna Motionsklass Herrar
Sorunda IF Sthlm Pojkar 2004 C1
Sorunda IF Sthlm Pojkar 2003 C2
Sorunda IF Sthlm Pojkar 1999 A2
Sorunda IF Sthlm Flickor 2000 A1
Sorunda IF Sthlm Flickor 1999 A2
Sparbanken Skåne Sponsorklass
Spånga HK Stockholm Flickor 2003 C2
Spånga HK Stockholm Flickor 2002 B1
Spånga HK Stockholm Flickor 2002 B1
Spånga HK Stockholm Flickor 2001 B2
Staffanstorps HK Pojkar 2006 D1
Staffanstorps HK Pojkar 2004 C1
Staffanstorps HK Pojkar 2002 B1
Staffanstorps HK Pojkar 2002 B1
Staffanstorps HK Pojkar 1999 A2
Staffanstorps HK Flickor 2007 E
Staffanstorps HK Flickor 2006 D1
Staffanstorps HK Flickor 2005 D2
Staffanstorps HK Flickor 2004 C1
Staffanstorps HK Flickor 2004 C1
Staffanstorps HK Flickor 2003 C2
Staffanstorps HK Flickor 2003 C2
Staffanstorps HK Flickor 2003 C2
Staffanstorps HK Flickor 2002 B1
Staffanstorps HK Flickor 2002 B1
Staffanstorps HK Flickor 2001 B2
Staffanstorps HK Flickor 2001 B2
Staffanstorps HK Flickor 2000 A1
Stavstens vänner Öppen klass Damer
Stavstens vänner Öppen klass Damer
Stolta mammor Motionsklass Damer
Stolta pappor Motionsklass Herrar
Strömberg HC Motionsklass Herrar
Strömstad HK Pojkar 2001 B2
Strömstad HK Öppen klass Damer
Superhjältarna Motionsklass Damer
Svedala HK Pojkar 2002 B1
Svedala HK Pojkar 2000 A1
Svensk Fastighetsförmedling Sydost Företagsklassen
Svetten Rinner Motionsklass Herrar
Svärmorsdrömmarna Motionsklass Herrar
Sörhaga HK Öppen klass Herrar
Team Andersson Motionsklass Herrar
TEAM BÖFF Motionsklass Herrar
Team Elgocell Motionsklass Herrar
Team Hattran Motionsklass Damer
Team Lunkan Motionsklass Herrar
Team Olof Öppen klass Herrar
Team Roslagen Motionsklass Herrar
Team RYDBERGS BEA Öppen klass Damer
Team Thorsson Öppen klass Herrar
Team Tylösand Motionsklass Herrar
Team van Stam Öppen klass Damer
The Tall Woodswomen Öppen klass Damer
Tiffamys Motionsklass Damer
Tollarps IF Pojkar 2007 E
Tollarps IF Pojkar 2007 E
Tollarps IF Pojkar 2006 D1
Tollarps IF Pojkar 2005 D2
Tollarps IF Pojkar 2005 D2
Tollarps IF Pojkar 2004 C1
Tollarps IF Pojkar 2003 C2
Tollarps IF Pojkar 2003 C2
Tollarps IF Pojkar 2002 B1
Tollarps IF Pojkar 2001 B2
Tollarps IF Flickor 2006 D1
Tollarps IF Flickor 2006 D1
Tollarps IF Flickor 2004 C1
Tollarps IF Flickor 2004 C1
Tollarps IF Flickor 2003 C2
Tomelilla IF Pojkar 2007 E
Tomelilla IF Pojkar 2007 E
Tomelilla IF Pojkar 2004 C1
Tomelilla IF Pojkar 2003 C2
Tomelilla IF Pojkar 2002 B1
Tomelilla IF Flickor 2006 D1
Tomelilla IF Flickor 2004 C1
Torslanda HK Göteborg Flickor 2003 C2
Trelleborg HBK Pojkar 2007 E
Trelleborg HBK Pojkar 2006 D1
Trelleborg HBK Pojkar 2006 D1
Trelleborg HBK Pojkar 2003 C2
Trelleborg HBK Pojkar 2002 B1
Trelleborg HBK Pojkar 2000 A1
Trelleborg HBK Herrar Junior 96-98
Trelleborg HBK Flickor 2006 D1
Trelleborg HBK Flickor 2006 D1
Trelleborg HBK Flickor 2006 D1
Trelleborg HBK Flickor 2005 D2
Trelleborg HBK Flickor 2005 D2
Trelleborg HBK Flickor 2003 C2
Trelleborg HBK Flickor 2003 C2
Trelleborg HBK Flickor 2002 B1
Trelleborg HBK Flickor 2002 B1
Trelleborg HBK Flickor 2001 B2
Trelleborg HBK Flickor 2000 A1
Trelleborg HBK Flickor 1999 A2
Trelleborg HBK Flickor 1999 A2
Trelleborg HBK Damer Junior 96-98
Trötta fotbollsspelare Motionsklass Damer
TUMBA PARENT(S)ESERNA Motionsklass Herrar
Tuppa rusk UH-UH mjaoo kiss kiss Motionsklass Herrar
TV Bodenheim 1848 Flickor 2001 B2
Tyresö Handboll Pojkar 2007 E