Senaste resultat

Åhus Beachhandboll Festival 2018 börjar
Slut
13/7
14/7
15/7
16/7
17/7
18/7
19/7
20/7
21/7
22/7

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
22072144 sö 22/07 20:00 sö 22/07 Bana 1 EH A-Slutspel Final SG Flensburg Handewitt 1 6 - 7 IFK Kristianstad 1    
22072541 sö 22/07 19:15 sö 22/07 Bana 5 MKH A-Slutspel Final Bygg & Vent i Syd AB 9 - 7 Svetten Rinner    
22072640 sö 22/07 19:00 sö 22/07 Bana 6 MKH B-Slutspel Final Räddningstjänsten Syd 10 - 5 Svärmorsdrömmarna    
22072142 sö 22/07 19:30 sö 22/07 Bana 1 ÖKH A-Slutspel Final Vinslövs HK 8 - 7 Böffes JR    
22072539 sö 22/07 18:45 sö 22/07 Bana 5 ÖKH B-Slutspel Final Fyrasvenskarendansk 11 - 8 USIF    
22072143 sö 22/07 19:45 sö 22/07 Bana 1 ED A-Slutspel Final Höörs HK H 65 7 - 10 Köbenhavn HB 2    
22072540 sö 22/07 19:00 sö 22/07 Bana 5 MKD A-Slutspel Final Ex on the Beach 11 - 12 Always Ultra    
22072538 sö 22/07 18:30 sö 22/07 Bana 5 MKD B-Slutspel Final Lundatöser 11 - 8 DELAYED    
22072141 sö 22/07 19:15 sö 22/07 Bana 1 ÖKD A-Slutspel Final A-team 11 - 12 Electric Banana Band    
22072639 sö 22/07 18:45 sö 22/07 Bana 6 ÖKD B-Slutspel Final HK Spräng 16 - 14 Kungarna av Tylösand    
21072152 lö 21/07 22:00 lö 21/07 Bana 1 P02 A-Slutspel Final H43 Lund HF migogang 10 - 8 IK Sävehof 2    
21072251 lö 21/07 21:45 lö 21/07 Bana 2 P02 B-Slutspel Final Ystads IF HF 3 11 - 12 IFK Kristianstad 1    
21072349 lö 21/07 21:15 lö 21/07 Bana 3 P02 C-Slutspel Final Ystads IF HF 2 11 - 10 Halmstad Handboll 1    
21072151 lö 21/07 21:45 lö 21/07 Bana 1 SFH A-Slutspel Final Åhus Handboll 8 - 9 Vinslövs HK    
21072249 lö 21/07 21:15 lö 21/07 Bana 2 SFH B-Slutspel Final Göteborg Be...orlänge HK) 11 - 12 Borlänge HK    
21072153 lö 21/07 22:15 lö 21/07 Bana 1 F02 A-Slutspel Final H43 Lund HF 1 6 - 8 Vinslövs HK    
21072250 lö 21/07 21:30 lö 21/07 Bana 2 F02 B-Slutspel Final Åhus Handboll 1 11 - 12 Höörs HK H 65 2    
21072348 lö 21/07 21:00 lö 21/07 Bana 3 F02 C-Slutspel Final IFK Tumba HK 1 14 - 12 Tyresö Handboll    
21072150 lö 21/07 21:30 lö 21/07 Bana 1 SFD A-Slutspel Final Kävlinge HK 1 12 - 11 Kävlinge HK 2    
21072248 lö 21/07 21:00 lö 21/07 Bana 2 SFD B-Slutspel Final Vinslövs HK 1 11 - 14 H43 Lund HF    
20072151 fr 20/07 22:15 fr 20/07 Bana 1 P04 A-Slutspel Final Alingsås HK 4 9 - 11 H43 Lund HF 2    
20072149 fr 20/07 21:45 fr 20/07 Bana 1 P04 B-Slutspel Final Eskilstuna Guif IF 10 - 7 Vinslövs HK    
20072248 fr 20/07 21:30 fr 20/07 Bana 2 P04 C-Slutspel Final KFUM Kalmar HK 9 - 10 IFK Malmö HF    
20072150 fr 20/07 22:00 fr 20/07 Bana 1 F04 A-Slutspel Final Staffanstorps HK 2 12 - 8 Lödde Vikings HK 2    
20072148 fr 20/07 21:30 fr 20/07 Bana 1 F04 B-Slutspel Final H43 Lund HF 1 8 - 16 Uppsala HK 3    
20072247 fr 20/07 21:15 fr 20/07 Bana 2 F04 C-Slutspel Final Uppsala HK 1 11 - 10 Eslövs IK 3    
19072150 to 19/07 22:15 to 19/07 Bana 1 P01 A-Slutspel Final Göteborg Be...orlänge HK) 10 - 11 IK Sävehof 1    
19072148 to 19/07 21:45 to 19/07 Bana 1 P01 B-Slutspel Final OV Helsingborg HK 8 - 9 Växjö HF    
19072248 to 19/07 21:30 to 19/07 Bana 2 P01 C-Slutspel Final IK Bolton 4 9 - 7 IFK Kristianstad 3    
19072142 to 19/07 20:00 to 19/07 Bana 1 HFA A-Slutspel Final IFK Tumba HK 8 - 4 Sorunda IF    
19072149 to 19/07 22:00 to 19/07 Bana 1 F01 A-Slutspel Final Kärra HF 10 - 12 Borlänge HK 1    
19072147 to 19/07 21:30 to 19/07 Bana 1 F01 B-Slutspel Final IK Sävehof 1 13 - 7 IFK Kristianstad 1    
19072247 to 19/07 21:15 to 19/07 Bana 2 F01 C-Slutspel Final Ystads IF HF 13 - 15 IK Sävehof 2    
18072149 on 18/07 21:50 on 18/07 Bana 1 P05 A-Slutspel Final H43 Lund HF 2 7 - 8 HK Aranäs 1    
18072147 on 18/07 21:15 on 18/07 Bana 1 P05 B-Slutspel Final Tollarps IF 2 10 - 9 IFK Kristianstad 1    
18072247 on 18/07 21:15 on 18/07 Bana 2 P05 C-Slutspel Final Skuru IK 6 - 5 HK Aranäs 2    
18072148 on 18/07 21:30 on 18/07 Bana 1 F05 A-Slutspel Final Haninge HK 1 7 - 11 Alingsås HK 4    
18072446 on 18/07 21:15 on 18/07 Bana 4 F05 B-Slutspel Final Borlänge HK 1 9 - 7 Eslövs IK 4    
18072940 on 18/07 21:00 on 18/07 Bana 9 F05 C-Slutspel Final H43 Lund HF 4 10 - 4 IFK Tumba HK    
17072151 ti 17/07 22:15 ti 17/07 Bana 1 P03 A-Slutspel Final IFK Kristianstad 2 11 - 12 IK Lågan Hörby    
17072149 ti 17/07 21:45 ti 17/07 Bana 1 P03 B-Slutspel Final Ystads IF HF 2 15 - 7 Alingsås HK 5    
17072249 ti 17/07 21:45 ti 17/07 Bana 2 P03 C-Slutspel Final GF Kroppskultur Grön 12 - 8 Eskilstuna Guif IF 3    
− − − − Matchen är inte schemalagd F06 A-Slutspel Final Eslövs IK 3 7 - 11 Alingsås HK 1    
17072150 ti 17/07 22:00 ti 17/07 Bana 1 F03 A-Slutspel Final H43 Lund HF 14 - 17 Kristianstad HK 5    
17072148 ti 17/07 21:30 ti 17/07 Bana 1 F03 B-Slutspel Final Huddinge HK 1 10 - 4 Kärra HF 2    
17072248 ti 17/07 21:30 ti 17/07 Bana 2 F03 C-Slutspel Final Spånga HK 2 6 - 9 GW Landskrona HK    
16072150 må 16/07 22:00 må 16/07 Bana 1 P06 A-Slutspel Final HK Silwing/Troja 9 - 7 Eskilstuna Guif IF 1    
16072149 må 16/07 21:45 må 16/07 Bana 1 P06 B-Slutspel Final Åhus Handboll 1 16 - 6 Halmstad Handboll 2    
16072249 må 16/07 21:45 må 16/07 Bana 2 P06 C-Slutspel Final Ljunghusens HK 2 7 - 4 Torslanda HK    
16072148 må 16/07 21:30 må 16/07 Bana 1 F06 B-Slutspel Final Vinslövs HK 1 4 - 6 Lugi HF 1    
16072248 må 16/07 21:30 må 16/07 Bana 2 F06 C-Slutspel Final Ljunghusens HK 4 - 5 IK Lågan Hörby 1    
15072149 sö 15/07 21:45 sö 15/07 Bana 1 P08 A-Slutspel Final Lugi HF 3 6 - 7 Ystads IF HF 1    
15072246 sö 15/07 21:15 sö 15/07 Bana 2 P08 B-Slutspel Final Önnereds HK 3 - 4 IFK Kristianstad Lag 2    
15072347 sö 15/07 21:15 sö 15/07 Bana 3 P08 C-Slutspel Final Göinge HK 1 - 4 Alingsås HK 2    
15072150 sö 15/07 22:00 sö 15/07 Bana 1 H98-00 A-Slutspel Final IK Sävehof 9 - 10 IFK Kristianstad 2    
15072248 sö 15/07 21:45 sö 15/07 Bana 2 H98-00 B-Slutspel Final Vinslövs HK Vhk2 9 - 8 HK Aranäs    
15072148 sö 15/07 21:30 sö 15/07 Bana 1 F08 A-Slutspel Final Lödde Vikings HK 1 11 - 9 Lödde Vikings HK 2    
15072245 sö 15/07 21:00 sö 15/07 Bana 2 F08 B-Slutspel Final IFK Bankeryd 1 5 - 12 Staffanstorps HK    
15072346 sö 15/07 21:00 sö 15/07 Bana 3 F08 C-Slutspel Final H43 Lund HF 2 5 - 9 IFK Malmö HF 2    
15072151 sö 15/07 22:15 sö 15/07 Bana 1 D98-00 A-Slutspel Final Eslövs IK 11 - 9 Trelleborg ...ollsklubb 1    
15072247 sö 15/07 21:30 sö 15/07 Bana 2 D98-00 B-Slutspel Final IFK Kristianstad 2 11 - 12 IFK Kristianstad 1    
14072151 lö 14/07 22:15 lö 14/07 Bana 1 P07 A-Slutspel Final Trelleborg Handbollsklubb 8 - 6 OV Helsingborg HK 1    
14072149 lö 14/07 21:45 lö 14/07 Bana 1 P07 B-Slutspel Final Ystads IF HF 3 3 - 9 IFK Bankeryd 2    
14072249 lö 14/07 21:45 lö 14/07 Bana 2 P07 C-Slutspel Final IFK Kristianstad 3 7 - 6 IFK Bankeryd 1    
14072150 lö 14/07 22:00 lö 14/07 Bana 1 F07 A-Slutspel Final Staffanstorps HK 11 - 13 Skuru IK    
14072148 lö 14/07 21:30 lö 14/07 Bana 1 F07 B-Slutspel Final Vinslövs HK 6 - 3 Huddinge HK 4    
14072248 lö 14/07 21:30 lö 14/07 Bana 2 F07 C-Slutspel Final Kristianstad HK 2 9 - 6 Alingsås HK 3    
13072142 fr 13/07 21:00 fr 13/07 Bana 1 P09 A-Slutspel Final Ystads IF HF 1 7 - 11 H43 Lund HF 1    
13072141 fr 13/07 20:45 fr 13/07 Bana 1 P09 B-Slutspel Final Alingsås HK 6 - 2 Ystads IF HF 3    
13072241 fr 13/07 20:45 fr 13/07 Bana 2 P09 C-Slutspel Final Kävlinge HK 7 - 6 Åhus Handboll 1    
13072143 fr 13/07 21:15 fr 13/07 Bana 1 F09 A-Slutspel Final Kävlinge HK 1 8 - 5 Åhus Handboll 2    
13072140 fr 13/07 20:30 fr 13/07 Bana 1 F09 B-Slutspel Final Höörs HK H 65 2 5 - 9 Lugi HF 3    
13072240 fr 13/07 20:30 fr 13/07 Bana 2 F09 C-Slutspel Final Ystads IF HF 2 4 - 1 Höörs HK H 65 1    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
22072140 sö 22/07 19:00 sö 22/07 Bana 1 EH A-Slutspel Semifinal IFK Ystad HK 8 - 9 IFK Kristianstad 1    
22072139 sö 22/07 18:45 sö 22/07 Bana 1 EH A-Slutspel Semifinal SG Flensburg Handewitt 1 9 - 6 Lugi HF    
22072138 sö 22/07 18:30 sö 22/07 Bana 1 ED A-Slutspel Semifinal Höörs HK H 65 14 - 13 Köbenhavn HB 1    
22072638 sö 22/07 18:30 sö 22/07 Bana 6 MKH A-Slutspel Semifinal Mmm Tacos 7 - 9 Svetten Rinner    
22073138 sö 22/07 18:30 sö 22/07 Bana 10 MKH A-Slutspel Semifinal AIK Färlöv 6 - 12 Bygg & Vent i Syd AB    
22072137 sö 22/07 18:15 sö 22/07 Bana 1 ED A-Slutspel Semifinal Köbenhavn HB 2 12 - 5 HK Drott Halmstad    
22072537 sö 22/07 18:15 sö 22/07 Bana 5 ÖKH A-Slutspel Semifinal Tollo Linear AB 6 - 8 Böffes JR    
22072637 sö 22/07 18:15 sö 22/07 Bana 6 ÖKH A-Slutspel Semifinal Näsby P96 8 - 9 Vinslövs HK    
22073137 sö 22/07 18:15 sö 22/07 Bana 10 MKH B-Slutspel Semifinal Caymens 10 - 12 Räddningstjänsten Syd    
22073237 sö 22/07 18:15 sö 22/07 Bana 11 MKH B-Slutspel Semifinal Eddes Hussar 9 - 10 Svärmorsdrömmarna    
22072136 sö 22/07 18:00 sö 22/07 Bana 1 EH A-Slutspel 1/4 Final SG Flensburg Handewitt 2 4 - 8 IFK Kristianstad 1    
22072536 sö 22/07 18:00 sö 22/07 Bana 5 ÖKD A-Slutspel Semifinal Electric Banana Band 10 - 8 Hyfsat Bekanta HK    
22072636 sö 22/07 18:00 sö 22/07 Bana 6 ÖKD A-Slutspel Semifinal A-team 13 - 10 Team van Stam    
22073136 sö 22/07 18:00 sö 22/07 Bana 10 MKD A-Slutspel Semifinal Ex on the Beach 9 - 4 Eslövs Pantertanter    
22073236 sö 22/07 18:00 sö 22/07 Bana 11 MKD A-Slutspel Semifinal Always Ultra 16 - 9 AVATARS    
22072135 sö 22/07 17:45 sö 22/07 Bana 1 EH A-Slutspel 1/4 Final Rimbo HK Roslagen 8 - 10 IFK Ystad HK    
22072535 sö 22/07 17:45 sö 22/07 Bana 5 ÖKH B-Slutspel Semifinal USIF 11 - 10 Koko Hallå    
22072635 sö 22/07 17:45 sö 22/07 Bana 6 ÖKH B-Slutspel Semifinal Fyrasvenskarendansk 11 - 6 2Flow    
22073135 sö 22/07 17:45 sö 22/07 Bana 10 ÖKD B-Slutspel Semifinal HK Spräng 10 - 4 Gamla Gardet(GG)    
22073235 sö 22/07 17:45 sö 22/07 Bana 11 ÖKD B-Slutspel Semifinal A-laget 8 - 10 Kungarna av Tylösand    
22072134 sö 22/07 17:30 sö 22/07 Bana 1 EH A-Slutspel 1/4 Final Lugi HF 10 - 4 IFK Kristianstad 2    
22072434 sö 22/07 17:30 sö 22/07 Bana 4 MKH A-Slutspel 1/4 Final AIK Färlöv 9 - 8 IFK TYLÖ    
22072534 sö 22/07 17:30 sö 22/07 Bana 5 MKH A-Slutspel 1/4 Final Vi är tillbaka 7 - 10 Bygg & Vent i Syd AB    
22072634 sö 22/07 17:30 sö 22/07 Bana 6 MKH A-Slutspel 1/4 Final DankGang 4 - 7 Mmm Tacos    
22072734 sö 22/07 17:30 sö 22/07 Bana 7 MKH A-Slutspel 1/4 Final Svetten Rinner 7 - 6 Genföreningen H43    
22073134 sö 22/07 17:30 sö 22/07 Bana 10 MKD B-Slutspel Semifinal Ni var bättre 6 - 9 Lundatöser    
22073234 sö 22/07 17:30 sö 22/07 Bana 11 MKD B-Slutspel Semifinal DELAYED 14 - 9 IFK Kristianstad Ladies 2    
22072133 sö 22/07 17:15 sö 22/07 Bana 1 EH A-Slutspel 1/4 Final SG Flensburg Handewitt 1 10 - 9 HK Malmö    
22072433 sö 22/07 17:15 sö 22/07 Bana 4 MKD A-Slutspel 1/4 Final Samlaget 6 - 9 Ex on the Beach    
22072533 sö 22/07 17:15 sö 22/07 Bana 5 MKD A-Slutspel 1/4 Final Eslövs Pantertanter 7 - 3 Hv Vinslöv    
22072633 sö 22/07 17:15 sö 22/07 Bana 6 MKD A-Slutspel 1/4 Final Always Ultra 12 - 9 Eslövs Bästa    
22072733 sö 22/07 17:15 sö 22/07 Bana 7 MKD A-Slutspel 1/4 Final AVATARS 11 - 9 Etowns survivers    
22072833 sö 22/07 17:15 sö 22/07 Bana 8 MKH B-Slutspel 1/4 Final MPYA Finance 4 - 5 Caymens    
22073133 sö 22/07 17:15 sö 22/07 Bana 10 MKH B-Slutspel 1/4 Final Talangerna 6 - 9 Räddningstjänsten Syd    
22073233 sö 22/07 17:15 sö 22/07 Bana 11 MKH B-Slutspel 1/4 Final Startklara 8 - 14 Eddes Hussar    
22073333 sö 22/07 17:15 sö 22/07 Bana 12 MKH B-Slutspel 1/4 Final IFK Kristia...Gentlemen 2 7 - 8 Svärmorsdrömmarna    
22072132 sö 22/07 17:00 sö 22/07 Bana 1 ED A-Slutspel 1/4 Final Köbenhavn HB 1 10 - 8 Tyresö Handboll    
22072432 sö 22/07 17:00 sö 22/07 Bana 4 ÖKH A-Slutspel 1/4 Final O.J und das...metterlings 10 - 11 Näsby P96    
22072532 sö 22/07 17:00 sö 22/07 Bana 5 ÖKH A-Slutspel 1/4 Final Lasse Spadez 6 - 11 Vinslövs HK    
22072632 sö 22/07 17:00 sö 22/07 Bana 6 ÖKH A-Slutspel 1/4 Final HK Eklöven 9 - 12 Tollo Linear AB    
22072732 sö 22/07 17:00 sö 22/07 Bana 7 ÖKH A-Slutspel 1/4 Final Böffes JR 9 - 7 B-laget    
22072832 sö 22/07 17:00 sö 22/07 Bana 8 ÖKD A-Slutspel 1/4 Final A-team 8 - 7 Fricks Cement    
22073132 sö 22/07 17:00 sö 22/07 Bana 10 ÖKD A-Slutspel 1/4 Final Team van Stam 9 - 5 Seaside Salon    
22073232 sö 22/07 17:00 sö 22/07 Bana 11 ÖKD A-Slutspel 1/4 Final Electric Banana Band 7 - 6 Åhus Guldkorn    
22073332 sö 22/07 17:00 sö 22/07 Bana 12 ÖKD A-Slutspel 1/4 Final Hyfsat Bekanta HK 10 - 9 Party    
22072131 sö 22/07 16:45 sö 22/07 Bana 1 ED A-Slutspel 1/4 Final Höörs HK H 65 14 - 7 Eslövs IK    
22072431 sö 22/07 16:45 sö 22/07 Bana 4 ÖKH B-Slutspel 1/4 Final Vaniljglass 10 - 12 Fyrasvenskarendansk    
22072531 sö 22/07 16:45 sö 22/07 Bana 5 ÖKH B-Slutspel 1/4 Final Vakant 5 - 6 2Flow    
22072631 sö 22/07 16:45 sö 22/07 Bana 6 ÖKH B-Slutspel 1/4 Final USIF 11 - 9 Lingonligan    
22072731 sö 22/07 16:45 sö 22/07 Bana 7 ÖKH B-Slutspel 1/4 Final Koko Hallå 13 - 9 Div2podden    
22072831 sö 22/07 16:45 sö 22/07 Bana 8 ÖKD B-Slutspel 1/4 Final HK Spräng 11 - 4 Botulfsplatsens BK    
22073131 sö 22/07 16:45 sö 22/07 Bana 10 ÖKD B-Slutspel 1/4 Final Gamla Gardet(GG) 9 - 7 Nästan Rutinerade    
22073231 sö 22/07 16:45 sö 22/07 Bana 11 ÖKD B-Slutspel 1/4 Final A-laget 11 - 6 Republik skrik    
22073331 sö 22/07 16:45 sö 22/07 Bana 12 ÖKD B-Slutspel 1/4 Final Vikingarna 9 - 10 Kungarna av Tylösand    
22072130 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 1 ED A-Slutspel 1/4 Final Köbenhavn HB 2 9 - 5 Lugi HF    
22072430 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 4 MKH A-Slutspel 1/8 Final AIK Färlöv 12 - 6 B2B Ronneby    
22072530 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 5 MKH A-Slutspel 1/8 Final IFK TYLÖ 14 - 5 BTHB    
22072630 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 6 MKH A-Slutspel 1/8 Final Vi är tillbaka 11 - 6 Ha d’ gött    
22072730 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 7 MKH A-Slutspel 1/8 Final WickieZ Änglar 6 - 8 Bygg & Vent i Syd AB    
22072830 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 8 MKH A-Slutspel 1/8 Final IFK Kristia...Gentlemen 1 7 - 11 DankGang    
22072929 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 9 MKH A-Slutspel 1/8 Final Mmm Tacos 13 - 9 Ekes    
22073130 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 10 MKH A-Slutspel 1/8 Final Svetten Rinner 13 - 8 Dösjöbro IF    
22073230 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 11 MKH A-Slutspel 1/8 Final Genföreningen H43 9 - 4 Cobran    
22073330 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 12 MKD B-Slutspel 1/4 Final Ni var bättre 7 - 1 Team Gladpack    
22073428 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 13 MKD B-Slutspel 1/4 Final Lundatöser 12 - 4 IFK Kristianstad Ladies 1    
22073619 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 15 MKD B-Slutspel 1/4 Final IFK Kristianstad Ladies 2 13 - 1 Mammutar    
22073719 sö 22/07 16:30 sö 22/07 Bana 16 MKD B-Slutspel 1/4 Final DELAYED 8 - 3 goal-diggers    
22072129 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 1 ED A-Slutspel 1/4 Final Kristianstad HK 7 - 8 HK Drott Halmstad    
22072429 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 4 MKD A-Slutspel 1/8 Final Ex on the Beach 9 - 8 Flensborg    
22072529 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 5 MKD A-Slutspel 1/8 Final Hv Vinslöv 9 - 5 Halmstad Handboll Tant 2    
22072629 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 6 MKD A-Slutspel 1/8 Final Eslövs Bästa 10 - 3 Halmstad Handboll Tant 1    
22072729 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 7 MKD A-Slutspel 1/8 Final Etowns survivers 10 - 8 Bäst före    
22072829 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 8 MKH B-Slutspel 1/8 Final Ut i Bögda 6 - 7 MPYA Finance    
22072928 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 9 MKH B-Slutspel 1/8 Final DrojmTojm 7 - 8 Caymens    
22073129 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 10 MKH B-Slutspel 1/8 Final Talangerna 8 - 6 Grönbete    
22073229 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 11 MKH B-Slutspel 1/8 Final Räddningstjänsten Syd 11 - 5 C'S SALTA    
22073329 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 12 MKH B-Slutspel 1/8 Final Beach Please 10 - 11 Startklara    
22073427 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 13 MKH B-Slutspel 1/8 Final Ålstars fc 13 - 15 Eddes Hussar    
22073618 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 15 MKH B-Slutspel 1/8 Final Securitas 2552 6 - 9 Svärmorsdrömmarna    
22073718 sö 22/07 16:15 sö 22/07 Bana 16 MKH B-Slutspel 1/8 Final IFK Kristia...Gentlemen 2 10 - 6 97orna    
22072128 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 1 EH Grp 1 Rimbo HK Roslagen 10 - 9 HK Malmö    
22072428 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 4 ÖKH A-Slutspel 1/8 Final O.J und das...metterlings 8 - 7 Spillers    
22072528 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 5 ÖKH A-Slutspel 1/8 Final Näsby P96 8 - 5 Tectum    
22072628 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 6 ÖKH A-Slutspel 1/8 Final Lasse Spadez 9 - 8 Bengan Boys    
22072728 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 7 ÖKH A-Slutspel 1/8 Final Vinslövs HK 14 - 10 G Larsson Tigers    
22072828 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 8 ÖKH A-Slutspel 1/8 Final Mormors pojkar 6 - 7 HK Eklöven    
22072927 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 9 ÖKH A-Slutspel 1/8 Final Joosagrogg 5 - 10 Tollo Linear AB    
22073128 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 10 ÖKH A-Slutspel 1/8 Final Blixten McQueen 9 - 10 Böffes JR    
22073228 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 11 ÖKH A-Slutspel 1/8 Final Johan W's Väninnor 6 - 9 B-laget    
22073328 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 12 ÖKH B-Slutspel 1/8 Final USIF 10 - 6 FC Skeune    
22073426 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 13 ÖKH B-Slutspel 1/8 Final Lingonligan 11 - 4 Cash Is King HC    
22073617 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 15 ÖKH B-Slutspel 1/8 Final Div2podden 16 - 15 G med lite T    
22073717 sö 22/07 16:00 sö 22/07 Bana 16 ÖKH B-Slutspel 1/8 Final Koko Hallå 9 - 6 Mölndals ÖK