Dette er resultatet fra Åhus Beach Fotboll 2018. Se de seneste resultater fra Åhus Beach Fotboll 2019 her.

Pojkar 12

Alla lagen i P12 Pulje 1



Kampe

Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30060403 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Åhus Horna BK 3      
30060603 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Veberöds AIF 1      
30060703 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 FC Bellevue Finished Hässleholms IF 3      
30060803 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 8 P12 Pulje 1 Urshults IF Finished Hässleholms IF 1      
30060306 lø 30/06 12:30 lø 30/06 Bana 3 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Åhus Horna BK 2      
30060406 lø 30/06 12:30 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Ekerö IK      
30060606 lø 30/06 12:30 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Örby IS 1 Finished Hässleholms IF 2      
30060706 lø 30/06 12:30 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 1 Finished IF Brommapojkarna      
30060307 lø 30/06 12:45 lø 30/06 Bana 3 P12 Pulje 1 Yngsjö IF Finished Viby IF      
30060407 lø 30/06 12:45 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 2 Finished Räppe GOIF      
30060211 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 2 P12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Gärsnäs AIS      
30060311 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 3 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Veberöds AIF 1      
30060411 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished Eslövs BK      
30060611 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 2 Finished FC Bellevue      
30060711 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished Urshults IF      
30060811 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 8 P12 Pulje 1 Ekerö IK Finished Örby IS 2      
30060314 lø 30/06 14:30 lø 30/06 Bana 3 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 3 Finished Örby IS 1      
30060414 lø 30/06 14:30 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Åhus Horna BK 1      
30060814 lø 30/06 14:30 lø 30/06 Bana 8 P12 Pulje 1 Viby IF Finished Hässleholms IF 2      
30060115 lø 30/06 14:45 lø 30/06 Bana 1 P12 Pulje 1 Räppe GOIF Finished Veberöds AIF 2      
30060618 lø 30/06 15:30 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 1 Finished Listerby IK      
30060718 lø 30/06 15:30 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Kristianstad FC 1      
30060818 lø 30/06 15:30 lø 30/06 Bana 8 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 2 Finished Urshults IF      
30060119 lø 30/06 15:45 lø 30/06 Bana 1 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 1 Finished Åhus Horna BK 2      
30060219 lø 30/06 15:45 lø 30/06 Bana 2 P12 Pulje 1 Ekerö IK Finished Åhus Horna BK 3      
30060319 lø 30/06 15:45 lø 30/06 Bana 3 P12 Pulje 1 Yngsjö IF Finished Örby IS 2      
30060819 lø 30/06 15:45 lø 30/06 Bana 8 P12 Pulje 1 FC Bellevue Finished Veberöds AIF 2      
30060122 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Bana 1 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Åhus Horna BK 1      
30060222 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Bana 2 P12 Pulje 1 IF Brommapojkarna Finished Viby IF      
30060322 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Bana 3 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 2 Finished Räppe GOIF      
30060324 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 3 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Gärsnäs AIS      
30060424 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 FC Bellevue Finished Kristianstad FC 1      
30060624 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished Listerby IK      
30060724 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 Ekerö IK Finished Urshults IF      
30060824 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 8 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 3 Finished Yngsjö IF      
30060625 lø 30/06 17:45 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Örby IS 1      
30060725 lø 30/06 17:45 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 Örby IS 2 Finished Åhus Horna BK 1      
30060626 lø 30/06 18:00 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 1 Finished Viby IF      
30060226 lø 30/06 18:15 lø 30/06 Bana 2 P12 Pulje 1 IF Brommapojkarna Finished Räppe GOIF      
30060427 lø 30/06 18:15 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 2 Finished Veberöds AIF 2      
30060429 lø 30/06 18:45 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Eslövs BK      
30060629 lø 30/06 18:45 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 FC Bellevue Finished Löberöds IF      
30060729 lø 30/06 18:45 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 Örby IS 2 Finished Hässleholms IF 1      
30060229 lø 30/06 19:00 lø 30/06 Bana 2 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished Kristianstad FC 2      
30060330 lø 30/06 19:00 lø 30/06 Bana 3 P12 Pulje 1 Yngsjö IF Finished Ekerö IK      
30060430 lø 30/06 19:00 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 2 Finished IF Brommapojkarna      
30060630 lø 30/06 19:00 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Åhus Horna BK 1      
30060230 lø 30/06 19:15 lø 30/06 Bana 2 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Veberöds AIF 2      
30060431 lø 30/06 19:15 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished Viby IF      
30060631 lø 30/06 19:15 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Urshults IF Finished Räppe GOIF      
30060433 lø 30/06 19:45 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Veberöds AIF 1      
30060633 lø 30/06 19:45 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Hässleholms IF 3      
30060732 lø 30/06 19:45 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 Ekerö IK Finished Örby IS 1      
30060233 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 2 P12 Pulje 1 IF Brommapojkarna Finished Örby IS 2      
30060334 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 3 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished FC Bellevue      
30060434 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 4 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Yngsjö IF      
30060634 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 2 Finished Urshults IF      
30060733 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished Åhus Horna BK 3      
30060234 lø 30/06 20:15 lø 30/06 Bana 2 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 1 Finished Åhus Horna BK 1      
30060635 lø 30/06 20:15 lø 30/06 Bana 6 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 2 Finished Viby IF      
30060734 lø 30/06 20:15 lø 30/06 Bana 7 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Räppe GOIF      
01070501 sø 01/07 11:15 sø 01/07 Bana 5 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 1 Finished Kristianstad FC 2      
01070601 sø 01/07 11:15 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished Gärsnäs AIS      
01070701 sø 01/07 11:15 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 FC Bellevue Finished Åhus Horna BK 3      
01070102 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 1 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 1 Finished Ekerö IK      
01070302 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Yngsjö IF      
01070402 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 4 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Hässleholms IF 2      
01070502 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 5 P12 Pulje 1 Örby IS 1 Finished Kristianstad FC 1      
01070602 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Åhus Horna BK 1      
01070103 sø 01/07 11:45 sø 01/07 Bana 1 P12 Pulje 1 Urshults IF Finished Viby IF      
01070303 sø 01/07 11:45 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Örby IS 2 Finished Räppe GOIF      
01070807 sø 01/07 12:45 sø 01/07 Bana 8 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Hässleholms IF 1      
01070108 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 1 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Kristianstad FC 1      
01070308 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Örby IS 2 Finished FC Bellevue      
01070408 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 4 P12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Åhus Horna BK 2      
01070508 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 5 P12 Pulje 1 Urshults IF Finished Yngsjö IF      
01070608 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 2 Finished Kristianstad FC 2      
01070708 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished Örby IS 1      
01070808 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 8 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 1 Finished Ekerö IK      
01070309 sø 01/07 13:15 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 2 Finished IF Brommapojkarna      
01070509 sø 01/07 13:15 sø 01/07 Bana 5 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 3 Finished Viby IF      
01070609 sø 01/07 13:15 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 1 Finished Räppe GOIF      
01070414 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 4 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 3 Finished Löberöds IF      
01070614 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished FC Bellevue      
01070714 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 Örby IS 2 Finished Eslövs BK      
01070814 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 8 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 1 Finished IF Brommapojkarna      
01070115 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 1 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 1 Finished Ekerö IK      
01070315 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 2 Finished Yngsjö IF      
01070415 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 4 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 1 Finished Urshults IF      
01070615 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Veberöds AIF 2      
01070715 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Hässleholms IF 2      
01070815 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 8 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished Viby IF      
01070116 sø 01/07 15:00 sø 01/07 Bana 1 P12 Pulje 1 Örby IS 1 Finished Räppe GOIF      
01070720 sø 01/07 16:30 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished Eslövs BK      
01070820 sø 01/07 16:30 sø 01/07 Bana 8 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Åhus Horna BK 3      
01070121 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 1 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 1 Finished FC Bellevue      
01070321 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Örby IS 2      
01070421 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 4 P12 Pulje 1 Ekerö IK Finished IF Brommapojkarna      
01070521 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 5 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 1 Finished Yngsjö IF      
01070621 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Listerby IK Finished Hässleholms IF 2      
01070721 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 Löberöds IF Finished Örby IS 1      
01070821 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 8 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 2 Finished Åhus Horna BK 1      
01070322 sø 01/07 17:00 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Urshults IF Finished Veberöds AIF 2      
01070422 sø 01/07 17:00 sø 01/07 Bana 4 P12 Pulje 1 Viby IF Finished Räppe GOIF      
01070525 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 5 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Kristianstad FC 2      
01070625 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 3 Finished Örby IS 2      
01070725 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 Urshults IF Finished Löberöds IF      
01070825 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 8 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 3 Finished IF Brommapojkarna      
01070126 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 1 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 1 Finished Åhus Horna BK 2      
01070326 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Yngsjö IF Finished Listerby IK      
01070426 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 4 P12 Pulje 1 FC Bellevue Finished Hässleholms IF 2      
01070526 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 5 P12 Pulje 1 Gärsnäs AIS Finished Örby IS 1      
01070726 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished Veberöds AIF 2      
01070127 sø 01/07 18:15 sø 01/07 Bana 1 P12 Pulje 1 Ekerö IK Finished Viby IF      
01070327 sø 01/07 18:15 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 1 Finished Räppe GOIF      
01070631 sø 01/07 19:15 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Veberöds AIF 1 Finished Gärsnäs AIS      
01070731 sø 01/07 19:15 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 Kristianstad FC 1 Finished Listerby IK      
01070831 sø 01/07 19:15 sø 01/07 Bana 8 P12 Pulje 1 Eslövs BK Finished FC Bellevue      
01070332 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Urshults IF Finished Hässleholms IF 3      
01070432 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 4 P12 Pulje 1 IF Brommapojkarna Finished Löberöds IF      
01070632 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 3 Finished Hässleholms IF 2      
01070732 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 7 P12 Pulje 1 Örby IS 1 Finished Kristianstad FC 2      
01070832 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 8 P12 Pulje 1 Yngsjö IF Finished Åhus Horna BK 1      
01070333 sø 01/07 19:45 sø 01/07 Bana 3 P12 Pulje 1 Örby IS 2 Finished Veberöds AIF 2      
01070433 sø 01/07 19:45 sø 01/07 Bana 4 P12 Pulje 1 Hässleholms IF 1 Finished Viby IF      
01070633 sø 01/07 19:45 sø 01/07 Bana 6 P12 Pulje 1 Åhus Horna BK 2 Finished Räppe GOIF