Dette er resultater fra Åhus Beach Fotboll 2018. Se de siste resultatene fra Åhus Beach Fotboll 2019 her.

Flickor 12

Group 1



Kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30060302 lø 30/06 11:30 lø 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Ferdig Bjärnums GoIF      
30060402 lø 30/06 11:30 lø 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Ferdig Gärsnäs AIS      
30060602 lø 30/06 11:30 lø 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Ferdig FC Hessleholm 2      
30060702 lø 30/06 11:30 lø 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Löberöds IF Ferdig FC Hessleholm lila      
30060103 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 1 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Ferdig IFK Osby 1      
30060203 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Ferdig Strövelstorps GoIF 1      
30060303 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Kiviks AIF Ferdig IFK Osby 2      
30060607 lø 30/06 12:45 lø 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Ferdig Strövelstorps GoIF 2      
30060707 lø 30/06 12:45 lø 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Ferdig IFK Osby 2      
30060807 lø 30/06 12:45 lø 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Ferdig Dalby GIF 1      
30060410 lø 30/06 13:30 lø 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Ferdig FC Hessleholm 1      
30060610 lø 30/06 13:30 lø 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Ferdig IFK Osby 1      
30060710 lø 30/06 13:30 lø 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Ferdig Strövelstorps GoIF 1      
30060810 lø 30/06 13:30 lø 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Kiviks AIF Ferdig Dalby GIF 2      
30060215 lø 30/06 14:45 lø 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Ferdig IFK Osby 2      
30060315 lø 30/06 14:45 lø 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Ferdig Åhus IF 2      
30060415 lø 30/06 14:45 lø 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Löberöds IF Ferdig Gärsnäs AIS      
30060615 lø 30/06 14:45 lø 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Ferdig Åhus IF 1      
30060815 lø 30/06 14:45 lø 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 IFK Osby 1 Ferdig Dalby GIF 1      
30060717 lø 30/06 15:15 lø 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Ferdig Strövelstorps GoIF 1      
30060817 lø 30/06 15:15 lø 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Kiviks AIF Ferdig FC Hessleholm lila      
30060422 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Ferdig IFK Osby 2      
30060722 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Ferdig Strövelstorps GoIF 2      
30060822 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Löberöds IF Ferdig Dalby GIF 1      
30060323 lø 30/06 17:15 lø 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Ferdig Dalby GIF 2      
30060423 lø 30/06 17:15 lø 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Ferdig IFK Osby 1      
30060623 lø 30/06 17:15 lø 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 1 Ferdig FC Hessleholm 1      
30060723 lø 30/06 17:15 lø 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Kiviks AIF Ferdig Åhus IF 2      
30060726 lø 30/06 18:00 lø 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Ferdig Strövelstorps GoIF 2      
30060627 lø 30/06 18:15 lø 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Ferdig IFK Osby 1      
30060727 lø 30/06 18:15 lø 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Ferdig Åhus IF 2      
30060227 lø 30/06 18:30 lø 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Ferdig IFK Osby 2      
30060328 lø 30/06 18:30 lø 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Ferdig Åhus IF 1      
30060428 lø 30/06 18:30 lø 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Löberöds IF Ferdig FC Hessleholm 1      
30060628 lø 30/06 18:30 lø 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Ferdig Strövelstorps GoIF 1      
30060731 lø 30/06 19:15 lø 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Ferdig IFK Osby 1      
30060231 lø 30/06 19:30 lø 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Ferdig Dalby GIF 1      
30060332 lø 30/06 19:30 lø 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Löberöds IF Ferdig Åhus IF 1      
30060432 lø 30/06 19:30 lø 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Ferdig FC Hessleholm 1      
30060632 lø 30/06 19:30 lø 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Ferdig Dalby GIF 2      
30060232 lø 30/06 19:45 lø 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Ferdig Strövelstorps GoIF 1      
30060333 lø 30/06 19:45 lø 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Ferdig Kiviks AIF      
01070400 sø 01/07 11:00 sø 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Ferdig Bjärnums GoIF      
01070500 sø 01/07 11:00 sø 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Ferdig Dalby GIF 1      
01070600 sø 01/07 11:00 sø 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Ferdig Gärsnäs AIS      
01070700 sø 01/07 11:00 sø 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Ferdig FC Hessleholm 2      
01070800 sø 01/07 11:00 sø 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 IFK Osby 1 Ferdig Löberöds IF      
01070301 sø 01/07 11:15 sø 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Ferdig Strövelstorps GoIF 1      
01070401 sø 01/07 11:15 sø 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Kiviks AIF Ferdig Åhus IF 1      
01070706 sø 01/07 12:30 sø 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Ferdig FC Hessleholm 2      
01070806 sø 01/07 12:30 sø 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Ferdig Åhus IF 1      
01070307 sø 01/07 12:45 sø 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Ferdig FC Hessleholm 1      
01070407 sø 01/07 12:45 sø 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Ferdig Dalby GIF 2      
01070507 sø 01/07 12:45 sø 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Ferdig IFK Osby 1      
01070607 sø 01/07 12:45 sø 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Ferdig Strövelstorps GoIF 1      
01070707 sø 01/07 12:45 sø 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Löberöds IF Ferdig Kiviks AIF      
01070413 sø 01/07 14:15 sø 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Ferdig Bjärnums GoIF      
01070513 sø 01/07 14:15 sø 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Ferdig Strövelstorps GoIF 2      
01070613 sø 01/07 14:15 sø 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Ferdig FC Hessleholm 2      
01070713 sø 01/07 14:15 sø 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Ferdig Löberöds IF      
01070813 sø 01/07 14:15 sø 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 IFK Osby 1 Ferdig Dalby GIF 2      
01070114 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 1 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Ferdig Strövelstorps GoIF 1      
01070314 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Ferdig Kiviks AIF      
01070719 sø 01/07 15:45 sø 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Ferdig Bjärnums GoIF      
01070819 sø 01/07 15:45 sø 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Ferdig FC Hessleholm lila      
01070120 sø 01/07 16:30 sø 01/07 Bana 1 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Ferdig Dalby GIF 1      
01070320 sø 01/07 16:30 sø 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Ferdig Dalby GIF 2      
01070420 sø 01/07 16:30 sø 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Ferdig IFK Osby 1      
01070520 sø 01/07 16:30 sø 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 1 Ferdig Löberöds IF      
01070620 sø 01/07 16:30 sø 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Ferdig Kiviks AIF      
01070324 sø 01/07 17:30 sø 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Ferdig FC Hessleholm lila      
01070424 sø 01/07 17:30 sø 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Ferdig Åhus IF 2      
01070524 sø 01/07 17:30 sø 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Ferdig Löberöds IF      
01070624 sø 01/07 17:30 sø 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Ferdig FC Hessleholm 1      
01070724 sø 01/07 17:30 sø 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Ferdig Dalby GIF 2      
01070325 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Ferdig Strövelstorps GoIF 1      
01070425 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Kiviks AIF Ferdig Bjärnums GoIF      
01070530 sø 01/07 19:00 sø 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Ferdig FC Hessleholm lila      
01070630 sø 01/07 19:00 sø 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Ferdig IFK Osby 2      
01070730 sø 01/07 19:00 sø 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Ferdig FC Hessleholm 2      
01070830 sø 01/07 19:00 sø 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Ferdig Löberöds IF      
01070131 sø 01/07 19:15 sø 01/07 Bana 1 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Ferdig Gärsnäs AIS      
01070331 sø 01/07 19:15 sø 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Ferdig IFK Osby 1      
01070531 sø 01/07 19:15 sø 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Ferdig Kiviks AIF