List of registered teams

Club Category Team name
"Herren på täppan" Herr 17-19 Öppen "Herren på täppan"
#ÖJAKROG Dam Aktiv #ÖJAKROG
1337 Eliiiiit Dam Motion 1337 Eliiiiit
99% gubbar Dam 17-19 Öppen 99% gubbar
ABSOLUT Dam Aktiv ABSOLUT
AC Kvarnby Herr Aktiv AC Kvarnby
aeee Dam 17-19 Öppen aeee FC
ALLA AKTAR Herr 17-19 Öppen ALLA AKTAR
All Swedish no finish Herr 17-19 Öppen All Swedish no finish
AMK Herr Motion AMK
Andresen & Co Herr Motion Andresen & Co
Arvids Vänner Herr Motion Arvids Vänner
Asarums If Pojkar 11 Asarums If 1
Asarums If Pojkar 11 Asarums If 2
Asarums If Pojkar 15 Asarums If
Asarums IF FK Pojkar 8 Asarums IF FK Blå
Asarums IF FK Pojkar 8 Asarums IF FK Gul
Asarums IF FK Pojkar 8 Asarums IF FK Röd
Asarums IF FK Pojkar 8 Asarums IF FK Vit
Asarums IF FK Pojkar 14 Asarums IF FK Asarum IF/FK
Bankeryds SK Dam Aktiv Bankeryds SK Bankeboa
Bankeryds SK Dam Aktiv Bankeryds SK Getingarna
Basses Boys Herr 17-19 Öppen Basses Boys
Baywatch Herr Motion Baywatch
Berga Helldogs Herr 17-19 Öppen Berga Helldogs
Bisken Boyz Herr Motion Bisken Boyz
Bjäre United Herr Aktiv Bjäre United
BK Gäddastorp Herr Aktiv BK Gäddastorp
BK Maskin Herr Motion BK Maskin
Blentarps BK Pojkar 14 Blentarps BK
Blonda Boysen FC Herr 17-19 Öppen Blonda Boysen FC
Bohmans brudar Dam 17-19 Öppen Bohmans brudar
Bois IF Herr 17-19 Öppen BOIS IF
Bois IF Dam 17-19 Öppen Bois IF
Bolaget BK Herr 17-19 Öppen Bolaget BK
Bolltrollarna Dam Motion Bolltrollarna
Brösarps IF Pojkar 9 Brösarps IF
Bukten Tunga Grabbar Herr Motion Bukten Tunga Grabbar
Bänkvärmarna Herr 17-19 Öppen Bänkvärmarna
Böglarehults IF Herr Motion Böglarehults IF
Båset IF Herr 17-19 Öppen Båset IF
Camillas änglar Dam 17-19 Öppen Camillas änglar
Chefens Pågar Herr 17-19 Öppen Chefens Pågar
D1 ck Dam 17-19 Öppen D1 ck
Danderyds SK Pojkar 16 Danderyds SK
Degeberga GoIF Pojkar 10 Degeberga GoIF 1
Degeberga GoIF Pojkar 10 Degeberga GoIF 2
Despacitos Herr 17-19 Öppen Despacitos
Dipphuvena Herr 17-19 Öppen Dipphuvena
Donken Hässleholm Herr Motion Donken Hässleholm
Dreamteam Dam Aktiv Dreamteam
Du behöver ju inte bli arg? Dam 17-19 Öppen Du behöver ju inte bli arg?
Dösjöbro IF Dam 17-19 Öppen Dösjöbro IF
Ebisu Sushi Herr Motion Ebisu Sushi
Edenryds IF Dam Aktiv Edenryds IF
Eelcoast Herr Motion Eelcoast
Egenääääben Herr 17-19 Öppen Egenääääben
Egnahems BK Flickor 13 Egnahems BK
Eldorado Herr Aktiv Eldorado
Eliten 2.6 Herr 17-19 Öppen Eliten 2.6
Eskilsminne IF Pojkar 9 Eskilsminne IF 2
Eskilsminne IF Pojkar 9 Eskilsminne IF 1
Eslövs Betonghåltagning AB Herr Aktiv Eslövs Betonghåltagning AB
Eslövs BK Pojkar 8 Eslövs BK Svart
Eslövs BK Pojkar 8 Eslövs BK Randig
Eslövs BK Pojkar 8 Eslövs BK Röd
Eslövs BK Pojkar 13 Eslövs BK
Eslövs BK Pojkar 14 Eslövs BK 2
Eslövs BK Pojkar 14 Eslövs BK 1
Euromix Herr Motion Euromix
Everöds IF Pojkar 12 Everöds IF
Everöds IF Pojkar 14 Everöds IF
FC Bellevue Pojkar 11 FC Bellevue
FC Bellevue Pojkar 12 FC Bellevue 1
FC Bellevue Pojkar 12 FC Bellevue 3
FC Bellevue Pojkar 12 FC Bellevue 2
FC Bellevue Pojkar 12 FC Bellevue 4
FC Bellevue Pojkar 13 FC Bellevue 2
FC Bellevue Pojkar 13 FC Bellevue 1
FC Bellevue Pojkar 13 FC Bellevue 3
FC Bellevue Pojkar 14 FC Bellevue
FC Bellevue Herr Aktiv FC Bellevue
FC Hessleholm Flickor 10 FC Hessleholm 2
FC Hessleholm Flickor 10 FC Hessleholm 1
FC Hessleholm Flickor 12 FC Hessleholm
FC Hessleholm Flickor 13 FC Hessleholm Blå
FC Hessleholm Flickor 13 FC Hessleholm Vit
FC Hessleholm Flickor 14 FC Hessleholm
FC Hessleholm Flickor 15 FC Hessleholm 1blå
FC Hessleholm Flickor 15 FC Hessleholm 2rosa
FC Jogo Bonito Herr Motion FC Jogo Bonito
FC KORPEN Dam 17-19 Öppen FC KORPEN
FC Källargille Herr Aktiv FC Källargille
FC Oförutsägbara Herr 17-19 Öppen FC Oförutsägbara
FC podguznik Herr 17-19 Öppen FC podguznik
Fc Preem Herr Motion Fc Preem
FC Ryggbiff Herr 17-19 Öppen FC Ryggbiff
FC Snesurr Herr Aktiv FC Snesurr
FC Staffanstorp Flickor 12 FC Staffanstorp
FC ÖL Dam Aktiv FC ÖL
FC Östro Dam 17-19 Öppen FC Östro
Fjälkinge IF Pojkar 10 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Pojkar 11 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Pojkar 16 Fjälkinge IF
Flames BK Herr Motion Flames BK
Flamingo FC Herr 17-19 Öppen Flamingo FC
Fortuna FF Flickor 14 Fortuna FF Svart
Fortuna FF Flickor 14 Fortuna FF Röd
Fortuna FF Flickor 16 Fortuna FF
Frasses 2 kockar Herr Motion Frasses 2 kockar
första klass Herr Motion första klass
GabbesBody IF Herr 17-19 Öppen GabbesBody IF
General FC Herr 17-19 Öppen General FC
Goal Diggers Herr 17-19 Öppen Goal Diggers
GOF IF Flickor 15 GOF IF
GoF IF/Löberöds IF Pojkar 14 GoF IF/Löberöds IF 2 Röd
GoF IF/Löberöds IF Pojkar 14 GoF IF/Löberöds IF 1 Blå
Gossip Girls Herr Motion Gossip Girls
Gott o Blandat Herr 17-19 Öppen Gott o Blandat
Grill-Anders Gossar Herr 17-19 Öppen Grill-Anders Gossar
Gärds Köpinge IF Pojkar 12 Gärds Köpinge IF
Gärds Köpinge IF Akademi Pojkar 16 Gärds Köpinge IF Akademi
Gärds Köpinge IF Akademi Herr 17-19 Öppen Gärds Köpinge IF Akademi
Gärsnäs AIS Pojkar 9 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Pojkar 14 Gärsnäs AIS Blå
Gärsnäs AIS Pojkar 16 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Flickor 13 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Flickor 14 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Flickor 15 Gärsnäs AIS
Göingeflickorna Dam Motion Göingeflickorna
Hanawood Angels Dam Aktiv Hanawood Angels
Harlösa IF Pojkar 10 Harlösa IF
Harlösa IF Pojkar 13 Harlösa IF
Harlösa IF/Veberöds AIF Flickor 15 Harlösa IF/Veberöds AIF 2
Harlösa IF/Veberöds AIF Flickor 15 Harlösa IF/Veberöds AIF 1
Helenas änglar Dam 17-19 Öppen Helenas änglar
Hittarps IK Dam 17-19 Öppen Hittarps IK
Hjältar som Tältar Herr Motion Hjältar som Tältar
Hoby GIF Herr Aktiv Hoby GIF
Hoby GIF Flickor 16 Hoby GIF
Hummus Herr 17-19 Öppen Hummus
Husie IF Flickor 14 Husie IF Grön
Husie IF Flickor 14 Husie IF Gul
Husie IF Flickor 14 Husie IF Vit
Hybris FC Dam 17-19 Öppen Hybris FC
Hällsviks Änglar Dam Motion Hällsviks Änglar
Hässleholms IF Pojkar 8 Hässleholms IF
Hässleholms IF Pojkar 9 Hässleholms IF 1
Hässleholms IF Pojkar 9 Hässleholms IF 3
Hässleholms IF Pojkar 9 Hässleholms IF 2
Hässleholms IF Pojkar 11 Hässleholms IF Grön
Hässleholms IF Pojkar 11 Hässleholms IF Vit
Hässleholms IF Pojkar 12 Hässleholms IF VIT
Hässleholms IF Pojkar 12 Hässleholms IF GRÖN
Hässleholms IF Pojkar 13 Hässleholms IF Fantastic
Hässleholms IF Pojkar 15 Hässleholms IF
Hässleholms IF Herr 17-19 Öppen Hässleholms IF
Höganäs BK Pojkar 9 Höganäs BK 2
Höganäs BK Pojkar 9 Höganäs BK 1
Hökarängen Herr Motion Hökarängen
Hörby FF Pojkar 15 Hörby FF
Hörja IF Pojkar 12 Hörja IF
Höörs IS Flickor 16 Höörs IS
IBK Sticket Herr Motion IBK Sticket
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Herr 17-19 Öppen IF Brommapojkarna 1
IF Brommapojkarna Herr 17-19 Öppen IF Brommapojkarna 2
IF Brommapojkarna Flickor 15 IF Brommapojkarna
IFK Fjärås Flickor 16 IFK Fjärås Röd
IFK Halvmiss Dam 17-19 Öppen IFK Halvmiss
IFK Hässleholm Pojkar 14 IFK Hässleholm Svart
IFK Hässleholm Pojkar 14 IFK Hässleholm Gul
IFK Hässleholm Pojkar 16 IFK Hässleholm Svart
IFK Hässleholm Pojkar 16 IFK Hässleholm Gul
IFK Karlshamn Pojkar 15 IFK Karlshamn
IFK Karlshamn Flickor 11 IFK Karlshamn
IFK Karlshamn Dam 17-19 Öppen IFK Karlshamn
IFK Motala FK Herr Aktiv IFK Motala FK CPG
IFK Osby Pojkar 12 IFK Osby BLÅ
IFK Osby Pojkar 12 IFK Osby VIT
IFK Osby Pojkar 16 IFK Osby
IFK Osby Flickor 11 IFK Osby 1
IFK Osby Flickor 11 IFK Osby 2
IFK Osby Flickor 13 IFK Osby 1
IFK Osby Flickor 13 IFK Osby 2
IFK Osby Flickor 14 IFK Osby
IFK Osby Flickor 15 IFK Osby
IFK Osby Flickor 16 IFK Osby 1
IFK Osby Flickor 16 IFK Osby 2
IFK Osby Dam Aktiv IFK Osby Renées barnbarn
IFK Simrishamn Pojkar 13 IFK Simrishamn
IFK Simrishamn Pojkar 14 IFK Simrishamn
IFK Ystad FK Pojkar 13 IFK Ystad FK Röd
IFK Ystad FK Pojkar 13 IFK Ystad FK Blå
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 8 IF Limhamn Bunkeflo Svart
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 8 IF Limhamn Bunkeflo 1
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 13 IF Limhamn Bunkeflo
IF Pluss Fotboll för Alla IF Pluss 2 röd
IF Pluss Fotboll för Alla IF Pluss 1 blå
Ifö Bromölla IF Herr 17-19 Öppen Ifö Bromölla IF
Ifö Bromölla IF Flickor 15 Ifö Bromölla IF
IK Carlstad Fotboll för Alla IK Carlstad
IK Frej Täby Pojkar 16 IK Frej Täby
Incredibirds Dam Motion Incredibirds
Inte helt 100 Dam 17-19 Öppen Inte helt 100
Janstorps AIF Flickor 13 Janstorps AIF
Joga Bonitoz Herr 17-19 Öppen Joga Bonitoz
Kalle KK Herr 17-19 Öppen Kalle KK
Kiaby IF Pojkar 14 Kiaby IF
KIVA Dam 17-19 Öppen KIVA
Knackarna Herr 17-19 Öppen Knackarna
Krigarna Herr 17-19 Öppen Krigarna JIF
Kristianstad FC Pojkar 8 Kristianstad FC 2
Kristianstad FC Pojkar 8 Kristianstad FC 1
Kristianstad FC Pojkar 9 Kristianstad FC
Kristianstad FC Pojkar 10 Kristianstad FC 3
Kristianstad FC Pojkar 10 Kristianstad FC 2
Kristianstad FC Pojkar 10 Kristianstad FC 1
Kristianstad FC Pojkar 12 Kristianstad FC Vit
Kristianstad FC Pojkar 12 Kristianstad FC Orange
Kristianstad FC Pojkar 12 Kristianstad FC Svart
Kristianstad FC Pojkar 13 Kristianstad FC Orange
Kristianstad FC Pojkar 13 Kristianstad FC Svart
Kristianstad FC Pojkar 14 Kristianstad FC 3
Kristianstad FC Pojkar 14 Kristianstad FC 2
Kristianstad FC Pojkar 16 Kristianstad FC Orange
Kristianstad FC Pojkar 16 Kristianstad FC Svart
Kristianstad FC Herr 17-19 Öppen Kristianstad FC 2
Kristianstad FC Herr 17-19 Öppen Kristianstad FC 1
Kristianstad Montessori Skolan Herr Motion Kristianstad Montessori Skolan
Kristianstads DFF Flickor 10 Kristianstads DFF 1
Kristianstads DFF Flickor 10 Kristianstads DFF 2
Kyllingarna FC Dam 17-19 Öppen Kyllingarna FC
LEV 06 Pojkar 10 LEV 06
LEV 06 Pojkar 12 LEV 06 2
LEV 06 Pojkar 12 LEV 06 1
Lidl Grabbarna Herr 17-19 Öppen Lidl Grabbarna
Liga 06 IF Flickor 13 Liga 06 IF
Listerby IK Pojkar 11 Listerby IK 1
Listerby IK Pojkar 11 Listerby IK 2
Listerby IK Pojkar 13 Listerby IK 2
Listerby IK Pojkar 13 Listerby IK 1
Listerby IK Flickor 11 Listerby IK LIK
Listerby IK Flickor 15 Listerby IK 1
Listerby IK Flickor 15 Listerby IK 2
Lorita Rask Dam Motion Lorita Rask
Lukas söner Herr 17-19 Öppen Lukas söner
Lunds BOIS Dam Aktiv Lunds BOIS
Lunds HIF Fotboll för Alla Lunds HIF 2 2
Lunds HIF Fotboll för Alla Lunds HIF 1 1
Lämmeltåget Dam Motion Lämmeltåget
Löberöds IF Pojkar 13 Löberöds IF
Löberöds IF Flickor 13 Löberöds IF
Lönsboda GoIF Pojkar 11 Lönsboda GoIF
Lönsboda GoIF Flickor 13 Lönsboda GoIF
Lönsboda GoIF Flickor 15 Lönsboda GoIF
Maglasäte IF Pojkar 12 Maglasäte IF Gul
Maglasäte IF Pojkar 12 Maglasäte IF Svart
Mariebo IK Flickor 12 Mariebo IK Gul
Mariebo IK Flickor 12 Mariebo IK Svart
Mariebo IK Flickor 14 Mariebo IK 2
Mariebo IK Flickor 14 Mariebo IK 1
Marieholms IS Flickor 11 Marieholms IS
Mingel Boys Herr Aktiv Mingel Boys
Mjällby AIF Pojkar 8 Mjällby AIF
Mjällby AIF Pojkar 15 Mjällby AIF
Mjölksyra Dam 17-19 Öppen Mjölksyra
Moffes töser Herr 17-19 Öppen Moffes töser
Mormors Lejon Herr Motion Mormors Lejon
Musses klubbhus Herr 17-19 Öppen Musses klubbhus
Mörrums GoIS FK Pojkar 14 Mörrums GoIS FK 2
Mörrums GoIS FK Pojkar 14 Mörrums GoIS FK 3
Mörrums GoIS FK Pojkar 14 Mörrums GoIS FK 1
Nosaby IF Pojkar 8 Nosaby IF 2
Nosaby IF Pojkar 8 Nosaby IF 1
Nosaby IF Pojkar 8 Nosaby IF 3
Not fast but furious Dam Motion Not fast but furious
Oklart Dam Motion Oklart
Ovesholms IF Pojkar 12 Ovesholms IF 1
Ovesholms IF Pojkar 12 Ovesholms IF 2
Ovesholm with friends Herr Motion Ovesholm with friends
Oxie SK Flickor 12 Oxie SK
Palles springpojkar Herr 17-19 Öppen Palles springpojkar
PDL (Dalby GIF) Herr Aktiv PDL (Dalby GIF) PDL
Peaky Blinders Herr 17-19 Öppen Peaky Blinders
Pink Panther FC Herr 17-19 Öppen Pink Panther FC
Playboys Herr 17-19 Öppen Playboys
Pokerclub Hawaii Herr Aktiv Pokerclub Hawaii
Puls AB Herr Motion Puls AB
RCC Herr Motion RCC
Real Ribbetuaröd Herr Aktiv Real Ribbetuaröd
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 10 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 12 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 2
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 12 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 1
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 13 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 15 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF
Räppe GOIF Pojkar 13 Räppe GOIF
Röke IF Flickor 11 Röke IF
Saftblandarna Herr 17-19 Öppen Saftblandarna
Sandlopporna Herr Aktiv Sandlopporna
Sankt Olofs IF Flickor 13 Sankt Olofs IF
SIF Herr 17-19 Öppen SIF
Sjöbo IF Pojkar 13 Sjöbo IF 2 Sjöbo Vit
Skjut & Njut FC Herr Aktiv Skjut & Njut FC
SoGK Charlo Flickor 15 SoGK Charlo Röd
SoGK Charlo Flickor 15 SoGK Charlo Blå
Spjutstorps IF Pojkar 13 Spjutstorps IF
Staffanstorp United FC Pojkar 12 Staffanstorp United FC
Stattena IF Pojkar 9 Stattena IF Röd
Stattena IF Pojkar 9 Stattena IF Blå
Stattena IF Pojkar 9 Stattena IF Vit
Stattena IF Flickor 14 Stattena IF
Stattena IF Flickor 15 Stattena IF
Stehags AIF Flickor 12 Stehags AIF
Stoke city Herr 17-19 Öppen Stoke city
Strandmaskarna Herr 17-19 Öppen Strandmaskarna
Strandängens IF Herr 17-19 Öppen Strandängens IF
Strend På Hemmaplan Herr 17-19 Öppen Strend På Hemmaplan
Stress i Dress Herr 17-19 Öppen Stress i Dress
Strövelstorps GoIF Flickor 13 Strövelstorps GoIF 1
Strövelstorps GoIF Flickor 13 Strövelstorps GoIF 2
Svenstorps IF Flickor 13 Svenstorps IF
Systembo Laget Dam Aktiv Systembo Laget
Södra Sandby IF Pojkar 16 Södra Sandby IF Ebbas pågar
Södra Sandby IF Flickor 13 Södra Sandby IF Rosa
Södra Sandby IF Flickor 13 Södra Sandby IF Blå
Sölvesborgs GoIF Flickor 10 Sölvesborgs GoIF
Sövestads IF Flickor 16 Sövestads IF
Tacoterian Dam 17-19 Öppen Tacoterian
Tantolundens Beach Soccer Club Flickor 16 Tantolundens Beach Soccer Club
Team Joza Herr 17-19 Öppen Team Joza
Team Platina Herr 17-19 Öppen Team Platina
The Fat Kids Dam 17-19 Öppen The Fat Kids
The purple ladies Dam Motion The purple ladies Dam motion
Toivonens Lärjungar Herr 17-19 Öppen Toivonens Lärjungar
Tollarps IF Pojkar 9 Tollarps IF
Tollarps IF Pojkar 10 Tollarps IF 1 Vit
Tollarps IF Pojkar 10 Tollarps IF 2 Blå
Tollarps IF Pojkar 11 Tollarps IF födda 08
Tollarps IF Pojkar 12 Tollarps IF VIT
Tollarps IF Pojkar 12 Tollarps IF BLÅ
Tomelilla IF Pojkar 10 Tomelilla IF 1
Tomelilla IF Pojkar 10 Tomelilla IF 2
Tomelilla IF Flickor 13 Tomelilla IF
Tomelilla IF Flickor 15 Tomelilla IF 1
Tomelilla IF Flickor 15 Tomelilla IF 2
Topless Herr 17-19 Öppen Topless
Torget Dam Aktiv Torget
Torkel i knipa Herr 17-19 Öppen Torkel i knipa
Torslanda IK Flickor 14 Torslanda IK 2 svart
Torslanda IK Flickor 14 Torslanda IK 1 röd
TRE KRONOR Herr Aktiv TRE KRONOR
Tre Pils Herr Aktiv Tre Pils
Trixans ELIT Dam 17-19 Öppen Trixans ELIT
Trollenäs IF Pojkar 9 Trollenäs IF
Trollenäs IF Pojkar 15 Trollenäs IF Röd
Trollenäs IF Pojkar 15 Trollenäs IF Vit
Trollenäs IF Flickor 15 Trollenäs IF
Träbenen Herr Motion Träbenen
Tungelsta FF Herr Aktiv Tungelsta FF
Tyringe IF Pojkar 16 Tyringe IF
Ullared Dam Aktiv Ullared
Uppåkra IF Flickor 11 Uppåkra IF
Utbynäs SK Dam Aktiv Utbynäs SK
Vadå Herr Aktiv Vadå
Vanneberga IF Pojkar 8 Vanneberga IF 2
Vanneberga IF Pojkar 8 Vanneberga IF 1
Vanneberga IF Flickor 16 Vanneberga IF
Vattenpojkarna Herr Motion Vattenpojkarna
Veberöds AIF Pojkar 12 Veberöds AIF 1 Vit
Veberöds AIF Pojkar 12 Veberöds AIF 2 Svart
Vet Inte 2.0 Herr Aktiv Vet Inte 2.0
Viby IF Pojkar 8 Viby IF
Viby IF Pojkar 9 Viby IF
Viby IF Pojkar 10 Viby IF
Vinnö IF Flickor 12 Vinnö IF
Vinnö IF Flickor 14 Vinnö IF
Vinnö IF Flickor 15 Vinnö IF
Vinslövs IF Flickor 13 Vinslövs IF
Vinslövs IF Flickor 14 Vinslövs IF 1
Väla FF Herr 17-19 Öppen Väla FF
Växjö BK Pojkar 8 Växjö BK
Wollsjö AIF Flickor 10 Wollsjö AIF
Wollsjö AIF Flickor 12 Wollsjö AIF
Wä IF Pojkar 10 Wä IF Orange
Wä IF Pojkar 10 Wä IF Grön
Wä IF Pojkar 14 Wä IF
Wä IF Flickor 15 Wä IF
Yngsjö IF Pojkar 11 Yngsjö IF 1
Yngsjö IF Pojkar 11 Yngsjö IF Blå
Änglarna Herr 17-19 Öppen Änglarna
Öja FF Pojkar 15 Öja FF
Önnestad BoIF Pojkar 8 Önnestad BoIF
Önnestad BoIF Pojkar 11 Önnestad BoIF
Önnestad BoIF Pojkar 13 Önnestad BoIF
Örby IS Pojkar 13 Örby IS Röd
Örby IS Pojkar 13 Örby IS Blå
Åhus Horna BK Pojkar 8 Åhus Horna BK lag Vit
Åhus Horna BK Pojkar 8 Åhus Horna BK lag Röd
Åhus Horna BK Pojkar 8 Åhus Horna BK lag Randig
Åhus Horna BK Pojkar 9 Åhus Horna BK Vit
Åhus Horna BK Pojkar 9 Åhus Horna BK Svart
Åhus Horna BK Pojkar 9 Åhus Horna BK Blå
Åhus Horna BK Pojkar 9 Åhus Horna BK Röd
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK Beachboys 1
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK Beachboys 3
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK Beachboys 2
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK Beachboys 4
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK Röd
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK Randig
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK Svart
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK Vit
Åhus Horna BK Pojkar 13 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 13 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 13 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Pojkar 13 Åhus Horna BK 4
Åhus Horna BK Pojkar 15 Åhus Horna BK Vit
Åhus Horna BK Pojkar 15 Åhus Horna BK Röd
Åhus IF Flickor 10 Åhus IF 1
Åhus IF Flickor 10 Åhus IF 2
Åhus IF Flickor 11 Åhus IF
Åhus IF Flickor 12 Åhus IF 1 Vit
Åhus IF Flickor 12 Åhus IF 2 Grön
Åhus IF Flickor 13 Åhus IF 2
Åhus IF Flickor 13 Åhus IF 1
Åhus IF Flickor 14 Åhus IF
Åhus IF Flickor 15 Åhus IF 1
Åhus IF Flickor 15 Åhus IF 2
Åsums BK Pojkar 9 Åsums BK
Åsums BK Pojkar 10 Åsums BK
Åsums BK Pojkar 13 Åsums BK
Åsums BK Pojkar 15 Åsums BK