Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
260 Herr Senior Öppen
ABZOLUT Dam Senior Öppen
Arlövs BI Blå Pojkar 13
Asarums IF FK IF FK vit Pojkar 9
Asarums IF FK IF FK blå Pojkar 9
Asarums IF FK IF Flickor 15
Asarums IF FK IF Flickor 16
Askeröds IF Pojkar 11
Askeröds IF Pojkar 11
Askeröds IF Flickor 15
Askeröds IF Flickor 15
Askeröds IF Flickor 16
Asmundtorps IF Pojkar 8
Asmundtorps IF Pojkar 8
Backarnas FF Flickor 16
Bafana Bafana Herr Motion
BASSES BOYS Herr Senior Öppen
Benknäckargänget Herr Motion
Billesholms IK BIK Flickor 16
Bjuvs Hyenor Herr 17-19 Öppen
Bjärnums GoIF Pojkar 11
Blentarps BK Vit Pojkar 15
Blentarps BK Blå Pojkar 15
blev tappade som små Herr 17-19 Öppen
BP3 Herr Motion
Brösarps IF Pojkar 12
BuktensTungaGubbar Herr Motion
Byggarna Herr Motion
Bäckby United FC Flickor 14
Bäckby United FC Flickor 15
Bäckby United FC Flickor 16
Dalby GIF OG MIGGE Herr Senior Öppen
Degeberga GoIF Pojkar 12
Degeberga GoIF Pojkar 13
Degeberga GoIF Pojkar 13
Djurgårdens IF FF Flickor 10
Dullas Angels BK Herr Motion
Eminem's M&M Herr Senior Öppen
ESHKA Herr Senior Öppen
Eslövs BK Röd Pojkar 11
Eslövs BK Svart Pojkar 11
Everöds IF/Gärds Köpinge IF Pojkar 15
FC Bellevue Pojkar 10
FC Bellevue Pojkar 11
FC Bellevue Pojkar 12
FC Bellevue Pojkar 12
FC Bellevue Pojkar 12
FC Bellevue Pojkar 12
FC Bellevue Pojkar 14
FC Bellevue Pojkar 14
FC Bellevue Pojkar 15
FC Bellevue Pojkar 15
FC Bellevue Flickor 10
FC Drängarna Herr 17-19 Öppen
FC Hessleholm Flickor 13
FC Lökarna Herr 17-19 Öppen
FC Rosengård Vit Flickor 12
FC Trelleborg Pojkar 15
FC Trelleborg Pojkar 15
Firstaklass Herr Motion
Flames BK Herr Motion
Ful i wetlook Herr Senior Öppen
Furulunds IK Dam Senior Öppen
Gacke DK Herr Senior Öppen
Genarps IF Röd Herr 17-19 Förening
Genarps IF Vit Herr 17-19 Förening
Grabbarna Benim Herr 17-19 Öppen
Gubbs BK 8-9/6 Herr Senior Öppen
Gärds Köpinge IF Pojkar 10
Gärsnäs AIS Pojkar 9
Gärsnäs AIS Flickor 14
Gärsnäs AIS Flickor 16
Harlösa IF Pojkar 13
Harlösa IF Flickor 11
Hjältarna från Söder Herr Senior Öppen
Honnfjället FC Herr Senior Öppen
Häljarps IF Röd Pojkar 10
Häljarps IF Vit Pojkar 10
Häljarps IF Mix 7år
Hällaryds IF Pojkar 12
Hällaryds IF Pojkar 12
Hällesåker IF Dam Senior Förening
Hässleholms IF Lag 1 Pojkar 12
Hässleholms IF Lag 2 Pojkar 12
Hässleholms IF Lag 3 Pojkar 12
Hässleholms IF Svart Pojkar 14
Hässleholms IF Grön Pojkar 14
Hässleholms IF Vit Pojkar 14
Hässleholms IF Pojkar 16
Hökarängen Herr Motion
Hörby FF Gul Pojkar 8
Hörby FF Svart Pojkar 8
Hörby FF Vit Pojkar 8
Hörby FF Grå Pojkar 8
Hörby FF Vit Pojkar 10
Hörby FF Röd Pojkar 10
Hörby FF Flickor 11
IF Böljan Röd Pojkar 10
IF Böljan Vit Pojkar 10
IF Böljan Blå Pojkar 10
IFK Simrishamn Pojkar 14
IFK Simrishamn Pojkar 16
IFK Simrishamn Flickor 15
IF Limhamn Bunkeflo Pojkar 10
IK Carlstad Parafotboll
Incredibirds Dam Motion
jalladå Fc jalldå FC Herr 17-19 Öppen
Janstorps AIF JAIF Pojkar 11
Janstorps AIF JAIF Pojkar 12
Janstorps AIF JAIF Flickor 12
KAEV046 Herr Motion
KaffeKaga FC Herr 17-19 Öppen
Kiviks AIF BKS Pojkar 13
Kiviks AIF Flickor 16
Kjell & Company Herr Senior Öppen
Klart grabben ska ha en husvagn FC Herr Motion
Klågerups GoIF Röd Flickor 9
Klågerups GoIF Vit Flickor 9
Kristianstad FC Pojkar 12
Kryddans badpojkar Herr Motion
Landskrona BoIS Pojkar 12
LB07 Pojkar 12
LEV 06 Pojkar 10
LEV 06 Pojkar 12
LEV 06 /Vollsjö Flickor 13
Lilla Torg FF Blå Mix 7år
Lilla Torg FF Röd Mix 7år
Limhamns FC Pojkar 16
Limhamns FC Pojkar 16
Limhamns FC Pojkar 16
Limhamns FF Pojkar 12
Limhamns FF Pojkar 12
Listerby IK Pojkar 10
Listerby IK Pojkar 12
Listerby IK Pojkar 13
Listerby IK Pojkar 14
Listerby IK Listerby/Hoby Flickor 13
Lunds BOIS Dam Senior Förening
Lunds FF Vit Pojkar 13
Lunds FF Grön Pojkar 13
Lämmeltåget Dam Motion
Löberöds IF Pojkar 16
MammaJägarna (AVSTÄNGDA) Herr Motion
Men vi kan väl bara vara vänner? HSÖ Herr Senior Öppen
MÅSTE VILA Herr 17-19 Öppen
Mörrums GoIS FK Pojkar 8
Näsums IF Flickor 12
Näsums IF Flickor 14
oTippat Herr Motion
Oxie SK Svart Pojkar 14
Oxie SK Vit Pojkar 14
Perstorp Bälinge IK 1PBIK Dam 1 Dam Senior Öppen
Perstorp Bälinge IK 2PBIK Dam 2 Dam Senior Öppen
Prison FC Herr 17-19 Öppen
Promilleholms GIF Herr Senior Öppen
Pågarna I Paris Herr 17-19 Öppen
Randis Pojkar Randis Boyz Herr 17-19 Öppen
Real Ribbetuaröd Herr Motion
Rilles boys Herr Senior Öppen
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 9
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 10
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 11
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 1 Blå Pojkar 16
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 2 Svart Pojkar 16
Sagas Dam Senior Öppen
Sandlopporna Herr Senior Öppen
Sankt Olofs IF Pojkar 10
Selmas bolltrollare Dam Senior Öppen
Skaunetöserna Dam Senior Öppen
Skegrie BK grön Flickor 11
Skegrie BK svart Flickor 11
Skjut & Njut FC Herr Senior Öppen
SoGK Charlo blå Pojkar 9
SoGK Charlo röd Pojkar 9
SoGK Charlo Flickor 9
SoGK Charlo Dam 17-19 Förening
Spjutstorps IF Pojkar 13
Spjutstorps IF Pojkar 14
Spjutstorps IF Flickor 14
Spånga IS FK blå Flickor 13
Squirtlegang Herr Senior Öppen
Stoffes Slavar Herr Senior Öppen
Svedala IF 2 Vit Pojkar 11
Svedala IF 3 Svart Pojkar 11
Svedala IF 1 Blå Pojkar 11
Svedala IF Pojkar 15
Systembo Laget Dam Senior Öppen
Södra Sandby IF Blå Pojkar 11
Södra Sandby IF Vit Pojkar 12
Södra Sandby IF Blå Pojkar 12
Tantolundens Beach Soccer Club Dam 17-19 Förening
Tollarps IF Pojkar 15
Tomelilla IF vit Pojkar 9
Tomelilla IF blå Pojkar 9
Tomelilla IF Pojkar 13
Tomelilla IF Pojkar 13
Tomelilla IF Pojkar 13
Topless Herr Senior Öppen
Träbenen Herr Motion
UEL115 Dam Senior Öppen
Vanneberga IF Pojkar 9
Vanneberga IF Pojkar 11
Vanneberga IF Flickor 11
Vatos Locos Herr Motion
Veab heat tech Herr Motion
Veberöds AIF Svart Pojkar 9
Veberöds AIF Grön Pojkar 9
Veberöds AIF Vit Pojkar 9
Veberöds AIF Vaif P7 Mix 7år
Viby IF Pojkar 8
Viby IF Pojkar 9
Viby IF Pojkar 10
Vinnö IF Pojkar 8
Vinnö IF Pojkar 8
Vinnö IF Pojkar 13
Vinnö IF Dam 17-19 Förening
Vinnö IF Winnö IF Dam Senior Förening
Vinslövs IF Flickor 13
Vinslövs IF Flickor 14
VMA IK Pojkar 12
VMA IK Flickor 9
Wollsjö AIF Flickor 13
Västra Ingelstad IS Pojkar 13
Växjö BK Pojkar 11
Växjö BK Pojkar 11
Yngsjö IF 1 YIF/DGOIF Pojkar 14
Yngsjö IF 2 YIF/DGOIF Pojkar 14
Åhus Horna BK Pojkar 11
Åhus Horna BK Pojkar 11
Åhus Horna BK Team Åhus Pojkar 12
Åhus Horna BK Pojkar 13
Åhus Horna BK Pojkar 13
Åhus Horna BK Pojkar 14
Åhus Horna BK Vit Pojkar 15
Åhus Horna BK Röd Pojkar 15
Åhus Horna BK Randig Pojkar 15
Åhus Horna BK Pojkar 16
Åhus IF Grön Flickor 11
Åhus IF Vit Flickor 11
Åhus IF Vit Flickor 12
Åhus IF Grön Flickor 12
Åhus IF Flickor 13
Åhus IF Grön 2 Flickor 15
Åhus IF Grön 1 Flickor 15
Åhus IF Dam 17-19 Förening
Åhus IF Dam 17-19 Förening
Åsgatan 26 Herr Senior Öppen
Ödsmåls IK Dam 17-19 Förening
Önnestad BoIF Pojkar 10
Önnestad BoIF Pojkar 13
Önnestad BoIF Flickor 10
Örby IS Pojkar 16
Österslövs IS Pojkar 8
Österslövs IS Pojkar 9
Österslövs IS Flickor 13