Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
ABZOLUT Dam Senior Öppen
Asmundtorps IF Svart Pojkar 9 (Födda 2014)
Asmundtorps IF Gul Pojkar 9 (Födda 2014)
AWBK Herr Senior Öppen
Backarnas FF Dam Senior Förening
BK Gäddastorp Herr Senior Förening
Blue Ballers Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2004-2006)
Brobygrillen IF Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2004-2006)
Brösarps IF Pojkar 10 (Födda 2013)
Brösarps IF Pojkar 13 (Födda 2010)
Brösarps IF Pojkar 14 (Födda 2009)
Dalby GIF Yngsjö Fisk & Asfalt Herr Senior Öppen
DFF Kristianstadstjejerna Grön Flickor 13 (Födda 2010)
DFF Kristianstadstjejerna Orange Flickor 13 (Födda 2010)
DFF Kristianstadstjejerna Svart Flickor 13 (Födda 2010)
FC Hessleholm Flickor 8 (Födda 2015)
FC Hessleholm Flickor 9 (Födda 2014)
FC Hessleholm Flickor 10 (Födda 2013)
FC Hessleholm Flickor 10 (Födda 2013)
FC Hessleholm FCH Födda 2012 Flickor 11 (Födda 2012)
FC Hessleholm FCH Födda 2011 Flickor 12 (Födda 2011)
FC Hessleholm Blå Flickor 15 (Födda 2008)
FC Hessleholm Rosa Flickor 15 (Födda 2008)
FC Hessleholm Mix 7år (Födda 2016)
första klass Herr Motion
Honnfjället FC Honnfjället FC Herr Senior Öppen
Häljarps IF Pojkar 8 (Födda 2015)
Häljarps IF Pojkar 11 (Födda 2012)
Hällaryds IF Vit Pojkar 13 (Födda 2010)
Hällaryds IF Grön Pojkar 13 (Födda 2010)
Hörby FF Vit Pojkar 9 (Födda 2014)
Hörby FF Svart Pojkar 9 (Födda 2014)
Hörby FF Blå Pojkar 9 (Födda 2014)
Hörby FF Gul Pojkar 9 (Födda 2014)
Hörby FF Flickor 12 (Födda 2011)
Hörby FF Flickor 12 (Födda 2011)
IF Centern Blå Pojkar 10 (Födda 2013)
IF Centern Vit Pojkar 10 (Födda 2013)
IF Centern Svart Pojkar 10 (Födda 2013)
IFK Osby Flickor 16 (Födda 2007)
IFK Osby Flickor 16 (Födda 2007)
IFK PLÄP Herr Senior Öppen
IFK Ystad/SoGK Charlo Flickor 13 (Födda 2010)
IFK Ystad/SoGK Charlo Flickor 15 (Födda 2008)
Jaga FC Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2004-2006)
Janstorps AIF Pojkar 13 (Födda 2010)
Janstorps AIF Pojkar 13 (Födda 2010)
Janstorps AIF Pojkar 13 (Födda 2010)
Kvarnby IK Flickor 10 (Födda 2013)
Kvarnby IK Flickor 10 (Födda 2013)
Listerby/Saxemara/Kallinge Pojkar 14 (Födda 2009)
Listerby/Saxemara/Kallinge Pojkar 14 (Födda 2009)
Listerby IK Pojkar 10 (Födda 2013)
Listerby IK Pojkar 11 (Födda 2012)
Listerby IK Pojkar 15 (Födda 2008)
Listerby IK Flickor 11 (Födda 2012)
Listerby IK Listerby/Hoby Flickor 14 (Födda 2009)
Lunds FF Pojkar 8 (Födda 2015)
Lunds FF Pojkar 8 (Födda 2015)
Lunds FF Pojkar 8 (Födda 2015)
Mjällby AIF Pojkar 8 (Födda 2015)
Mjällby AIF Pojkar 8 (Födda 2015)
Mjällby AIF Pojkar 8 (Födda 2015)
Mjällby AIF Pojkar 9 (Födda 2014)
Mjällby AIF Pojkar 9 (Födda 2014)
Mjällby AIF Pojkar 9 (Födda 2014)
Mjällby AIF Pojkar 10 (Födda 2013)
Mjällby AIF Pojkar 10 (Födda 2013)
Mjällby AIF Pojkar 10 (Födda 2013)
Mjällby AIF Pojkar 11 (Födda 2012)
Mjällby AIF Pojkar 11 (Födda 2012)
Mjällby AIF Pojkar 11 (Födda 2012)
Mjällby AIF Pojkar 13 (Födda 2010)
Mjällby AIF Pojkar 13 (Födda 2010)
Mjällby AIF Pojkar 13 (Födda 2010)
Mjällby AIF Mix 7år (Födda 2016)
Mjällby AIF Mix 7år (Födda 2016)
Mjällby AIF Mix 7år (Födda 2016)
Muchachos FC Herr Senior Öppen
måste INTE vila Dam Senior Öppen
MÅSTE VILA Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2004-2006)
NO CAP Dam Senior Öppen
Nättrollen ja Dam Senior Öppen
Pjätteryds GOIF Pojkar 13 (Födda 2010)
Rilles boys Herr Senior Öppen
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 11 (Födda 2012)
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 11 (Födda 2012)
Råå IF Idrottsförening Dam Senior Förening
Samba Herr Senior Öppen
Skurups Pågarna FC SP FC Herr Senior Öppen
Slatman United Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2004-2006)
Stoffes Slavar Herr Senior Öppen
Styrelsen Dam Senior Öppen
Svalövs BK Flickor 8 (Födda 2015)
Svedala IF Blå Pojkar 14 (Födda 2009)
Svedala IF Vit Pojkar 14 (Födda 2009)
Svedala IF Blå Flickor 12 (Födda 2011)
Svedala IF Vit Flickor 12 (Födda 2011)
Systembo Laget Dam Senior Öppen
Söderort Academy Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2004-2006)
Tegelstenarna IF Teglestenarna IF Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2004-2006)
Tomelilla IF Vit Pojkar 12 (Födda 2011)
Tomelilla IF Blå Pojkar 12 (Födda 2011)
Torpets Finest Herr Senior Öppen
Trollenäs IF Parafotboll
Veberöds AIF Svart Pojkar 10 (Födda 2013)
Veberöds AIF Vit Pojkar 10 (Födda 2013)
Veberöds AIF Flickor 10 (Födda 2013)
Veberöds AIF Flickor 11 (Födda 2012)
Viby IF Grön Pojkar 11 (Födda 2012)
Vinnö IF/Önnestad BoIF Svart Pojkar 14 (Födda 2009)
Vinnö IF/Önnestad BoIF Blå Pojkar 14 (Födda 2009)
Vinnö IF/Önnestad BoIF Gul Pojkar 14 (Födda 2009)
Vinslövs IF Flickor 15 (Födda 2008)
Åhus Horna BK Pojkar 12 (Födda 2011)
Åhus Horna BK Pojkar 12 (Födda 2011)
Åhus IF Grön Flickor 8 (Födda 2015)
Åhus IF Randig Flickor 8 (Födda 2015)
Åhus IF Vit Flickor 8 (Födda 2015)
Åhus IF Flickor 10 (Födda 2013)
Åhus IF Flickor 10 (Födda 2013)
Åhus IF Grön Flickor 12 (Födda 2011)
Åhus IF Vit Flickor 12 (Födda 2011)
Åhus IF Grön Flickor 13 (Födda 2010)
Önnestad BoIF Pojkar 11 (Födda 2012)