Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
ABZOLUT Dam Senior Öppen
AP’s riddare David Berglund Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Asmundtorps IF Svart Mix 7år (Födda 2017)
Asmundtorps IF Gul Mix 7år (Födda 2017)
B.T.G Herr Motion
BK BAKFYLLA Herr Senior Öppen
BK Bakåtpass Dam Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Blev tappade som små Herr Senior Öppen
Bonanza FC Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Borgeby FK Flickor 9 (Födda 2015)
Brexit Ballerz United Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Brobygrillen IF Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Brösarps IF Pojkar 8 (Födda 2016)
Brösarps IF Pojkar 9 (Födda 2015)
Brösarps IF Pojkar 11 (Födda 2013)
Bäckby United FC lag 1 Flickor 15 (Födda 2009)
Capzio FC Herr Senior Öppen
Drängarna Herr Senior Öppen
Dösjöbro IF 1 Dösjöbro Flickor 12 (Födda 2012)
Dösjöbro IF 2 Dösjöbro Flickor 12 (Födda 2012)
ETT SUPER DÅLIGT LAG Herr Motion
FC Bellevue Pojkar 13 (Födda 2011)
FC Bellevue Svart Pojkar 14 (Födda 2010)
FC Bellevue Vit Pojkar 14 (Födda 2010)
FC Bellevue Guld Pojkar 14 (Födda 2010)
FC Bellevue Svart Flickor 16 (Födda 2008)
FC Bellevue Guld Flickor 16 (Födda 2008)
FC Chef Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
FC Eliterna Dam Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
FC Hessleholm Blå Flickor 8 (Födda 2016)
FC Hessleholm Blå Flickor 9 (Födda 2015)
FC Hessleholm Flickor 10 (Födda 2014)
FC Hessleholm Flickor 11 (Födda 2013)
FC Hessleholm Flickor 11 (Födda 2013)
FC Hessleholm Flickor 11 (Födda 2013)
Fc långhylsa Herr Senior Öppen
Fireball FCFb Dam Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Friddes mannar Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Fältpsykos Herr Senior Öppen
FörstaFemman Herr Senior Öppen
Första klass Herr Motion
Gacke DK Herr Senior Öppen
Guys Dam Senior Öppen
Gärsnäs AIS Pojkar 11 (Födda 2013)
HairLine United Herr Motion
Hammarby IF FF Pojkar 12 (Födda 2012)
Harlösa IF Pojkar 9 (Födda 2015)
Harlösa IF Pojkar 10 (Födda 2014)
Harlösa IF Pojkar 11 (Födda 2013)
Harlösa IF Pojkar 12 (Födda 2012)
Henkes Pågar Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
HK Micro Herr Senior Öppen
Hot shotz Dam Senior Öppen
Hyllie IK Flickor 12 (Födda 2012)
Häljarps IF Pojkar 9 (Födda 2015)
Häljarps IF Röd Pojkar 10 (Födda 2014)
Häljarps IF Vit Pojkar 10 (Födda 2014)
Häljarps IF Svart Pojkar 10 (Födda 2014)
Hällaryds IF Pojkar 13 (Födda 2011)
Hällaryds IF Vit Pojkar 14 (Födda 2010)
Hällaryds IF Grön Pojkar 14 (Födda 2010)
Hörby FF Vit Pojkar 10 (Födda 2014)
Hörby FF Blå Pojkar 10 (Födda 2014)
Hörby FF Svart Pojkar 10 (Födda 2014)
Hörby FF 1 VIT Pojkar 12 (Födda 2012)
Hörby FF 2 SVART Pojkar 12 (Födda 2012)
Hörby FF Vit Flickor 12 (Födda 2012)
Hörby FF Svart Flickor 12 (Födda 2012)
Hörby FF Vit Flickor 13 (Födda 2011)
Hörby FF Svart Flickor 13 (Födda 2011)
Hörby FF Flickor 16 (Födda 2008)
Höörs IS Vit Pojkar 14 (Födda 2010)
Höörs IS Blå Pojkar 14 (Födda 2010)
Höörs IS Svart Pojkar 14 (Födda 2010)
IF Centern Blå Pojkar 11 (Födda 2013)
IF Centern Vit Pojkar 11 (Födda 2013)
IF Centern Flickor 11 (Födda 2013)
IFK Hässleholm Gul/Svart Pojkar 11 (Födda 2013)
IFK Hässleholm Svart Pojkar 11 (Födda 2013)
IFK Hässleholm Gul Pojkar 11 (Födda 2013)
IFK Karlshamn Dam Junior 17-19 Förening (Födda 2005-2007)
IFK Stocksund Flickor 12 (Födda 2012)
IK Zenith Vit Pojkar 10 (Födda 2014)
IK Zenith Grön Pojkar 10 (Födda 2014)
IK Zenith Blå Mix 7år (Födda 2017)
IK Zenith Grön Mix 7år (Födda 2017)
Janstorps AIF Pojkar 8 (Födda 2016)
Janstorps AIF Pojkar 11 (Födda 2013)
Janstorps AIF Pojkar 16 (Födda 2008)
Janstorps AIF Herr Junior 17-19 Förening (Födda 2005-2007)
Janstorps AIF Flickor 11 (Födda 2013)
Janstorps AIF Flickor 14 (Födda 2010)
JBM Herr Motion
Jogabonito Dam Senior Öppen
Johannishus SK Pojkar 10 (Födda 2014)
Johannishus SK Pojkar 10 (Födda 2014)
Josagrogg Herr Senior Öppen
Jämjö GoIF Flickor 12 (Födda 2012)
Jämjö GoIF Flickor 13 (Födda 2011)
KBK Dam Senior Öppen
Kiviks AIF Pojkar 15 (Födda 2009)
Kiviks AIF Pojkar 15 (Födda 2009)
Kristianstads DFF Flickor 14 (Födda 2010)
Kristianstads DFF Flickor 14 (Födda 2010)
Kristianstads DFF Flickor 14 (Födda 2010)
Kvarnby IK Blå Flickor 11 (Födda 2013)
Kvarnby IK Röd Flickor 11 (Födda 2013)
Kvarnby IK Vit Flickor 11 (Födda 2013)
LB07 2012 Pojkar 12 (Födda 2012)
LEA Herr Senior Öppen
LEV 06 Pojkar 12 (Födda 2012)
LEV 06 Pojkar 12 (Födda 2012)
Limhamn FC Vit Pojkar 9 (Födda 2015)
Limhamn FC Svart Pojkar 9 (Födda 2015)
Limhamn FC Vit Pojkar 10 (Födda 2014)
Limhamn FC Svart Pojkar 10 (Födda 2014)
Listerby IK Pojkar 12 (Födda 2012)
Listerby IK LSK Pojkar 15 (Födda 2009)
Listerby IK Flickor 12 (Födda 2012)
Listerby IK/Kallinge SK Pojkar 14 (Födda 2010)
Loppans Lärlingar Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
LUFT Spark Herr Senior Öppen
Lunds FF B Pojkar 9 (Födda 2015)
Lunds FF A Pojkar 9 (Födda 2015)
Lömska Lemurer Herr Senior Öppen
Mammaspågar Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
MARRE BK Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
MFU Herr Senior Öppen
MittSkåneCowboys Herr Senior Öppen
MÅSTE VILA Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
MÅSTE VILA Herr Senior Öppen
No Kane, No Gain Herr Motion
oTippat Herr Motion
Ovik SK Herr Senior Öppen
P7 Allstars Herr Senior Öppen
PangPang Spårvagn Herr Senior Öppen
Piddes Flickor Dam Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Pjätteryds GOIF Pojkar 14 (Födda 2010)
Pleps Mannar Herr Senior Öppen
På Offense Herr Senior Öppen
Real Häljarp Herr Motion
Real Kråckebacken Herr Senior Öppen
Rilles boys Herr Senior Öppen
Rolles Dröm 11a Herr Senior Öppen
Rydsgårds AIF Pojkar 9 (Födda 2015)
Rydsgårds AIF Pojkar 12 (Födda 2012)
Rydsgårds AIF Pojkar 12 (Födda 2012)
Rydsgårds AIF U13 (f.2011) Pojkar 13 (Födda 2011)
Rödeby AIF Pojkar 10 (Födda 2014)
sam-laget Herr Senior Öppen
Simpan Citys Pinglor Dam Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Sjöbo IF Flickor 13 (Födda 2011)
Sjöbo IF Flickor 14 (Födda 2010)
Sjöbo IF Vit Flickor 14 (Födda 2010)
Skegrie BK Grön Pojkar 9 (Födda 2015)
Skegrie BK Svart Pojkar 9 (Födda 2015)
Skegrie BK Mbappe Pojkar 10 (Födda 2014)
Skegrie BK Haaland Pojkar 10 (Födda 2014)
Skottorps IF Pojkar 10 (Födda 2014)
Skottorps IF Pojkar 10 (Födda 2014)
Skottorps IF Pojkar 10 (Födda 2014)
SoGK Charlo Flickor 11 (Födda 2013)
Sparka sand fc Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Spjutstorps IF Röd Pojkar 14 (Födda 2010)
Spjutstorps IF Vit Pojkar 14 (Födda 2010)
Spjutstorps IF Flickor 13 (Födda 2011)
Stoffes Slavar Herr Senior Öppen
Svalövs BK : Gul Flickor 9 (Födda 2015)
Swexit FC SFC Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Systembo Laget Dam Senior Öppen
TEAM NSL Herr Motion
Tollarps IF Blå Pojkar 9 (Födda 2015)
Tollarps IF Vit Pojkar 9 (Födda 2015)
Tomelilla IF Svart Pojkar 12 (Födda 2012)
Tomelilla IF Blå Pojkar 12 (Födda 2012)
Tomelilla IF VIT Pojkar 13 (Födda 2011)
Tomelilla IF BLÅ Pojkar 13 (Födda 2011)
Topless Herr Senior Öppen
Uppåkra IF UIF Flickor 10 (Födda 2014)
Veberöds AIF Svart Pojkar 9 (Födda 2015)
Veberöds AIF Blå Pojkar 9 (Födda 2015)
Veberöds AIF Vit Pojkar 9 (Födda 2015)
Veberöds AIF Grön Pojkar 11 (Födda 2013)
Veberöds AIF Vit Pojkar 11 (Födda 2013)
Veberöds AIF Svart Pojkar 11 (Födda 2013)
Veberöds AIF Vit Pojkar 12 (Födda 2012)
Veberöds AIF Vit Pojkar 13 (Födda 2011)
Veberöds AIF Svart Pojkar 13 (Födda 2011)
Veberöds AIF VAIF vit Flickor 11 (Födda 2013)
Veberöds AIF VAIF svart Flickor 11 (Födda 2013)
Veberöds AIF VAIF vit Flickor 12 (Födda 2012)
Veberöds AIF VAIF svart Flickor 12 (Födda 2012)
Vetlanda United IF Flickor 14 (Födda 2010)
Vetlanda United IF Flickor 14 (Födda 2010)
Vetlanda United IF Flickor 14 (Födda 2010)
Vinnö IF/Önnestad BoIF Blå Pojkar 15 (Födda 2009)
Vinnö IF/Önnestad BoIF Svart Pojkar 15 (Födda 2009)
VMA IK Pojkar 11 (Födda 2013)
VMA IK Pojkar 11 (Födda 2013)
VMA IK Pojkar 13 (Födda 2011)
VMA IK Vit Flickor 11 (Födda 2013)
VMA IK Grön Flickor 11 (Födda 2013)
VMA IK Flickor 12 (Födda 2012)
Växjö BK 1 Vbk svart Pojkar 10 (Födda 2014)
Växjö BK 2 Vbk gul Pojkar 10 (Födda 2014)
Yngsjö Fisk & Asfalt Herr Senior Öppen
Yngsjö IF Pojkar 8 (Födda 2016)
You Honk We Drink All-Star Herr Senior Öppen
Åhus Horna BK röd Pojkar 11 (Födda 2013)
Åhus Horna BK svart Pojkar 11 (Födda 2013)
Åhus Horna BK vit Pojkar 11 (Födda 2013)
Åhus Horna BK vit Pojkar 13 (Födda 2011)
Åhus Horna BK röd Pojkar 13 (Födda 2011)
Åhus Horna BK Röd Mix 7år (Födda 2017)
Åhus Horna BK Blå Mix 7år (Födda 2017)
Åhus Horna BK Vit Mix 7år (Födda 2017)
Åkarps IF Svart Pojkar 9 (Födda 2015)
Åkarps IF Röd Pojkar 9 (Födda 2015)
Åkarps IF Vit Pojkar 9 (Födda 2015)
Älgsvett Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
Önnestad BoIF Flickor 10 (Födda 2014)
Önnestad BoIF Flickor 12 (Födda 2012)
Östergårds IF ÖIF Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)
”Kom igen” Herr Junior 17-19 Öppen (Födda 2005-2007)