Detta är resultaten från Warbergsspelen 2017. Se de senaste resultaten från Warbergsspelen 2019 här.

Flickor 07

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01041100 lö 01/04 08:00 lö 01/04 Bua Idrottshall F07 Grp A Kustens IF Pixbo Wallenstam IBF      
01041200 lö 01/04 08:00 lö 01/04 Väröbackaskolan F07 Grp A FBC Lerum 2 Veddige IBK      
01041300 lö 01/04 08:00 lö 01/04 SWC-Stadax F07 Grp A Träslövsläge IF Onsala IBK      
01041400 lö 01/04 08:00 lö 01/04 SWC-Dina F07 Grp A BKI Sunnanå FBC Lerum 1      
01041303 lö 01/04 10:00 lö 01/04 SWC-Stadax F07 Grp A Borås IBF Lindome IBK      
01041403 lö 01/04 10:00 lö 01/04 SWC-Dina F07 Grp A FBC Lerum 2 Träslövsläge IF      
01040203 lö 01/04 10:20 lö 01/04 Brearedshallen F07 Grp A FBC Lerum 1 Onsala IBK      
01041406 lö 01/04 12:20 lö 01/04 SWC-Dina F07 Grp A Borås IBF BKI Sunnanå      
01040905 lö 01/04 13:00 lö 01/04 Vidhögehallen F07 Grp A Stenungsunds IBK Veddige IBK      
01041307 lö 01/04 13:00 lö 01/04 SWC-Stadax F07 Grp A Kustens IF Kärra IBK      
01041906 lö 01/04 13:00 lö 01/04 Mariedalshallen F07 Grp A Pixbo Wallenstam IBF Lindome IBK      
01040208 lö 01/04 15:00 lö 01/04 Brearedshallen F07 Grp A Kärra IBK FBC Lerum 2      
01041110 lö 01/04 15:20 lö 01/04 Bua Idrottshall F07 Grp A Stenungsunds IBK BKI Sunnanå      
01041506 lö 01/04 15:20 lö 01/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F07 Grp A FBC Lerum 1 Kustens IF      
01040210 lö 01/04 16:20 lö 01/04 Brearedshallen F07 Grp A Onsala IBK Pixbo Wallenstam IBF      
01040910 lö 01/04 17:20 lö 01/04 Vidhögehallen F07 Grp A Lindome IBK Veddige IBK      
01040612 lö 01/04 17:40 lö 01/04 Ankarhallen F07 Grp A Borås IBF Träslövsläge IF      
01041215 lö 01/04 19:00 lö 01/04 Väröbackaskolan F07 Grp A Kärra IBK Stenungsunds IBK      
02040100 sö 02/04 08:00 sö 02/04 SWC-Salming F07 Grp A BKI Sunnanå Pixbo Wallenstam IBF      
02040500 sö 02/04 08:00 sö 02/04 Peder Skrivare skola F07 Grp A Onsala IBK Kärra IBK      
02040900 sö 02/04 08:00 sö 02/04 Vidhögehallen F07 Grp A Veddige IBK Kustens IF      
02041100 sö 02/04 08:00 sö 02/04 Bua Idrottshall F07 Grp A Stenungsunds IBK Träslövsläge IF      
02041300 sö 02/04 08:00 sö 02/04 SWC-Stadax F07 Grp A Borås IBF FBC Lerum 2      
02041900 sö 02/04 08:00 sö 02/04 Mariedalshallen F07 Grp A Lindome IBK FBC Lerum 1      
02040103 sö 02/04 10:00 sö 02/04 SWC-Salming F07 Grp A BKI Sunnanå Onsala IBK      
02040203 sö 02/04 10:00 sö 02/04 Brearedshallen F07 Grp A FBC Lerum 1 Pixbo Wallenstam IBF      
02040903 sö 02/04 10:00 sö 02/04 Vidhögehallen F07 Grp A Borås IBF Veddige IBK      
02041103 sö 02/04 10:00 sö 02/04 Bua Idrottshall F07 Grp A Stenungsunds IBK FBC Lerum 2      
02041203 sö 02/04 10:00 sö 02/04 Väröbackaskolan F07 Grp A Träslövsläge IF Kärra IBK      
02041303 sö 02/04 10:00 sö 02/04 SWC-Stadax F07 Grp A Kustens IF Lindome IBK