Detta är resultaten från Warbergsspelen 2018. Se de senaste resultaten från Warbergsspelen 2019 här.

Flickor 07

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
07041200 lö 07/04 08:40 lö 07/04 Väröbackaskolan F07 Grp A Lindome IBK Kärra IBK      
07041201 lö 07/04 09:20 lö 07/04 Väröbackaskolan F07 Grp A IBF Norrköping FBC Lerum Röd      
07041402 lö 07/04 09:20 lö 07/04 SWC-Dina F07 Grp A Tvååker IBK FBC Lerum Svart      
07041403 lö 07/04 10:00 lö 07/04 SWC-Dina F07 Grp A Värnamo IK Stenungsunds IBK      
07040204 lö 07/04 11:00 lö 07/04 Brearedshallen F07 Grp A Landvetter IBK Fristad Goif      
07040605 lö 07/04 11:40 lö 07/04 Ankarhallen F07 Grp A Träslövsläge IF Bki Sunnanå      
07040907 lö 07/04 13:00 lö 07/04 Vidhögehallen F07 Grp A Borås IBF Veddige IBK /08      
07041008 lö 07/04 14:00 lö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F07 Grp A Kärra IBK Landvetter IBK      
07041308 lö 07/04 14:00 lö 07/04 SWC-Stadax F07 Grp A FBC Lerum Svart IBF Norrköping      
07041109 lö 07/04 14:40 lö 07/04 Bua Idrottshall F07 Grp A Bki Sunnanå Lindome IBK      
07041309 lö 07/04 14:40 lö 07/04 SWC-Stadax F07 Grp A Fristad Goif Hindås IBK      
07040110 lö 07/04 15:20 lö 07/04 SWC-Salming F07 Grp A FBC Lerum Röd Värnamo IK      
07040910 lö 07/04 15:20 lö 07/04 Vidhögehallen F07 Grp A Tvååker IBK Veddige IBK /08      
07040211 lö 07/04 16:00 lö 07/04 Brearedshallen F07 Grp A Stenungsunds IBK Borås IBF      
07040612 lö 07/04 17:00 lö 07/04 Ankarhallen F07 Grp A Träslövsläge IF Fristad Goif      
07041312 lö 07/04 17:00 lö 07/04 SWC-Stadax F07 Grp A Hindås IBK IBF Norrköping      
07040514 lö 07/04 18:20 lö 07/04 Peder Skrivare skola F07 Grp A Kärra IBK FBC Lerum Svart      
07041014 lö 07/04 18:20 lö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F07 Grp A Bki Sunnanå Landvetter IBK      
07040115 lö 07/04 19:00 lö 07/04 SWC-Salming F07 Grp A Borås IBF FBC Lerum Röd      
07040215 lö 07/04 19:00 lö 07/04 Brearedshallen F07 Grp A Värnamo IK Lindome IBK      
07040715 lö 07/04 19:00 lö 07/04 Bosgårdsskolan F07 Grp A Tvååker IBK Träslövsläge IF      
07040915 lö 07/04 19:00 lö 07/04 Vidhögehallen F07 Grp A Veddige IBK /08 Stenungsunds IBK      
08040900 sö 08/04 08:00 sö 08/04 Vidhögehallen F07 Grp A Veddige IBK /08 Värnamo IK      
08040702 sö 08/04 09:20 sö 08/04 Bosgårdsskolan F07 Grp A Hindås IBK Tvååker IBK      
08041002 sö 08/04 09:20 sö 08/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F07 Grp A Fristad Goif FBC Lerum Svart      
08041202 sö 08/04 09:20 sö 08/04 Väröbackaskolan F07 Grp A Lindome IBK Borås IBF      
08040603 sö 08/04 10:00 sö 08/04 Ankarhallen F07 Grp A Träslövsläge IF Kärra IBK      
08040903 sö 08/04 10:00 sö 08/04 Vidhögehallen F07 Grp A Stenungsunds IBK FBC Lerum Röd      
08041403 sö 08/04 10:00 sö 08/04 SWC-Dina F07 Grp A IBF Norrköping Landvetter IBK      
08040707 sö 08/04 13:00 sö 08/04 Bosgårdsskolan F07 Grp A Hindås IBK Bki Sunnanå      
08041507 sö 08/04 13:00 sö 08/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F07 Grp A Stenungsunds IBK Fristad Goif      
08040708 sö 08/04 14:00 sö 08/04 Bosgårdsskolan F07 Grp A Lindome IBK Tvååker IBK      
08040908 sö 08/04 14:00 sö 08/04 Vidhögehallen F07 Grp A FBC Lerum Röd Veddige IBK /08      
08041409 sö 08/04 14:40 sö 08/04 SWC-Dina F07 Grp A Borås IBF Värnamo IK      
08040110 sö 08/04 15:20 sö 08/04 SWC-Salming F07 Grp A Bki Sunnanå FBC Lerum Svart      
08040611 sö 08/04 16:00 sö 08/04 Ankarhallen F07 Grp A Träslövsläge IF IBF Norrköping      
08040711 sö 08/04 16:00 sö 08/04 Bosgårdsskolan F07 Grp A Landvetter IBK Tvååker IBK      
08041512 sö 08/04 17:00 sö 08/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F07 Grp A Kärra IBK Hindås IBK