Senaste resultat

Warbergsspelen 2019 börjar
Slut
6/4
7/4
12/4
13/4
14/4

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
14041407 sö 14/04 14:20 sö 14/04 SWC-Dina P06 Slutspel A Final Malmö FBC P06 MAGENTA 1 - 2 Värnamo IK    
14041108 sö 14/04 15:00 sö 14/04 Bua Idrottshall P06 Slutspel B Final Floda IBK 2 - 1 Tvååker IBK    
14041307 sö 14/04 14:20 sö 14/04 SWC-Stadax P05 Slutspel A Final Mölndals IBF 3 - 4 Ale IBF 1    
14040607 sö 14/04 14:20 sö 14/04 Ankarhallen P05 Slutspel B Final IBK Vänersborg 1 2 - 1 Nybro IBK    
14041308 sö 14/04 15:20 sö 14/04 SWC-Stadax P04 Slutspel A Final Träslövsläge IF 2 - 3 IBK Höllvik...rdarike IBK    
14040608 sö 14/04 15:20 sö 14/04 Ankarhallen P04 Slutspel B Final Carlshamns IBK 3 - 2 IBF Norrköping    
14040209 sö 14/04 16:00 sö 14/04 Brearedshallen P03 Slutspel A Final Warberg IBF 2 4 - 1 Veddige IBK    
14041110 sö 14/04 17:00 sö 14/04 Bua Idrottshall P03 Slutspel B Final IBK Alingsås 1 - 4 Floda IBK    
14040107 sö 14/04 14:20 sö 14/04 SWC-Salming P02 Slutspel A Final Lindome IBK 2 - 3 Warberg IBF    
14040207 sö 14/04 14:00 sö 14/04 Brearedshallen P02 Slutspel B Final IBF Norrköping 3 - 0 FBC Karlskrona    
14041306 sö 14/04 13:20 sö 14/04 SWC-Stadax F06 Slutspel A Final Pixbo Wallenstam IBF 6 - 2 IBF Älvstranden    
14040606 sö 14/04 13:20 sö 14/04 Ankarhallen F06 Slutspel B Final Kustens IF 2 - 3 Stenungsunds IBK    
14040508 sö 14/04 15:10 sö 14/04 Peder Skrivare skola F05 Slutspel A Final Lindås Rasta IBK 0 - 2 IBF Älvstranden    
14041109 sö 14/04 16:00 sö 14/04 Bua Idrottshall F05 Slutspel B Final Fröjereds IF 9 - 0 Kärra IBK    
14040108 sö 14/04 15:20 sö 14/04 SWC-Salming F04 Slutspel A Final Onsala IBK 2 - 3 Pixbo Wallenstam IBF    
14040208 sö 14/04 15:00 sö 14/04 Brearedshallen F04 Slutspel B Final Warberg IBF 2 - 1 IBK Kungälv    
14040106 sö 14/04 13:20 sö 14/04 SWC-Salming F02/03 Slutspel A Final Åkersberga IBF 2 - 0 Warberg IBF 02    
14040507 sö 14/04 14:10 sö 14/04 Peder Skrivare skola F02/03 Slutspel B Final Träslövsläge IF /Bua IF 3 - 0 Växjö IBK U    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
14041007 sö 14/04 14:00 sö 14/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P03 Slutspel A Semifinal Carlshamns IBK 5 - 6 Veddige IBK    
14041107 sö 14/04 14:00 sö 14/04 Bua Idrottshall P03 Slutspel B Semifinal Floda IBK 5 - 2 IBF Älvstranden    
14041507 sö 14/04 14:00 sö 14/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P03 Slutspel B Semifinal Ibk Vänersborg 1 - 2 IBK Alingsås    
14042007 sö 14/04 14:00 sö 14/04 Trönningeskolan P03 Slutspel A Semifinal Warberg IBF 1 0 - 1 Warberg IBF 2    
14040206 sö 14/04 13:10 sö 14/04 Brearedshallen F05 Slutspel B Semifinal Fröjereds IF 2 - 1 Träslövsläge IF    
14040306 sö 14/04 13:10 sö 14/04 Varbergs Idrottshall F05 Slutspel B Semifinal Kärra IBK 1 - 0 Bua IF    
14040506 sö 14/04 13:10 sö 14/04 Peder Skrivare skola P04 Slutspel A Semifinal Träslövsläge IF 5 - 2 FBC Vinga    
14041006 sö 14/04 13:10 sö 14/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P04 Slutspel B Semifinal Carlshamns IBK 4 - 3 Varla IBK 1    
14041106 sö 14/04 13:10 sö 14/04 Bua Idrottshall P04 Slutspel A Semifinal IBK Höllvik...rdarike IBK 5 - 4 Pixbo Wallenstam IBF Röd    
14041406 sö 14/04 13:10 sö 14/04 SWC-Dina P04 Slutspel B Semifinal Skara ibk 0 - 4 IBF Norrköping    
14041506 sö 14/04 13:10 sö 14/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F05 Slutspel A Semifinal Warberg IBF 0 - 4 IBF Älvstranden    
14042006 sö 14/04 13:10 sö 14/04 Trönningeskolan F05 Slutspel A Semifinal FBC Engelholm 1 - 2 Lindås Rasta IBK    
14040105 sö 14/04 12:20 sö 14/04 SWC-Salming F04 Slutspel A Semifinal Partille IBS 0 - 2 Onsala IBK    
14040205 sö 14/04 12:20 sö 14/04 Brearedshallen P05 Slutspel B Semifinal Stenungsunds IBK blå 1 - 6 IBK Vänersborg 1    
14040305 sö 14/04 12:20 sö 14/04 Varbergs Idrottshall P05 Slutspel A Semifinal FC Helsingborg 1 2 - 5 Mölndals IBF    
14040505 sö 14/04 12:20 sö 14/04 Peder Skrivare skola P05 Slutspel B Semifinal Nybro IBK 3 - 0 Ale IBF 2    
14040605 sö 14/04 12:20 sö 14/04 Ankarhallen P06 Slutspel B Semifinal Floda IBK 2 - 0 Fritsla IF    
14040905 sö 14/04 12:20 sö 14/04 Vidhögehallen F04 Slutspel B Semifinal IBK Kungälv 3 - 1 Åsa IF    
14041005 sö 14/04 12:20 sö 14/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P06 Slutspel A Semifinal Nässjö ibf 2 - 6 Värnamo IK    
14041105 sö 14/04 12:20 sö 14/04 Bua Idrottshall P06 Slutspel B Semifinal Tvååker IBK 3 - 2 Warberg IBF Blå    
14041305 sö 14/04 12:20 sö 14/04 SWC-Stadax F04 Slutspel B Semifinal Warberg IBF 1 - 0 Häljarps SK    
14041405 sö 14/04 12:20 sö 14/04 SWC-Dina P06 Slutspel A Semifinal Onsala IBK Rosa 3 - 4 Malmö FBC P06 MAGENTA    
14041505 sö 14/04 12:20 sö 14/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F04 Slutspel A Semifinal Träslövsläge IF 1 - 4 Pixbo Wallenstam IBF    
14042005 sö 14/04 12:20 sö 14/04 Trönningeskolan P05 Slutspel A Semifinal Ale IBF 1 4 - 1 Warberg IBF    
14040104 sö 14/04 11:30 sö 14/04 SWC-Salming P03 Slutspel A 1/4 Final Warberg IBF 2 1 - 0 Billingsfors IBK    
14040204 sö 14/04 11:30 sö 14/04 Brearedshallen P02 Slutspel B Semifinal IBF Norrköping 4 - 1 Palmstaden IK    
14040304 sö 14/04 11:30 sö 14/04 Varbergs Idrottshall P02 Slutspel B Semifinal FBC Karlskrona 5 - 1 Förslövs IF    
14040504 sö 14/04 11:30 sö 14/04 Peder Skrivare skola P03 Slutspel B 1/4 Final Kustens IF 4 - 5 IBF Älvstranden    
14040604 sö 14/04 11:30 sö 14/04 Ankarhallen P03 Slutspel B 1/4 Final Ibk Vänersborg 4 - 2 Stenungsunds IBK vit    
14040904 sö 14/04 11:30 sö 14/04 Vidhögehallen P03 Slutspel B 1/4 Final IBK Alingsås 7 - 2 Fritsla IF