List of registered teams

Club Team name Category
Ale IBF Pojkar 11 (Född 2011)
Billingsfors IBK Pojkar 12 (Född 2012)
Billingsfors IBK Pojkar 05 (Född 2005)
Bjärreds IBK Flickor 07 (Född 2007)
BKI Sunnanå Pojkar 07 (Född 2007)
BKI Sunnanå Flickor 09 (Född 2009)
Borås IBF Pojkar 09 (Född 2009)
Bua seagulls Pojkar 11 (Född 2011)
Capricorn IC Pojkar 10 (Född 2010)
Carlshamns IBK Pojkar 06 (Född 2006)
CL98 IC Pojkar 10 (Född 2010)
CL98 IC Pojkar 10 (Född 2010)
CL98 IC Blå Pojkar 08 (Född 2008)
CL98 IC Vit Pojkar 08 (Född 2008)
CL98 IC 2 Vitt Pojkar 07 (Född 2007)
CL98 IC 1 Blått Pojkar 07 (Född 2007)
CL98 IC Pojkar 06 (Född 2006)
CL98 IC Flickor 09 (Född 2009)
CL98 IC Flickor 08 (Född 2008)
Craftstaden IBK Pojkar 09 (Född 2009)
Craftstaden IBK Flickor 07 (Född 2007)
Craftstaden IBK Flickor 05/06 (Född 2005/06)
Dotteviks IF Pojkar 08 (Född 2008)
Eken ibk Lila Pojkar 11 (Född 2011)
Eken ibk Lila Pojkar 10 (Född 2010)
Eken ibk Pojkar 07 (Född 2007)
Eken ibk Flickor 12 (Född 2012)
Eken IBK/Mölndals IBF Pojkar 08 (Född 2008)
Elsberga/Fyllinge Flickor 05/06 (Född 2005/06)
Fagerhult Habo IB Röd Pojkar 09 (Född 2009)
Fagerhult Habo IB Svart Pojkar 09 (Född 2009)
Fagerhult Habo IB Pojkar 07 (Född 2007)
Falköpings IBK Pojkar 06 (Född 2006)
FBC Engelholm F08/09 Flickor 08 (Född 2008)
FBC Engelholm Flickor 07 (Född 2007)
FBC Engelholm P09 Pojkar 09 (Född 2009)
FBC Karlskrona 07/08 Flickor 07 (Född 2007)
FBC Lerum Panthers Pojkar 10 (Född 2010)
FBC Lerum Tigers Pojkar 10 (Född 2010)
FBC Lerum Pojkar 09 (Född 2009)
FBC Lerum Röd Pojkar 08 (Född 2008)
FBC Lerum Svart Flickor 13/14 (Född 2013/14)
FBC Lerum Röd Flickor 13/14 (Född 2013/14)
FBC Lerum Flickor 12 (Född 2012)
FBC Lerum Flickor 09 (Född 2009)
Fbc Lerum F11 Flickor 11 (Född 2011)
Fbc Lerum F11 Flickor 10 (Född 2010)
FBC Partille Blå Pojkar 11 (Född 2011)
FBC Partille Vit Pojkar 11 (Född 2011)
FBC Partille Pojkar 09 (Född 2009)
FBC Partille Pojkar 08 (Född 2008)
FBC Vinga Blå Pojkar 10 (Född 2010)
FBC Vinga Orange Pojkar 10 (Född 2010)
FBC Vinga Flickor 08 (Född 2008)
FC Helsingborg Pojkar 09 (Född 2009)
FC Helsingborg Pojkar 07 (Född 2007)
FC Helsingborg Pojkar 06 (Född 2006)
FC Helsingborg Pojkar 05 (Född 2005)
FC Helsingborg Flickor 10 (Född 2010)
FC Helsingborg Flickor 05/06 (Född 2005/06)
Floda IBK Pojkar 09 (Född 2009)
Floda IBK Pojkar 06 (Född 2006)
Forserums IF Pojkar 06 (Född 2006)
Fristad Goif Pojkar 13 (Född 2013)
Fristad Goif Pojkar 10 (Född 2010)
Fristad Goif Pojkar 05 (Född 2005)
Fristad Goif Flickor 08 (Född 2008)
Fritsla IF Pojkar 09 (Född 2009)
Fritsla IF Pojkar 06 (Född 2006)
Fritsla IF Flickor 08 (Född 2008)
Frosta IBF P11 Pojkar 11 (Född 2011)
Gantofta IBK Flickor 11 (Född 2011)
Gantofta IBK Flickor 09 (Född 2009)
Gantofta IBK Flickor 07 (Född 2007)
Glommens IF Pojkar 09 (Född 2009)
GS86 AIF Pojkar 07 (Född 2007)
GS86 Flickor 09 (Född 2009)
GS86 Flickor 08 (Född 2008)
Herrestads AIF WH Rockets Rockets Pojkar 06 (Född 2006)
Hestrafors IF Pojkar 09 (Född 2009)
Hestrafors IF Pojkar 06 (Född 2006)
Hofterup IBF Pojkar 05 (Född 2005)
Höganäs IBF Pojkar 13 (Född 2013)
IBF Norrköping Pojkar 06 (Född 2006)
IBF Älvstranden Vit Pojkar 13 (Född 2013)
IBF Älvstranden Svart Pojkar 13 (Född 2013)
IBK Bergum Pojkar 13 (Född 2013)
IBK Bergum Flickor 11 (Född 2011)
Ibk Elfhög Pojkar 10 (Född 2010)
Ibk Elfhög Pojkar 06 (Född 2006)
IBK Göteborg/Guldhedens IK IK Pojkar 06 (Född 2006)
IBK Kungälv Pojkar 10 (Född 2010)
IBK Kungälv Pojkar 08 (Född 2008)
IBK Lund Dalby Pojkar 10 (Född 2010)
IBK Lund Pojkar 09 (Född 2009)
IBK Tygriket 99 Pojkar 13 (Född 2013)
IBK Tygriket 99 Pojkar 07 (Född 2007)
IBK Tygriket 99 Flickor 05/06 (Född 2005/06)
IBK Vänersborg Pojkar 08 (Född 2008)
IBK Vänersborg Pojkar 07 (Född 2007)
IBK Vänersborg Flickor 09 (Född 2009)
IBK Vänersborg Flickor 07 (Född 2007)
IBK Vänersborg Flickor 05/06 (Född 2005/06)
IK Zenith Grön Pojkar 10 (Född 2010)
IK Zenith Vit Pojkar 10 (Född 2010)
IK Zenith Pojkar 06 (Född 2006)
Karlstad IBF Pojkar 07 (Född 2007)
Kinna IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Kinna IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Kinna IBK Flickor 09 (Född 2009)
Kustens IF Pojkar 12 (Född 2012)
Kustens IF Pojkar 12 (Född 2012)
Kustens IF Pojkar 08 (Född 2008)
Kustens IF Pojkar 05 (Född 2005)
Kustens IF Flickor 11 (Född 2011)
Kustens IF Flickor 11 (Född 2011)
Kustens IF Flickor 09 (Född 2009)
Kustens IF Flickor 07 (Född 2007)
Kärra IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Kärra IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Kärra IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Kärra IBK Flickor 09 (Född 2009)
Landskrona Falcons Flickor 08 (Född 2008)
Landvetter Wings Vit Pojkar 10 (Född 2010)
Landvetter Wings Blå Pojkar 10 (Född 2010)
Landvetter Wings Flickor 07 (Född 2007)
Lindome IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Lindome IBK Grön Pojkar 09 (Född 2009)
Lindome IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Lindome IBK Flickor 11 (Född 2011)
Lindås Rasta IBK - VIT Pojkar 13 (Född 2013)
Lindås Rasta IBK - TURKOS Pojkar 13 (Född 2013)
Lindås Rasta IBK - SVART Pojkar 13 (Född 2013)
Lindås Rasta IBK Turkos Pojkar 12 (Född 2012)
Lindås Rasta IBK Vit Pojkar 12 (Född 2012)
Lindås Rasta IBK Svart Pojkar 12 (Född 2012)
Lindås Rasta IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Lindås Rasta IBK Flickor 08 (Född 2008)
Lindås Waves IBK Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Lindås Waves IBK Flickor 12 (Född 2012)
Lomma FBC Pojkar 08 (Född 2008)
Lomma FBC Flickor 08 (Född 2008)
Lönsboda IBK Pojkar 05 (Född 2005)
Malmö Fbc F06-08 Flickor 05/06 (Född 2005/06)
Munka/Ljungby IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Munka/Ljungby IBK Flickor 09 (Född 2009)
Munka Ljungby IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Mölndal IBF Röd Pojkar 10 (Född 2010)
Mölndals IBF Pojkar 08 (Född 2008)
Mölndals IBF Pojkar 05 (Född 2005)
Nittedal Wolves Pojkar 08 (Född 2008)
Nittedal Wolves Pojkar 08 (Född 2008)
Nybro IBK Pojkar 07 (Född 2007)
Nybro IBK Pojkar 05 (Född 2005)
Olofströms IBK F08/09 Flickor 08 (Född 2008)
Onsala IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Onsala IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Onsala IBK Svart Pojkar 09 (Född 2009)
Onsala IBK Rosa Pojkar 09 (Född 2009)
Onsala IBK Pojkar 07 (Född 2007)
Onsala IBK Flickor 12 (Född 2012)
Onsala IBK Flickor 10 (Född 2010)
Onsala IBK Flickor 10 (Född 2010)
Onsala IBK Flickor 09 (Född 2009)
Onsala IBK F09 Flickor 08 (Född 2008)
Onsala IBK F08 Flickor 08 (Född 2008)
Onsala IBK P06 Pojkar 06 (Född 2006)
Onsala Innebandyklubb 1 Rosa Pojkar 13 (Född 2013)
Onsala Innebandyklubb 2 Svart Pojkar 13 (Född 2013)
Onsala Innebandyklubb Rosa Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Palmstaden IK Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Palmstaden IK Flickor 12 (Född 2012)
Pixbo Wallenstam Röd Pojkar 11 (Född 2011)
Pixbo Wallenstam Vit Pojkar 11 (Född 2011)
Pixbo Wallenstam RÖDRÄVAR Pojkar 10 (Född 2010)
Pixbo Wallenstam VITRÄVAR Pojkar 10 (Född 2010)
Pixbo Wallenstam Pojkar 09 (Född 2009)
Pixbo Wallenstam Vit Flickor 11 (Född 2011)
Pixbo Wallenstam Flickor 11 (Född 2011)
Rydboholm SK Pojkar 07 (Född 2007)
Röke IBK Pojkar 09 (Född 2009)
Sandared Innebandy sällskap Pojkar 08 (Född 2008)
Sandareds IBS Pojkar 07 (Född 2007)
Sandareds IBS Flickor 07 (Född 2007)
Sandö IBK Pojkar 13 (Född 2013)
Sandö IBK Pojkar 13 (Född 2013)
Sandö IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Sandö IBK Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Sandö IBK Flickor 11 (Född 2011)
Skurup IBK Pojkar 05 (Född 2005)
Skurups IBK/IBK Genarp Pojkar 07 (Född 2007)
Skövde IBF Pojkar 09 (Född 2009)
Stenungsund ibk Pojkar 11 (Född 2011)
Stenungsund ibk Pojkar 08 (Född 2008)
Stenungsunds innebandy Pojkar 10 (Född 2010)
Stenungsunds innebandy Pojkar 10 (Född 2010)
Stockaryd/Wrigstad Pojkar 11 (Född 2011)
Svenljunga IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Särö IBK Blå Pojkar 10 (Född 2010)
Särö Seahawks Flickor 08 (Född 2008)
Särö Seahawks IBK Seahawks Pojkar 11 (Född 2011)
Telgesibk Flickor 08 (Född 2008)
Telgesibk Flickor 07 (Född 2007)
Tranemo IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Tranemo IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Tranemo IBK Pojkar 07 (Född 2007)
Träslövsläge IF Blå Pojkar 13 (Född 2013)
Träslövsläge IF Vit Pojkar 13 (Född 2013)
Träslövsläge IF Pojkar 11 (Född 2011)
Träslövsläge IF Pojkar 10 (Född 2010)
Träslövsläge IF Pojkar 09 (Född 2009)
Träslövsläge IF Pojkar 08 (Född 2008)
Träslövsläge IF Pojkar 06 (Född 2006)
Träslövsläge IF Blå Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Träslövsläge IF Flickor 11 (Född 2011)
Träslövsläge IF Flickor 09 (Född 2009)
Träslövsläge IF Flickor 07 (Född 2007)
Tvååkers Innebandyklubb Pojkar 13 (Född 2013)
Tvååkers Innebandyklubb Pojkar 11 (Född 2011)
Tvååkers Innebandyklubb Pojkar 08 (Född 2008)
Tvååkers Innebandyklubb Pojkar 06 (Född 2006)
Tvååkers Innebandyklubb Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Tvååkers Innebandyklubb Flickor 11 (Född 2011)
Tvååkers Innebandyklubb Flickor 08 (Född 2008)
Vara IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Warberg IBF Pojkar 13 (Född 2013)
Warberg IBF Pojkar 12 (Född 2012)
Warberg IBF Pojkar 12 (Född 2012)
Warberg IBF Pojkar 11 (Född 2011)
Warberg IBF Pojkar 11 (Född 2011)
Warberg IBF Pojkar 10 (Född 2010)
Warberg IBF Pojkar 10 (Född 2010)
Warberg IBF Svart Pojkar 09 (Född 2009)
Warberg IBF Blå Pojkar 09 (Född 2009)
Warberg IBF Pojkar 08 (Född 2008)
Warberg IBF Pojkar 07 (Född 2007)
Warberg IBF Ljusblå Pojkar 06 (Född 2006)
Warberg IBF Mörkblå Pojkar 06 (Född 2006)
Warberg IBF Pojkar 05 (Född 2005)
Warberg IBF F13 Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Warberg IBF F13 Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Warberg IBF Flickor 12 (Född 2012)
Warberg IBF Flickor 11 (Född 2011)
Warberg IBF Flickor 11 (Född 2011)
Warberg IBF Flickor 09 (Född 2009)
Warberg IBF Flickor 09 (Född 2009)
Warberg IBF Flickor 08 (Född 2008)
Warberg IBF Flickor 07 (Född 2007)
Warberg IBF Flickor 05/06 (Född 2005/06)
Varla IBK Pojkar 12 (Född 2012)
Varla IBK Lila United Pojkar 09 (Född 2009)
Varla IBK Lila City Pojkar 09 (Född 2009)
Varla IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Varla IBK Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Varla IBK Flickor 05/06 (Född 2005/06)
Veddige/Viskadalen F05/06 Flickor 05/06 (Född 2005/06)
Veddige IBK Pojkar 12 (Född 2012)
Veddige IBK Pojkar 12 (Född 2012)
Veddige IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Veddige IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Veddige IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Veddige IBK /11 Flickor 09 (Född 2009)
Veddige IBK Flickor 07 (Född 2007)
Wårgårda IBK WIBK Pojkar 08 (Född 2008)
Wårgårda IBK Pojkar 06 (Född 2006)
Wårgårda IBK Flickor 10 (Född 2010)
Wårgårda IBK Flickor 10 (Född 2010)
Wårgårda IBK Flickor 09 (Född 2009)
Värnamo IK Pojkar 10 (Född 2010)
Värnamo IK Pojkar 09 (Född 2009)
Värnamo IK Pojkar 06 (Född 2006)
Växjö IBK U blå Pojkar 11 (Född 2011)
Växjö IBK U Pojkar 06 (Född 2006)
Växjö Vipers Vit Pojkar 08 (Född 2008)
Växjö Vipers Blå Pojkar 08 (Född 2008)
Åkarps IBK Flickor 10 (Född 2010)
Åsa IF Pojkar 13 (Född 2013)
Åsa IF Pojkar 12 (Född 2012)
Åsa IF Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Åsa IF Flickor 10 (Född 2010)
Öckerö IBK Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Öckerö IBK F13/14 Flickor 13/14 (Född 2013/14)
Öckerö IBK F11 Flickor 11 (Född 2011)
Överby IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Överby IBK Pojkar 06 (Född 2006)