Flickor 11 (Född 2011)

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02041300 lör 02/04 08:00 lör 02/04 SWC-Stadax Fbc Lerum F11 Färdig Warberg IBF 1      
02040201 lör 02/04 08:40 lör 02/04 Brearedshallen Tvååkers Innebandyklubb Färdig Kustens IF 1      
02041101 lör 02/04 08:40 lör 02/04 Bua Idrottshall Pixbo Wallenstam Vit Färdig Öckerö IBK F11      
02041301 lör 02/04 08:40 lör 02/04 SWC-Stadax Sandö IBK Färdig Gantofta IBK      
02041401 lör 02/04 08:40 lör 02/04 SWC-Dina Kustens IF 2 Färdig IBK Bergum      
02041302 lör 02/04 09:20 lör 02/04 SWC-Stadax Lindome IBK Färdig Warberg IBF 2      
02041402 lör 02/04 09:20 lör 02/04 SWC-Dina Träslövsläge IF Färdig Pixbo Wallenstam 1      
02041306 lör 02/04 12:20 lör 02/04 SWC-Stadax Warberg IBF 2 Färdig IBK Bergum      
02041307 lör 02/04 13:00 lör 02/04 SWC-Stadax Warberg IBF 1 Färdig Pixbo Wallenstam Vit      
02040107 lör 02/04 13:00 lör 02/04 SWC-Salming Kustens IF 1 Färdig Gantofta IBK      
02040108 lör 02/04 13:40 lör 02/04 SWC-Salming Pixbo Wallenstam 1 Färdig Sandö IBK      
02041509 lör 02/04 14:40 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 Kustens IF 2 Färdig Lindome IBK      
02040609 lör 02/04 14:40 lör 02/04 Ankarhallen Träslövsläge IF Färdig Öckerö IBK F11      
02040709 lör 02/04 14:40 lör 02/04 Bosgårdsskolan Fbc Lerum F11 Färdig Tvååkers Innebandyklubb      
02041312 lör 02/04 17:00 lör 02/04 SWC-Stadax Öckerö IBK F11 Färdig Warberg IBF 1      
02040612 lör 02/04 17:00 lör 02/04 Ankarhallen IBK Bergum Färdig Gantofta IBK      
02040712 lör 02/04 17:00 lör 02/04 Bosgårdsskolan Tvååkers Innebandyklubb Färdig Pixbo Wallenstam Vit      
02041313 lör 02/04 17:40 lör 02/04 SWC-Stadax Warberg IBF 2 Färdig Sandö IBK      
02040713 lör 02/04 17:40 lör 02/04 Bosgårdsskolan Lindome IBK Färdig Fbc Lerum F11      
02041013 lör 02/04 17:40 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 Kustens IF 1 Färdig Pixbo Wallenstam 1      
02040613 lör 02/04 17:40 lör 02/04 Ankarhallen Träslövsläge IF Färdig Kustens IF 2      
03042001 sön 03/04 08:40 sön 03/04 Trönningeskolan Kustens IF 2 Färdig Warberg IBF 1      
03041401 sön 03/04 08:40 sön 03/04 SWC-Dina Öckerö IBK F11 Färdig IBK Bergum      
03040101 sön 03/04 08:40 sön 03/04 SWC-Salming Lindome IBK Färdig Pixbo Wallenstam Vit      
03040602 sön 03/04 09:20 sön 03/04 Ankarhallen Gantofta IBK Färdig Tvååkers Innebandyklubb      
03042002 sön 03/04 09:20 sön 03/04 Trönningeskolan Warberg IBF 2 Färdig Kustens IF 1      
03041502 sön 03/04 09:20 sön 03/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 Sandö IBK Färdig Träslövsläge IF      
03040102 sön 03/04 09:20 sön 03/04 SWC-Salming Pixbo Wallenstam 1 Färdig Fbc Lerum F11      
03040107 sön 03/04 13:00 sön 03/04 SWC-Salming Tvååkers Innebandyklubb Färdig IBK Bergum      
03041407 sön 03/04 13:00 sön 03/04 SWC-Dina Kustens IF 2 Färdig Pixbo Wallenstam Vit      
03042007 sön 03/04 13:00 sön 03/04 Trönningeskolan Warberg IBF 1 Färdig Gantofta IBK      
03042008 sön 03/04 14:00 sön 03/04 Trönningeskolan Pixbo Wallenstam 1 Färdig Warberg IBF 2      
03040208 sön 03/04 14:00 sön 03/04 Brearedshallen Fbc Lerum F11 Färdig Sandö IBK      
03041408 sön 03/04 14:00 sön 03/04 SWC-Dina Kustens IF 1 Färdig Öckerö IBK F11      
03040608 sön 03/04 14:00 sön 03/04 Ankarhallen Lindome IBK Färdig Träslövsläge IF