Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Ale IBF Pojkar 13 (Född 2013)
Ale IBF Pojkar 10 (Född 2010)
Alliancen København Pojkar 12 (Född 2012)
Billingsfors IBK Pojkar 12 (Född 2012)
Bjärreds IBK Vi är ett lag som består av spelare födda 2010-2012. Skulle behöva dispens för 3 spelare födda 2010. Flickor 11 (Född 2011)
BKI Sunnanå Flickor 10 (Född 2010)
Borås IBF 2 kämpande Pojkar 12 (Född 2012)
Borås IBF 1 kämpande Pojkar 12 (Född 2012)
Bua IF Pojkar 16 (Född 2016)
Bua IF Flickor 07/08 (Född 2007/08)
Bua IF (Seagulls) Pojkar 13 (Född 2013)
Carlshamns IBK Pojkar 13 (Född 2013)
Carlshamns IBK - Ci85 Flickor 09 (Född 2009)
CL98 Flickor 13 (Född 2013)
CL98 Flickor 13 (Född 2013)
CL98IC Pojkar 11 (Född 2011)
CL98IC Pojkar 09 (Född 2009)
CL98 IC Pojkar 10 (Född 2010)
Eslövs IBF Pojkar 12 (Född 2012)
Falkenbergs IBK Pojkar 14 (Född 2014)
Falköpings IBK Pojkar 09 (Född 2009)
FBC kalmarsund Pojkar 12 (Född 2012)
FBC Kalmarsund Ungdom Pojkar 09 (Född 2009)
FBC Lerum Pojkar 15 (Född 2015)
FBC Lerum Pojkar 15 (Född 2015)
FBC Lerum Pojkar 15 (Född 2015)
FBC Lerum Röd Pojkar 14 (Född 2014)
FBC Lerum Blå Pojkar 14 (Född 2014)
FBC Lerum Flickor 13 (Född 2013)
FBC Lerum Flickor 13 (Född 2013)
FBC Partille Pojkar 14 (Född 2014)
FBC Partille Pojkar 13 (Född 2013)
FBC Partille Vit Pojkar 13 (Född 2013)
FBC Vinga Pojkar 10 (Född 2010)
FC Helsingborg Flickor 14 (Född 2014)
FC Helsingborg Flickor 12 (Född 2012)
Floda IBK Pojkar 09 (Född 2009)
Forsheda IF Pojkar 11 (Född 2011)
Frillesås FF Pojkar 15 (Född 2015)
Frillesås FF Pojkar 15 (Född 2015)
Frillesås FF Grön Pojkar 14 (Född 2014)
Frillesås FF Vit Pojkar 14 (Född 2014)
Frillesås FF Pojkar 12 (Född 2012)
Frillesås FF Pojkar 12 (Född 2012)
Frillesås FF /11 Pojkar 10 (Född 2010)
Frillesås FF Vit Pojkar 10 (Född 2010)
Fristad GoIF Pojkar 13 (Född 2013)
Fritsla IF Pojkar 11 (Född 2011)
Fritsla IF Pojkar 09 (Född 2009)
Fritsla IF Flickor 09 (Född 2009)
Frosta IBF /12 Pojkar 11 (Född 2011)
Fröjereds IBF Pojkar 09 (Född 2009)
Fröjereds IBF Pojkar 08 (Född 2008)
Frölunda IBK Pojkar 13 (Född 2013)
Frölunda innebandy Pojkar 11 (Född 2011)
Frölunda innebandy Pojkar 11 (Född 2011)
Gantesbo IBK /11 Pojkar 10 (Född 2010)
Gantofta IBK Pojkar 12 (Född 2012)
Gantofta IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Gantofta IBK Flickor 11 (Född 2011)
Glommens IF Pojkar 09 (Född 2009)
Halmstad IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Halmstad Innebandyklubb Pojkar 13 (Född 2013)
Hestrafors IF Pojkar 09 (Född 2009)
Hindås IBK Pojkar 16 (Född 2016)
Hindås IBK Pojkar 16 (Född 2016)
Hindås IBK Pojkar 15 (Född 2015)
Hindås IBK Pojkar 15 (Född 2015)
Hindås IBK Pojkar 14 (Född 2014)
Hindås IBK Pojkar 13 (Född 2013)
Hindås IBK Pojkar 13 (Född 2013)
Hindås IBK Flickor 14 (Född 2014)
Hindås IBK Svart Flickor 13 (Född 2013)
Hjärnarps innebandyklubb Pojkar 13 (Född 2013)
Hofterup IBF Pojkar 13 (Född 2013)
Hofterup IBF Pojkar 11 (Född 2011)
Hofterup IBF Flickor 10 (Född 2010)
Hultsberg IBF Pojkar 11 (Född 2011)
Hultsberg IBF Pojkar 11 (Född 2011)
Hultsberg IBF Pojkar 08 (Född 2008)
Hultsberg IBF Pojkar 07 (Född 2007)
Höganäs IBF Pojkar 12 (Född 2012)
Höganäs IBF Pojkar 12 (Född 2012)
IBF Älvstranden Pojkar 13 (Född 2013)
IBF Älvstranden F09/11 Flickor 10 (Född 2010)
IBF Älvstranden F09/11 Flickor 10 (Född 2010)
IBK Bergum Pojkar 14 (Född 2014)
IBK Bergum Pojkar 14 (Född 2014)
IBK Bergum Pojkar 13 (Född 2013)
IBK Bergum Pojkar 11 (Född 2011)
IBK Bergum Flickor 12 (Född 2012)
IBK Bergum Flickor 11 (Född 2011)
IBK Elfhög Lag 2 Pojkar 13 (Född 2013)
IBK Elfhög Pojkar 13 (Född 2013)
IBK Elfhög Pojkar 12 (Född 2012)
IBK Elfhög Pojkar 11 (Född 2011)
IBK Elfhög Pojkar 10 (Född 2010)
IBK Elfhög Pojkar 10 (Född 2010)
IBK Elfhög Flickor 12 (Född 2012)
IBK Genarp Pojkar 14 (Född 2014)
IBK Göteborg Pojkar 15 (Född 2015)
IBK Göteborg Pojkar 12 (Född 2012)
IBK Göteborg Pojkar 12 (Född 2012)
IBK Göteborg Svart Pojkar 09 (Född 2009)
IBK Göteborg Rosa Pojkar 08 (Född 2008)
IBK Landskrona Pojkar 09 (Född 2009)
IBK Landskrona Flickor 11 (Född 2011)
IBK Lidköping Pojkar 08 (Född 2008)
IBK Lund Flickor 14 (Född 2014)
IBK Lund Flickor 14 (Född 2014)
IBK Lund Grön Flickor 12 (Född 2012)
IBK Lund Svart Flickor 12 (Född 2012)
IBK Lund F12/13 Flickor 11 (Född 2011)
IBK Lund Dalby Flickor 10 (Född 2010)
IBK Oskarström Pojkar 10 (Född 2010)
IBK Tygriket 99 Pojkar 14 (Född 2014)
IBK Tygriket 99 Pojkar 12 (Född 2012)
IBK Tygriket 99 Pojkar 12 (Född 2012)
IBK Tygriket 99 Flickor 15/16 (Född 2015/16)
IBK Tygriket 99 Flickor 15/16 (Född 2015/16)
IBK Tygriket 99 Flickor 12 (Född 2012)
IBK vänersborg Flickor 09 (Född 2009)
IBK vänersborg Flickor 09 (Född 2009)
IBK vänersborg Flickor 07/08 (Född 2007/08)
IK Stanstad Pojkar 12 (Född 2012)
IK Stanstad Pojkar 12 (Född 2012)
IK Zenith Pojkar 14 (Född 2014)
IK Zenith Pojkar 12 (Född 2012)
Jönköpings IK Pojkar 09 (Född 2009)
Karlstad IBF Pojkar 10 (Född 2010)
Karlstad IBF Central Pojkar 10 (Född 2010)
Kinna IBK Tigers Pojkar 15 (Född 2015)
Kinna IBK Panters Pojkar 15 (Född 2015)
Kinna IBK Pojkar 13 (Född 2013)
Kinna IBK Röd Pojkar 10 (Född 2010)
Kinna IBK Svart Pojkar 10 (Född 2010)
Kusten IF Orange Pojkar 13 (Född 2013)
Kusten IF Svart Pojkar 13 (Född 2013)
Kustens IF svart Pojkar 15 (Född 2015)
Kustens IF Orange Pojkar 15 (Född 2015)
Kustens IF Svart Pojkar 12 (Född 2012)
Kustens IF Orange Pojkar 12 (Född 2012)
Kustens IF & P11 och P09 Pojkar 10 (Född 2010)
Kustens IF Orange Flickor 11 (Född 2011)
Kustens IF Svart Flickor 11 (Född 2011)
Kustens IF Flickor 07/08 (Född 2007/08)
Kärra IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Kärra IBK F09/10 Flickor 09 (Född 2009)
Landskrona Falcons Flickor 09 (Född 2009)
Landvetter IBK Blå Pojkar 13 (Född 2013)
Landvetter IBK Vit Pojkar 13 (Född 2013)
Landvetter IBK F09 Flickor 09 (Född 2009)
Landvetter IBK Wings VIT Pojkar 14 (Född 2014)
Landvetter IBK Wings BLÅ Pojkar 14 (Född 2014)
Landvetter Wings Vit Pojkar 10 (Född 2010)
Landvetter Wings Blå Pojkar 10 (Född 2010)
Landvetter Wings Pojkar 08 (Född 2008)
Landvetter Wings Blå Flickor 13 (Född 2013)
Landvetter Wings Vit Flickor 13 (Född 2013)
Lindome IBK Grön Pojkar 13 (Född 2013)
Lindome IBK Vit Pojkar 13 (Född 2013)
Lindome IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Lindome IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Lindome IBK Pojkar 09 (Född 2009)
Lindome IBK Flickor 13 (Född 2013)
Lindome IBK Flickor 11 (Född 2011)
Lindome IBK Flickor 07/08 (Född 2007/08)
Lindås IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Lindås IBK Waves Pojkar 09 (Född 2009)
Lindås IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Lindås IBK Flickor 10 (Född 2010)
Lindås Waves IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Lomma FBC P11 Pojkar 11 (Född 2011)
Lomma FBC P10 Pojkar 10 (Född 2010)
Lomma FBC Flickor 13 (Född 2013)
Lomma FBC Flickor 11 (Född 2011)
Lomma FBC Flickor 10 (Född 2010)
Malmö FBC Pojkar 14 (Född 2014)
MBIK Pojkar 12 (Född 2012)
Munka Ljungby IBK Flickor 10 (Född 2010)
Månsarps IBK Pojkar 09 (Född 2009)
Mölndal IBF Pojkar 14 (Född 2014)
Mölndal IBF Pojkar 13 (Född 2013)
Nybro IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Nässjö IBF Pojkar 10 (Född 2010)
Olofström innebandyklubb OIBK Pojkar 11 (Född 2011)
Onsala IBK Pojkar 15 (Född 2015)
Onsala IBK Pojkar 15 (Född 2015)
Onsala IBK Pojkar 15 (Född 2015)
Onsala IBK Pojkar 14 (Född 2014)
Onsala IBK Pojkar 14 (Född 2014)
Onsala IBK Rosa Pojkar 12 (Född 2012)
Onsala IBK Svart Pojkar 12 (Född 2012)
Onsala IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Onsala IBK Pojkar 09 (Född 2009)
Onsala IBK Flickor 09 (Född 2009)
Onyx IBS Pojkar 09 (Född 2009)
Palmstaden IK Pojkar 12 (Född 2012)
Palmstaden IK Pojkar 12 (Född 2012)
Palmstaden IK Flickor 13 (Född 2013)
Palmstaden IK Flickor 12 (Född 2012)
Partille Innebandy PIBS (PF) Svart Pojkar 15 (Född 2015)
Pixbo Flickor 11 (Född 2011)
Pixbo IBF Pojkar 09 (Född 2009)
Pixbo IBF Flickor 10 (Född 2010)
Pixbo IBK Vit Pojkar 14 (Född 2014)
Pixbo IBK Svart Pojkar 14 (Född 2014)
Pixbo IBK Röd Pojkar 14 (Född 2014)
Pixbo Wallenstam IBK F13/14 Flickor 13 (Född 2013)
Rydboholms SK Flickor 13 (Född 2013)
Röke IBK 12 ST Pojkar 14 (Född 2014)
Sandared IBS Pojkar 11 (Född 2011)
Sandareds ibs Black Hawks Pojkar 13 (Född 2013)
Sandareds ibs Flickor 07/08 (Född 2007/08)
Sandö IBK Gul Pojkar 14 (Född 2014)
Sandö IBK Svart Pojkar 14 (Född 2014)
Sandö IBK Svart Pojkar 13 (Född 2013)
Sandö IBK Gul Pojkar 13 (Född 2013)
Sandö IBK F13/14 Flickor 14 (Född 2014)
SIB Flickor 09 (Född 2009)
Skattkärrs IK Pojkar 09 (Född 2009)
Skottorps if Pojkar 09 (Född 2009)
Stenungsund ibk Pojkar 11 (Född 2011)
Stenåsa Sandby gårdby IF Pojkar 09 (Född 2009)
Surte IS IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Svenljunga IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Säffle SK Pojkar 09 (Född 2009)
Särö IBK Flickor 11 (Född 2011)
Sävsjö Innebandyklubb Pojkar 11 (Född 2011)
Tibro IBK Flickor 12 (Född 2012)
Tofta GIF Pojkar 13 (Född 2013)
Tofta GIF Pojkar 12 (Född 2012)
Tofta GIF Pojkar 11 (Född 2011)
Tranemo IBK Svart Pojkar 15 (Född 2015)
Tranemo IBK Grön Pojkar 15 (Född 2015)
Tranemo IBK Grön Pojkar 14 (Född 2014)
Tranemo IBK Svart Pojkar 14 (Född 2014)
Tranemo IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Tranemo IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Tranemo IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Tranemo IBK Flickor 13 (Född 2013)
Tranemo IBK Flickor 13 (Född 2013)
Tranemo IBK Flickor 10 (Född 2010)
Tranemo IBK/Hestra SSK Flickor 09 (Född 2009)
Träslövsläge IF Pojkar 13 (Född 2013)
Träslövsläge IF Blå Pojkar 12 (Född 2012)
Träslövsläge IF Vit Pojkar 12 (Född 2012)
Träslövsläge IF Pojkar 10 (Född 2010)
Träslövsläge IF Pojkar 09 (Född 2009)
Träslövsläge IF Pojkar 08 (Född 2008)
Träslövsläge IF Flickor 13 (Född 2013)
Träslövsläge IF Flickor 13 (Född 2013)
Träslövsläge IF Flickor 11 (Född 2011)
Träslövsläge IF Flickor 09 (Född 2009)
Tvååkers Innebandyklubb Svart Pojkar 15 (Född 2015)
Tvååkers Innebandyklubb Röd Pojkar 15 (Född 2015)
Tvååkers Innebandyklubb Pojkar 14 (Född 2014)
Tvååkers Innebandyklubb Pojkar 13 (Född 2013)
Tvååkers Innebandyklubb Pojkar 11 (Född 2011)
Tvååkers Innebandyklubb Flickor 15/16 (Född 2015/16)
Tvååkers Innebandyklubb Flickor 14 (Född 2014)
Tvååkers Innebandyklubb Flickor 13 (Född 2013)
Tvååkers Innebandyklubb Flickor 11 (Född 2011)
Tvååkers Innebandyklubb Flickor 07/08 (Född 2007/08)
Tygriket 99 Pojkar 16 (Född 2016)
Tygriket 99 Pojkar 15 (Född 2015)
Utbynäs SK Gul Pojkar 14 (Född 2014)
Utbynäs SK Pojkar 14 (Född 2014)
Utbynäs SK Pojkar 10 (Född 2010)
Utbynäs SK F12/13 Flickor 12 (Född 2012)
Vara IBK Pojkar 12 (Född 2012)
Vara IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Vara IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Vara IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Warberg IBF Pojkar 16 (Född 2016)
Warberg IBF Pojkar 16 (Född 2016)
Warberg IBF Pojkar 16 (Född 2016)
Warberg IBF Pojkar 15 (Född 2015)
Warberg IBF Pojkar 15 (Född 2015)
Warberg IBF Pojkar 15 (Född 2015)
Warberg IBF Pojkar 14 (Född 2014)
Warberg IBF Pojkar 14 (Född 2014)
Warberg IBF Pojkar 14 (Född 2014)
Warberg IBF Pojkar 13 (Född 2013)
Warberg IBF Pojkar 13 (Född 2013)
Warberg IBF Pojkar 12 (Född 2012)
Warberg IBF Pojkar 12 (Född 2012)
Warberg IBF Pojkar 11 (Född 2011)
Warberg IBF Pojkar 11 (Född 2011)
Warberg IBF Pojkar 10 (Född 2010)
Warberg IBF Blå Pojkar 09 (Född 2009)
Warberg IBF Vit Pojkar 09 (Född 2009)
Warberg IBF Pojkar 08 (Född 2008)
Warberg IBF Pojkar 07 (Född 2007)
Warberg IBF Flickor 15/16 (Född 2015/16)
Warberg IBF Flickor 15/16 (Född 2015/16)
Warberg IBF Flickor 15/16 (Född 2015/16)
Warberg IBF Flickor 14 (Född 2014)
Warberg IBF Flickor 14 (Född 2014)
Warberg IBF Flickor 13 (Född 2013)
Warberg IBF Flickor 13 (Född 2013)
Warberg IBF Flickor 12 (Född 2012)
Warberg IBF Flickor 12 (Född 2012)
Warberg IBF Flickor 11 (Född 2011)
Warberg IBF F12 Flickor 11 (Född 2011)
Warberg IBF Flickor 09 (Född 2009)
Warberg IBF Flickor 09 (Född 2009)
Warberg IBF Flickor 07/08 (Född 2007/08)
Warberg IBF Flickor 07/08 (Född 2007/08)
VARLA IBK Pojkar 12 (Född 2012)
VARLA IBK Pojkar 11 (Född 2011)
VARLA IBK Pojkar 11 (Född 2011)
VARLA IBK Pojkar 10 (Född 2010)
VARLA IBK svart Pojkar 09 (Född 2009)
VARLA IBK F13/14 Flickor 13 (Född 2013)
Varla IBK lila Pojkar 09 (Född 2009)
Veddige IBK Pojkar 16 (Född 2016)
Veddige IBK Pojkar 16 (Född 2016)
Veddige IBK svart Pojkar 14 (Född 2014)
Veddige IBK gul Pojkar 14 (Född 2014)
Veddige IBK Pojkar 12 (Född 2012)
Veddige IBK Pojkar 11 (Född 2011)
Veddige IBK P10 Pojkar 10 (Född 2010)
Veddige IBK Pojkar 08 (Född 2008)
Veddige IBK Flickor 12 (Född 2012)
Veddige IBK /10 Flickor 09 (Född 2009)
Vetlanda IB Pojkar 13 (Född 2013)
Vetlanda IB /12 Pojkar 11 (Född 2011)
Vetlanda IB Flickor 13 (Född 2013)
Vetlanda IB Flickor 12 (Född 2012)
Viskadalen IBK Pojkar 13 (Född 2013)
Vv84 Bjuv Pojkar 09 (Född 2009)
Wårgårda IBK Pojkar 15 (Född 2015)
Wårgårda IBK Pojkar 14 (Född 2014)
Wårgårda IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Wårgårda IBK Pojkar 10 (Född 2010)
Wårgårda IBK Flickor 09 (Född 2009)
Värnamo IK Pojkar 11 (Född 2011)
Värnamo IK Flickor 10 (Född 2010)
ÅKARP IBK Flickor 12 (Född 2012)
Åmåls Innebandyklubb Pojkar 08 (Född 2008)
Åsa IF Pojkar 13 (Född 2013)
Åsa IF Flickor 13 (Född 2013)
Åsa IF Flickor 12 (Född 2012)
Örkelljunga IF Pojkar 13 (Född 2013)
Överby IBK Pojkar 09 (Född 2009)