404

Page not found
 

Detta är resultaten från Forwardcupen 2017. Se de senaste resultaten från Forwardcupen 2018 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Adolfsberg IK Pojkar 10 Adolfsberg IK Gul
Adolfsberg IK Pojkar 10 Adolfsberg IK Svart
Adolfsbergs IK Pojkar 12 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Pojkar 13 Adolfsbergs IK Övre
Adolfsbergs IK Pojkar 14 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 12 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 13 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 14 Adolfsbergs IK
Annebergs GIF Pojkar 12 Annebergs GIF
BK30 Västerås Pojkar 13 BK30 Västerås
BK Ettfyra Pojkar 12 BK Ettfyra
BK Forward Pojkar 10 BK Forward Gul 1
BK Forward Pojkar 10 BK Forward P08 Svart
BK Forward Pojkar 10 BK Forward P08 Gul
BK Forward Pojkar 10 BK Forward Svart 1
BK Forward Pojkar 11 BK Forward Lundby
BK Forward Pojkar 12 BK Forward 1
BK Forward Pojkar 15 BK Forward
BK Forward Pojkar 16 BK Forward
BK Forward Trängen Gul Pojkar 11 BK Forward Trängen Gul
BK Forward Trängen Svart Pojkar 11 BK Forward Trängen Svart
Bollstanäs SK Flickor 12 Bollstanäs SK
Bromstens IK Pojkar 14 Bromstens IK
Bälinge IF Pojkar 13 Bälinge IF
Bälinge IF Pojkar 14 Bälinge IF
Bälinge IF Flickor 13 Bälinge IF
Carlstad United Pojkar 14 Carlstad United
Dala-Floda IF Flickor 14 Dala-Floda IF
Danmarks IF Pojkar 14 Danmarks IF
DFK Värmbol Flickor 12 DFK Värmbol
DFK Värmbol Flickor 14 DFK Värmbol
Egnahems BK Pojkar 13 Egnahems BK
Ekerö IK Pojkar 13 Ekerö IK
Ekerö IK Pojkar 14 Ekerö IK
Ekängens IF Pojkar 12 Ekängens IF
Enköpings SK Pojkar 15 Enköpings SK
Eskilstuna City FK Pojkar 10 Eskilstuna City FK Vit
Eskilstuna City FK Pojkar 10 Eskilstuna City FK Blå
Eskilstuna City FK Pojkar 12 Eskilstuna City FK
Eskilstuna City FK Pojkar 14 Eskilstuna City FK
Fagersta Södra IK Pojkar 16 Fagersta Södra IK
FC Boo Pojkar 12 FC Boo
FC Djursholm Pojkar 10 FC Djursholm
FC Djursholm Pojkar 12 FC Djursholm
Fellingsbro GOIF Pojkar 13 Fellingsbro GOIF
Finspångs FK Pojkar 11 Finspångs FK 2
Finspångs FK Pojkar 11 Finspångs FK 1
Fjugesta IF Pojkar 12 Fjugesta IF
Frövi IK Pojkar 14 Frövi IK
Fårbo FF Pojkar 14 Fårbo FF
Gideonsbergs IF Pojkar 14 Gideonsbergs IF
Hammarby IF FF Pojkar 15 Hammarby IF FF
Hanvikens SK Pojkar 16 Hanvikens SK
Hertzöga BK Pojkar 12 Hertzöga BK Gul
Hertzöga BK Pojkar 12 Hertzöga BK Grön
HOIF/SMÅ IF Flickor 11 HOIF/SMÅ IF
Hovsta IF Pojkar 10 Hovsta IF
Hovsta IF Pojkar 11 Hovsta IF
Hörnebo SK Flickor 13 Hörnebo SK
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna 1
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna Svart
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna Röd
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna
IF Eker Pojkar 10 IF Eker
IFK Eskilstuna Pojkar 10 IFK Eskilstuna
IFK Kristinehamn Pojkar 13 IFK Kristinehamn
IFK Kumla Pojkar 11 IFK Kumla Blå
IFK Kumla Pojkar 11 IFK Kumla Vit
IFK Kumla Pojkar 13 IFK Kumla Vit
IFK Kumla Pojkar 13 IFK Kumla Blå
IFK Kumla Pojkar 16 IFK Kumla
IFK Motala FK Pojkar 14 IFK Motala FK
IFK Norrköping Pojkar 12 IFK Norrköping Blå
IFK Norrköping Pojkar 12 IFK Norrköping Vit
IFK Skoghall Pojkar 12 IFK Skoghall Blå
IFK Skoghall Pojkar 12 IFK Skoghall Vit
IFK Wreta Kloster Flickor 11 IFK Wreta Kloster
IFK Västerås Flickor 12 IFK Västerås
IF Tunabro Pojkar 13 IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 13 IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 14 IF Tunabro
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov Röd
IK Sturehov Pojkar 12 IK Sturehov
IK Sturehov Pojkar 13 IK Sturehov Röd
IK Sturehov Pojkar 13 IK Sturehov Blå
IK Östria Lambohov Pojkar 13 IK Östria Lambohov
Irsta IF Pojkar 10 Irsta IF Grön
Irsta IF Pojkar 10 Irsta IF Vit
Irsta IF Flickor 12 Irsta IF
Jönköping Södra IF Pojkar 15 Jönköping Södra IF
Karlslunds IF HFK Pojkar 10 Karlslunds IF HFK Blå
Karlslunds IF HFK Pojkar 10 Karlslunds IF HFK Röd
Karlslunds IF HFK Pojkar 11 Karlslunds IF HFK
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 Karlslunds IF HFK Blå
Karlslunds IF HFK Pojkar 13 Karlslunds IF HFK Röd 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 13 Karlslunds IF HFK Blå
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 Karlslunds IF HFK
Karlslunds IF HFK Pojkar 16 Karlslunds IF HFK
Karlslunds IF HFK P05 Pojkar 13 Karlslunds IF HFK P05
Katrineholms AIK Gul Pojkar 13 Katrineholms AIK Gul
KIF Örebro DFF Flickor 12 KIF Örebro DFF
Knivsta IK Flickor 13 Knivsta IK
Korsnäs IF Pojkar 13 Korsnäs IF Gul
Korsnäs IF Pojkar 14 Korsnäs IF
Korsnäs IF Flickor 14 Korsnäs IF
Korsnäs Svart /HAIK Pojkar 13 Korsnäs Svart /HAIK
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 12 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 15 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 12 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 13 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 14 Kvarnsvedens IK
Kvicksunds SK Pojkar 12 Kvicksunds SK
Köping FF Pojkar 15 Köping FF
Laxå IF Pojkar 12 Laxå IF
Lillån FK Pojkar 11 Lillån FK
Lillån FK Pojkar 12 Lillån FK
Lillån FK Flickor 14 Lillån FK
Lotorps IF Flickor 13 Lotorps IF
Ludvika FK Pojkar 15 Ludvika FK
Mallbackens IF Flickor 14 Mallbackens IF
Malmslätts AIK Flickor 11 Malmslätts AIK
Malungs IF Pojkar 15 Malungs IF
Marieberg/Latorp Pojkar 16 Marieberg/Latorp
Marieberg/Lillån Pojkar 10 Marieberg/Lillån
Nacka FC Pojkar 12 Nacka FC
Nackdala AIS Pojkar 14 Nackdala AIS
New Mill Indians Flickor 14 New Mill Indians
Nora BK Pojkar 14 Nora BK
Nykvarn SK Flickor 11 Nykvarn SK Blå
Nykvarn SK Flickor 11 Nykvarn SK Vit
Rynninge IK Pojkar 12 Rynninge IK
Rynninge IK Pojkar 16 Rynninge IK
Rynninge IK Flickor 12 Rynninge IK
Rynninge IK Flickor 14 Rynninge IK
Sandarna BK Pojkar 14 Sandarna BK
Sandvikens IF Flickor 13 Sandvikens IF
Sickla IF Pojkar 13 Sickla IF
Skiljebo SK Pojkar 11 Skiljebo SK Svart
Skiljebo SK Pojkar 11 Skiljebo SK Gul
Skiljebo SK Pojkar 12 Skiljebo SK Gul 2
Skiljebo SK Pojkar 12 Skiljebo SK Gul 1
Skiljebo SK Pojkar 15 Skiljebo SK
Skiljebo SK Flickor 12 Skiljebo SK
SK Iron Pojkar 10 SK Iron Blå
SK Iron Pojkar 10 SK Iron Vit
SK Iron Flickor 13 SK Iron
Skultorps IF Flickor 12 Skultorps IF
Skövde AIK Pojkar 11 Skövde AIK
Smedby AIS Pojkar 11 Smedby AIS 1
Smedby AIS Pojkar 11 Smedby AIS 2
Smedby AIS Pojkar 15 Smedby AIS
Spånga IS FK Pojkar 11 Spånga IS FK
Spårvägen Pojkar 12 Spårvägen
Storvreta IK Flickor 13 Storvreta IK Blå
Storvreta IK Flickor 13 Storvreta IK Vit
Storvreta IK Flickor 14 Storvreta IK
Sundom IF Flickor 13 Sundom IF
Svenljunga IK Pojkar 12 Svenljunga IK
Syrianska IF Pojkar 12 Syrianska IF Västerås
Tallboda IF Pojkar 15 Tallboda IF
Torshälla-Nyby IS Pojkar 12 Torshälla-Nyby IS
Tranås FF Pojkar 13 Tranås FF
Tullinge TP Pojkar 15 Tullinge TP
Tungelsta IF Pojkar 11 Tungelsta IF Orange
Tyresö FF Pojkar 14 Tyresö FF 2
Tyresö FF Pojkar 14 Tyresö FF 1
Töreboda IK Pojkar 12 Töreboda IK
Vadstena GIF Pojkar 14 Vadstena GIF
Vadstena GIF Pojkar 15 Vadstena GIF
Visby Aik Pojkar 13 Visby Aik Svart
Visby Aik Pojkar 13 Visby Aik Vit
Vivalla SK Pojkar 10 Vivalla SK
Vivalla SK Svart Pojkar 13 Vivalla SK Svart
Vivalla Sk Vit Pojkar 13 Vivalla Sk Vit
Värmbols FC Pojkar 14 Värmbols FC
Västanfors IF Flickor 12 Västanfors IF
Västanfors IF Flickor 13 Västanfors IF
Västerviks FF Pojkar 13 Västerviks FF
Västerås BK 30 Flickor 14 Västerås BK 30
Åby IF Pojkar 11 Åby IF
Åby IF Pojkar 12 Åby IF
Åby IF Pojkar 13 Åby IF 1
Åby IF Pojkar 13 Åby IF 2
Åby IF Pojkar 14 Åby IF
Åby IF Pojkar 15 Åby IF
Åby IF Flickor 11 Åby IF
Åby IF Flickor 12 Åby IF
Åby IF Flickor 13 Åby IF
Åby IF Flickor 14 Åby IF
Årsunda IF Pojkar 13 Årsunda IF
Örebro SK Pojkar 10 Örebro SK 1
Örebro SK Pojkar 10 Örebro SK Vit
Örebro SK Pojkar 12 Örebro SK Vit
Örebro SK Pojkar 16 Örebro SK Ungdom
Örebro SK Flickor 13 Örebro SK Söder
Örebro Syrianska IF Pojkar 11 Örebro Syrianska IF
Örebro Syrianska IF Pojkar 12 Örebro Syrianska IF
Örebro Syrianska IF Pojkar 13 Örebro Syrianska IF
Örebro Syrianska IF Flickor 11 Örebro Syrianska IF Ungdom