Detta är resultaten från ÖrebroCupen Inomhus 2018. Se de senaste resultaten från ÖrebroCupen Inomhus 2021 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Adolfsberg IK/Lillån FK Vit Pojkar 14
Adolfsbergs IK Pojkar 10
Adolfsbergs IK Pojkar 10
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 11
Adolfsbergs IK Vit Pojkar 12
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 12
Adolfsbergs IK Gul Pojkar 12
Adolfsbergs IK Sturehov Pojkar 15
Adolfsbergs IK Vit Pojkar 15
Adolfsbergs IK Svart Flickor 10/11
Adolfsbergs IK Gul Flickor 10/11
Adolfsbergs IK Flickor 12/13
Adolfsbergs IK Flickor 12/13
Adolfsbergs IK Flickor 12/13
Adolfsbergs IK Flickor 14/15
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 14
BK Ettfyra Pojkar 10
BK Ettfyra Pojkar 11
BK Ettfyra Pojkar 13
BK Ettfyra Flickor 12/13
BK Forward Pojkar 10
BK Forward Svart Pojkar 11
BK Forward Gul Pojkar 11
BK Forward 1 Gul Pojkar 12
BK Forward 3 Röd Pojkar 12
BK Forward 2 Svart Pojkar 12
BK Forward 4 Blå Pojkar 12
BK Forward 2 Svart Pojkar 13
BK Forward 1 Gul Pojkar 13
BK Forward Svart Pojkar 15
BK Forward Gul Pojkar 15
BK Forward Flickor 10/11
Bråtens IK Flickor 10/11
Fjugesta IF Pojkar 12
Fjugesta IF Pojkar 13
Gideonsbergs IF -06 Flickor 12/13
Glanshammars IF Pojkar 11
Glanshammars IF Pojkar 12
IF Eker Pojkar 12
IF Eker Svart Pojkar 10
IFK Kumla Pojkar 10
IFK Kumla Pojkar 11
IFK Kumla Pojkar 15
IFK Kumla 1 vit Flickor 10/11
IFK Kumla 2 blå Flickor 10/11
IFK Örebro Pojkar 12
IK Oden Blå Pojkar 10
IK Oden Vit Pojkar 10
IK Sturehov Blå Pojkar 10
IK Sturehov Vit Pojkar 10
IK Sturehov Röd Pojkar 10
IK Sturehov Pojkar 11
IK Sturehov Pojkar 12
IK Sturehov Röd Pojkar 13
IK Sturehov Röd Pojkar 14
IK Sturehov Blå Pojkar 14
IK Sturehov Blå Flickor 10/11
IK Sturehov Röd Flickor 10/11
IK Sturehov Flickor 14/15
IK Sturehov gul Pojkar 10
Karlslund HFK Blå Pojkar 10
Karlslund HFK Röd Pojkar 10
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 11
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 11
Karlslunds IF HFK Pojkar 12
Karlslunds IF HFK Pojkar 12
Karlslunds IF HFK 2 Blå Pojkar 13
Karlslunds IF HFK 1 Röd Pojkar 13
Karlslunds IF HFK 3 Vit Pojkar 13
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 14
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 14
Karlslunds IF HFK Pojkar 15
Karlslunds IF HFK Pojkar 15
KIF Örebro DFF Flickor 10/11
KIF Örebro DFF RÖD Flickor 10/11
KIF Örebro DFF BLÅ Flickor 10/11
KIF Örebro DFF Flickor 14/15
KIF Örebro DFF F-05 Blå Flickor 12/13
KIF Örebro DFF F-05 Röd Flickor 12/13
Köpings FF Pojkar 15
Latorps IF Pojkar 11
Latorps IF Pojkar 12
Latorps IF Pojkar 15
Laxå IF Pojkar 13
Laxå IF Pojkar 14
Lekebergs IF Pojkar 15
Lillån FK Pojkar 12
Lillån FK Pojkar 12
Lillån FK Pojkar 13
Linköping City Pojkar 15
Mariebergs IK Pojkar 11
Mariebergs IK Pojkar 12
Mariebergs IK Blå Pojkar 10
Mariebergs IK Blå Pojkar 11
Mariestads BoIS FF Flickor 12/13
Rynninge IK Vit Pojkar 10
Rynninge IK Blå Pojkar 10
Rynninge IK Pojkar 11
Rynninge IK Flickor 12/13
Rynninge IK Flickor 14/15
Rävåsens IK SweSkills Flickor 10/11
Skiljebo SK /Barkarö Flickor 14/15
Skiljebo SK Flickor 14/15
Skärblacka IF Flickor 12/13
Syrianska IF Pojkar 13
Syrianska IF Pojkar 13
Trianglens IK Grön Pojkar 12
Trianglens IK Svart Pojkar 12
Vivalla SK Pojkar 11
Vivalla SK Pojkar 12
Vivalla SK Pojkar 15
Örebro SK Svart Pojkar 12
Örebro SK vit Pojkar 12
Örebro SK F03 Flickor 14/15
Örebro SK F04 Flickor 14/15
Örebro SK F05 Svart Flickor 12/13
Örebro SK F05 Vit Vit Flickor 12/13
Örebro SK F06 Svart Flickor 12/13
Örebro SK F06 Vit Flickor 12/13
Örebro SK Röd Pojkar 13
Örebro SK Svart U Pojkar 14
Örebro SK Vit Pojkar 11
Örebro SK Vit Pojkar 11
Örebro SK Vit Pojkar 13
Örebro SK Vit Pojkar 14
Örebro Syrianska Pojkar 10
Örebro Syrianska Pojkar 13
Örebro Syrianska Gul Pojkar 14
Örebro Syrianska Röd Pojkar 14
Örebro Syrianska Flickor 10/11
Örebro Syrianska Flickor 12/13
Örebro Syrianska Ungdom Flickor 10/11
ÖSK Futsal Pojkar 12
ÖSK Futsal Pojkar 13
ÖSK Futsal ÖSK Futsal Pojkar 14