Dette er resultater fra Skadevi Cup 2015. Se de siste resultatene fra Skadevi Cup 2021 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
AIK FF Pojkar 14
AIK FF Flickor 12
Alingsås IF FF Pojkar 13 9-manna
Anderslövs BOIK Pojkar 14
Aneby SK Pojkar 13 9-manna
Annebergs IF Pojkar 12
Annebergs IF Pojkar 14
Asarums IF Pojkar 14
Assyriska Öxnehaga Pojkar 13 9-manna
Axvalls IF Pojkar 13 9-manna
Azalea BK Flickor 13 9-manna
Azalea BK Flickor 13 9-manna
Backatorp IF Pojkar 12
Ballerup Skovlunde Fodbold Pojkar 13 11-manna
Ballerup Skovlunde Fodbold Pojkar 13 9-manna
Bankeryds SK Flickor 13 9-manna
Barnarps IF Pojkar 14
Bele Barkarby FF Pojkar 14
BK30 Västerås Pojkar 16
BK Sport svart Pojkar 13 9-manna
BK Sport svart Pojkar 13 9-manna
BK Trix Pojkar 14
Bollstanäs SK Pojkar 13 9-manna
Bollstanäs SK Pojkar 13 9-manna
Bollstanäs SK Pojkar 12
Boo FF Pojkar 14
Boo FF Flickor 13 9-manna
Byttorps IF Pojkar 14
Degerfors IF Ungdom Flickor 12
Degerfors IF Ungdom Flickor 13 9-manna
Eda United Pojkar 14
Ekeby GIF Pojkar 13 9-manna
Emmaboda kombination Pojkar 13 11-manna
Enskede IK Flickor 15-16
Eriksbergs IF Flickor 13 9-manna
Falköpings Handikappsidrotsförening Handikapp
FBK Karlstad Pojkar 14
FBK Karlstad Pojkar 16
FC Honka Leijonat Pojkar 13 9-manna
FC Järfälla Pojkar 13 9-manna
Finspångs FK Pojkar 16
Fjellhamar FK Pojkar 13 11-manna
Fjellhamar FK Pojkar 13 9-manna
Floda BoIF Pojkar 13 9-manna
Floda BoIF Flickor 13 9-manna
Fortuna FF Flickor 13 9-manna
FSB (Fristad Sparsör Borgstena) Pojkar 13 9-manna
FUB Borås Handikapp
Fässbergs IF Pojkar 12
Fässbergs IF Pojkar 12
Gideonsbergs IF Pojkar 14
Glumslövs FF Pojkar 13 11-manna
Glumslövs FF Flickor 13 9-manna
Grums IK Pojkar 13 9-manna
Gränna AIS Pojkar 13 9-manna
Gränna AIS Flickor 14
Grödinge SK Pojkar 16
Gunnilse IS Pojkar 13 9-manna
Gunnilse IS Pojkar 14
Götene IF Pojkar 16
Halvorstorps IS gul Pojkar 12
Halvorstorps IS svart Pojkar 12
Halvorstorps IS Pojkar 15
Halvorstorps IS Flickor 13 9-manna
Halvorstorps IS Flickor 13 9-manna
Hammarby IF Pojkar 13 9-manna
Hertzöga BK Pojkar 14
HIS/TFK (Halvorstorps IS/Trollhättans FK Flickor 15-16
Hisingsbacka/Backatorp Pojkar 16
Hittarps IK Flickor 13 9-manna
Hjuviks AIK Pojkar 13 9-manna
Hossmo BK Flickor 13 9-manna
Hova Weimer Pojkar 14
Hovås Billdal IF Pojkar 12
Hovås Billdal IF Pojkar 12
Hovås Billdal IF Pojkar 13 9-manna
Hovås Billdal IF Pojkar 13 9-manna
Hovås Billdal IF Pojkar 15
Hovås Billdal IF Flickor 12
Hovås Billdal IF Flickor 12
Hovås Billdal IF Flickor 13 9-manna
HUS FF/Hyssna IF Flickor 13 9-manna
HUS FF/Hyssna IF Flickor 15-16
HUS Hällingsjö/Ubbult/Sätila Pojkar 13 9-manna
Husqvarna FF Pojkar 12
Husqvarna FF Pojkar 12
Hällbybrunns IF Pojkar 15
Höganäs BK Pojkar 12
IF Brommapojkarna Pojkar 12
IF Brommapojkarna Pojkar 13 11-manna
IF Eker Pojkar 16
IF Eksjö Fotboll Pojkar 13 9-manna
IF Eksjö Fotboll Pojkar 13 9-manna
IF Eksjö Fotboll Pojkar 14
IF Fregatten Handikapp
IFK Falköping Pojkar 13 9-manna
IFK Falköping Pojkar 13 9-manna
IFK Falköping Pojkar 15
IFK Falköping Blå Pojkar 14
IFK Falköping Vit Pojkar 14
IFK Hallsberg FK Pojkar 12
IFK Hallsberg FK Pojkar 13 11-manna
IFK Hallsberg FK Pojkar 14
IFK Hallsberg FK Flickor 14
IFK Haninge Pojkar 12
IFK Hjo Flickor 15-16
IFK Klagshamn Pojkar 13 11-manna
IFK Lidingö Pojkar 13 11-manna
IFK Lindesberg Pojkar 12
IFK Mariestad Pojkar 12
IFK Mariestad Pojkar 14
IFK Skoghall Pojkar 13 9-manna
IFK Skövde FK Pojkar 12
IFK Skövde FK Pojkar 12
IFK Skövde FK Pojkar 12
IFK Skövde FK 4 P04 Pojkar 12
IFK Skövde FK Pojkar 13 9-manna
IFK Skövde FK Pojkar 13 9-manna
IFK Skövde FK Pojkar 14
IFK Skövde FK Pojkar 14
IFK Skövde FK Pojkar 15
IFK Skövde FK Pojkar 16
IFK Tidaholm Flickor 12
IFK Tidaholm Flickor 15-16
IFK Tumba FK Pojkar 12
IFK Tumba FK Pojkar 12
IFK Uddevalla Pojkar 13 9-manna
IFK Uddevalla Pojkar 13 9-manna
IFK Vaxholm Vit Pojkar 13 9-manna
IFK Vaxholm Blå Pojkar 13 9-manna
IFK Viksjö Pojkar 12
IFK Värnamo Pojkar 13 11-manna
IF Väster Pojkar 13 11-manna
IK Viking FK Pojkar 14
IK Viljan P01 Pojkar 14
IK Viljan Pojkar 15
IK Zenith Pojkar 13 9-manna
IK Zenith Pojkar 13 9-manna
IK Zenith Flickor 13 9-manna
Johannesbergs LIF (Unified) Handikapp
Jönköping Södra IF Pojkar 16
Kallhälls FF Pojkar 13 9-manna
Kallhälls FF Pojkar 13 9-manna
Kallhälls FF Flickor 13 9-manna
Karlstad BK Pojkar 12
Karlstad BK Pojkar 13 9-manna
Karlstad BK Pojkar 14
KB Karlskoga Pojkar 13 11-manna
KB Karlskoga Pojkar 16
Kimstad GoIF Flickor 13 9-manna
Klintehamns IK Pojkar 12
Kolbotn IL Pojkar 14
Kolbotn IL G99 Pojkar 16
Kråkerøy IL Pojkar 13 9-manna
Kråkerøy IL Pojkar 13 9-manna
Kungsladugårds BK Pojkar 13 11-manna
Kungsladugårds BK Pojkar 15
Kungälvs FF Flickor 12
Kvik Halden FK Pojkar 13 9-manna
Kvik Halden FK Pojkar 13 9-manna
Kågeröds BoIF/Röstånga IS Pojkar 15
Kållered SK Pojkar 14
Kållered SK Flickor 12
Kållered SK Flickor 13 9-manna
Kärra KIF Pojkar 13 11-manna
Kärra KIF Pojkar 13 11-manna
Köping FF Pojkar 14
Landvetter IS Pojkar 12
Landvetter IS Pojkar 12
Landvetter IS Pojkar 14
Lekstorps IF Pojkar 13 9-manna
Lekstorps IF Pojkar 13 9-manna
Lekstorps IF Flickor 13 9-manna
Lekstorps IF Flickor 14
Lidköpings FK Flickor 13 9-manna
Lidköpings FK Akademi Pojkar 15
Lindome GIF Pojkar 12
Lindome GIF Pojkar 12
Lindome GIF Flickor 12
Lindome GIF Flickor 12
Linghems SK Pojkar 13 9-manna
Ljungby IF Flickor 13 9-manna
Lunds BK Pojkar 13 11-manna
M/B/Fagersanna gul Flickor 13 9-manna
Melleruds IF Pojkar 12
Mjölby Södra IF Pojkar 16
Motala AIF Pojkar 14
Munkedals IF Pojkar 13 9-manna
Munkedals IF Pojkar 14
Mölnlycke IF Pojkar 15
Nesodden IF Pojkar 13 9-manna
Nesodden IF Pojkar 13 9-manna
Nesodden IF Pojkar 13 9-manna
Nosaby IF Pojkar 13 11-manna
Näset SK Pojkar 13 11-manna
Näsets SK Pojkar 12
Nässjö FF Pojkar 13 11-manna
Nässjö FF Flickor 13 9-manna
Onsala BK Pojkar 12
Onsala BK Pojkar 12
Onsala BK Pojkar 13 9-manna
Onsala BK Pojkar 14
Onsala BK Pojkar 14
Onsala BK Vit Flickor 12
Onsala BK Flickor 13 9-manna
Onsala BK Flickor 13 9-manna
Orust Fotboll Pojkar 13 9-manna
Orust Fotboll Pojkar 13 9-manna
Oskarshamns AIK Pojkar 13 11-manna
QBIK Flickor 13 9-manna
Rapid Athene F15 Flickor 15-16
Riala GoIF Pojkar 15
Romelanda Ungdomsförening F02 Flickor 13 9-manna
Rydboholms SK Pojkar 13 9-manna
Råda BK Pojkar 14
Råda BK F15 Flickor 15-16
Råslätt SK Pojkar 13 9-manna
Rävåsens IK Flickor 13 9-manna
Röstånga IS Flickor 15-16
Sarpsborg FK Flickor 15-16
Sjömarken/Sandared Pojkar 15
Skara FC Pojkar 14
Skara FC Flickor 14
Skepplanda BTK Pojkar 13 9-manna
Skillingaryds IS Pojkar 15
Skoftebyns IF Pojkar 12
Skoftebyns IF Pojkar 12
Skultorps IF Pojkar 12
Skultorps IF Pojkar 13 9-manna
Skultorps IF Pojkar 14
Skultorps IF Flickor 13 9-manna
Skultorps IF Flickor 15-16
Skövde AIK Pojkar 13 9-manna
Skövde AIK Pojkar 13 9-manna
Skövde AIK Pojkar 14
Skövde AIK Pojkar 16
Skövde HIF Handikapp
Skövde HIF 2 unified Handikapp
Skövde KIK vit Flickor 12
Skövde KIK svart Flickor 12
Skövde KIK Flickor 14
Skövde KIK Flickor 15-16
Skövde KIK Flickor 15-16
Sollebrunns AIK Pojkar 14
Sollentuna FK Pojkar 13 9-manna
Spånga IS FK Flickor 14
Spånga IS FK Flickor 15-16
Stafsinge IF Flickor 15-16
Stenkullen GoIK Pojkar 16
Stenkullen GoIK F03 Flickor 12
Stenkullen GoIK Flickor 13 9-manna
Sturefors IF Flickor 13 9-manna
Svalövs BK Pojkar 15
Svalövs Bollklubb Flickor 13 9-manna
Svärtinge SK Flickor 13 9-manna
Särö IK Pojkar 13 11-manna
Särö IK Pojkar 14
Sävedalens IF Flickor 12
Tabergs SK Pojkar 13 9-manna
Tenhults IF Pojkar 14
Tibro AIK FK Pojkar 13 9-manna
Tibro AIK FK Pojkar 14
Tibro AIK FK Pojkar 15
Tidaholms Gif Pojkar 14
Tidaholms Gif Pojkar 15
Tidaholms Gif Pojkar 16
Tidaholms Gif Flickor 13 9-manna
Timmele GoIF unified Handikapp
Tingsryd United FC Pojkar 13 9-manna
Tingsryd United FC Flickor 13 9-manna
Toarpsalliansen Flickor 15-16
Tofta Gif Pojkar 12
Tofta Gif Flickor 12
Torsby IF Pojkar 14
Torslanda IK Pojkar 13 9-manna
Torslanda IK Pojkar 13 9-manna
Torslanda IK Flickor 13 9-manna
Tranås FF Pojkar 13 9-manna
Trollhättans BoIS Pojkar 14
Trollhättans FK Pojkar 13 9-manna
Trollhättans IF Handikapp
Trollhättans IF Handikapp
Tullinge TP FK Pojkar 15
Tölö IF Pojkar 12
Tölö IF Pojkar 12
Tölö IF Svart Pojkar 13 11-manna
Tölö IF Grön Pojkar 13 11-manna
Tölö IF Flickor 12
Tölö IF Flickor 13 9-manna
Töreboda IK Pojkar 16
Ulricehamns IFK Blå Pojkar 13 9-manna
Ulricehamns IFK Svart Pojkar 13 9-manna
Ulvåker/Tymer Pojkar 14
Ulvåkers IF Pojkar 12
Ulvåkers IF Pojkar 13 9-manna
Ulvåkers IF Pojkar 16
Ulvåkers IF Flickor 12
Ulvåkers IF Flickor 15-16
Vallens IF Pojkar 13 11-manna
Vallens IF Pojkar 15
Vallens IF Pojkar 16
Vallåkra IF Pojkar 13 9-manna
Vara SK Pojkar 13 9-manna
Vara SK Handikapp
Varbergs GIF Pojkar 12
Vedum AIS Pojkar 14
Villastadens IF Pojkar 13 9-manna
Villastadens IF Pojkar 14
Villastadens IF Pojkar 16
Virum-Sorgenfri BK Flickor 14
Visby AIK Pojkar 13 9-manna
Visby AIK Pojkar 13 9-manna
Våmbs IF Pojkar 12
Våmbs IF Pojkar 13 11-manna
Våmbs IF Pojkar 14
Våmbs IF Pojkar 16
Våmbs IF Grön Flickor 13 9-manna
Våmbs IF Flickor 14
Väring/Tidan Pojkar 14
Väring/Ulvåker Flickor 13 9-manna
Värnamo Södra FF Pojkar 13 11-manna
Värnamo Södra FF Pojkar 14
Västerås IK P01 Pojkar 14
Växjö Norra IF Pojkar 16
Åkersberga BK Flickor 12
Åkersberga BK, grön Pojkar 15
Årsta FF Pojkar 13 9-manna
Ängby IF Pojkar 15
ÖDIK Flickor 15-16
Öja FF Pojkar 12
Öna SK Flickor 15-16
Örgryte IS Pojkar 13 11-manna
Örgryte IS Pojkar 13 11-manna
Örgryte IS Pojkar 14
Örgryte IS Pojkar 15
Örgryte IS Pojkar 16