Detta är resultaten från Stockholm Paragames 2018. Se de senaste resultaten från Stockholm Paragames 2020 här.

Statistik

Matchstatistik

Matcher/Stadie


Matcher/Dag

Matcher/Klass

Lite siffror

Antal matcher 50
Färdigspelade 49
Kvar att spela 1
Walk over (WO) 0
Efter straffläggning 0
Hemmavinster 26
Bortavinster 19
Oavgjorda 4

Top 20 matcher med flest mål

  Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
sön 04/11 14:10 sön 04/11 Kungsängens Sporthall M Slutspel A FIFH Malmö Svart 8 - 7 HIK Kick Off    
lör 03/11 09:00 lör 03/11 Kungsängens Sporthall H Grp B IK Carlstad 7 - 6 IF Rycket    
sön 04/11 15:25 sön 04/11 Ekhammarshallen H B - Final IF Rycket 11 - 1 IBF Offensiv    
lör 03/11 15:40 lör 03/11 Ekhammarshallen M Grp B Lunds HIF 11 - 1 IFAH    
sön 04/11 10:45 sön 04/11 Kungsängens Sporthall H Slutspel A IK Carlstad 7 - 4 Arosstaden IS    
sön 04/11 15:05 sön 04/11 Kungsängens Sporthall H Slutspel A Tellus IF Lila 6 - 4 IK Carlstad    
lör 03/11 13:00 lör 03/11 Ekhammarshallen M Grp B Kungsängens IF Knights 1 - 8 Lunds HIF    
lör 03/11 12:20 lör 03/11 Kungsängens Sporthall H Grp A Tellus IF Lila 5 - 4 IBF Offensiv    
lör 03/11 17:40 lör 03/11 Kungsängens Sporthall Låg Grp A Tellus IF Vit 4 - 4 KooVee Akademi    
sön 04/11 12:45 sön 04/11 Kungsängens Sporthall M B-slutspel IFAH 0 - 8 Balrog    
lör 03/11 11:40 lör 03/11 Kungsängens Sporthall H Grp B Arosstaden IS 6 - 2 IK Carlstad    
lör 03/11 09:00 lör 03/11 Ekhammarshallen M Grp C HIK Kick Off 7 - 1 Tellus IF Rosa    
sön 04/11 12:05 sön 04/11 Kungsängens Sporthall H Slutspel A Tellus IF Lila 8 - 0 KooVee All Blacks    
lör 03/11 11:00 lör 03/11 Ekhammarshallen M Grp B Lunds HIF 4 - 4 HIF Klinten    
sön 04/11 09:25 sön 04/11 Ekhammarshallen Låg Slutspel A Tellus IF Vit 6 - 2 IF pluss    
lör 03/11 10:20 lör 03/11 Kungsängens Sporthall M Grp B IFAH 2 - 6 Kungsängens IF Knights    
lör 03/11 11:40 lör 03/11 Ekhammarshallen Låg Grp B IK Carlstad B 5 - 2 IF pluss    
sön 04/11 11:25 sön 04/11 Ekhammarshallen M Slutspel A Lunds HIF 3 - 4 HIK Kick Off    
lör 03/11 13:00 lör 03/11 Kungsängens Sporthall M Grp A IF pluss 3 - 4 Balrog    
lör 03/11 14:20 lör 03/11 Kungsängens Sporthall H Grp B IF Rycket 3 - 4 Arosstaden IS