Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Bana

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30060200 lö 30/06 11:00 lö 30/06 HM Grp 6 Snett Inåt Bakåt 0 - 4 Ovesholm with friends      
30060201 lö 30/06 11:15 lö 30/06 HM Grp 2 046 CREW 1 - 3 Loftahammars IF      
30060202 lö 30/06 11:30 lö 30/06 DM Grp 1 Lämmeltåget 2 - 2 Bolltrollarna      
30060203 lö 30/06 11:45 lö 30/06 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1      
30060204 lö 30/06 12:00 lö 30/06 HM Grp 6 Ovesholm with friends 1 - 0 Arvids Vänner      
30060205 lö 30/06 12:15 lö 30/06 HM Grp 2 Loftahammars IF 4 - 0 Pmb Vinslöv      
30060206 lö 30/06 12:30 lö 30/06 DM Grp 1 Bolltrollarna 2 - 0 Hällsviks Hjältar      
30060208 lö 30/06 13:00 lö 30/06 HM Grp 6 Arvids Vänner 2 - 0 Hjältar som Tältar      
30060209 lö 30/06 13:15 lö 30/06 DM Grp 2 Tesans Lirare 0 - 3 W Göingeflickorna      
30060210 lö 30/06 13:30 lö 30/06 DM Grp 1 Hällsviks Hjältar 0 - 0 Incredibirds      
30060211 lö 30/06 13:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Gärsnäs AIS      
30060212 lö 30/06 14:00 lö 30/06 HM Grp 6 Arvids Vänner 5 - 1 Snett Inåt Bakåt      
30060213 lö 30/06 14:15 lö 30/06 HM Grp 2 FC Preem 0 - 0 046 CREW      
30060214 lö 30/06 14:30 lö 30/06 DM Grp 1 Hällsviks Hjältar 0 - 2 Lämmeltåget      
30060215 lö 30/06 14:45 lö 30/06 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig IFK Osby 2      
30060217 lö 30/06 15:15 lö 30/06 HM Grp 2 046 CREW 1 - 2 Pmb Vinslöv      
30060218 lö 30/06 15:30 lö 30/06 DM Grp 2 Vi anmälde oss på fyllan 3 - 0 W Tesans Lirare      
30060219 lö 30/06 15:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Åhus Horna BK 3      
30060220 lö 30/06 16:30 lö 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final Snett Inåt Bakåt 3 - 0 W BK Solstråle      
30060221 lö 30/06 16:45 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Ölensvänner Vol.2 4 - 3 Hjältar som Tältar      
30060222 lö 30/06 17:00 lö 30/06 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Viby IF      
30060223 lö 30/06 17:15 lö 30/06 DM A-Slutspel 1/4 Final Lämmeltåget 2 - 0 Vi anmälde oss på fyllan      
30060224 lö 30/06 17:45 lö 30/06 HM B-Slutspel 1/4 Final Skåneidrotten 3 - 2 IBK Sticket      
30060225 lö 30/06 18:00 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/4 Final Ölensvänner Vol.2 0 - 1 Böglarehults IF      
30060226 lö 30/06 18:15 lö 30/06 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Räppe GOIF      
30060227 lö 30/06 18:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig IFK Osby 2      
30060228 lö 30/06 18:45 lö 30/06 HM B-Slutspel Semifinal 046 CREW 1 - 2 Vattenpojkarna      
30060229 lö 30/06 19:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Kristianstad FC 2      
30060230 lö 30/06 19:15 lö 30/06 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Veberöds AIF 2      
30060231 lö 30/06 19:30 lö 30/06 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Dalby GIF 1      
30060232 lö 30/06 19:45 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1      
30060233 lö 30/06 20:00 lö 30/06 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Örby IS 2      
30060234 lö 30/06 20:15 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Åhus Horna BK 1