Bana

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02070103 lör 02/07 10:45 lör 02/07 F12 Grp 1 FC Rosengård Vit Färdig Djurgårdens IF FF    
02070104 lör 02/07 11:00 lör 02/07 P12 Grp 1 Brösarps IF Färdig LB07    
02070106 lör 02/07 11:30 lör 02/07 HM Grp 3 Dullas Angels BK 1 - 2 Capgemini    
02070107 lör 02/07 11:45 lör 02/07 HM Grp 5 Hökarängen 3 - 0 Bafana Bafana    
02070108 lör 02/07 12:00 lör 02/07 P12 Grp 1 IFK Ystad Färdig Hässleholms IF Lag 1    
02070109 lör 02/07 12:15 lör 02/07 P12 Grp 1 Limhamns FF 2 Färdig LEV 06    
02070111 lör 02/07 12:45 lör 02/07 HM Grp 3 Dullas Angels BK 4 - 2 CBMK:s Pirater    
02070112 lör 02/07 13:00 lör 02/07 HM Grp 5 Bafana Bafana 0 - 3 W Veab heat tech    
02070113 lör 02/07 13:15 lör 02/07 P12 Grp 1 Limhamns FF 1 Färdig Hässleholms IF Lag 1    
02070114 lör 02/07 13:30 lör 02/07 P12 Grp 1 Degeberga GoIF Färdig Höörs IS 2    
02070115 lör 02/07 13:45 lör 02/07 HM Grp 1 IK Carlstad 0 - 3 W BP3    
02070116 lör 02/07 14:00 lör 02/07 HM Grp 3 Real Ribbetuaröd 1 - 0 Dullas Angels BK    
02070117 lör 02/07 14:15 lör 02/07 HM Grp 5 Veab heat tech 0 - 5 Hökarängen    
02070118 lör 02/07 14:30 lör 02/07 P12 Grp 1 LB07 Färdig Limhamns FF 2    
02070119 lör 02/07 14:45 lör 02/07 P12 Grp 1 LB07 Färdig Limhamns FF 1    
02070121 lör 02/07 15:15 lör 02/07 HM Grp 3 CBMK:s Pirater 0 - 3 Capgemini    
02070122 lör 02/07 15:30 lör 02/07 HM Grp 5 Första Klass 3 - 0 Bafana Bafana    
02070123 lör 02/07 15:45 lör 02/07 P12 Grp 1 IFK Ystad Färdig FC Bellevue 4    
02070124 lör 02/07 16:00 lör 02/07 P12 Grp 1 Hällaryds IF 2 Färdig Janstorps AIF JAIF    
02070126 lör 02/07 16:30 lör 02/07 F12 Grp 1 Näsums IF Färdig Åhus IF Grön    
02070127 lör 02/07 16:45 lör 02/07 HM A-Slutspel 1/8 Final Real Ribbetuaröd 4 - 0 Vatos Locos    
02070128 lör 02/07 17:00 lör 02/07 P12 Grp 1 VMA IK Färdig FC Bellevue 4    
02070129 lör 02/07 17:15 lör 02/07 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Brösarps IF    
02070130 lör 02/07 17:30 lör 02/07 HM B-Slutspel 1/4 Final Veab heat tech 0 - 5 oTippat    
02070131 lör 02/07 17:45 lör 02/07 HM A-Slutspel 1/4 Final Benknäckargänget 5 - 0 Real Ribbetuaröd    
02070132 lör 02/07 18:00 lör 02/07 P12 Grp 1 Hällaryds IF 1 Färdig Hässleholms IF Lag 2    
02070133 lör 02/07 18:15 lör 02/07 P12 Grp 1 FC Bellevue 2 Färdig LB07    
02070134 lör 02/07 18:30 lör 02/07 HM B-Slutspel Semifinal oTippat 1 - 0 Knackarna    
02070135 lör 02/07 18:45 lör 02/07 HM A-Slutspel Semifinal Benknäckargänget 0 - 1 BuktensTungaGubbar    
02070136 lör 02/07 19:00 lör 02/07 P12 Grp 1 FC Bellevue 2 Färdig Södra Sandby IF Blå    
02070137 lör 02/07 19:15 lör 02/07 P12 Grp 1 FC Bellevue 4 Färdig Hässleholms IF Lag 3    
02070138 lör 02/07 19:30 lör 02/07 HM B-Slutspel Final oTippat 2 - 1 KAEV046    
02070139 lör 02/07 19:45 lör 02/07 HM A-Slutspel Final BuktensTungaGubbar 2 - 3 Träbenen