Pojkar 09

Alla lagen i P09 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
06040100 lö 06/04 08:00 lö 06/04 SWC-Salming P09 Grp A Onsala IBK Svart Färdig Lindome IBK Vit      
06040600 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Ankarhallen P09 Grp A Träslövsläge if Färdig Lindome IBK Grön      
06041000 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P09 Grp A Kinna IBK Färdig Onsala IBK Rosa      
06041500 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P09 Grp A Borås ibf Färdig Varla IBK 1      
06042000 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Trönningeskolan P09 Grp A Landvetter IBK 3 Färdig Warberg IBF 1      
06040701 lö 06/04 08:40 lö 06/04 Bosgårdsskolan P09 Grp A Tvååker IBK Färdig Ale IBF Blå      
06040901 lö 06/04 08:40 lö 06/04 Vidhögehallen P09 Grp A Veddige IBK Färdig Varla IBK Fjärås 1      
06041101 lö 06/04 08:40 lö 06/04 Bua Idrottshall P09 Grp A Landvetter IBK 1 Färdig Varla IBK Fjärås 2      
06042001 lö 06/04 08:40 lö 06/04 Trönningeskolan P09 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Kustens IF      
06041502 lö 06/04 09:20 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P09 Grp A Ale IBF Färdig FBC Engelholm      
06040603 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Ankarhallen P09 Grp A Varla IBK 2 Färdig Floda IBK      
06041203 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Väröbackaskolan P09 Grp A FagerhultHaboIB 1 Färdig Stenungsunds IBK Blå      
06041204 lö 06/04 11:00 lö 06/04 Väröbackaskolan P09 Grp A Landvetter IBK 2 Färdig FagerhultHaboIB 3      
06041205 lö 06/04 11:40 lö 06/04 Väröbackaskolan P09 Grp A FagerhultHaboIB 2 Färdig Stenungsunds IBK Svart      
06040606 lö 06/04 12:20 lö 06/04 Ankarhallen P09 Grp A Landvetter IBK 3 Färdig Varla IBK Fjärås 1      
06041106 lö 06/04 12:20 lö 06/04 Bua Idrottshall P09 Grp A Onsala IBK Svart Färdig Borås ibf      
06042006 lö 06/04 12:20 lö 06/04 Trönningeskolan P09 Grp A Veddige IBK Färdig Warberg IBF 1      
06040107 lö 06/04 13:00 lö 06/04 SWC-Salming P09 Grp A Träslövsläge if Färdig Floda IBK      
06040607 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Ankarhallen P09 Grp A Varla IBK 2 Färdig Kinna IBK      
06040707 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Bosgårdsskolan P09 Grp A Varla IBK Fjärås 2 Färdig Tvååker IBK      
06041007 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P09 Grp A Landvetter IBK 1 Färdig Kustens IF      
06041207 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Väröbackaskolan P09 Grp A Landvetter IBK 2 Färdig Varla IBK 1      
06042007 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Trönningeskolan P09 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Lindome IBK Grön      
06040108 lö 06/04 14:00 lö 06/04 SWC-Salming P09 Grp A Stenungsunds IBK Blå Färdig FBC Engelholm      
06040508 lö 06/04 14:00 lö 06/04 Peder Skrivare skola P09 Grp A Ale IBF Blå Färdig FagerhultHaboIB 2      
06041208 lö 06/04 14:00 lö 06/04 Väröbackaskolan P09 Grp A Onsala IBK Rosa Färdig Stenungsunds IBK Svart      
06040509 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Peder Skrivare skola P09 Grp A FagerhultHaboIB 1 Färdig Lindome IBK Vit      
06040510 lö 06/04 15:20 lö 06/04 Peder Skrivare skola P09 Grp A FagerhultHaboIB 3 Färdig Ale IBF      
06041312 lö 06/04 17:00 lö 06/04 SWC-Stadax P09 Grp A Lindome IBK Grön Färdig FagerhultHaboIB 2      
06041512 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P09 Grp A FBC Engelholm Färdig Borås ibf      
06042012 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Trönningeskolan P09 Grp A Lindome IBK Vit Färdig Warberg IBF 1      
06040212 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Brearedshallen P09 Grp A Varla IBK Fjärås 2 Färdig Ale IBF Blå      
06040613 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Ankarhallen P09 Grp A Landvetter IBK 3 Färdig Stenungsunds IBK Blå      
06040913 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Vidhögehallen P09 Grp A Varla IBK 2 Färdig Kustens IF      
06041213 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Väröbackaskolan P09 Grp A Ale IBF Färdig Onsala IBK Svart      
06041313 lö 06/04 17:40 lö 06/04 SWC-Stadax P09 Grp A Varla IBK Fjärås 1 Färdig FagerhultHaboIB 1      
06041513 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P09 Grp A Stenungsunds IBK Svart Färdig Träslövsläge if      
06042013 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Trönningeskolan P09 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Landvetter IBK 1      
06040714 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Bosgårdsskolan P09 Grp A Tvååker IBK Färdig Kinna IBK      
06040914 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Vidhögehallen P09 Grp A Veddige IBK Färdig Landvetter IBK 2      
06041214 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Väröbackaskolan P09 Grp A Floda IBK Färdig Onsala IBK Rosa      
06041314 lö 06/04 18:20 lö 06/04 SWC-Stadax P09 Grp A FagerhultHaboIB 3 Färdig Varla IBK 1      
07040201 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Brearedshallen P09 Grp A Ale IBF Blå Färdig Onsala IBK Rosa      
07040501 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Peder Skrivare skola P09 Grp A Landvetter IBK 2 Färdig Onsala IBK Svart      
07040601 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Ankarhallen P09 Grp A Kustens IF Färdig Stenungsunds IBK Svart      
07040701 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Bosgårdsskolan P09 Grp A Tvååker IBK Färdig Lindome IBK Grön      
07040901 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Vidhögehallen P09 Grp A Lindome IBK Vit Färdig Veddige IBK      
07041001 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P09 Grp A FagerhultHaboIB 1 Färdig Landvetter IBK 3      
07041101 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Bua Idrottshall P09 Grp A Landvetter IBK 1 Färdig Varla IBK 2      
07041201 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Väröbackaskolan P09 Grp A Varla IBK Fjärås 1 Färdig FBC Engelholm      
07041501 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P09 Grp A Varla IBK 1 Färdig Ale IBF      
07042001 sö 07/04 08:40 sö 07/04 Trönningeskolan P09 Grp A Stenungsunds IBK Blå Färdig Warberg IBF 1      
07041002 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P09 Grp A Borås ibf Färdig FagerhultHaboIB 3      
07041502 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P09 Grp A Träslövsläge if Färdig Kinna IBK      
07042002 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Trönningeskolan P09 Grp A Floda IBK Färdig Warberg IBF 2      
07041003 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P09 Grp A Varla IBK Fjärås 2 Färdig FagerhultHaboIB 2      
07040906 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Vidhögehallen P09 Grp A FagerhultHaboIB 3 Färdig Veddige IBK      
07041506 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P09 Grp A Varla IBK 1 Färdig Stenungsunds IBK Blå      
07042006 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Trönningeskolan P09 Grp A Warberg IBF 1 Färdig Borås ibf      
07040507 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Peder Skrivare skola P09 Grp A Kustens IF Färdig Kinna IBK      
07040907 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Vidhögehallen P09 Grp A Onsala IBK Svart Färdig FagerhultHaboIB 1      
07041007 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P09 Grp A FBC Engelholm Färdig Landvetter IBK 3      
07041507 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P09 Grp A Landvetter IBK 2 Färdig Ale IBF      
07042007 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Trönningeskolan P09 Grp A Varla IBK Fjärås 1 Färdig Lindome IBK Vit      
07040208 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Brearedshallen P09 Grp A Stenungsunds IBK Svart Färdig Varla IBK 2      
07040508 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Peder Skrivare skola P09 Grp A Träslövsläge if Färdig Landvetter IBK 1      
07040608 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Ankarhallen P09 Grp A Lindome IBK Grön Färdig Varla IBK Fjärås 2      
07040708 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Bosgårdsskolan P09 Grp A Onsala IBK Rosa Färdig Tvååker IBK      
07040908 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Vidhögehallen P09 Grp A Floda IBK Färdig FagerhultHaboIB 2      
07042008 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Trönningeskolan P09 Grp A Ale IBF Blå Färdig Warberg IBF 2