Pojkar 08

Alla lagen i P08 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
06041201 lö 06/04 08:40 lö 06/04 Väröbackaskolan P08 Grp A IBK Vänersborg Red Färdig Varla ibk Svart      
06040102 lö 06/04 09:20 lö 06/04 SWC-Salming P08 Grp A Stenungsund IBK Färdig IBK Vänersborg Stars      
06040502 lö 06/04 09:20 lö 06/04 Peder Skrivare skola P08 Grp A Landvetter Wings 1 blå Färdig Kustens IF      
06040602 lö 06/04 09:20 lö 06/04 Ankarhallen P08 Grp A IBF Älvstranden Färdig Munka Ljungby IBK Akademi      
06040702 lö 06/04 09:20 lö 06/04 Bosgårdsskolan P08 Grp A Kinna IBK Färdig Tvååker IBK      
06040902 lö 06/04 09:20 lö 06/04 Vidhögehallen P08 Grp A Onsala IBK Svart Färdig Lindås Rasta IBK 2      
06041002 lö 06/04 09:20 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Eken ibk Färdig Warberg IBF Svart 2      
06041102 lö 06/04 09:20 lö 06/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Lindås Rasta IBK 1 Färdig Bua if      
06041202 lö 06/04 09:20 lö 06/04 Väröbackaskolan P08 Grp A Åsa IF Färdig Floda IBK Knights      
06041402 lö 06/04 09:20 lö 06/04 SWC-Dina P08 Grp A Tranemo IBK Färdig Capricorn IC      
06040103 lö 06/04 10:00 lö 06/04 SWC-Salming P08 Grp A Floda IBK Tigers Färdig Öjaby sport      
06040503 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Peder Skrivare skola P08 Grp A FC Helsingborg P08/09 Färdig Landvetter Wings 2 vit      
06040703 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Bosgårdsskolan P08 Grp A Varla IBK Fjärås Färdig IBK Kungälv 2      
06040903 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Vidhögehallen P08 Grp A Onsala IBK Rosa Färdig Partille IBS Svart      
06041003 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Lomma FBC Färdig Kärra IBK      
06041503 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Warberg IBF Blå 2 Färdig Partille IBS Vit      
06042003 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Trönningeskolan P08 Grp A IBK Elfhög Färdig Träslövsläge IF      
06041004 lö 06/04 11:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A IBK Kungälv 1 Färdig Warberg IBF Svart 1      
06041104 lö 06/04 11:00 lö 06/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Greåker IBK Färdig Ale IBF      
06041504 lö 06/04 11:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Lindome IBK Färdig Warberg IBF Blå 1      
06040608 lö 06/04 14:00 lö 06/04 Ankarhallen P08 Grp A Träslövsläge IF Färdig IBK Vänersborg Red      
06040708 lö 06/04 14:00 lö 06/04 Bosgårdsskolan P08 Grp A Eken ibk Färdig Lomma FBC      
06041008 lö 06/04 14:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Floda IBK Knights Färdig Warberg IBF Svart 2      
06041108 lö 06/04 14:00 lö 06/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Varla ibk Svart Färdig IBK Elfhög      
06041408 lö 06/04 14:00 lö 06/04 SWC-Dina P08 Grp A Tranemo IBK Färdig Öjaby sport      
06040109 lö 06/04 14:40 lö 06/04 SWC-Salming P08 Grp A Kärra IBK Färdig Åsa IF      
06040609 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Ankarhallen P08 Grp A IBK Vänersborg Stars Färdig Onsala IBK Svart      
06040709 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Bosgårdsskolan P08 Grp A Stenungsund IBK Färdig Floda IBK Tigers      
06041009 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Onsala IBK Rosa Färdig IBK Kungälv 1      
06041109 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Bua Idrottshall P08 Grp A IBF Älvstranden Färdig Kustens IF      
06041409 lö 06/04 14:40 lö 06/04 SWC-Dina P08 Grp A Varla IBK Fjärås Färdig Ale IBF      
06041509 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Warberg IBF Blå 2 Färdig Lindås Rasta IBK 2      
06042009 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Trönningeskolan P08 Grp A Munka Ljungby IBK Akademi Färdig Landvetter Wings 1 blå      
06040110 lö 06/04 15:20 lö 06/04 SWC-Salming P08 Grp A Landvetter Wings 2 vit Färdig Greåker IBK      
06040610 lö 06/04 15:20 lö 06/04 Ankarhallen P08 Grp A Lindås Rasta IBK 1 Färdig FC Helsingborg P08/09      
06040710 lö 06/04 15:20 lö 06/04 Bosgårdsskolan P08 Grp A Tvååker IBK Färdig Partille IBS Svart      
06041010 lö 06/04 15:20 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Warberg IBF Svart 1 Färdig Kinna IBK      
06041110 lö 06/04 15:20 lö 06/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Bua if Färdig Lindome IBK      
06040210 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Brearedshallen P08 Grp A Capricorn IC Färdig Partille IBS Vit      
06041011 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A IBK Kungälv 2 Färdig Warberg IBF Blå 1      
06040213 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Brearedshallen P08 Grp A Träslövsläge IF Färdig Floda IBK Knights      
06040514 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Peder Skrivare skola P08 Grp A Lomma FBC Färdig IBK Vänersborg Red      
06040614 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Ankarhallen P08 Grp A Lindås Rasta IBK 2 Färdig Öjaby sport      
06041014 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Kärra IBK Färdig Warberg IBF Svart 2      
06041114 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Bua Idrottshall P08 Grp A IBK Elfhög Färdig Åsa IF      
06041514 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Eken ibk Färdig Varla ibk Svart      
06040115 lö 06/04 19:00 lö 06/04 SWC-Salming P08 Grp A Munka Ljungby IBK Akademi Färdig IBK Kungälv 1      
06040214 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Brearedshallen P08 Grp A Floda IBK Tigers Färdig Capricorn IC      
06040515 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Peder Skrivare skola P08 Grp A Partille IBS Svart Färdig Kustens IF      
06040615 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Ankarhallen P08 Grp A Partille IBS Vit Färdig Stenungsund IBK      
06040715 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Bosgårdsskolan P08 Grp A IBF Älvstranden Färdig Tvååker IBK      
06041015 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Landvetter Wings 1 blå Färdig Warberg IBF Svart 1      
06041115 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Onsala IBK Svart Färdig Tranemo IBK      
06041215 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Väröbackaskolan P08 Grp A Bua if Färdig Ale IBF      
06041315 lö 06/04 19:00 lö 06/04 SWC-Stadax P08 Grp A Lindås Rasta IBK 1 Färdig Varla IBK Fjärås      
06041415 lö 06/04 19:00 lö 06/04 SWC-Dina P08 Grp A Kinna IBK Färdig Onsala IBK Rosa      
06041515 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A IBK Vänersborg Stars Färdig Warberg IBF Blå 2      
06042015 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Trönningeskolan P08 Grp A Lindome IBK Färdig FC Helsingborg P08/09      
06041316 lö 06/04 20:00 lö 06/04 SWC-Stadax P08 Grp A IBK Kungälv 2 Färdig Greåker IBK      
06041516 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Warberg IBF Blå 1 Färdig Landvetter Wings 2 vit      
07040902 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Vidhögehallen P08 Grp A Lomma FBC Färdig IBK Elfhög      
07041202 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Väröbackaskolan P08 Grp A Stenungsund IBK Färdig Lindås Rasta IBK 2      
07040203 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Brearedshallen P08 Grp A Capricorn IC Färdig IBK Vänersborg Stars      
07040503 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Peder Skrivare skola P08 Grp A Träslövsläge IF Färdig Kärra IBK      
07040603 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Ankarhallen P08 Grp A Partille IBS Vit Färdig Öjaby sport      
07040703 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Bosgårdsskolan P08 Grp A Landvetter Wings 1 blå Färdig Tvååker IBK      
07040903 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Vidhögehallen P08 Grp A Kinna IBK Färdig Munka Ljungby IBK Akademi      
07041103 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Åsa IF Färdig Eken ibk      
07041203 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Väröbackaskolan P08 Grp A Onsala IBK Rosa Färdig IBF Älvstranden      
07041403 sö 07/04 10:00 sö 07/04 SWC-Dina P08 Grp A Ale IBF Färdig FC Helsingborg P08/09      
07041503 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Warberg IBF Svart 2 Färdig IBK Vänersborg Red      
07042003 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Trönningeskolan P08 Grp A Varla ibk Svart Färdig Floda IBK Knights      
07040204 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Brearedshallen P08 Grp A Varla IBK Fjärås Färdig Landvetter Wings 2 vit      
07040504 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Peder Skrivare skola P08 Grp A Greåker IBK Färdig Lindome IBK      
07041004 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Tranemo IBK Färdig Warberg IBF Blå 2      
07041104 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Bua if Färdig IBK Kungälv 2      
07041204 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Väröbackaskolan P08 Grp A Onsala IBK Svart Färdig Floda IBK Tigers      
07041504 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Warberg IBF Svart 1 Färdig Partille IBS Svart      
07041105 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Kustens IF Färdig IBK Kungälv 1      
07041505 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Warberg IBF Blå 1 Färdig Lindås Rasta IBK 1      
07040209 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Brearedshallen P08 Grp A Capricorn IC Färdig Lindås Rasta IBK 2      
07040909 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Vidhögehallen P08 Grp A Partille IBS Vit Färdig Onsala IBK Svart      
07041009 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A IBK Elfhög Färdig Warberg IBF Svart 2      
07041109 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Bua Idrottshall P08 Grp A IBK Vänersborg Stars Färdig Öjaby sport      
07041209 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Väröbackaskolan P08 Grp A Kärra IBK Färdig Varla ibk Svart      
07041409 sö 07/04 14:40 sö 07/04 SWC-Dina P08 Grp A Lindås Rasta IBK 1 Färdig Greåker IBK      
07041509 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Träslövsläge IF Färdig Eken ibk      
07042009 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Trönningeskolan P08 Grp A Floda IBK Knights Färdig Lomma FBC      
07040210 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Brearedshallen P08 Grp A Munka Ljungby IBK Akademi Färdig Partille IBS Svart      
07040510 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Peder Skrivare skola P08 Grp A Åsa IF Färdig IBK Vänersborg Red      
07040610 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Ankarhallen P08 Grp A Tranemo IBK Färdig Stenungsund IBK      
07040710 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Bosgårdsskolan P08 Grp A IBK Kungälv 1 Färdig Tvååker IBK      
07041010 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Warberg IBF Blå 2 Färdig Floda IBK Tigers      
07041110 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Onsala IBK Rosa Färdig Landvetter Wings 1 blå      
07041210 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Väröbackaskolan P08 Grp A Lindome IBK Färdig Varla IBK Fjärås      
07041510 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P08 Grp A Warberg IBF Svart 1 Färdig IBF Älvstranden      
07042010 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Trönningeskolan P08 Grp A Kustens IF Färdig Kinna IBK      
07040211 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Brearedshallen P08 Grp A IBK Kungälv 2 Färdig FC Helsingborg P08/09      
07041011 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp A Warberg IBF Blå 1 Färdig Ale IBF      
07041111 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Bua Idrottshall P08 Grp A Landvetter Wings 2 vit Färdig Bua if