Pojkar 07

Alla lagen i P07 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
06040104 lö 06/04 11:00 lö 06/04 SWC-Salming P07 Grp A Landvetter Wings Blå Färdig Warberg IBF 1      
06040604 lö 06/04 11:00 lö 06/04 Ankarhallen P07 Grp A Stenungsunds IBK Färdig VARLA IBK SVART 1      
06040704 lö 06/04 11:00 lö 06/04 Bosgårdsskolan P07 Grp A FC Helsingborg P07-Vit 1 Färdig Floda IBK      
06040904 lö 06/04 11:00 lö 06/04 Vidhögehallen P07 Grp A Munka Ljungby IBK Akademi Färdig Veddige IBK 2      
06042004 lö 06/04 11:00 lö 06/04 Trönningeskolan P07 Grp A IBK Vänersborg Färdig CL98IC 2 Blå      
06040105 lö 06/04 11:40 lö 06/04 SWC-Salming P07 Grp A Växjö IBK Vipers Färdig IBK Kungälv 2      
06040505 lö 06/04 11:40 lö 06/04 Peder Skrivare skola P07 Grp A Lindås Rasta IBK SVART Färdig Varla IBK lila      
06040605 lö 06/04 11:40 lö 06/04 Ankarhallen P07 Grp A Kinna IBK Färdig Särö Seahawks Blå      
06040705 lö 06/04 11:40 lö 06/04 Bosgårdsskolan P07 Grp A Tvååker IBK Färdig IBK Tygriket 99      
06040905 lö 06/04 11:40 lö 06/04 Vidhögehallen P07 Grp A Kustens IF Färdig Sandareds IBS      
06041005 lö 06/04 11:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P07 Grp A FBC Karlskrona 1 Färdig IBK Elfhög      
06041105 lö 06/04 11:40 lö 06/04 Bua Idrottshall P07 Grp A Fristad GoIF Färdig Särö Seahawks Svart      
06041405 lö 06/04 11:40 lö 06/04 SWC-Dina P07 Grp A Åsa IF Färdig FC Helsingborg P07-Vit 2      
06041505 lö 06/04 11:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P07 Grp A Rydboholms SK Färdig VARLA IBK SVART 2      
06042005 lö 06/04 11:40 lö 06/04 Trönningeskolan P07 Grp A Landvetter Wings Vit Färdig CL98IC 1 Vit      
06040106 lö 06/04 12:20 lö 06/04 SWC-Salming P07 Grp A Lindås Rasta IBK VIT Färdig Warberg IBF 2      
06040906 lö 06/04 12:20 lö 06/04 Vidhögehallen P07 Grp A Veddige IBK 1 Färdig Ale IBF      
06041206 lö 06/04 12:20 lö 06/04 Väröbackaskolan P07 Grp A FBC Karlskrona 2 Färdig Tranemo IBK      
06041507 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P07 Grp A IBK Osby - Färdig IBK Kungälv 1      
06040910 lö 06/04 15:20 lö 06/04 Vidhögehallen P07 Grp A Sandareds IBS Färdig Munka Ljungby IBK Akademi      
06041510 lö 06/04 15:20 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P07 Grp A Floda IBK Färdig CL98IC 2 Blå      
06040111 lö 06/04 16:00 lö 06/04 SWC-Salming P07 Grp A Stenungsunds IBK Färdig Warberg IBF 1      
06040511 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Peder Skrivare skola P07 Grp A Lindås Rasta IBK SVART Färdig FC Helsingborg P07-Vit 2      
06040611 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Ankarhallen P07 Grp A Landvetter Wings Blå Färdig Kustens IF      
06040711 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Bosgårdsskolan P07 Grp A Särö Seahawks Blå Färdig FC Helsingborg P07-Vit 1      
06040911 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Vidhögehallen P07 Grp A Veddige IBK 2 Färdig Kinna IBK      
06041111 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Bua Idrottshall P07 Grp A VARLA IBK SVART 1 Färdig IBK Vänersborg      
06041411 lö 06/04 16:00 lö 06/04 SWC-Dina P07 Grp A Åsa IF Färdig IBK Elfhög      
06041511 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P07 Grp A Varla IBK lila Färdig FBC Karlskrona 1      
06042011 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Trönningeskolan P07 Grp A IBK Kungälv 2 Färdig Särö Seahawks Svart      
06041311 lö 06/04 16:20 lö 06/04 SWC-Stadax P07 Grp A IBK Tygriket 99 Färdig Växjö IBK Vipers      
06040112 lö 06/04 17:00 lö 06/04 SWC-Salming P07 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Ale IBF      
06040512 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Peder Skrivare skola P07 Grp A VARLA IBK SVART 2 Färdig Landvetter Wings Vit      
06040612 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Ankarhallen P07 Grp A IBK Kungälv 1 Färdig FBC Karlskrona 2      
06040712 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Bosgårdsskolan P07 Grp A Tvååker IBK Färdig Fristad GoIF      
06040912 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Vidhögehallen P07 Grp A Veddige IBK 1 Färdig Tranemo IBK      
06041012 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P07 Grp A Lindås Rasta IBK VIT Färdig IBK Osby -      
06041212 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Väröbackaskolan P07 Grp A CL98IC 1 Vit Färdig Rydboholms SK      
06040116 lö 06/04 20:00 lö 06/04 SWC-Salming P07 Grp A CL98IC 2 Blå Färdig Warberg IBF 1      
06040916 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Vidhögehallen P07 Grp A Floda IBK Färdig Veddige IBK 2      
06041016 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P07 Grp A Munka Ljungby IBK Akademi Färdig Stenungsunds IBK      
06041216 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Väröbackaskolan P07 Grp A FC Helsingborg P07-Vit 1 Färdig Kinna IBK      
06041416 lö 06/04 20:00 lö 06/04 SWC-Dina P07 Grp A Särö Seahawks Blå Färdig Sandareds IBS      
06042016 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Trönningeskolan P07 Grp A VARLA IBK SVART 1 Färdig Landvetter Wings Blå      
06040117 lö 06/04 20:40 lö 06/04 SWC-Salming P07 Grp A Warberg IBF 2 Färdig IBK Kungälv 1      
06040216 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Brearedshallen P07 Grp A IBK Osby - Färdig Rydboholms SK      
06040517 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Peder Skrivare skola P07 Grp A Tranemo IBK Färdig VARLA IBK SVART 2      
06040617 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Ankarhallen P07 Grp A Växjö IBK Vipers Färdig Lindås Rasta IBK SVART      
06040717 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Bosgårdsskolan P07 Grp A Särö Seahawks Svart Färdig Tvååker IBK      
06040917 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Vidhögehallen P07 Grp A Veddige IBK 1 Färdig Landvetter Wings Vit      
06041017 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P07 Grp A IBK Elfhög Färdig Varla IBK lila      
06041117 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Bua Idrottshall P07 Grp A FBC Karlskrona 2 Färdig Lindås Rasta IBK VIT      
06041217 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Väröbackaskolan P07 Grp A Fristad GoIF Färdig FC Helsingborg P07-Vit 2      
06041317 lö 06/04 20:40 lö 06/04 SWC-Stadax P07 Grp A Åsa IF Färdig IBK Tygriket 99      
06041417 lö 06/04 20:40 lö 06/04 SWC-Dina P07 Grp A CL98IC 1 Vit Färdig Ale IBF      
06041517 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P07 Grp A Kustens IF Färdig IBK Vänersborg      
06042017 lö 06/04 20:40 lö 06/04 Trönningeskolan P07 Grp A FBC Karlskrona 1 Färdig IBK Kungälv 2      
07040604 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Ankarhallen P07 Grp A FC Helsingborg P07-Vit 1 Färdig Sandareds IBS      
07040704 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Bosgårdsskolan P07 Grp A Tvååker IBK Färdig FBC Karlskrona 1      
07040904 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Vidhögehallen P07 Grp A Rydboholms SK Färdig Veddige IBK 1      
07041404 sö 07/04 11:00 sö 07/04 SWC-Dina P07 Grp A Tranemo IBK Färdig Warberg IBF 2      
07042004 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Trönningeskolan P07 Grp A Landvetter Wings Vit Färdig IBK Osby -      
07040205 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Brearedshallen P07 Grp A IBK Kungälv 2 Färdig FC Helsingborg P07-Vit 2      
07040505 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Peder Skrivare skola P07 Grp A Kustens IF Färdig Stenungsunds IBK      
07040605 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Ankarhallen P07 Grp A Växjö IBK Vipers Färdig Fristad GoIF      
07040705 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Bosgårdsskolan P07 Grp A IBK Tygriket 99 Färdig Varla IBK lila      
07040905 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Vidhögehallen P07 Grp A Veddige IBK 2 Färdig Landvetter Wings Blå      
07041005 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P07 Grp A Lindås Rasta IBK SVART Färdig Åsa IF      
07041205 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Väröbackaskolan P07 Grp A VARLA IBK SVART 2 Färdig IBK Kungälv 1      
07041405 sö 07/04 11:40 sö 07/04 SWC-Dina P07 Grp A IBK Vänersborg Färdig Warberg IBF 1      
07042005 sö 07/04 11:40 sö 07/04 Trönningeskolan P07 Grp A Kinna IBK Färdig Munka Ljungby IBK Akademi      
07040606 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Ankarhallen P07 Grp A Ale IBF Färdig FBC Karlskrona 2      
07041106 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Bua Idrottshall P07 Grp A Floda IBK Färdig Särö Seahawks Blå      
07041206 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Väröbackaskolan P07 Grp A CL98IC 2 Blå Färdig VARLA IBK SVART 1      
07041107 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Bua Idrottshall P07 Grp A IBK Elfhög Färdig Särö Seahawks Svart      
07041207 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Väröbackaskolan P07 Grp A CL98IC 1 Vit Färdig Lindås Rasta IBK VIT      
07040110 sö 07/04 15:20 sö 07/04 SWC-Salming P07 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Landvetter Wings Vit      
07040910 sö 07/04 15:20 sö 07/04 Vidhögehallen P07 Grp A Veddige IBK 2 Färdig Stenungsunds IBK      
07041410 sö 07/04 15:20 sö 07/04 SWC-Dina P07 Grp A Warberg IBF 1 Färdig Floda IBK      
07040511 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Peder Skrivare skola P07 Grp A Särö Seahawks Svart Färdig Växjö IBK Vipers      
07040611 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Ankarhallen P07 Grp A Kinna IBK Färdig CL98IC 2 Blå      
07040711 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Bosgårdsskolan P07 Grp A Sandareds IBS Färdig VARLA IBK SVART 1      
07040911 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Vidhögehallen P07 Grp A Varla IBK lila Färdig IBK Kungälv 2      
07041211 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Väröbackaskolan P07 Grp A FBC Karlskrona 1 Färdig IBK Tygriket 99      
07041511 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P07 Grp A Munka Ljungby IBK Akademi Färdig IBK Vänersborg      
07042011 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Trönningeskolan P07 Grp A Landvetter Wings Blå Färdig FC Helsingborg P07-Vit 1      
07040212 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Brearedshallen P07 Grp A FC Helsingborg P07-Vit 2 Färdig IBK Elfhög      
07040612 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Ankarhallen P07 Grp A Fristad GoIF Färdig Åsa IF      
07040712 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Bosgårdsskolan P07 Grp A Tvååker IBK Färdig Lindås Rasta IBK SVART      
07040912 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Vidhögehallen P07 Grp A Lindås Rasta IBK VIT Färdig Veddige IBK 1      
07041012 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P07 Grp A IBK Osby - Färdig Tranemo IBK      
07041112 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Bua Idrottshall P07 Grp A Kustens IF Färdig Särö Seahawks Blå      
07041212 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Väröbackaskolan P07 Grp A IBK Kungälv 1 Färdig Ale IBF      
07041512 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P07 Grp A Rydboholms SK Färdig FBC Karlskrona 2      
07042012 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Trönningeskolan P07 Grp A CL98IC 1 Vit Färdig VARLA IBK SVART 2