Flickor 09

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
06040700 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Bosgårdsskolan F09 Grp A Onsala IBK Svart Färdig Tvååker IBK      
06040900 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Vidhögehallen F09 Grp A Varla IBK Färdig FBC Lerum      
06041100 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Bua Idrottshall F09 Grp A Eken IBK Lila Färdig Landvetter IBK      
06041200 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Väröbackaskolan F09 Grp A Kärra IBK Färdig Onsala IBK Rosa      
06041400 lö 06/04 08:00 lö 06/04 SWC-Dina F09 Grp A Träslövsläge IF Färdig Warberg IBF 1      
06041401 lö 06/04 08:40 lö 06/04 SWC-Dina F09 Grp A Eken IBK Gul Färdig Warberg IBF 2      
06040506 lö 06/04 12:20 lö 06/04 Peder Skrivare skola F09 Grp A Varla IBK Färdig Träslövsläge IF      
06040706 lö 06/04 12:20 lö 06/04 Bosgårdsskolan F09 Grp A Onsala IBK Rosa Färdig Tvååker IBK      
06041006 lö 06/04 12:20 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F09 Grp A Eken IBK Lila Färdig Onsala IBK Svart      
06041406 lö 06/04 12:20 lö 06/04 SWC-Dina F09 Grp A Eken IBK Gul Färdig Warberg IBF 1      
06041506 lö 06/04 12:20 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F09 Grp A Landvetter IBK Färdig FBC Lerum      
06041407 lö 06/04 13:00 lö 06/04 SWC-Dina F09 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Kärra IBK      
06040211 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Brearedshallen F09 Grp A Träslövsläge IF Färdig Onsala IBK Rosa      
06041112 lö 06/04 17:00 lö 06/04 Bua Idrottshall F09 Grp A Varla IBK Färdig Eken IBK Gul      
06041412 lö 06/04 17:00 lö 06/04 SWC-Dina F09 Grp A Warberg IBF 1 Färdig Onsala IBK Svart      
06040713 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Bosgårdsskolan F09 Grp A Landvetter IBK Färdig Tvååker IBK      
06041113 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Bua Idrottshall F09 Grp A Kärra IBK Färdig Eken IBK Lila      
06041413 lö 06/04 17:40 lö 06/04 SWC-Dina F09 Grp A Warberg IBF 2 Färdig FBC Lerum      
07040200 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Brearedshallen F09 Grp A Landvetter IBK Färdig Kärra IBK      
07040700 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Bosgårdsskolan F09 Grp A Tvååker IBK Färdig Eken IBK Lila      
07041100 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Bua Idrottshall F09 Grp A Varla IBK Färdig Onsala IBK Svart      
07041400 sö 07/04 08:00 sö 07/04 SWC-Dina F09 Grp A Onsala IBK Rosa Färdig Warberg IBF 1      
07041500 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F09 Grp A Eken IBK Gul Färdig FBC Lerum      
07041401 sö 07/04 08:40 sö 07/04 SWC-Dina F09 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Träslövsläge IF      
07041006 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F09 Grp A Onsala IBK Svart Färdig FBC Lerum      
07040207 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Brearedshallen F09 Grp A Onsala IBK Rosa Färdig Eken IBK Lila      
07040607 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Ankarhallen F09 Grp A Träslövsläge IF Färdig Eken IBK Gul      
07040707 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Bosgårdsskolan F09 Grp A Tvååker IBK Färdig Kärra IBK      
07041407 sö 07/04 13:00 sö 07/04 SWC-Dina F09 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Landvetter IBK      
07041408 sö 07/04 14:00 sö 07/04 SWC-Dina F09 Grp A Warberg IBF 1 Färdig Varla IBK