Flickor 08

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
06040500 lö 06/04 08:00 lö 06/04 Peder Skrivare skola F08 Grp A Lindås rasta IBK Färdig Warberg IBF      
06040101 lö 06/04 08:40 lö 06/04 SWC-Salming F08 Grp A Varla IBK F08 Färdig IBK Vänersborg      
06040501 lö 06/04 08:40 lö 06/04 Peder Skrivare skola F08 Grp A Kinna IBK Färdig Särö Seahawks      
06040601 lö 06/04 08:40 lö 06/04 Ankarhallen F08 Grp A Lindome IBK 08/09 Färdig FBC Lerum      
06041001 lö 06/04 08:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F08 Grp A Ale IBF Färdig IBK Kungälv - Kastelle      
06041501 lö 06/04 08:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F08 Grp A Kustens IF Färdig Landvetter wings      
06040507 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Peder Skrivare skola F08 Grp A Warberg IBF Färdig IBK Kungälv - Kastelle      
06040907 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Vidhögehallen F08 Grp A Lindås rasta IBK Färdig IBK Vänersborg      
06041107 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Bua Idrottshall F08 Grp A Varla IBK F08 Färdig FBC Lerum      
06040908 lö 06/04 14:00 lö 06/04 Vidhögehallen F08 Grp A Särö Seahawks Färdig Ale IBF      
06041508 lö 06/04 14:00 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F08 Grp A Landvetter wings Färdig Lindome IBK 08/09      
06042008 lö 06/04 14:00 lö 06/04 Trönningeskolan F08 Grp A Kustens IF Färdig Kinna IBK      
06040113 lö 06/04 17:40 lö 06/04 SWC-Salming F08 Grp A Lindås rasta IBK Färdig Lindome IBK 08/09      
06040513 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Peder Skrivare skola F08 Grp A Warberg IBF Färdig Ale IBF      
06041013 lö 06/04 17:40 lö 06/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F08 Grp A FBC Lerum Färdig Kustens IF      
06040114 lö 06/04 18:20 lö 06/04 SWC-Salming F08 Grp A Landvetter wings Färdig Varla IBK F08      
06041414 lö 06/04 18:20 lö 06/04 SWC-Dina F08 Grp A IBK Kungälv - Kastelle Färdig Kinna IBK      
06042014 lö 06/04 18:20 lö 06/04 Trönningeskolan F08 Grp A IBK Vänersborg Färdig Särö Seahawks      
07040202 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Brearedshallen F08 Grp A Varla IBK F08 Färdig Kinna IBK      
07040502 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Peder Skrivare skola F08 Grp A Warberg IBF Färdig FBC Lerum      
07040602 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Ankarhallen F08 Grp A Kustens IF Färdig IBK Vänersborg      
07040702 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Bosgårdsskolan F08 Grp A Lindome IBK 08/09 Färdig Ale IBF      
07041102 sö 07/04 09:20 sö 07/04 Bua Idrottshall F08 Grp A Särö Seahawks Färdig Landvetter wings      
07041402 sö 07/04 09:20 sö 07/04 SWC-Dina F08 Grp A IBK Kungälv - Kastelle Färdig Lindås rasta IBK      
07041008 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F08 Grp A Lindome IBK 08/09 Färdig IBK Vänersborg      
07041208 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Väröbackaskolan F08 Grp A Särö Seahawks Färdig IBK Kungälv - Kastelle      
07041508 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F08 Grp A Ale IBF Färdig Varla IBK F08      
07040509 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Peder Skrivare skola F08 Grp A Kinna IBK Färdig Warberg IBF      
07040609 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Ankarhallen F08 Grp A FBC Lerum Färdig Landvetter wings      
07040709 sö 07/04 14:40 sö 07/04 Bosgårdsskolan F08 Grp A Kustens IF Färdig Lindås rasta IBK