Flickor 07

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
06042002 lö 06/04 09:20 lö 06/04 Trönningeskolan F07 Grp A Onsala IBK Färdig Pixbo Wallenstam IBF Vit      
06041103 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Bua Idrottshall F07 Grp A Bua IF F07-09 Färdig Landvetter wings      
06041403 lö 06/04 10:00 lö 06/04 SWC-Dina F07 Grp A Borås IBF Färdig Träslövsläge IF Blå      
06040504 lö 06/04 11:00 lö 06/04 Peder Skrivare skola F07 Grp A Warberg IBF Färdig Veddige IBK      
06041404 lö 06/04 11:00 lö 06/04 SWC-Dina F07 Grp A Kustens IF Färdig Träslövsläge IF Vit      
06040909 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Vidhögehallen F07 Grp A Veddige IBK Färdig Onsala IBK      
06041209 lö 06/04 14:40 lö 06/04 Väröbackaskolan F07 Grp A Bua IF F07-09 Färdig Träslövsläge IF Vit      
06041210 lö 06/04 15:20 lö 06/04 Väröbackaskolan F07 Grp A Pixbo Wallenstam IBF Vit Färdig Kustens IF      
06041410 lö 06/04 15:20 lö 06/04 SWC-Dina F07 Grp A Landvetter wings Färdig Borås IBF      
06042010 lö 06/04 15:20 lö 06/04 Trönningeskolan F07 Grp A Fristad Goif Färdig Träslövsläge IF Blå      
06041211 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Väröbackaskolan F07 Grp A Sandareds IBS Färdig Pixbo Wallenstam IBF Röd      
06040915 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Vidhögehallen F07 Grp A Träslövsläge IF Vit Färdig Veddige IBK      
06040215 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Brearedshallen F07 Grp A Kustens IF Färdig Landvetter wings      
06040516 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Peder Skrivare skola F07 Grp A Pixbo Wallenstam IBF Vit Färdig Warberg IBF      
06040616 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Ankarhallen F07 Grp A Borås IBF Färdig Fristad Goif      
06040716 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Bosgårdsskolan F07 Grp A Träslövsläge IF Blå Färdig Sandareds IBS      
06041116 lö 06/04 20:00 lö 06/04 Bua Idrottshall F07 Grp A Pixbo Wallenstam IBF Röd Färdig Bua IF F07-09      
07040500 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Peder Skrivare skola F07 Grp A Warberg IBF Färdig Bua IF F07-09      
07040600 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Ankarhallen F07 Grp A Borås IBF Färdig Pixbo Wallenstam IBF Vit      
07040900 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Vidhögehallen F07 Grp A Veddige IBK Färdig Pixbo Wallenstam IBF Röd      
07041000 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 F07 Grp A Fristad Goif Färdig Kustens IF      
07041200 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Väröbackaskolan F07 Grp A Sandareds IBS Färdig Onsala IBK      
07042000 sö 07/04 08:00 sö 07/04 Trönningeskolan F07 Grp A Träslövsläge IF Blå Färdig Landvetter wings      
07040206 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Brearedshallen F07 Grp A Pixbo Wallenstam IBF Vit Färdig Träslövsläge IF Blå      
07040506 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Peder Skrivare skola F07 Grp A Warberg IBF Färdig Kustens IF      
07040706 sö 07/04 12:20 sö 07/04 Bosgårdsskolan F07 Grp A Träslövsläge IF Vit Färdig Onsala IBK      
07041406 sö 07/04 12:20 sö 07/04 SWC-Dina F07 Grp A Pixbo Wallenstam IBF Röd Färdig Fristad Goif      
07041108 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Bua Idrottshall F07 Grp A Bua IF F07-09 Färdig Sandareds IBS      
07040109 sö 07/04 14:40 sö 07/04 SWC-Salming F07 Grp A Onsala IBK Färdig Borås IBF      
07040512 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Peder Skrivare skola F07 Grp A Landvetter wings Färdig Warberg IBF      
07040613 sö 07/04 17:40 sö 07/04 Ankarhallen F07 Grp A Träslövsläge IF Vit Färdig Pixbo Wallenstam IBF Röd      
07040913 sö 07/04 17:40 sö 07/04 Vidhögehallen F07 Grp A Veddige IBK Färdig Sandareds IBS      
07041113 sö 07/04 17:40 sö 07/04 Bua Idrottshall F07 Grp A Fristad Goif Färdig Bua IF F07-09