Dette er resultatet fra Warbergsspelen 2022. Se de seneste resultater fra Warbergsspelen 2023 her.

Statistik

Game statistics

Games/Stage


Games/Day

Games/Category

Some numbers

Number of matches 689
Games played 686
Games left 3
Walk over 0
After penalties 6
Home team wins 189
Visiting team wins 190
Drawn games 307

Top 20 kampe med flest mål

  Tid Bane Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
lør. 09/04 08:00 lør. 09/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp G Växjö Vipers Vit 20 - 2 Sandared In...dy sällskap    
lør. 09/04 13:00 lør. 09/04 Bosgårdsskolan P08 Grp A Tvååkers Innebandyklubb 0 - 17 Växjö Vipers Blå    
lør. 09/04 17:50 lør. 09/04 Bosgårdsskolan P09 Slutspel B Craftstaden IBK 10 - 6 Hestrafors IF    
lør. 09/04 19:30 lør. 09/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 F09 Slutspel A CL98 IC 14 - 1 Kinna ibk    
fre. 08/04 19:20 fre. 08/04 SWC-Salming P09 Grp E FBC Engelholm P09 12 - 3 Onsala Ibk Svart    
lør. 09/04 10:00 lør. 09/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P08 Grp G Sandared In...dy sällskap 1 - 14 Warberg IBF    
søn. 10/04 08:50 søn. 10/04 SWC-Dina P07 Slutspel A BKI Sunnanå 6 - 8 Ibk Vänersborg    
lør. 09/04 14:40 lør. 09/04 Väröbackaskolan P08 Grp G Sandared In...dy sällskap 4 - 10 IBK Vänersborg    
lør. 09/04 18:40 lør. 09/04 SWC-Stadax F09 Slutspel B Fbc Lerum 14 - 0 Munka/Ljungby IBK    
lør. 09/04 09:20 lør. 09/04 Peder Skrivare skola P09 Grp D FBC Partille 12 - 1 Hestrafors IF    
lør. 09/04 09:20 lør. 09/04 Brearedshallen P09 Grp C FC Helsingborg 5 - 8 Borås IBF    
lør. 09/04 10:00 lør. 09/04 Peder Skrivare skola P08 Grp C Tranemo IBK 4 - 9 Lindome IBK    
fre. 08/04 21:20 fre. 08/04 Väröbackaskolan P08 Grp G Växjö Vipers Vit 9 - 4 IBK Vänersborg    
lør. 09/04 19:30 lør. 09/04 SWC-Salming F08 Slutspel A CL98 IC 13 - 0 FBC Vinga    
lør. 09/04 14:40 lør. 09/04 SWC-Stadax P09 Grp F IBK Lund 11 - 2 Fritsla if    
lør. 09/04 14:00 lør. 09/04 SWC-Dina P08 Grp D Kärra IBK 4 - 8 Munka/Ljungby IBK    
lør. 09/04 11:00 lør. 09/04 SWC-Salming F08 Grp B Lindås Rasta IBK 1 - 11 CL98 IC    
søn. 10/04 08:00 søn. 10/04 Ankarhallen P09 Slutspel B IBK Lund 11 - 1 Röke IBK    
søn. 10/04 12:20 søn. 10/04 Peder Skrivare skola P09 Slutspel A Warberg IBF Svart 2 - 10 Borås IBF    
lør. 09/04 18:40 lør. 09/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P07 Slutspel B Onsala IBK 7 - 5 FC Helsingborg