Pojkar 12 (Född 2012)

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02040100 lör 02/04 08:00 lör 02/04 SWC-Salming P12 Grp A Kustens IF 1 Färdig Veddige IBK 1      
02041000 lör 02/04 08:00 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P12 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Åsa IF      
02041500 lör 02/04 08:00 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P12 Grp A Veddige IBK 2 Färdig Kustens IF 2      
02040101 lör 02/04 08:40 lör 02/04 SWC-Salming P12 Grp A Lindås Rasta IBK Vit Färdig Varla IBK      
02041001 lör 02/04 08:40 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P12 Grp A Lindås Rasta IBK Turkos Färdig Warberg IBF 1      
02041501 lör 02/04 08:40 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P12 Grp A Billingsfors IBK Färdig Lindås Rasta IBK Svart      
02041007 lör 02/04 13:00 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P12 Grp A Lindås Rasta IBK Vit Färdig Kustens IF 1      
02041107 lör 02/04 13:00 lör 02/04 Bua Idrottshall P12 Grp A Veddige IBK 2 Färdig Lindås Rasta IBK Svart      
02041407 lör 02/04 13:00 lör 02/04 SWC-Dina P12 Grp A Lindås Rasta IBK Turkos Färdig Veddige IBK 1      
02041507 lör 02/04 13:00 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P12 Grp A Kustens IF 2 Färdig Åsa IF      
02041008 lör 02/04 13:40 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P12 Grp A Varla IBK Färdig Warberg IBF 1      
02041508 lör 02/04 13:40 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P12 Grp A Billingsfors IBK Färdig Warberg IBF 2      
02040112 lör 02/04 17:00 lör 02/04 SWC-Salming P12 Grp A Kustens IF 2 Färdig Varla IBK      
02041012 lör 02/04 17:00 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P12 Grp A Warberg IBF 1 Färdig Lindås Rasta IBK Svart      
02041112 lör 02/04 17:00 lör 02/04 Bua Idrottshall P12 Grp A Kustens IF 1 Färdig Billingsfors IBK      
02041512 lör 02/04 17:00 lör 02/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P12 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Lindås Rasta IBK Vit      
02040113 lör 02/04 17:40 lör 02/04 SWC-Salming P12 Grp A Veddige IBK 1 Färdig Åsa IF      
02041413 lör 02/04 17:40 lör 02/04 SWC-Dina P12 Grp A Lindås Rasta IBK Turkos Färdig Veddige IBK 2      
03040201 sön 03/04 08:40 sön 03/04 Brearedshallen P12 Grp A Kustens IF 1 Färdig Lindås Rasta IBK Svart      
03040601 sön 03/04 08:40 sön 03/04 Ankarhallen P12 Grp A Billingsfors IBK Färdig Lindås Rasta IBK Vit      
03041001 sön 03/04 08:40 sön 03/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P12 Grp A Veddige IBK 1 Färdig Warberg IBF 2      
03041101 sön 03/04 08:40 sön 03/04 Bua Idrottshall P12 Grp A Varla IBK Färdig Åsa IF      
03041501 sön 03/04 08:40 sön 03/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P12 Grp A Veddige IBK 2 Färdig Warberg IBF 1      
03040202 sön 03/04 09:20 sön 03/04 Brearedshallen P12 Grp A Kustens IF 2 Färdig Lindås Rasta IBK Turkos      
03042006 sön 03/04 12:20 sön 03/04 Trönningeskolan P12 Grp A Lindås Rasta IBK Vit Färdig Veddige IBK 1      
03040207 sön 03/04 13:00 sön 03/04 Brearedshallen P12 Grp A Lindås Rasta IBK Svart Färdig Varla IBK      
03040607 sön 03/04 13:00 sön 03/04 Ankarhallen P12 Grp A Lindås Rasta IBK Turkos Färdig Åsa IF      
03041007 sön 03/04 13:00 sön 03/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 1 P12 Grp A Warberg IBF 2 Färdig Kustens IF 2      
03041107 sön 03/04 13:00 sön 03/04 Bua Idrottshall P12 Grp A Billingsfors IBK Färdig Veddige IBK 2      
03041507 sön 03/04 13:00 sön 03/04 Sparbankshallen/Arena Varberg 2 P12 Grp A Warberg IBF 1 Färdig Kustens IF 1