404

Page not found
 

Liste der registrierten Teams

Club Category Team name
Åby IF Pojkar 11 Åby IF
Åby IF Pojkar 12 Åby IF 1
Åby IF Pojkar 12 Åby IF 2
Åby IF Pojkar 13 Åby IF
Åby IF Pojkar 14 Åby IF
Åby IF Pojkar 15 Åby IF
Åby IF Pojkar 16-17 Åby IF
Åby IF Flickor 12 Åby IF 2
Åby IF Flickor 12 Åby IF 1
Åby IF Flickor 13 Åby IF
Åby IF Flickor 15-16 Åby IF
Adolfsberg IK Pojkar 15 Adolfsberg IK
Adolfsbergs IK Pojkar 11 Adolfsbergs IK Grön
Adolfsbergs IK Pojkar 12 Adolfsbergs IK Grön
Adolfsbergs IK Pojkar 13 Adolfsbergs IK Svart
Adolfsbergs IK Pojkar 13 Adolfsbergs IK Vit
Adolfsbergs IK Pojkar 16-17 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 13 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 14 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 15-16 Adolfsbergs IK
AIK FF Pojkar 11 (2 dagars) AIK FF 08 U
AIK P07U Pojkar 12 (2 dagars) AIK P07U City
AIK P07U Pojkar 12 (2 dagars) AIK P07U United
Alsike IF Flickor 14 Alsike IF
Ämterviks FF Pojkar 15 Ämterviks FF
Arvika Fotboll Pojkar 15 Arvika Fotboll
Åsunda IF/IK Nordia Flickor 15-16 Åsunda IF/IK Nordia
Axvall/Varnhem Pojkar 13 Axvall/Varnhem
Bälinge IF Flickor 15-16 Bälinge IF
Barkarö SK Pojkar 15 Barkarö SK
Barkarö SK Flickor 13 Barkarö SK
Barkarö SK Flickor 15-16 Barkarö SK
BK Ettfyra Pojkar 12 BK Ettfyra 1
BK Ettfyra Pojkar 14 BK Ettfyra 1
BK Forward Pojkar 11 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 11 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 12 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 12 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 13 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 13 BK Forward Svart
BK Forward Flickor 12 BK Forward
BK Forward P-2005 Pojkar 14 BK Forward P-2005
BK Forward P-2009 Pojkar 10 BK Forward P-2009 Svart
BK Forward P-2009 Pojkar 10 BK Forward P-2009 Gul
Borensbergs IF Flickor 12 Borensbergs IF
Borensbergs IF Flickor 14 Borensbergs IF
Dagsbergs IF Pojkar 11 Dagsbergs IF
Dagsbergs IF Pojkar 12 Dagsbergs IF
Djurgården FF IF Pojkar 16-17 Djurgården FF IF
Ekerö IK Flickor 14 Ekerö IK
Eskilstuna United Flickor 12 Eskilstuna United 2
Eskilstuna United Flickor 12 Eskilstuna United 1
Fagersta Södra IK Pojkar 10 (2 dagars) Fagersta Södra IK 1
Fagersta Södra IK Pojkar 12 Fagersta Södra IK
Falköpings KIK Flickor 15-16 Falköpings KIK
Falu BS Pojkar 14 Falu BS 1
Falu BS Pojkar 14 Falu BS 2
Falu BS Flickor 15-16 Falu BS F0304
Färnäs SK Flickor 15-16 Färnäs SK F0304
FBK Karlstad Flickor 12 (2 dagars) FBK Karlstad
Finspångs FK Pojkar 13 Finspångs FK
Frövi i Pojkar 15 Frövi i
Gideonsbergs IF Pojkar 13 Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 13 Gideonsbergs IF Vit
Gideonsbergs IF Flickor 13 Gideonsbergs IF Blå
Habo IF Pojkar 14 Habo IF
Hällbybrunn Pojkar 10 (2 dagars) Hällbybrunn 2
Hällbybrunn Pojkar 10 (2 dagars) Hällbybrunn 1
Hällbybrunns IF Flickor 12 (2 dagars) Hällbybrunns IF
Hallsberg IFK/pålsboda goif Flickor 15-16 Hallsberg IFK/pålsboda goif
Hertzöga BK Pojkar 14 Hertzöga BK
Högsjö BK Pojkar 12 (2 dagars) Högsjö BK Medel
Horred IF Pojkar 15 Horred IF
Horreds IF Pojkar 13 Horreds IF
Hovsta IF Pojkar 10 Hovsta IF
Huddinge IF Pojkar 11 (2 dagars) Huddinge IF P08:1_1
Huddinge IF Pojkar 11 (2 dagars) Huddinge IF P08:1_2
IF BP Pojkar 13 IF BP 6
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna IF BP Svart 1
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna IF BP Röd 1
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna IF BP 2 1
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna IF BP 1
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Pojkar 14 IF Brommapojkarna
IF Eker Pojkar 10 (2 dagars) IF Eker Svår
IF Eker Pojkar 11 IF Eker
IFK Aspudden Tellus Pojkar 12 IFK Aspudden Tellus Gul 1
IFK Eskilstuna Pojkar 13 IFK Eskilstuna
IFK Falköping FF Pojkar 12 (2 dagars) IFK Falköping FF Medel
IFK Haninge Pojkar 10 IFK Haninge 10:6
IF Kil Flickor 15-16 IF Kil
IFK Kumla Pojkar 12 IFK Kumla
IFK Kumla Pojkar 14 IFK Kumla
IFK Lidingö FK Pojkar 14 IFK Lidingö FK
IFK Ludvika Flickor 13 IFK Ludvika
IFK Mariefred Flickor 14 IFK Mariefred
IFK Motala Pojkar 13 IFK Motala 1
IFK Motala Pojkar 13 IFK Motala 2
IFK Österåker FK Pojkar 13 IFK Österåker FK
IFK Östersund Pojkar 11 IFK Östersund Madrid
IFK Östersund Pojkar 13 IFK Östersund P-06
Ifk Rättvik fotboll Pojkar 12 Ifk Rättvik fotboll
IFK Västerås Pojkar 14 IFK Västerås
IFK Vaxholm Pojkar 14 IFK Vaxholm
If Tunabro Flickor 11 (2 dagars) If Tunabro
If Tunabro Flickor 13 IF Tunabro
If Tunabro Pojkar 11 (2 dagars) IF Tunabro 1
If Tunabro Pojkar 11 (2 dagars) IF Tunabro 2
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 IK Arvika Fotboll Röd
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 IK Arvika Fotboll Blå
IK Franke Pojkar 12 (2 dagars) IK Franke
IK Franke Pojkar 16-17 IK Franke IK Franke U17
IK Frej Pojkar 13 IK Frej
IK Frej Pojkar 16-17 IK Frej P17
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Gul
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Vit
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Svart
IK Huge F05/06 Flickor 14 IK Huge F05/06
IK Oden Flickor 12 IK Oden
IK Östria Lambohov Flickor 14 IK Östria Lambohov
IK Sleipner Pojkar 11 (2 dagars) IK Sleipner blå
IK Sleipner Pojkar 11 (2 dagars) IK Sleipner vit
IK Sleipner P-07 Pojkar 12 IK Sleipner P-07
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 1 blå. Svår 1
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 2 röd svår 1
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 3 vit lätt 1
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Blå
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Vit
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Röd
Irsta If Pojkar 10 (2 dagars) Irsta IF Grön
Irsta If Pojkar 10 (2 dagars) Irsta IF Vit
Irsta If Pojkar 13 Irsta IF
Irsta If Flickor 12 Irsta IF
Irsta If Flickor 14 Irsta If
Islingby IK Pojkar 12 Islingby IK 2
Islingby IK Pojkar 12 Islingby IK 1
Islingby IK Pojkar 13 Islingby IK
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 Karlslunds IF HFK U14 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 Karlslunds IF HFK P04
Karlslunds IF HFK Pojkar 11 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Blå
Karlslunds IF HFK Pojkar 11 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Röd
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 Karlslunds IF HFK Vit
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 Karlslunds IF HFK Blå
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 Karlslunds IF HFK Röd
KIF Örebro Flickor 11 KIF Örebro Röd
KIF Örebro DFF 07 Flickor 12 (2 dagars) KIF Örebro DFF 07
Klintehamns IK Pojkar 14 Klintehamns IK
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars) Köping FF 1
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars) Köping FF 2
Korsnäs IF Pojkar 12 (2 dagars) Korsnäs IF
Korsnäs IF Pojkar 13 Korsnäs IF
Krokeks IF Pojkar 13 Krokeks IF
Kungsladugårds BK Pojkar 13 Kungsladugårds BK
Kvarnsvedens IK Pojkar 12 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars) Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars) Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 14 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 15-16 Kvarnsvedens IK Blå
Kvarnsvedens IK Flickor 15-16 Kvarnsvedens IK Vit
Kvarnsvedevs IK Flickor 13 Kvarnsvedevs IK
Latorps IF Pojkar 10 (2 dagars) Latorps IF
Latorps IF Pojkar 13 Latorps IF
Latorps IF Pojkar 16-17 Latorps IF
LBK Gottfridsberg Flickor 14 LBK Gottfridsberg
Lillån FK Pojkar 15 Lillån FK
Ljusdals IF Pojkar 14 Ljusdals IF
Lotorps IF Flickor 13 Lotorps IF 1
Lotorps IF Flickor 13 Lotorps IF 2
Lundby IF Pojkar 13 Lundby IF
Mariestads Bois FF Flickor 12 (2 dagars) Mariestads Bois FF
New Mill Indians SK Flickor 12 New Mill Indians SK Röd
New Mill Indians SK Flickor 12 New Mill Indians SK Svart
New Mill Indians SK Flickor 14 New Mill Indians SK
Nykvarn SK Flickor 13 Nykvarn SK NSK Blå
Nykvarn SK Flickor 13 Nykvarn SK NSK Vit
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 2
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 3
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 1
Ödeshögs IK Flickor 14 Ödeshögs IK
Örby IS Pojkar 13 Örby IS 2
Örby IS Pojkar 13 Örby IS 1
Örebro SK Pojkar 12 Örebro SK 6
Örebro SK Pojkar 12 Örebro SK 5
Örebro SK P06 Pojkar 13 Örebro SK P06 1
Örebro Syrianska IF F08/09 Flickor 11 Örebro Syrianska IF F08/09
Örebrosyrianska if ungdom Pojkar 11 Örebrosyrianska if ungdom
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 14 Örebro Syrianska IF Ungdom Syrianska
Ornäs BK Flickor 15-16 Ornäs BK
Östansbo IS Pojkar 15 Östansbo IS ÖIS
Qviding FIF Flickor 13 Qviding FIF 1
Qviding FIF Flickor 13 Qviding FIF 2
Råtorps IK Flickor 15-16 Råtorps IK
Rävåsens IK Flickor 12 (2 dagars) Rävåsens IK
Romfartuna GIF Flickor 11 (2 dagars) Romfartuna GIF
Rynninge IK Pojkar 13 Rynninge IK 1
Rynninge IK Pojkar 14 Rynninge IK 1
Rynninge IK Flickor 14 Rynninge IK
Rynninge-Lillån Flickor 15-16 Rynninge-Lillån
Skå IK Pojkar 10 (2 dagars) Skå IK
Skärblacka IF Pojkar 16-17 Skärblacka IF
Skiljebo SK Pojkar 11 Skiljebo SK Svart
Skiljebo SK Pojkar 11 Skiljebo SK Gul
Skiljebo SK Pojkar 13 Skiljebo SK 2 Gul
Skiljebo SK Pojkar 13 Skiljebo SK 1 Svart
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK 2
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK 1
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK SVART
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK SVART/RÖD
Skiljebo SK F07 Flickor 12 (2 dagars) Skiljebo SK F07 2
Skiljebo SK F07 Flickor 12 (2 dagars) Skiljebo SK F07 1
SK Iron Pojkar 15 SK Iron
SK Iron Flickor 12 (2 dagars) SK Iron 1
SK Iron Flickor 12 (2 dagars) SK Iron 2
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 16-17 Skogås-Trångsunds FF U17
Skövde AIK Pojkar 13 Skövde AIK
Skövde KIK Flickor 11 (2 dagars) Skövde KIK
Skyllbergs IK Pojkar 14 Skyllbergs IK vit
Smedby AIS Pojkar 14 Smedby AIS
Sollerö IF Flickor 14 Sollerö IF 1
Spånga Fotboll P06U Pojkar 13 Spånga Fotboll P06U
Spånga IS FK Pojkar 12 (2 dagars) Spånga IS FK
Stenkvista GOIF Pojkar 12 Stenkvista GOIF
Stensätra IF Pojkar 13 Stensätra IF
Stensätra IF Pojkar 14 Stensätra IF
Stensätra IF Flickor 14 Stensätra IF
Storfors AIK (Piteå) Flickor 15-16 Storfors AIK (Piteå)
Storvreta IK Flickor 13 Storvreta IK
Strömsbro IF Pojkar 13 Strömsbro IF Blå
Strömsbro IF Pojkar 13 Strömsbro IF Orange
Surahammar Flickor 14 Surahammar
Svärtinge SK Pojkar 16-17 Svärtinge SK U17
Syrianska IF Pojkar 14 Syrianska IF 1
Syrianska if p05/04 Pojkar 15 Syrianska if p05/04 1
Täby FK Pojkar 15 Täby FK
Täby FK P06:4 Pojkar 13 Täby FK P06:4
Tenhults IF Pojkar 14 Tenhults IF Hotellboende från torsdag
Tibro AIK Pojkar 14 Tibro AIK
Tillberga IK Pojkar 12 (2 dagars) Tillberga IK
Tomtens if Pojkar 14 Tomtens if 1
Töreboda IK Flickor 11 Töreboda IK
Tungelsta IF Pojkar 11 (2 dagars) Tungelsta IF P-08 Lätt
Tungelsta IF Pojkar 16-17 Tungelsta IF
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF 2K
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF 1K
Vadstena GIF Pojkar 11 Vadstena GIF Lätt
Vadstena GIF Pojkar 14 Vadstena GIF 1
Vadstena GIF, VGIF Pojkar 11 Vadstena GIF, VGIF Lätt
Vaksala SK Pojkar 12 (2 dagars) Vaksala SK Svart 2
Vaksala SK Pojkar 12 (2 dagars) Vaksala SK Svart 1
Vaksala SK Flickor 12 Vaksala SK Svart
Vaksala SK Flickor 12 Vaksala SK Gul
Valbo FF Pojkar 12 (2 dagars) Valbo FF 2
Valbo FF Pojkar 12 (2 dagars) Valbo FF 1
Valbo FF Pojkar 15 Valbo FF P-04
Valbo FF Flickor 14 Valbo FF
Vålerenga Fotball Pojkar 15 Vålerenga Fotball VIF G15-2
Våmbs IF Pojkar 12 Våmbs IF
Våmbs IF Pojkar 13 Våmbs IF
Våmbs IF Pojkar 14 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF 2
Våmbs IF Flickor 12 Våmbs IF 1
Våmbs IF Flickor 13 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 14 Våmbs IF
Värmdö IF Flickor 14 Värmdö IF
Värmdö IF Flickor 15-16 Värmdö IF
Väskinde AIS Pojkar 13 Väskinde AIS
Västanfors IF FK Flickor 13 Västanfors IF FK
Västerås BK30 Pojkar 13 Västerås BK30 svart
Västerås BK30 Pojkar 13 Västerås BK30 vit
Västerås IK Flickor 15-16 Västerås IK
Västerås IK F05 Flickor 14 Västerås IK F05
Vidingsjö MOIF Pojkar 15 Vidingsjö MOIF
Viggbyholm IK FF Flickor 14 Viggbyholm IK FF
Viggbyholms IK Pojkar 16-17 Viggbyholms IK
Viggbyholms IK FF Flickor 15-16 Viggbyholms IK FF
Vikarby Ik Pojkar 13 Vikarby Ik
Vimmerby IF Pojkar 11 (2 dagars) Vimmerby IF 1
Vimmerby IF Pojkar 11 (2 dagars) Vimmerby IF 2
Vinninga AIF Pojkar 15 Vinninga AIF
Vivalla sk Pojkar 13 Vivalla sk 1
Vivalla sk Pojkar 16-17 Vivalla SK 1