404

Page not found
 

Sie sehen die Ergebnisse der Forwardcupen 2019. Zu den aktuellen Ergebnissen der Forwardcupen 2020 gelangen Sie hier:.

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Adolfsberg IK Pojkar 15
Adolfsbergs IK Grön Pojkar 11
Adolfsbergs IK Grön Pojkar 12
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 13
Adolfsbergs IK Pojkar 16-17
Adolfsbergs IK Flickor 12 (2 dagars)
Adolfsbergs IK Flickor 13
Adolfsbergs IK Flickor 14
Adolfsbergs IK Flickor 15-16
AIK FF 08 U Pojkar 11 (2 dagars)
Alsike IF Flickor 14
Axvall/Varnhem Pojkar 13
Barkarö SK Pojkar 15
Barkarö SK Flickor 13
Barkarö SK Flickor 15-16
BK Ettfyra Pojkar 12
BK Ettfyra Pojkar 14
BK Forward Svart Pojkar 11
BK Forward Gul Pojkar 11
BK Forward Svart Pojkar 12
BK Forward Gul Pojkar 12
BK Forward Gul Pojkar 13
BK Forward Svart Pojkar 13
BK Forward Orange Pojkar 13
BK Forward Flickor 11
BK Forward Flickor 12
BK Forward P-2005 Pojkar 14
BK Forward P-2009 Gul Pojkar 10
BK Forward P-2009 Svart Pojkar 10
Borensbergs IF Flickor 12
Borensbergs IF Flickor 14
Bälinge IF Flickor 15-16
Dagsbergs IF Pojkar 11
Dagsbergs IF Pojkar 12
Djurgården FF IF Pojkar 16-17
Ekerö IK Flickor 14
Eskilstuna United Flickor 12
Eskilstuna United Flickor 12
Fagersta Södra IK Pojkar 10 (2 dagars)
Fagersta Södra IK Pojkar 12
Falköpings KIK Flickor 15-16
Falu BS Pojkar 14
Falu BS Pojkar 14
Falu BS F0304 Flickor 15-16
FBK Karlstad Pojkar 12 (2 dagars)
Finspångs FK Pojkar 13
Frövi IK Pojkar 15
Färnäs SK Flickor 15-16
Gideonsbergs IF Pojkar 13
Gideonsbergs IF Blå Flickor 13
Gideonsbergs IF Vit Flickor 13
Habo IF Pojkar 14
Hertzöga BK Pojkar 14
Horred IF P15 Pojkar 15
Horreds IF Pojkar 13
Hovsta IF Pojkar 10
Huddinge IF P08:1_1 Pojkar 11 (2 dagars)
Huddinge IF P08:1_2 Pojkar 11 (2 dagars)
Hällbybrunn Pojkar 10 (2 dagars)
Hällbybrunn Pojkar 10 (2 dagars)
Hällbybrunns IF Flickor 12 (2 dagars)
Högsjö BK Pojkar 12 (2 dagars)
IF Brommapojkarna Röd Pojkar 12
IF Brommapojkarna Svart Pojkar 12
IF Brommapojkarna BP Pojkar 13
IF Brommapojkarna BP 2 Pojkar 13
IF Brommapojkarna Pojkar 13
IF Brommapojkarna Pojkar 13
IF Brommapojkarna Pojkar 14
IF Eker Pojkar 10 (2 dagars)
IF Eker Pojkar 11
IFK Aspudden Tellus Gul 1 Pojkar 12
IFK Eskilstuna Pojkar 13
IFK Falköping FF Pojkar 12 (2 dagars)
IFK Haninge 10:6 Pojkar 10
IF Kil Flickor 15-16
IFK Kumla Vit Pojkar 12
IFK Kumla Röd Pojkar 12 (2 dagars)
IFK Kumla Pojkar 14
IFK Lidingö FK Pojkar 14
IFK Ludvika Flickor 13
IFK Mariefred Flickor 14
IFK Motala/MAIF/LSW/Zeros Pojkar 13
IFK Motala/MAIF/LSW/Zeros Pojkar 13
Ifk Rättvik fotboll Pojkar 12
IFK Vaxholm Pojkar 14
IFK Västerås Pojkar 14
IFK Östersund Madrid Pojkar 11
IFK Östersund P-06 Pojkar 13
IFK Österåker FK Pojkar 13
IF Tunabro Pojkar 11 (2 dagars)
IF Tunabro Pojkar 11 (2 dagars)
IF Tunabro Flickor 11 (2 dagars)
IF Tunabro Flickor 13
IK Arvika Fotboll Blå Pojkar 13
IK Arvika Fotboll Röd Pojkar 13
IK Franke Pojkar 12 (2 dagars)
IK Frej Pojkar 13
IK Frej P17 Pojkar 16-17
IK Frej P08 Vit Pojkar 11 (2 dagars)
IK Frej P08 Svart Pojkar 11 (2 dagars)
IK Frej P08 Gul Pojkar 11 (2 dagars)
IK Huge F05/06 Flickor 14
IK Oden Flickor 12
IK Sleipner vit Pojkar 11 (2 dagars)
IK Sleipner blå Pojkar 11 (2 dagars)
IK Sleipner P-07 Pojkar 12
IK Sturehov 2 röd Pojkar 10
IK Sturehov 1 blå Pojkar 10
IK Sturehov 3 vit Pojkar 10
IK Sturehov Röd Pojkar 11
IK Sturehov Blå Pojkar 11
IK Sturehov Vit Pojkar 11
IK Sturehov F0405 Flickor 15-16
IK Östria Lambohov Flickor 14
Irsta IF Vit Pojkar 10 (2 dagars)
Irsta IF Grön Pojkar 10 (2 dagars)
Irsta IF Pojkar 13
Irsta IF Flickor 12
Irsta IF Flickor 14
Islingby IK Pojkar 12
Islingby IK Pojkar 12
Islingby IK Pojkar 13
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 11 (2 dagars)
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 11 (2 dagars)
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 12
Karlslunds IF HFK Vit Pojkar 12
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 12
Karlslunds IF HFK P04 Pojkar 15
Karlslunds IF HFK U14 Pojkar 15
KIF Örebro Röd Flickor 11
KIF Örebro DFF Flickor 14
KIF Örebro DFF 07 Flickor 12 (2 dagars)
Klintehamns IK Pojkar 14
Korsnäs IF Pojkar 12 (2 dagars)
Korsnäs IF Pojkar 13
Krokeks IF Pojkar 13
Kungsladugårds BK Pojkar 13
Kvarnsvedens IK Pojkar 12
Kvarnsvedens IK Pojkar 13
Kvarnsvedens IK Pojkar 14
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars)
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars)
Kvarnsvedens IK Flickor 13
Kvarnsvedens IK Flickor 14
Kvarnsvedens IK Blå Flickor 15-16
Kvarnsvedens IK Vit Flickor 15-16
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars)
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars)
Latorps IF Pojkar 10 (2 dagars)
Latorps IF Pojkar 12
Latorps IF Pojkar 13
Latorps IF Pojkar 16-17
LBK Gottfridsberg Flickor 14
Lillån FK Pojkar 10 (2 dagars)
Lillån FK Pojkar 15
Ljusdals IF Pojkar 14
Lotorps IF Flickor 13
Lotorps IF Flickor 13
Lundby IF Pojkar 13
Mariestads Bois FF Flickor 12 (2 dagars)
New Mill Indians SK Röd Flickor 12
New Mill Indians SK Svart Flickor 12
New Mill Indians SK Flickor 14
Nykvarn SK NSK Blå Flickor 13
Nykvarn SK NSK Vit Flickor 13
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars)
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars)
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars)
Ornäs BK Flickor 15-16
Pålsboda GOIF Komb. Flickor 15-16
Qviding FIF Flickor 13
Qviding FIF / IFK Flickor 13
Romfartuna GIF Flickor 11 (2 dagars)
Rynninge IK Pojkar 13
Rynninge IK Flickor 14
Rynninge IK/Lillån FK Flickor 15-16
Råtorps IK Flickor 15-16
Rävåsens IK Flickor 12 (2 dagars)
Skiljebo SK Gul Pojkar 11
Skiljebo SK Svart Pojkar 11
Skiljebo SK 1 Svart Pojkar 13
Skiljebo SK 2 Gul Pojkar 13
Skiljebo SK Gul 2 Pojkar 14
Skiljebo SK SVART Pojkar 14
Skiljebo SK SVART/RÖD Pojkar 14
Skiljebo SK Gul 1 Pojkar 14
Skiljebo SK F07 Flickor 12 (2 dagars)
Skiljebo SK F07 Flickor 12 (2 dagars)
SK Iron Pojkar 15
SK Iron Flickor 12 (2 dagars)
SK Iron Flickor 12 (2 dagars)
Skogås-Trångsunds FF U17 Pojkar 16-17
Skyllbergs IK vit Pojkar 14
Skå IK Pojkar 10 (2 dagars)
Skärblacka IF Pojkar 16-17
Skövde AIK Pojkar 13
Skövde KIK Flickor 11 (2 dagars)
Smedby AIS Pojkar 14
Sollerö IF Flickor 14
Spånga Fotboll P06U Pojkar 13
Spånga IS FK Pojkar 12 (2 dagars)
Stenkvista GOIF Pojkar 12
Stensätra IF Pojkar 13
Stensätra IF Pojkar 14
Stensätra IF Flickor 14
Storfors AIK (Piteå) Flickor 15-16
Storvreta IK Flickor 13
Strömsbro IF Orange Pojkar 13
Strömsbro IF Blå Pojkar 13
Surahammar Flickor 14
Svärtinge SK U17 Pojkar 16-17
Tenhults IF Pojkar 14
Tibro AIK Pojkar 14
Tillberga IK Pojkar 12 (2 dagars)
Tungelsta IF Pojkar 11 (2 dagars)
Tungelsta IF Pojkar 16-17
Tyresö FF 2K Pojkar 12
Tyresö FF 1K Pojkar 12
Täby FK Pojkar 15
Täby FK P06:4 Pojkar 13
Töreboda IK Flickor 11
Vadstena GIF VGIF Lag2 Pojkar 11
Vadstena GIF Pojkar 15
Vadstena GIF, VGIF Lag1 Pojkar 11
Vaksala SK Svart 1 Pojkar 12 (2 dagars)
Vaksala SK Svart 2 Pojkar 12 (2 dagars)
Vaksala SK Gul Flickor 12
Vaksala SK Svart Flickor 12
Valbo FF Pojkar 12 (2 dagars)
Valbo FF Pojkar 12 (2 dagars)
Valbo FF P-04 Pojkar 15
Valbo FF Flickor 14
Vidingsjö MOIF Pojkar 15
Viggbyholm IK FF Flickor 14
Viggbyholms IK Pojkar 16-17
Viggbyholms IK FF Flickor 15-16
Vikarby Ik Pojkar 13
Vinninga AIF Pojkar 15
Vivalla sk Pojkar 12 (2 dagars)
Vålerenga Fotball VIF G15-2 Pojkar 15
Våmbs IF Pojkar 12
Våmbs IF Pojkar 13
Våmbs IF Pojkar 14
Våmbs IF Grön Flickor 12
Våmbs IF Vit Flickor 12
Våmbs IF Flickor 13
Våmbs IF Flickor 14
Värmdö IF Flickor 14
Värmdö IF Flickor 15-16
Väskinde AIS Pojkar 13
Västanfors IF FK Flickor 13
Västerås BK30 svart Pojkar 13
Västerås BK30 vit Pojkar 13
Västerås IK Pojkar 13
Västerås IK Flickor 15-16
Västerås IK F05 Flickor 14
Åby IF Pojkar 11
Åby IF Pojkar 12
Åby IF Pojkar 12
Åby IF Pojkar 14
Åby IF Pojkar 15
Åby IF Pojkar 16-17
Åby IF Flickor 11 (2 dagars)
Åby IF Flickor 11 (2 dagars)
Åby IF Flickor 12
Åby IF Flickor 12
Åby IF Flickor 13
Åby IF Flickor 15-16
Åsunda IF/IK Nordia Flickor 15-16
Ämterviks FF Pojkar 15
Ödeshögs IK Flickor 14
Örby IS Blå Pojkar 13
Örby IS Röd Pojkar 13
Örebro SK Pojkar 12
Örebro SK Pojkar 12
Örebro SK P06 Pojkar 13
Örebro SK P07 Pojkar 13
Örebro SK Söder Flickor 13
Örebro Syrianska IF F08/09 Flickor 11
Örebrosyrianska if ungdom Pojkar 11
Örebro Syrianska IF Ungdom Syrianska Pojkar 14
Östansbo IS ÖIS Pojkar 15
Östra Almby FK Pojkar 10 (2 dagars)