404

Page not found
 

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Adolfsbergs IK Pojkar 13 Adolfsbergs IK Svart
Adolfsbergs IK Pojkar 13 Adolfsbergs IK Vit
Adolfsbergs IK Flickor 13 Adolfsbergs IK 1
AIK P07U Pojkar 12 (2 dagars) AIK P07U City
AIK P07U Pojkar 12 (2 dagars) AIK P07U United
Axvall/Varnhem Pojkar 13 Axvall/Varnhem
Barkarö SK Pojkar 15 Barkarö SK 1
Barkarö SK Flickor 13 Barkarö SK 1
BK Ettfyra Pojkar 12 BK Ettfyra 1
BK Ettfyra Pojkar 14 BK Ettfyra 1
BK Forward Pojkar 11 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 11 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 12 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 12 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 13 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 13 BK Forward Svart
BK Forward Flickor 12 BK Forward
Boo FF P07:2 Pojkar 12 (2 dagars) Boo FF P07:2 1
Borensbergs IF Flickor 12 Borensbergs IF Lätt 1
Borensbergs IF Flickor 14 Borensbergs IF Lätt 1
Bälinge IF Flickor 15-16 Bälinge IF 1
Dagsbergs IF Pojkar 11 Dagsbergs IF
Dagsbergs IF Pojkar 12 Dagsbergs IF 2
Dagsbergs IF Pojkar 12 Dagsbergs IF 1
Ekerö IK Flickor 14 Ekerö IK
Eskilstuna United Flickor 12 Eskilstuna United 2
Eskilstuna United Flickor 12 Eskilstuna United 1
Fagersta Södra IK Pojkar 12 Fagersta Södra IK
Falköpings KIK Flickor 15-16 Falköpings KIK
Falu BS Pojkar 14 Falu BS 1
Falu BS Pojkar 14 Falu BS 2
Falu BS Flickor 15-16 Falu BS
FBK Karlstad Pojkar 12 FBK Karlstad
Finspångs FK Pojkar 13 Finspångs FK
Frövi i Pojkar 15 Frövi i 1
Gideonsbergs IF Pojkar 13 Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 13 Gideonsbergs IF Blå 1
Gideonsbergs IF Flickor 13 Gideonsbergs IF Vit 1
Gislaveds IS Pojkar 16-17 Gislaveds IS
Habo IF Pojkar 14 Habo IF
Hallsberg IFK/pålsboda goif Flickor 15-16 Hallsberg IFK/pålsboda goif 1
Hertzöga BK Pojkar 14 Hertzöga BK 1
Horred IF Pojkar 15 Horred IF 1
Horreds IF Pojkar 13 Horreds IF
Hovsta IF Pojkar 10 Hovsta IF
Huddinge IF Pojkar 11 (2 dagars) Huddinge IF P08:1_1
Huddinge IF Pojkar 11 (2 dagars) Huddinge IF P08:1_2
Hällbybrunns IF Flickor 12 (2 dagars) Hällbybrunns IF
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna 3
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna 4
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna 4
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna 07:2 1
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna 07:1 1
IFK Aspudden Tellus Pojkar 12 IFK Aspudden Tellus Gul 2 1
IFK Aspudden Tellus Pojkar 12 IFK Aspudden Tellus Gul 1 1
IFK Eskilstuna Pojkar 13 IFK Eskilstuna
IFK Haninge Pojkar 10 IFK Haninge 10:6
IF Kil Flickor 15-16 IF Kil 1
IFK Lidingö FK Pojkar 14 IFK Lidingö FK
IFK Mariefred Flickor 14 IFK Mariefred 1
IFK Motala Pojkar 13 IFK Motala 1
IFK Motala Pojkar 13 IFK Motala 2
IFK Vaxholm Pojkar 14 IFK Vaxholm
IFK Västerås Pojkar 14 IFK Västerås 1
IFK Östersund Pojkar 11 IFK Östersund
IFK Östersund Pojkar 13 IFK Östersund P-06
IFK Österåker FK Pojkar 13 IFK Österåker FK 1
IF Tunabro Flickor 13 IF Tunabro
IF Tunabro Pojkar 11 (2 dagars) IF Tunabro 2
IF Tunabro Pojkar 11 (2 dagars) IF Tunabro 1
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 IK Arvika Fotboll Röd
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 IK Arvika Fotboll Blå
IK Franke Pojkar 16-17 IK Franke IK Franke U17
IK Frej Pojkar 13 IK Frej 1
IK Frej Pojkar 13 IK Frej 2
IK Frej Pojkar 16-17 IK Frej P17
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Vit
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Svart
IK Frej P08 Pojkar 11 (2 dagars) IK Frej P08 Gul
IK Huge F05/06 Flickor 14 IK Huge F05/06 1
IK Oden Flickor 12 (2 dagars) IK Oden
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 1 blå. Svår 1
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 2 röd svår 1
IK Sturehov Pojkar 10 IK Sturehov 3 vit lätt 1
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Vit 1
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Röd 1
IK Sturehov Pojkar 11 IK Sturehov Blå 1
IK Sturehov Flickor 15-16 IK Sturehov 1
IK Östria Lambohov Flickor 14 IK Östria Lambohov 1
Irsta IF Pojkar 10 (2 dagars) Irsta IF Vit 1
Irsta IF Pojkar 10 (2 dagars) Irsta IF Grön 1
Irsta IF Pojkar 13 Irsta IF 1
Irsta IF Pojkar 13 Irsta IF 2
Irsta IF Flickor 11 Irsta IF 1
Irsta IF Flickor 14 Irsta If
Islingby IK Pojkar 13 Islingby IK
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Blå 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Röd 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (2 dagars) Karlslunds IF HFK Vit 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 Karlslunds IF HFK 1
KIF Örebro Flickor 11 (2 dagars) KIF Örebro Röd 1
Korsnäs IF Pojkar 12 (2 dagars) Korsnäs IF
Korsnäs IF Pojkar 13 Korsnäs IF 1
Krokeks IF Pojkar 13 Krokeks IF
Kvarnsvedens IK Pojkar 12 (2 dagars) Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars) Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (2 dagars) Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 14 Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 15-16 Kvarnsvedens IK Blå 1
Kvarnsvedens IK Flickor 15-16 Kvarnsvedens IK Vit 1
Kvarnsvedevs IK Flickor 13 Kvarnsvedevs IK 1
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars) Köping FF 1
Köping FF Pojkar 12 (2 dagars) Köping FF 2
Latorps IF Pojkar 10 (2 dagars) Latorps IF 1
Latorps IF Pojkar 13 Latorps IF 1
LBK Gottfridsberg Flickor 14 LBK Gottfridsberg
Lillån Pojkar 14 Lillån 1
Lillån FK Pojkar 13 Lillån FK Grön 1
Lotorps IF Flickor 13 Lotorps IF 1
Lotorps IF Flickor 13 Lotorps IF 2
Lundby if Pojkar 13 Lundby if 1
Mariestads Bois FF Flickor 12 (2 dagars) Mariestads Bois FF 1
Mälarhöjdens IK Pojkar 13 Mälarhöjdens IK 1
New Mill Indians SK Flickor 12 New Mill Indians SK Svart 1
New Mill Indians SK Flickor 12 New Mill Indians SK Röd 1
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 2
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 3
Nykvarns SK Pojkar 12 (2 dagars) Nykvarns SK 1
Ornäs BK Flickor 15-16 Ornäs BK 1
Qviding FIF Flickor 13 Qviding FIF 1
Qviding FIF Flickor 13 Qviding FIF 2
Rynninge IK Pojkar 13 Rynninge IK 1
Rynninge IK Pojkar 14 Rynninge IK 1
Rynninge IK Flickor 14 Rynninge IK
Råtorps IK Flickor 15-16 Råtorps IK
Rävåsens IK Flickor 12 Rävåsens IK
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK 2
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK 1
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK SVART
Skiljebo SK Pojkar 14 Skiljebo SK SVART/RÖD
Skiljebo SK Pojkar 15 Skiljebo SK 1
Skiljebo SK Flickor 13 Skiljebo sk 1
Skiljebo SK Flickor 15-16 Skiljebo SK 1
SK Iron Pojkar 15 SK Iron
SK Iron Flickor 12 (2 dagars) Sk Iron 1
Skå IK Pojkar 10 (2 dagars) Skå IK Gul
Skå IK Pojkar 10 (2 dagars) Skå IK Grön
Skärblacka IF Pojkar 16-17 Skärblacka IF
Skövde AIK Pojkar 13 Skövde AIK
Skövde KIK Flickor 11 (2 dagars) Skövde KIK 1
Smedby AIS Pojkar 14 Smedby AIS
Spånga Fotboll P06U Pojkar 13 Spånga Fotboll P06U 1
Stenkvista GOIF Pojkar 12 Stenkvista GOIF 1
Stensätra IF Pojkar 13 Stensätra IF
Stensätra IF Pojkar 14 Stensätra IF
Storfors AIK (Piteå) Flickor 15-16 Storfors AIK (Piteå) 1
Storvreta IK Flickor 13 Storvreta IK 1
Storvreta IK Flickor 13 Storvreta IK 2
Strömsbro IF Pojkar 13 Strömsbro IF Blå 1
Strömsbro IF Pojkar 13 Strömsbro IF Orange 1
Syrianska IF Pojkar 14 Syrianska IF 1
Syrianska if p05/04 Pojkar 15 Syrianska if p05/04 1
Tenhults IF Pojkar 14 Tenhults IF Hotellboende från torsdag
Tibro AIK Pojkar 14 Tibro AIK
Tungelsta IF Pojkar 16-17 Tungelsta IF
Tungelsta IF Pojkar 11 (2 dagars) Tungelsta IF 1
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF 2K 1
Tyresö FF Pojkar 12 Tyresö FF 1K 1
Täby FK Pojkar 15 Täby FK
Töreboda IK Flickor 11 Töreboda IK 1
Vadstena GIF Pojkar 11 Vadstena GIF Lätt
Vadstena GIF Pojkar 14 Vadstena GIF 1
Vadstena GIF, VGIF Pojkar 11 Vadstena GIF, VGIF Lätt
Vaksala SK Flickor 12 Vaksala SK Gul
Vaksala SK Flickor 12 Vaksala SK Svart
Valbo FF Flickor 14 Valbo FF
Vidingsjö MOIF Pojkar 15 Vidingsjö MOIF
Viggbyholm IK FF Flickor 14 Viggbyholm IK FF 1
Viggbyholms IK Pojkar 16-17 Viggbyholms IK 1
Viggbyholms IK FF Flickor 15-16 Viggbyholms IK FF 2
Viggbyholms IK FF Flickor 15-16 Viggbyholms IK FF 1
Vikarby Ik Pojkar 13 Vikarby Ik 1
Vimmerby IF Pojkar 11 (2 dagars) Vimmerby IF 1
Vimmerby IF Pojkar 11 (2 dagars) Vimmerby IF 2
Vinninga AIF Pojkar 15 Vinninga AIF 1
Vivalla sk Pojkar 13 Vivalla sk 1
Vivalla sk Pojkar 16-17 Vivalla SK 1
Vålerenga Fotball Pojkar 15 Vålerenga Fotball VIF G15-2 1
Våmbs IF Pojkar 12 Våmbs IF
Våmbs IF Pojkar 13 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 13 Våmbs IF
Våmbs IF Flickor 14 Våmbs IF
Värmdö IF Flickor 14 Värmdö IF 1
Värmdö IF Flickor 15-16 Värmdö IF 1
Väskinde AIS Pojkar 13 Väskinde AIS
Västanfors IF FK Flickor 13 Västanfors IF FK
Västerås IK Flickor 15-16 Västerås IK
Åby IF Pojkar 11 Åby IF
Åby IF Pojkar 12 Åby IF 1
Åby IF Pojkar 12 Åby IF 2
Åby IF Pojkar 13 Åby IF
Åby IF Pojkar 14 Åby IF
Åby IF Pojkar 15 Åby IF
Åby IF Pojkar 16-17 Åby IF
Åby IF Flickor 11 Åby IF 1
Åby IF Flickor 11 Åby IF 2
Åby IF Flickor 12 Åby IF
Åby IF Flickor 13 Åby IF
Åby IF Flickor 14 Åby IF
Åby IF Flickor 15-16 Åby IF
Åsunda IF/IK Nordia Flickor 15-16 Åsunda IF/IK Nordia
Ämterviks FF Pojkar 15 Ämterviks FF
Ödeshögs IK Flickor 14 Ödeshögs IK
Örby IS Pojkar 13 Örby IS 2
Örby IS Pojkar 13 Örby IS 1
Örebro Syrianska IF F08/09 Flickor 11 (2 dagars) Örebro Syrianska IF F08/09