You are viewing the results for Boys & Girls FC 2018. View the current results for Boys & Girls FC 2019 here.
Subscribe to
Boys & Girls FC and Cup Manager offer you the opportunity to be notified via SMS after every match your team finishes and when they proceed in the tournament. And it's free!
No country code. You have to include the country code Not valid phone number Communication error
Send message
Cancel |
Sunday 25/3 (Day 2)
Nbr | Time | Arena | Group | Round | Home team | Result | Away team | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25030100 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 13 Grp B | Ascot Vale Vikings FC | 1 - 6 | RedSea SC | |||||
25031600 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 15 Cup Finals | Semi final | ACSC Yellow | 2 - 1 | BASL Blue | ||||
25030300 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 3 | Boys Under 12 Plate Finals | 1/4 Final | Middle Park FC | 1 - 7 | BASL White | ||||
25030400 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 4 | Boys Under 12 Plate Finals | 1/4 Final | BASL Yellow | 4 - 0 | Knox Strikers | ||||
25030500 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 5 | Boys Under 11 Grp A | BASL Yellow | 4 - 4 | Barwon Heads SC | |||||
25030600 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 6 | Boys Under 11 Grp A | Oakleigh Cannons | 10 - 0 | Not Messin Around | |||||
25030700 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 7 | Boys Under 12 Plate Finals | 1/4 Final | Williamstown SC U12A | 4 - 0 | BASL Blue | ||||
25030800 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 8 | Boys Under 12 Plate Finals | 1/4 Final | PRO IITHIAS FE | 5 - 2 | MONTROSE SC | ||||
25030900 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 9 | Boys Under 11 Grp B | BASL Blue | 7 - 0 | Ascot Vale Vikings FC | |||||
25031000 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 10 | Boys Under 11 Grp B | Whittlesea Ranges Red | 3 - 1 | Alevines White | |||||
25031100 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 11 | Girls U14/16 Grp A | BASL Yellow | 0 - 4 | BASL Blue | |||||
25031500 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 13 | Boys Under 15 Cup Finals | Semi final | ACSC Marron | 5 - 3 | Middle Park FC | ||||
25031800 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 14 | Boys Under 11 Grp C | BASL White | 1 - 3 | Balmoral FC | |||||
25031200 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 15 | Girls U14/16 Grp A | Darebin Falcons 1 | 0 - 2 | Darebin Falcons 2 | |||||
25031900 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 16 | Boys Under 11 Grp C | Williamstown SC U11 | 1 - 9 | Whittlesea Ranges White | |||||
25031700 | Sun 25/03 09:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 17 | Boys Under 13 Grp B | Williamstown SC U13 | 6 - 2 | Skye United FC | |||||
25030101 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 14 Cup Finals | Semi final | RedSea SC | 3 - 1 | BASL Yellow | ||||
25031601 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 18 Cup Finals | Semi final | BASL Blue | 2 - 5 | Where We Dropping Boys? | ||||
25032000 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 2 | Girls Under 11 Plate Finals | Melton Phoenix FC | 5 - 0 | Mount Beauty U10G | |||||
25030301 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 3 | Boys Under 14 Plate Finals | Semi final | Gisborne Thunder | 6 - 1 | PRO IITHIAS FE | ||||
25030401 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 4 | Boys Under 14 Plate Finals | Semi final | MONTROSE SC | 3 - 0 | BASL Blue | ||||
25030501 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 5 | Boys Under 10 Grp B | Knox Force | 1 - 1 | Benjamines Red | |||||
25030601 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 6 | Boys Under 10 Grp B | FC Eaglehawk | 0 - 3 | Ashburton United SC | |||||
25030701 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 7 | Boys Under 12 Cup Finals | 1/4 Final | Bendigo City FC Orange | 5 - 0 | Shepparton ...Association | ||||
25030801 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 8 | Boys Under 12 Cup Finals | 1/4 Final | Rosebud Heart Red | 6 - 0 | Heighters FC | ||||
25030901 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 9 | Boys Under 12 Cup Finals | 1/4 Final | RedSea SC | 3 - 2 | Bendigo City FC Navy | ||||
25031001 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 10 | Boys Under 12 Cup Finals | 1/4 Final | Avondale Football Club | 10 - 1 | Williamstown SC U12B | ||||
25031101 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 11 | Girls U14/16 Grp A | Brighton So...lub Victory | 5 - 0 | Mount Beauty U14 | |||||
25031400 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 12 | Boys Under 9 Plate Finals | Ascot Vale ...d Bluetooth | 0 - 1 | Ascot Vale ...ld Fairhair | |||||
25031501 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 13 | Boys Under 18 Cup Finals | Semi final | Spring Gully | 10 - 2 W | Swan Hill | ||||
25031801 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 14 | Girls Under 11 Cup Finals | Semi final | Darebin Falcons | 5 - 0 | Red Rox | ||||
25031201 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 15 | Girls Under 12 Plate Matches | BASL Yellow | 1 - 4 | Langwarrin SC | |||||
25031901 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 16 | Girls Under 11 Cup Finals | Semi final | BASL Blue | 0 - 3 | Mustangz | ||||
25031701 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 17 | Boys Under 14 Cup Finals | Semi final | Shepparton ...Association | 4 - 3 | Geelong Rangers | ||||
25031300 | Sun 25/03 10:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 18 | Boys Under 9 Cup Finals | RedSea SC | 1 - 1 | Red | |||||
25030102 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 13 Finishing matches | Ascot Vale Vikings FC | 9 - 2 | Mount Beauty U13 | |||||
25031602 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 15 Plate Finals | Semi final | Kyabram Knights | 8 - 0 | Swan Hill | ||||
25030502 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 5 | Boys Under 11 Cup Finals | 1/4 Final | Whittlesea Ranges White | 4 - 0 | Barwon Heads SC | ||||
25030602 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 6 | Boys Under 11 Cup Finals | 1/4 Final | Heighters | 0 - 2 | Balmoral FC | ||||
25030702 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 7 | Boys Under 12 Plate Finals | Semi final | PRO IITHIAS FE | 2 - 3 | BASL White | ||||
25030802 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 8 | Boys Under 12 Plate Finals | Semi final | Williamstown SC U12A | 1 - 5 | BASL Yellow | ||||
25030902 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 9 | Boys Under 11 Cup Finals | 1/4 Final | Oakleigh Cannons | 16 - 0 | Williamstown SC U11 | ||||
25031002 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 10 | Boys Under 11 Cup Finals | 1/4 Final | Whittlesea Ranges Red | 12 - 2 | BASL Yellow | ||||
25031102 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 11 | Boys Under 11 5th Place Match | 5th Place Match | Ascot Vale Vikings FC | 10 - 0 | Mount Beauty U11 | ||||
25031502 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 13 | Boys Under 15 Plate Finals | Semi final | BASL Yellow | 6 - 0 | Shepp Saints | ||||
25031802 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 14 | Girls Under 12 Cup Finals | Semi final | Sandringham Stars | 4 - 2 | Eltham Redbacks Kangaroos | ||||
25031202 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 15 | Girls U14/16 Grp A | Darebin Falcons 1 | 2 - 1 | BASL Yellow | |||||
25031902 | Sun 25/03 11:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 16 | Girls Under 12 Cup Finals | Semi final | South Melbourne FC | 8 - 1 | Darebin Falcons | ||||
25031401 | Sun 25/03 11:30 Sun 25/03 | Epsom Huntly 12 | Boys Under 9 Plate Finals | Williamstown SC Blues | 3 - 0 | Ascot Vale ...d Bluetooth | |||||
25031301 | Sun 25/03 11:30 Sun 25/03 | Epsom Huntly 18 | Boys Under 9 Cup Finals | Benjamines Green | 4 - 2 | RedSea SC | |||||
25030103 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 12 Cup Finals | Semi final | Rosebud Heart Red | 2 - 6 | Avondale Football Club | ||||
25031603 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 18 Cup Finals | Bronze match | Swan Hill | 4 - 3 | BASL Blue | ||||
25032001 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 2 | Boys Under 12 Cup Finals | Semi final | Bendigo City FC Orange | 1 - 4 | RedSea SC | ||||
25030302 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 3 | Boys Under 14 Cup Finals | Final | RedSea SC | 3 - 0 | Shepparton ...Association | ||||
25030402 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 4 | Boys Under 14 Plate Finals | Final | Gisborne Thunder | 2 - 1 | MONTROSE SC | ||||
25030503 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 5 | Boys Under 10 Cup Finals | Semi final | Ashburton United SC | 6 - 10 | North Geelong Warriors | ||||
25030603 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 6 | Boys Under 10 Cup Finals | Semi final | Alevines Black | 6 - 1 | Knox Force | ||||
25030703 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 7 | Boys Under 10 Plate Finals | Semi final | Benjamines Red | 8 - 2 | Mount Beauty U10B | ||||
25030803 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 8 | Boys Under 10 Plate Finals | Semi final | Strath Strikers | 4 - 1 | FC Eaglehawk | ||||
25030903 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 9 | Boys Under 11 Plate Finals | Semi final | Alevines White | 8 - 2 | BASL White | ||||
25031003 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 10 | Boys Under 11 Plate Finals | Semi final | Not Messin Around | 1 - 5 | BASL Blue | ||||
25031103 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 11 | Girls U14/16 Grp A | Brighton So...lub Victory | 1 - 4 | BASL Blue | |||||
25031503 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 13 | Boys Under 15 Cup Finals | Final | ACSC Marron | 4 - 3 | ACSC Yellow | ||||
25031803 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 14 | Girls Under 12 Plate Matches | BASL Blue | 4 - 0 | BASL Yellow | |||||
25031203 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 15 | Girls U14/16 Grp A | Mount Beauty U14 | 0 - 7 | Darebin Falcons 2 | |||||
25031903 | Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 16 | Girls Under 11 Plate Finals | Shepparton ...Association | 1 - 4 | Melton Phoenix FC | |||||
25030104 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 13 Cup Finals | Semi final | RedSea SC | 5 - 1 | Shepparton ...Association | ||||
25031604 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 1 | Boys Under 18 Cup Finals | Final | Spring Gully | 0 - 3 W | Where We Dropping Boys? | ||||
25030303 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 3 | Boys Under 13 Finishing matches | Watsonia Heights FC | 1 - 0 | Ascot Vale Vikings FC | |||||
25030403 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 4 | Boys Under 13 Plate Finals | Semi final | BASL Blue | 2 - 1 | Skye United FC | ||||
25030504 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 5 | Boys Under 13 Plate Finals | Semi final | BASL Yellow | 1 - 2 | Gisborne FC | ||||
25030604 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 6 | Boys Under 13 Cup Finals | Semi final | Beaumaris Galaxy | 3 - 2 | Williamstown SC U13 | ||||
25030704 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 7 | Boys Under 12 Plate Finals | Final | BASL White | 2 - 1 | BASL Yellow | ||||
25030904 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 9 | Boys Under 11 Cup Finals | Semi final | Whittlesea Ranges Red | 4 - 5 | Whittlesea Ranges White | ||||
25031004 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 10 | Boys Under 11 Cup Finals | Semi final | Oakleigh Cannons | 13 - 2 | Balmoral FC | ||||
25031104 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 11 | Girls Under 12 Cup Finals | Bronze match | Darebin Falcons | 0 - 8 | Eltham Redbacks Kangaroos | ||||
25031402 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 12 | Boys Under 9 Plate Finals | Ascot Vale ...ld Fairhair | 0 - 5 | Williamstown SC Blues | |||||
25031504 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 13 | Boys Under 15 Plate Finals | Final | Kyabram Knights | 5 - 0 | BASL Yellow | ||||
25031204 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 15 | Girls Under 11 Cup Finals | Final | Mustangz | 2 - 0 | Darebin Falcons | ||||
25031302 | Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 18 | Boys Under 9 Cup Finals | Red | 1 - 6 | Benjamines Green | |||||
25030505 | Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 5 | Girls Under 12 Plate Matches | Langwarrin SC | 1 - 1 | BASL Blue | |||||
25030605 | Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 6 | Girls Under 11 Plate Finals | Mount Beauty U10G | 0 - 8 | Shepparton ...Association | |||||
25030705 | Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 7 | Boys Under 12 Cup Finals | Final | RedSea SC | 2 - 1 | Avondale Football Club | ||||
25030905 | Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 9 | Boys Under 10 Cup Finals | Final | North Geelong Warriors | 3 - 4 | Alevines Black | ||||
25031005 | Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 10 | Boys Under 10 Plate Finals | Final | Benjamines Red | 2 - 1 | Strath Strikers | ||||
25031105 | Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 11 | Girls U14/16 Cup Final | Final | BASL Blue | 1 - 0 | Darebin Falcons 2 | ||||
25031205 | Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 15 | Girls Under 12 Cup Finals | Final | South Melbourne FC | 3 - 0 | Sandringham Stars | ||||
25030706 | Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 7 | Boys Under 13 Finishing matches | Mount Beauty U13 | 1 - 7 | Watsonia Heights FC | |||||
25030804 | Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 8 | Boys Under 11 Cup Finals | Final | Oakleigh Cannons | 4 - 2 | Whittlesea Ranges White | ||||
25030906 | Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 9 | Boys Under 13 Plate Finals | Final | BASL Blue | 0 - 3 | Gisborne FC | ||||
25031006 | Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 10 | Boys Under 11 Plate Finals | Final | Alevines White | 7 - 0 | BASL Blue | ||||
25031206 | Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 | Epsom Huntly 15 | Boys Under 13 Cup Finals | Final | Beaumaris Galaxy | 4 - 0 | RedSea SC |