Detta är resultaten från Skadevi Cup 2013. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2019 här.

Senaste resultat

Skadevi Cup 2013 börjar
Slut
28/6
29/6
30/6

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30061308 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Lillegården B P13 (11) Slutspel A Final Mjölby Södra IF 1 - 3 FC Amhult    
30062408 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Södermalm B (konstgräs) P13 (11) Slutspel B Final Mariestads BK 0 - 1 Kambo IL 1      
30060108 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Lillegården A P14 Slutspel A Final Klagshamn/Vellinge 1 - 0 Qviding FIF    
30062006 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Claesborg B P14 Slutspel B Final Skövde AIK Vit 2 - 1 Lerums IS      
30060106 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Lillegården A P15 Slutspel A Final IFK Skövde FK 1 - 0 Husqvarna FF  
30062106 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Södra Ryd P15 Slutspel B Final Tidaholms GoIF 1 - 4 Skövde AIK      
30061306 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Lillegården B P16 Slutspel A Final Skövde AIK 1 1 - 0 Ytterby IS  
30061906 sö 30/06 16:00 sö 30/06 Claesborg A P16 Slutspel B Final Bergdalens IK 1 - 5 Team Nes 1      
30060708 sö 30/06 14:40 sö 30/06 Sportfältet B F12 Slutspel A Final Lindome GIF Svart 0 - 1 Skultorps IF      
30060809 sö 30/06 15:30 sö 30/06 Sportfältet C F12 Slutspel B Final Skövde KIK 2 - 1 Alingsås KIK      
30060107 sö 30/06 15:15 sö 30/06 Lillegården A F1516 Slutspel A Final Ytterby IS 1 - 4 Hässelby SK FF  
30062706 sö 30/06 15:30 sö 30/06 Skultorp A F1516 Slutspel B Final IFK Mora FK 3 - 1 Ängelholms FF    
30060710 sö 30/06 16:20 sö 30/06 Sportfältet B P12 Slutspel A Final AIK FF 0 - 1 Halmstad BK    
30060709 sö 30/06 15:30 sö 30/06 Sportfältet B P12 Slutspel B Final Onsala BK Blå 1 - 0 Ekhagens IF    
30060606 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Sportfältet A F13 (11) Slutspel A Final Eskilsminne IF 3 - 0 Hertzöga BK    
30062407 sö 30/06 15:30 sö 30/06 Södermalm B (konstgräs) F13 (11) Slutspel B Final FC Järfälla 4 - 1 Råda BK      
30061307 sö 30/06 15:15 sö 30/06 Lillegården B F14 Slutspel A Final Hyllie IK 3 - 1 Kullabygdens DFF    
30062806 sö 30/06 16:00 sö 30/06 Skultorp B F14 Slutspel B Final Torslanda IK 2 - 1 Lidköpings FK    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30061408 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Lillegården C (konstgräs) P14 Slutspel A Bronsmatch BK Häcken  1 - 0 IFK Göteborg    
30061507 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Lillegården D (konstgräs) P13 (11) Slutspel A Bronsmatch IF Böljan 8 - 0 Tidaholm/Ekedalen    
30060810 sö 30/06 16:20 sö 30/06 Sportfältet C P12 Slutspel A Bronsmatch Västerås IK Gul 1 - 0 Boo FF      
30060605 sö 30/06 15:30 sö 30/06 Sportfältet A F13 (11) Slutspel A Bronsmatch IFK Värnamo 4 - 5 Våmbs IF      
30061407 sö 30/06 15:15 sö 30/06 Lillegården C (konstgräs) F1516 Slutspel A Bronsmatch Nättraby Goif 1 - 0 Västanfors IF FK    
30061506 sö 30/06 15:15 sö 30/06 Lillegården D (konstgräs) F14 Slutspel A Bronsmatch Lerums IS 0 - 7 Våmbs IF    
30060808 sö 30/06 14:40 sö 30/06 Sportfältet C F12 Slutspel A Bronsmatch Landvetter IF Vit 4 - 3 Stenkullen GoIK      
30062306 sö 30/06 14:20 sö 30/06 Södermalm A P13 (11) Slutspel B Semifinal Mariestads BK 2 - 1 Landvetter IS      
30062406 sö 30/06 14:20 sö 30/06 Södermalm B (konstgräs) P13 (11) Slutspel B Semifinal Kambo IL 1 2 - 0 Lindome GIF Vit      
30061406 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Lillegården C (konstgräs) P16 Slutspel A Bronsmatch Tibro AIK FK 2 - 3 Skara FC    
30061505 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Lillegården D (konstgräs) P15 Slutspel A Bronsmatch Kållered SK 2 - 5 Teie IF    
30061905 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Claesborg A P14 Slutspel B Semifinal Lerums IS 6 - 0 Fevang FK      
30062005 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Claesborg B P14 Slutspel B Semifinal Skövde AIK Vit 4 - 3 IK Viljan Strängnäs      
30062105 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Södra Ryd P15 Slutspel B Semifinal Trollhättans BoIS 1 - 5 Skövde AIK      
30060707 sö 30/06 13:50 sö 30/06 Sportfältet B P12 Slutspel A Semifinal Västerås IK Gul 0 - 5 AIK FF      
30060807 sö 30/06 13:50 sö 30/06 Sportfältet C P12 Slutspel A Semifinal Halmstad BK 1 - 0 Boo FF      
30062705 sö 30/06 13:30 sö 30/06 Skultorp A F14 Slutspel B Semifinal Trollhättans BoIS 0 - 1 Torslanda IK    
30062805 sö 30/06 13:30 sö 30/06 Skultorp B F14 Slutspel B Semifinal Hertzöga BK 0 - 1 Lidköpings FK    
30060105 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Lillegården A P14 Slutspel A Semifinal Klagshamn/Vellinge 1 - 0 BK Häcken     
30060604 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Sportfältet A P16 Slutspel B Semifinal Bergdalens IK 1 - 0 Sollentuna FK      
30060706 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Sportfältet B P12 Slutspel B Semifinal Onsala BK Blå 5 - 2 Örgryte IS Blå      
30060806 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Sportfältet C P12 Slutspel B Semifinal Ekhagens IF 3 - 1 Råda BK       
30061305 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Lillegården B P14 Slutspel A Semifinal Qviding FIF 1 - 0 IFK Göteborg    
30061405 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Lillegården C (konstgräs) P13 (11) Slutspel A Semifinal IF Böljan 2 - 3 Mjölby Södra IF    
30061504 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Lillegården D (konstgräs) P13 (11) Slutspel A Semifinal Tidaholm/Ekedalen 0 - 4 FC Amhult    
30062004 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Claesborg B P16 Slutspel B Semifinal Villastadens IF 0 - 4 Team Nes 1      
30062104 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Södra Ryd P15 Slutspel B Semifinal Tidaholms GoIF 2 - 0 Sjömarken/Sandared      
30062305 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Södermalm A F13 (11) Slutspel B Semifinal Wä IF 1 - 3 FC Järfälla      
30062405 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Södermalm B (konstgräs) F13 (11) Slutspel B Semifinal Råda BK 1 - 0 IF Haga      
30062704 sö 30/06 12:30 sö 30/06 Skultorp A F1516 Slutspel B Semifinal IFK Mora FK 1 - 0 Ulvåkers IF