Detta är resultaten från Skadevi Cup 2014. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2022 här.

Skultorps IF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27060800 fr 27/06 08:00 fr 27/06 Sportfältet C P12 Grp 3 Hargs BK 3 - 4 Skultorps IF Svart    
27060102 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Lillegården Ö F15-16 Grp 1 IFK Värnamo 5 - 0 Skultorps IF    
27060603 fr 27/06 11:00 fr 27/06 Sportfältet A P13 (9) Grp 2 Täby FK Näsbypark 1 0 - 7 Skultorps IF    
27062902 fr 27/06 12:00 fr 27/06 Skultorp C F12 Grp 4 Skultorps IF 0 - 1 Lekstorps IF    
27061202 fr 27/06 13:00 fr 27/06 Timmersdala A F14 Grp 5 Ängby IF 0 - 4 Skultorps IF    
27063005 fr 27/06 15:00 fr 27/06 Skultorp D F12 Grp 4 Backatorp IF Svart 1 - 0 Skultorps IF    
27062205 fr 27/06 15:00 fr 27/06 KSS-planen P12 Grp 3 Skultorps IF Svart 2 - 1 IK Kongahälla 1    
27062906 fr 27/06 16:00 fr 27/06 Skultorp C P13 (9) Grp 2 Skultorps IF 4 - 1 IF Weimer Lyrestad    
27060709 fr 27/06 17:00 fr 27/06 Sportfältet B P12 Grp 8 Skultorps IF Gul 2 - 1 Hvetlanda GIF 2    
27062708 fr 27/06 17:00 fr 27/06 Skultorp A F15-16 Grp 1 Skultorps IF 2 - 0 Orust FC    
27061207 fr 27/06 18:00 fr 27/06 Timmersdala A F14 Grp 5 Skultorps IF 2 - 0 Råtorps IK    
27060712 fr 27/06 20:00 fr 27/06 Sportfältet B P12 Grp 8 Tölö IF Svart 4 - 0 Skultorps IF Gul    
28060901 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Karstorp övre P13 (9) Grp 2 Gislaveds IS 3 - 1 Skultorps IF    
28062301 lö 28/06 09:00 lö 28/06 Södermalm A F14 Grp 5 Skultorps IF 2 - 1 Henåns IF    
28061102 lö 28/06 10:00 lö 28/06 Sportfältet D P12 Grp 3 Skultorps IF Svart 1 - 6 Råslätt SK    
28062603 lö 28/06 10:50 lö 28/06 Igelstorp B F12 Grp 4 Hertzöga BK 0 - 0 Skultorps IF    
28061104 lö 28/06 11:40 lö 28/06 Sportfältet D P12 Grp 8 Skultorps IF Gul 1 - 2 IFK Uddevalla 2    
28063104 lö 28/06 12:00 lö 28/06 Värsås A F15-16 Grp 1 Hörnebo SK 0 - 2 Skultorps IF    
28060705 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Sportfältet B P13 (9) A-slutspel 1/16 Final IK Östria Lambohov 4 - 1 Skultorps IF    
28062608 lö 28/06 15:10 lö 28/06 Igelstorp B F12 Grp 4 Skultorps IF 2 - 0 Ytterby IS    
28062108 lö 28/06 16:00 lö 28/06 Södra Ryd P12 A-slutspel 1/16 Final Skultorps IF Svart 1 - 0 Särö IK 1    
28060909 lö 28/06 17:00 lö 28/06 Karstorp övre P12 B-Slutspel 1/16 Final Skultorps IF Gul 1 - 0 IFK Skövde FK 2    
28061111 lö 28/06 19:00 lö 28/06 Sportfältet D P12 A-slutspel 1/8 Final IFK Skövde FK 1 4 - 2 Skultorps IF Svart    
28060712 lö 28/06 20:00 lö 28/06 Sportfältet B P12 B-Slutspel 1/8 Final Backatorp IF 4 - 5 Skultorps IF Gul    
28062304 lö 28/06 21:00 lö 28/06 Södermalm B (kg) F15-16 A-slutspel 1/8 Final Team Nes 2 0 - 2 Skultorps IF    
29063000 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Skultorp D F12 B-Slutspel 1/4 Final Skultorps IF 1 - 0 Våmbs IF    
29062400 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) F14 A-slutspel 1/4 Final Ytterby IS 0 - 2 Skultorps IF    
29060900 sö 29/06 08:00 sö 29/06 Karstorp övre P12 B-Slutspel 1/4 Final Solängens BK 2 3 - 0 Skultorps IF Gul    
29060101 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Lillegården Ö F15-16 A-slutspel 1/4 Final Enskede IK 3 - 1 Skultorps IF    
29061403 sö 29/06 12:00 sö 29/06 Lillegården C (kg) F14 A-slutspel Semifinal Glumslövs FF 1 - 2 Skultorps IF    
29060705 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Sportfältet B F12 B-Slutspel Semifinal Skultorps IF 0 - 1 Hertzöga BK    
29060107 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Lillegården Ö F14 A-slutspel Final Skultorps IF 3 - 0 Askim FK