Detta är resultaten från Skadevi Cup 2014. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2020 här.

Senaste resultat

Skadevi Cup 2014 börjar
Slut
27/6
28/6
29/6

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29060808 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Sportfältet C P12 A-slutspel Final Råslätt SK 4 - 1 Tölö IF Grön    
29060707 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Sportfältet B P12 B-Slutspel Final Ulvåkers IF 1 - 0 Husqvarna FF 1    
29061406 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Lillegården C (kg) P13 (11) A-slutspel Final AIK 5 - 1 Eds FF    
29062708 sö 29/06 16:00 sö 29/06 Skultorp A P13 (11) B-Slutspel Final Emmaboda kombination 5 - 0 Lerums IS    
29060609 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Sportfältet A P13 (9) A-slutspel Final Ängby IF 5 - 0 IK Oddevold  2    
29061107 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Sportfältet D P13 (9) B-Slutspel Final Åkersberga BK 2 4 - 1 Kode IF svart    
29061407 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Lillegården C (kg) P14 A-slutspel Final Carlstad United 5 - 4 Älvsjö AIK    
29062707 sö 29/06 15:00 sö 29/06 Skultorp A P14 B-Slutspel Final Svarteborgs.../Hedekas IF 1 - 5 Bollstanäs SK    
29061408 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Lillegården C (kg) P15 A-slutspel Final IF Warta 7 - 5 AFK Linköping    
29061907 sö 29/06 16:00 sö 29/06 Claesborg A P15 B-Slutspel Final BK Trix 1 - 2 IFK Mariestad    
29060109 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Lillegården Ö P16 A-slutspel Final Trollhättans FK 0 - 2 Skövde AIK    
29061908 sö 29/06 17:00 sö 29/06 Claesborg A P16 B-Slutspel Final IFK Skövde FK 8 - 0 Skultuna IS    
29060608 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Sportfältet A F12 A-slutspel Final Dösjöbro IF/FC Dösjöbro 0 - 1 Lekstorps IF    
29060607 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Sportfältet A F12 B-Slutspel Final Onsala BK 2 2 - 0 Hertzöga BK    
29060106 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Lillegården Ö F13 (11) A-slutspel Final Stenkullen GoIK 7 - 1 Emmaboda IS    
29063106 sö 29/06 14:30 sö 29/06 Värsås A F13 (11) B-Slutspel Final Ytterby IS 1 - 5 Hvetlanda GIF    
29060809 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Sportfältet C F13 (9) A-slutspel Final Lidköpings FK 3 - 4 Lindome GIF Svart    
29060807 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Sportfältet C F13 (9) B-Slutspel Final Herrestads AIF 1 - 2 TFK/HIS (Tr...orstorps IS    
29060107 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Lillegården Ö F14 A-slutspel Final Skultorps IF 3 - 0 Askim FK    
29063107 sö 29/06 15:30 sö 29/06 Värsås A F14 B-Slutspel Final Märsta IK 1 - 0 Herrestads AIF 1    
29060108 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Lillegården Ö F15-16 A-slutspel Final Enskede IK 3 - 4 Våmbs IF    
29062406 sö 29/06 16:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) F15-16 B-Slutspel Final Lidköpings FK 0 - 1 Norrstrands IF    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29060709 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Sportfältet B P13 (9) A-slutspel Bronsmatch Skara FC P01 2 - 0 IK Zenith 2    
29061109 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Sportfältet D F13 (9) A-slutspel Bronsmatch UIFK F13 1 - 0 Onsala BK    
29061309 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Lillegården B P16 A-slutspel Bronsmatch Trollhättans BoIS 2 - 3 Sjömarken/Sandared      
29061508 sö 29/06 17:45 sö 29/06 Lillegården D (kg) P15 A-slutspel Bronsmatch Landvetter IS 1 - 2 Skövde AIK    
29060708 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Sportfältet B F12 A-slutspel Bronsmatch BK30 4 - 3 Stenkullen GoIK    
29061108 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Sportfältet D P12 A-slutspel Bronsmatch Norrstrands IF 1 - 5 Askim IK    
29061308 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Lillegården B F15-16 A-slutspel Bronsmatch Team Nes 1 3 - 0 IFK Värnamo    
29061507 sö 29/06 16:30 sö 29/06 Lillegården D (kg) P14 A-slutspel Bronsmatch IFK Skövde FK 2 - 1 Boo FF    
29061307 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Lillegården B F14 A-slutspel Bronsmatch Glumslövs FF 4 - 2 Team Nes    
29061506 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Lillegården D (kg) P13 (11) A-slutspel Bronsmatch IFK Mariestad 6 - 1 Fjugesta/Lekeberg    
29061906 sö 29/06 15:00 sö 29/06 Claesborg A P16 B-Slutspel Semifinal IFK Skövde FK 2 - 1 IFK Österåker    
29062006 sö 29/06 15:00 sö 29/06 Claesborg B P16 B-Slutspel Semifinal Karlbergs BK 9 - 10 Skultuna IS    
29060606 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Sportfältet A F13 (9) A-slutspel Semifinal UIFK F13 2 - 4 Lidköpings FK    
29060706 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Sportfältet B F13 (9) A-slutspel Semifinal Onsala BK 1 - 3 Lindome GIF Svart    
29060806 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Sportfältet C P13 (9) A-slutspel Semifinal Ängby IF 3 - 0 Skara FC P01    
29061106 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Sportfältet D P13 (9) A-slutspel Semifinal IK Oddevold  2 1 - 0 IK Zenith 2    
29061306 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Lillegården B F13 (11) A-slutspel Bronsmatch Skövde KIK 3 - 1 Alingsås KIK    
29061405 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Lillegården C (kg) P16 A-slutspel Semifinal Trollhättans BoIS 4 - 5 Trollhättans FK    
29061505 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Lillegården D (kg) P16 A-slutspel Semifinal Skövde AIK 2 - 0 Sjömarken/Sandared    
29061905 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Claesborg A P15 B-Slutspel Semifinal BK Trix 4 - 0 IFK Hjo    
29062005 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Claesborg B P15 B-Slutspel Semifinal IFK Mariestad 1 - 0 Mysen IF    
29062305 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Volvo Östra F15-16 B-Slutspel Semifinal Oskarströms IS 1 - 2 Lidköpings FK    
29062405 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Södermalm B (kg) F15-16 B-Slutspel Semifinal Skövde KIK 0 - 1 Norrstrands IF    
29062706 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Skultorp A P13 (11) B-Slutspel Semifinal Emmaboda kombination 5 - 0 Sjömarken/Sandared    
29062806 sö 29/06 14:00 sö 29/06 Skultorp B P13 (11) B-Slutspel Semifinal Lerums IS 3 - 0 Kungsbacka IF    
29063105 sö 29/06 13:30 sö 29/06 Värsås A F14 B-Slutspel Semifinal IK Rössö 1 - 3 Märsta IK    
29063205 sö 29/06 13:30 sö 29/06 Värsås B F14 B-Slutspel Semifinal Råtorps IK 0 - 2 Herrestads AIF 1    
29060105 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Lillegården Ö F15-16 A-slutspel Semifinal Enskede IK 2 - 1 Team Nes 1    
29060605 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Sportfältet A F12 B-Slutspel Semifinal Kareby/Kode 0 - 3 Onsala BK 2    
29060705 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Sportfältet B F12 B-Slutspel Semifinal Skultorps IF 0 - 1 Hertzöga BK