Dette er resultater fra Skadevi Cup 2014. Se de siste resultatene fra Skadevi Cup 2021 her.

Siste resultat

Skadevi Cup 2014 begynner
Slutt
27/6
28/6
29/6

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29060808 sø 29/06 16:30 sø 29/06 Sportfältet C P12 A-slutspel Finale Råslätt SK 4 - 1 Tölö IF Grön    
29060707 sø 29/06 15:15 sø 29/06 Sportfältet B P12 B-Slutspel Finale Ulvåkers IF 1 - 0 Husqvarna FF 1    
29061406 sø 29/06 15:15 sø 29/06 Lillegården C (kg) P13 (11) A-slutspel Finale AIK 5 - 1 Eds FF    
29062708 sø 29/06 16:00 sø 29/06 Skultorp A P13 (11) B-Slutspel Finale Emmaboda kombination 5 - 0 Lerums IS    
29060609 sø 29/06 17:45 sø 29/06 Sportfältet A P13 (9) A-slutspel Finale Ängby IF 5 - 0 IK Oddevold  2    
29061107 sø 29/06 15:15 sø 29/06 Sportfältet D P13 (9) B-Slutspel Finale Åkersberga BK 2 4 - 1 Kode IF svart    
29061407 sø 29/06 16:30 sø 29/06 Lillegården C (kg) P14 A-slutspel Finale Carlstad United 5 - 4 Älvsjö AIK    
29062707 sø 29/06 15:00 sø 29/06 Skultorp A P14 B-Slutspel Finale Svarteborgs.../Hedekas IF 1 - 5 Bollstanäs SK    
29061408 sø 29/06 17:45 sø 29/06 Lillegården C (kg) P15 A-slutspel Finale IF Warta 7 - 5 AFK Linköping    
29061907 sø 29/06 16:00 sø 29/06 Claesborg A P15 B-Slutspel Finale BK Trix 1 - 2 IFK Mariestad    
29060109 sø 29/06 17:45 sø 29/06 Lillegården Ö P16 A-slutspel Finale Trollhättans FK 0 - 2 Skövde AIK    
29061908 sø 29/06 17:00 sø 29/06 Claesborg A P16 B-Slutspel Finale IFK Skövde FK 8 - 0 Skultuna IS    
29060608 sø 29/06 16:30 sø 29/06 Sportfältet A F12 A-slutspel Finale Dösjöbro IF/FC Dösjöbro 0 - 1 Lekstorps IF    
29060607 sø 29/06 15:15 sø 29/06 Sportfältet A F12 B-Slutspel Finale Onsala BK 2 2 - 0 Hertzöga BK    
29060106 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Lillegården Ö F13 (11) A-slutspel Finale Stenkullen GoIK 7 - 1 Emmaboda IS    
29063106 sø 29/06 14:30 sø 29/06 Värsås A F13 (11) B-Slutspel Finale Ytterby IS 1 - 5 Hvetlanda GIF    
29060809 sø 29/06 17:45 sø 29/06 Sportfältet C F13 (9) A-slutspel Finale Lidköpings FK 3 - 4 Lindome GIF Svart    
29060807 sø 29/06 15:15 sø 29/06 Sportfältet C F13 (9) B-Slutspel Finale Herrestads AIF 1 - 2 TFK/HIS (Tr...orstorps IS    
29060107 sø 29/06 15:15 sø 29/06 Lillegården Ö F14 A-slutspel Finale Skultorps IF 3 - 0 Askim FK    
29063107 sø 29/06 15:30 sø 29/06 Värsås A F14 B-Slutspel Finale Märsta IK 1 - 0 Herrestads AIF 1    
29060108 sø 29/06 16:30 sø 29/06 Lillegården Ö F15-16 A-slutspel Finale Enskede IK 3 - 4 Våmbs IF    
29062406 sø 29/06 16:00 sø 29/06 Södermalm B (kg) F15-16 B-Slutspel Finale Lidköpings FK 0 - 1 Norrstrands IF    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29060709 sø 29/06 17:45 sø 29/06 Sportfältet B P13 (9) A-slutspel Bronsekamp Skara FC P01 2 - 0 IK Zenith 2    
29061109 sø 29/06 17:45 sø 29/06 Sportfältet D F13 (9) A-slutspel Bronsekamp UIFK F13 1 - 0 Onsala BK    
29061309 sø 29/06 17:45 sø 29/06 Lillegården B P16 A-slutspel Bronsekamp Trollhättans BoIS 2 - 3 Sjömarken/Sandared      
29061508 sø 29/06 17:45 sø 29/06 Lillegården D (kg) P15 A-slutspel Bronsekamp Landvetter IS 1 - 2 Skövde AIK    
29060708 sø 29/06 16:30 sø 29/06 Sportfältet B F12 A-slutspel Bronsekamp BK30 4 - 3 Stenkullen GoIK    
29061108 sø 29/06 16:30 sø 29/06 Sportfältet D P12 A-slutspel Bronsekamp Norrstrands IF 1 - 5 Askim IK    
29061308 sø 29/06 16:30 sø 29/06 Lillegården B F15-16 A-slutspel Bronsekamp Team Nes 1 3 - 0 IFK Värnamo    
29061507 sø 29/06 16:30 sø 29/06 Lillegården D (kg) P14 A-slutspel Bronsekamp IFK Skövde FK 2 - 1 Boo FF    
29061307 sø 29/06 15:15 sø 29/06 Lillegården B F14 A-slutspel Bronsekamp Glumslövs FF 4 - 2 Team Nes    
29061506 sø 29/06 15:15 sø 29/06 Lillegården D (kg) P13 (11) A-slutspel Bronsekamp IFK Mariestad 6 - 1 Fjugesta/Lekeberg    
29061906 sø 29/06 15:00 sø 29/06 Claesborg A P16 B-Slutspel Semifinale IFK Skövde FK 2 - 1 IFK Österåker    
29062006 sø 29/06 15:00 sø 29/06 Claesborg B P16 B-Slutspel Semifinale Karlbergs BK 9 - 10 Skultuna IS    
29060606 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Sportfältet A F13 (9) A-slutspel Semifinale UIFK F13 2 - 4 Lidköpings FK    
29060706 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Sportfältet B F13 (9) A-slutspel Semifinale Onsala BK 1 - 3 Lindome GIF Svart    
29060806 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Sportfältet C P13 (9) A-slutspel Semifinale Ängby IF 3 - 0 Skara FC P01    
29061106 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Sportfältet D P13 (9) A-slutspel Semifinale IK Oddevold  2 1 - 0 IK Zenith 2    
29061306 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Lillegården B F13 (11) A-slutspel Bronsekamp Skövde KIK 3 - 1 Alingsås KIK    
29061405 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Lillegården C (kg) P16 A-slutspel Semifinale Trollhättans BoIS 4 - 5 Trollhättans FK    
29061505 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Lillegården D (kg) P16 A-slutspel Semifinale Skövde AIK 2 - 0 Sjömarken/Sandared    
29061905 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Claesborg A P15 B-Slutspel Semifinale BK Trix 4 - 0 IFK Hjo    
29062005 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Claesborg B P15 B-Slutspel Semifinale IFK Mariestad 1 - 0 Mysen IF    
29062305 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Volvo Östra F15-16 B-Slutspel Semifinale Oskarströms IS 1 - 2 Lidköpings FK    
29062405 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Södermalm B (kg) F15-16 B-Slutspel Semifinale Skövde KIK 0 - 1 Norrstrands IF    
29062706 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Skultorp A P13 (11) B-Slutspel Semifinale Emmaboda kombination 5 - 0 Sjömarken/Sandared    
29062806 sø 29/06 14:00 sø 29/06 Skultorp B P13 (11) B-Slutspel Semifinale Lerums IS 3 - 0 Kungsbacka IF    
29063105 sø 29/06 13:30 sø 29/06 Värsås A F14 B-Slutspel Semifinale IK Rössö 1 - 3 Märsta IK    
29063205 sø 29/06 13:30 sø 29/06 Värsås B F14 B-Slutspel Semifinale Råtorps IK 0 - 2 Herrestads AIF 1    
29060105 sø 29/06 13:00 sø 29/06 Lillegården Ö F15-16 A-slutspel Semifinale Enskede IK 2 - 1 Team Nes 1    
29060605 sø 29/06 13:00 sø 29/06 Sportfältet A F12 B-Slutspel Semifinale Kareby/Kode 0 - 3 Onsala BK 2    
29060705 sø 29/06 13:00 sø 29/06 Sportfältet B F12 B-Slutspel Semifinale Skultorps IF 0 - 1 Hertzöga BK