Detta är resultaten från Skadevi Cup 2014. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2020 här.

Pojkar 13 9-manna



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28062105 lö 28/06 13:00 lö 28/06 Södra Ryd 1/16 Final Trollhättans BoIS 2 - 3 Kolbotn IL G01    
28060806 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Sportfältet C 1/16 Final BK Trix 1 - 0 Våmbs IF    
28060906 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Karstorp övre 1/16 Final Ardala Goif 5 - 0 Mjölby AI/FF 1    
28061806 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Karstorp nedre 1/16 Final Åkersberga BK 2 2 - 1 Wargöns IK    
28062106 lö 28/06 14:00 lö 28/06 Södra Ryd 1/16 Final Kode IF gul 3 - 6 Vara SK    
28062206 lö 28/06 14:00 lö 28/06 KSS-planen 1/16 Final IFK Österåker vit 1 - 0 Tibro AIK FK    
28060607 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Sportfältet A 1/16 Final Hönö IS 2 0 - 1 Ulricehamns IFK    
28060707 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Sportfältet B 1/16 Final Orust GHMMS (Svart/vit) 2 4 - 0 Täby FK Näsbypark 1    
28060807 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Sportfältet C 1/16 Final Landvetter IS 2 2 - 3 Åkersberga BK 1    
28060907 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Karstorp övre 1/16 Final IFK Vaxholm 2 - 4 Hovslätt IK    
28061807 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Karstorp nedre 1/16 Final Kode IF svart 1 - 0 Täby FK Näsbypark 2    
28062107 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Södra Ryd 1/16 Final IFK Österåker blå 3 - 1 IFK Falköping Blå    
28062207 lö 28/06 15:00 lö 28/06 KSS-planen 1/16 Final IF Weimer Lyrestad 5 - 0 Mariestads BK    
28061107 lö 28/06 15:00 lö 28/06 Sportfältet D 1/16 Final Tungelsta IF 5 - 3 Klässbol SK    
28060608 lö 28/06 16:00 lö 28/06 Sportfältet A 1/16 Final Munkedals IF 1 - 3 Eda United    
28060708 lö 28/06 16:00 lö 28/06 Sportfältet B 1/16 Final Finlandia/Pallo AIF 2 - 3 IFK Skövde FK 1    
28061810 lö 28/06 18:00 lö 28/06 Karstorp nedre 1/8 Final Ulricehamns IFK 0 - 1 Orust GHMMS (Svart/vit) 2    
28062110 lö 28/06 18:00 lö 28/06 Södra Ryd 1/8 Final IF Weimer Lyrestad 4 - 5 IFK Österåker blå    
28062610 lö 28/06 18:00 lö 28/06 Igelstorp B 1/8 Final Vara SK 4 - 2 IFK Österåker vit    
28062910 lö 28/06 18:00 lö 28/06 Skultorp C 1/8 Final Ardala Goif 1 - 4 Åkersberga BK 2    
28063010 lö 28/06 18:00 lö 28/06 Skultorp D 1/8 Final BK Trix 6 - 7 Kolbotn IL G01    
28062210 lö 28/06 19:00 lö 28/06 KSS-planen 1/8 Final Åkersberga BK 1 2 - 0 Tungelsta IF    
28062911 lö 28/06 19:00 lö 28/06 Skultorp C 1/8 Final Hovslätt IK 2 - 3 Kode IF svart    
28060713 lö 28/06 20:50 lö 28/06 Sportfältet B 1/8 Final Eda United 4 - 5 IFK Skövde FK 1    
29062201 sö 29/06 09:00 sö 29/06 KSS-planen 1/4 Final Orust GHMMS (Svart/vit) 2 4 - 2 Kolbotn IL G01    
29062901 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Skultorp C 1/4 Final Åkersberga BK 2 5 - 1 Vara SK    
29063001 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Skultorp D 1/4 Final IFK Österåker blå 3 - 2 Åkersberga BK 1    
29061001 sö 29/06 09:00 sö 29/06 Skultorp E 1/4 Final Kode IF svart 4 - 1 IFK Skövde FK 1    
29060805 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Sportfältet C Semifinal Orust GHMMS (Svart/vit) 2 0 - 1 Åkersberga BK 2    
29061105 sö 29/06 13:00 sö 29/06 Sportfältet D Semifinal IFK Österåker blå 0 - 1 Kode IF svart    
29061107 sö 29/06 15:15 sö 29/06 Sportfältet D Final Åkersberga BK 2 4 - 1 Kode IF svart