Dette er resultatet fra Skadevi Cup 2014. Se de seneste resultater fra Skadevi Cup 2021 her.

Pojkar 13 9-manna



Kampe

  Kampnr Tid Hal Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
28062105 lø 28/06 13:00 lø 28/06 Södra Ryd 1/16 Final Trollhättans BoIS 2 - 3 Kolbotn IL G01    
28060806 lø 28/06 14:00 lø 28/06 Sportfältet C 1/16 Final BK Trix 1 - 0 Våmbs IF    
28060906 lø 28/06 14:00 lø 28/06 Karstorp övre 1/16 Final Ardala Goif 5 - 0 Mjölby AI/FF 1    
28061806 lø 28/06 14:00 lø 28/06 Karstorp nedre 1/16 Final Åkersberga BK 2 2 - 1 Wargöns IK    
28062106 lø 28/06 14:00 lø 28/06 Södra Ryd 1/16 Final Kode IF gul 3 - 6 Vara SK    
28062206 lø 28/06 14:00 lø 28/06 KSS-planen 1/16 Final IFK Österåker vit 1 - 0 Tibro AIK FK    
28060607 lø 28/06 15:00 lø 28/06 Sportfältet A 1/16 Final Hönö IS 2 0 - 1 Ulricehamns IFK    
28060707 lø 28/06 15:00 lø 28/06 Sportfältet B 1/16 Final Orust GHMMS (Svart/vit) 2 4 - 0 Täby FK Näsbypark 1    
28060807 lø 28/06 15:00 lø 28/06 Sportfältet C 1/16 Final Landvetter IS 2 2 - 3 Åkersberga BK 1    
28060907 lø 28/06 15:00 lø 28/06 Karstorp övre 1/16 Final IFK Vaxholm 2 - 4 Hovslätt IK    
28061807 lø 28/06 15:00 lø 28/06 Karstorp nedre 1/16 Final Kode IF svart 1 - 0 Täby FK Näsbypark 2    
28062107 lø 28/06 15:00 lø 28/06 Södra Ryd 1/16 Final IFK Österåker blå 3 - 1 IFK Falköping Blå    
28062207 lø 28/06 15:00 lø 28/06 KSS-planen 1/16 Final IF Weimer Lyrestad 5 - 0 Mariestads BK    
28061107 lø 28/06 15:00 lø 28/06 Sportfältet D 1/16 Final Tungelsta IF 5 - 3 Klässbol SK    
28060608 lø 28/06 16:00 lø 28/06 Sportfältet A 1/16 Final Munkedals IF 1 - 3 Eda United    
28060708 lø 28/06 16:00 lø 28/06 Sportfältet B 1/16 Final Finlandia/Pallo AIF 2 - 3 IFK Skövde FK 1    
28061810 lø 28/06 18:00 lø 28/06 Karstorp nedre 1/8 Final Ulricehamns IFK 0 - 1 Orust GHMMS (Svart/vit) 2    
28062110 lø 28/06 18:00 lø 28/06 Södra Ryd 1/8 Final IF Weimer Lyrestad 4 - 5 IFK Österåker blå    
28062610 lø 28/06 18:00 lø 28/06 Igelstorp B 1/8 Final Vara SK 4 - 2 IFK Österåker vit    
28062910 lø 28/06 18:00 lø 28/06 Skultorp C 1/8 Final Ardala Goif 1 - 4 Åkersberga BK 2    
28063010 lø 28/06 18:00 lø 28/06 Skultorp D 1/8 Final BK Trix 6 - 7 Kolbotn IL G01    
28062210 lø 28/06 19:00 lø 28/06 KSS-planen 1/8 Final Åkersberga BK 1 2 - 0 Tungelsta IF    
28062911 lø 28/06 19:00 lø 28/06 Skultorp C 1/8 Final Hovslätt IK 2 - 3 Kode IF svart    
28060713 lø 28/06 20:50 lø 28/06 Sportfältet B 1/8 Final Eda United 4 - 5 IFK Skövde FK 1    
29062201 sø 29/06 09:00 sø 29/06 KSS-planen 1/4 Final Orust GHMMS (Svart/vit) 2 4 - 2 Kolbotn IL G01    
29062901 sø 29/06 09:00 sø 29/06 Skultorp C 1/4 Final Åkersberga BK 2 5 - 1 Vara SK    
29063001 sø 29/06 09:00 sø 29/06 Skultorp D 1/4 Final IFK Österåker blå 3 - 2 Åkersberga BK 1    
29061001 sø 29/06 09:00 sø 29/06 Skultorp E 1/4 Final Kode IF svart 4 - 1 IFK Skövde FK 1    
29060805 sø 29/06 13:00 sø 29/06 Sportfältet C Semifinal Orust GHMMS (Svart/vit) 2 0 - 1 Åkersberga BK 2    
29061105 sø 29/06 13:00 sø 29/06 Sportfältet D Semifinal IFK Österåker blå 0 - 1 Kode IF svart    
29061107 sø 29/06 15:15 sø 29/06 Sportfältet D Final Åkersberga BK 2 4 - 1 Kode IF svart