Dette er resultater fra Skadevi Cup 2015. Se de siste resultatene fra Skadevi Cup 2022 her.

Statistikk

Matchstatistikk

Kamper/Stadie


Kamper/Dag

Kamper/Klass

Some numbers

Antal matcher 850
Ferdigspilte 850
Igjen å spille 0
Walk over (WO) 0
Efter straffläggning 28
Hemmavinster 422
Bortavinster 355
Oavgjorda 73

Top 20 kamper med flest mål

  Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
sø 28/06 10:00 sø 28/06 Igelstorp B P16 A-slutspel Örgryte IS 8 - 9 Jönköping Södra IF    
lø 27/06 16:00 lø 27/06 Sportfältet B P13 (9) B-Slutspel Orust Fotboll 2 7 - 6 Lekstorps IF 1    
sø 28/06 13:00 sø 28/06 Igelstorp B F15-16 B-Slutspel IFK Tidaholm 6 - 7 Råda BK F15    
lø 27/06 20:00 lø 27/06 Lillegården Ö P14 A-slutspel Råda BK 7 - 6 IFK Skövde FK 2    
lø 27/06 12:00 lø 27/06 Sportfältet D P13 (9) Grp 4 Nesodden IF 3 0 - 13 Kallhälls FF 1    
lø 27/06 15:00 lø 27/06 Lillegården C (kg) P14 A-slutspel Västerås IK P01 11 - 2 Anderslövs BOIK    
fr 26/06 19:00 fr 26/06 Lillegården Ö P13 (11) Grp 5 Nässjö FF 10 - 2 Våmbs IF    
fr 26/06 15:50 fr 26/06 Claesborg B P12 Grp 8 Skoftebyns IF 1 11 - 1 Tölö IF 2    
lø 27/06 10:00 lø 27/06 Lillegården C (kg) P16 Grp 3 Skövde AIK 12 - 0 Kolbotn IL G99    
sø 28/06 08:00 sø 28/06 Lillegården Ö P13 (11) A-slutspel Särö IK 7 - 5 Lunds BK    
lø 27/06 17:00 lø 27/06 Axvall D F13 (9) B-Slutspel Torslanda IK 11 - 0 Romelanda U...örening F02    
lø 27/06 08:00 lø 27/06 Värsås A P13 (11) Grp 5 Nässjö FF 10 - 1 KB Karlskoga    
lø 27/06 17:00 lø 27/06 Claesborg B P12 B-Slutspel IFK Skövde FK 4 P04 5 - 6 P Lindome GIF 2    
fr 26/06 20:00 fr 26/06 Timmersdala B P14 Grp 8 Skara FC 11 - 0 Villastadens IF    
fr 26/06 13:00 fr 26/06 Sportfältet C P13 (9) Grp 4 IK Zenith 2 11 - 0 Nesodden IF 3    
sø 28/06 11:00 sø 28/06 Igelstorp B P15 B-Slutspel Riala GoIF 5 - 6 Tidaholms Gif    
lø 27/06 19:00 lø 27/06 Södermalm A P13 (11) A-slutspel Ballerup Sk...e Fodbold 1 6 - 5 IFK Värnamo    
lø 27/06 17:50 lø 27/06 Skultorp D P13 (9) A-slutspel Bollstanäs SK 1 6 - 5 IK Zenith 2    
sø 28/06 13:00 sø 28/06 Sportfältet B P13 (9) B-Slutspel Linghems SK 6 - 5 Rydboholms SK    
lø 27/06 13:30 lø 27/06 Skultorp A P13 (9) A-slutspel Assyriska Öxnehaga 1 5 - 6 FC Honka Leijonat