Detta är resultaten från Skadevi Cup 2015. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2019 här.

Senaste resultat

Skadevi Cup 2015 börjar
Slut
26/6
27/6
28/6

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28060807 sö 28/06 15:00 sö 28/06 Sportfältet C P12 A-slutspel Final Skoftebyns IF 2 0 - 1 IF Brommapojkarna    
28060808 sö 28/06 16:15 sö 28/06 Sportfältet C P12 B-Slutspel Final Skultorps IF 3 - 0 Hovås Billdal IF 2    
28061405 sö 28/06 15:15 sö 28/06 Lillegården C (konstgräs) P13 (11) A-slutspel Final Särö IK 2 - 5 Nässjö FF    
28061207 sö 28/06 15:30 sö 28/06 Timmersdala A P13 (11) B-Slutspel Final IFK Klagshamn 2 - 0 Nosaby IF    
28060609 sö 28/06 17:30 sö 28/06 Sportfältet A P13 (9) A-slutspel Final Gunnilse IS 0 - 6 Kvik Halden FK 1    
28060708 sö 28/06 16:15 sö 28/06 Sportfältet B P13 (9) B-Slutspel Final FC Järfälla 1 - 0 Linghems SK    
28061406 sö 28/06 16:30 sö 28/06 Lillegården C (konstgräs) P14 A-slutspel Final Bele Barkarby FF 3 - 0 Gideonsbergs IF    
28061208 sö 28/06 16:30 sö 28/06 Timmersdala A P14 B-Slutspel Final Kolbotn IL 1 - 2 Onsala BK 1    
28061407 sö 28/06 17:45 sö 28/06 Lillegården C (konstgräs) P15 A-slutspel Final Örgryte IS 1 - 4 P IFK Skövde FK    
28062508 sö 28/06 16:30 sö 28/06 Igelstorp A P15 B-Slutspel Final Svalövs BK 5 - 4 Ängby IF    
28060109 sö 28/06 17:45 sö 28/06 Lillegården A P16 A-slutspel Final Skövde AIK 1 - 0 IFK Skövde FK    
28064006 sö 28/06 14:40 sö 28/06 Varnhem P16 B-Slutspel Final Tidaholms Gif 2 - 1 Ulvåkers IF    
28060607 sö 28/06 15:00 sö 28/06 Sportfältet A F12 A-slutspel Final AIK FF 5 - 4 Sävedalens IF 2    
28060608 sö 28/06 16:15 sö 28/06 Sportfältet A F12 B-Slutspel Final Stenkullen GoIK F03 2 - 1 Skövde KIK vit    
28060809 sö 28/06 17:30 sö 28/06 Sportfältet C F13 (9) A-slutspel Final Lekstorps IF 0 - 1 Glumslövs FF    
28061108 sö 28/06 16:15 sö 28/06 Sportfältet D F13 (9) B-Slutspel Final Lidköpings FK 1 - 3 Onsala BK 2    
28060107 sö 28/06 15:15 sö 28/06 Lillegården A F14 A-slutspel Final Lekstorps IF 2 - 3 Skövde KIK    
28063407 sö 28/06 15:30 sö 28/06 Timmersdala B F14 B-Slutspel Final Virum-Sorgenfri BK 4 - 6 Skara FC    
28060108 sö 28/06 16:30 sö 28/06 Lillegården A F15-16 A-slutspel Final Skultorps IF 4 - 5 P Ulvåkers IF    
28062507 sö 28/06 15:30 sö 28/06 Igelstorp A F15-16 B-Slutspel Final Röstånga IS 4 - 0 Råda BK F15    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28061309 sö 28/06 17:45 sö 28/06 Lillegården B P16 A-slutspel Bronsmatch Villastadens IF 0 - 5 Jönköping Södra IF    
28061507 sö 28/06 17:45 sö 28/06 Lillegården D (konstgräs) P15 A-slutspel Bronsmatch Tullinge TP FK 4 - 1 Mölnlycke IF    
28060709 sö 28/06 17:30 sö 28/06 Sportfältet B P13 (9) A-slutspel Bronsmatch IFK Skövde FK 2 2 - 4 P BK Sport svart 2    
28061109 sö 28/06 17:30 sö 28/06 Sportfältet D F13 (9) A-slutspel Bronsmatch Boo FF 2 - 3 P Stenkullen GoIK 1    
28061308 sö 28/06 16:30 sö 28/06 Lillegården B F15-16 A-slutspel Bronsmatch Spånga IS FK 5 - 3 P Skövde KIK 2    
28061506 sö 28/06 16:30 sö 28/06 Lillegården D (konstgräs) P14 A-slutspel Bronsmatch Munkedals IF 0 - 3 Västerås IK P01    
28061307 sö 28/06 15:15 sö 28/06 Lillegården B F14 A-slutspel Bronsmatch Spånga IS FK 4 - 5 P Våmbs IF    
28061505 sö 28/06 15:15 sö 28/06 Lillegården D (konstgräs) P13 (11) A-slutspel Bronsmatch Tölö IF Svart 1 - 2 IF Brommapojkarna    
28060707 sö 28/06 15:00 sö 28/06 Sportfältet B F12 A-slutspel Bronsmatch Tölö IF 4 - 2 Kållered SK    
28061107 sö 28/06 15:00 sö 28/06 Sportfältet D P12 A-slutspel Bronsmatch Bollstanäs SK 2 - 0 IFK Haninge    
28060106 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Lillegården A P16 A-slutspel Semifinal Skövde AIK 3 - 1 Villastadens IF    
28060606 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Sportfältet A P13 (9) A-slutspel Semifinal Gunnilse IS 2 - 0 IFK Skövde FK 2    
28060706 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Sportfältet B P13 (9) A-slutspel Semifinal BK Sport svart 2 0 - 5 Kvik Halden FK 1    
28060806 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Sportfältet C F13 (9) A-slutspel Semifinal Boo FF 1 - 4 Lekstorps IF    
28061106 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Sportfältet D F13 (9) A-slutspel Semifinal Glumslövs FF 5 - 1 Stenkullen GoIK 1    
28061206 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Timmersdala A P14 B-Slutspel Semifinal Ulvåker/Tymer 0 - 2 Kolbotn IL    
28061306 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Lillegården B P16 A-slutspel Semifinal IFK Skövde FK 1 - 0 Jönköping Södra IF    
28062506 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Igelstorp A P15 B-Slutspel Semifinal Svalövs BK 3 - 1 Tidaholms Gif    
28062606 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Igelstorp B P15 B-Slutspel Semifinal Ängby IF 2 - 0 Tibro AIK FK    
28063406 sö 28/06 14:00 sö 28/06 Timmersdala B P14 B-Slutspel Semifinal IFK Hallsberg FK 1 - 3 Onsala BK 1    
28060105 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Lillegården A P14 A-slutspel Semifinal Bele Barkarby FF 2 - 1 Munkedals IF    
28060605 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Sportfältet A P13 (9) B-Slutspel Semifinal Orust Fotboll 2 0 - 2 FC Järfälla    
28060705 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Sportfältet B P13 (9) B-Slutspel Semifinal Linghems SK 6 - 5 Rydboholms SK    
28060805 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Sportfältet C F13 (9) B-Slutspel Semifinal Tingsryd United FC 1 - 2 Lidköpings FK    
28061105 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Sportfältet D F13 (9) B-Slutspel Semifinal QBIK 0 - 1 Onsala BK 2    
28061205 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Timmersdala A F14 B-Slutspel Semifinal Gränna AIS 1 - 3 Virum-Sorgenfri BK    
28061305 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Lillegården B P14 A-slutspel Semifinal Västerås IK P01 0 - 1 Gideonsbergs IF    
28061404 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Lillegården C (konstgräs) P15 A-slutspel Semifinal Örgryte IS 3 - 0 Tullinge TP FK    
28061504 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Lillegården D (konstgräs) P15 A-slutspel Semifinal IFK Skövde FK 2 - 0 Mölnlycke IF    
28062505 sö 28/06 13:00 sö 28/06 Igelstorp A F15-16 B-Slutspel Semifinal Röstånga IS 4 - 3 Skövde KIK 1