B9 (2010)

PLAYOFF

    Hold # V U T +/-   P  
Holdene er sorteret efter:
  1. Points
  2. Målforskel
  3. Scorede mål
  4. Points (indbyrdes møder)
  5. Målforskel (indbyrdes møder)
  6. Scorede mål (indbyrdes møder)
1. ANZA Socceroos 1 1 0 0 10 - 1 (9) 3
2. Turf City FC BLACK 1 0 0 1 1 - 10 (-9) 0
V = Vundne, U = Uafgjorte, T = Tabte,
# = Spillede kampe, +/- = Mål, P = Point


Kampe

  Kampnr Tid Bane Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
08090200 søn. 08/09 12:00 søn. 08/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 LFA 2010 Bravo 1 - 0 SMSA Ardour      
08090600 søn. 08/09 12:00 søn. 08/09 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 GFA Japan 4 - 1 ANZA Socceroos      
08091102 søn. 08/09 12:00 søn. 08/09 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 2 SSCA 1 1 - 7 ANZA Gold      
08090201 søn. 08/09 13:00 søn. 08/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 JSSL FC 2 1 - 3 Coerver      
08090601 søn. 08/09 13:00 søn. 08/09 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 ESA 1 2 - 5 Turf City FC WHITE      
08090902 søn. 08/09 13:00 søn. 08/09 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 4 LFA 2010 Delta 6 - 2 Chelsea FC IDC Singapore      
08091103 søn. 08/09 13:00 søn. 08/09 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 2 Brazilian Lions 5 - 2 Shoot FA 1      
08090103 søn. 08/09 14:00 søn. 08/09 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 1 JSSL FC 1 2 - 2 LFA 2010 Alpha      
08090202 søn. 08/09 14:00 søn. 08/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 Stingers FC 1 7 - 5 JSSL FC 3      
08090402 søn. 08/09 14:00 søn. 08/09 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 4 White Sands 3 - 0 ESA 2      
08090803 søn. 08/09 14:00 søn. 08/09 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 4 SMSA Brio 4 - 2 Borussia Academy 1      
08090903 søn. 08/09 14:00 søn. 08/09 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 4 Shoot FA 2 0 - 4 SSCA 3      
08091104 søn. 08/09 14:00 søn. 08/09 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 BFA 1 1 - 7 Barca Academy      
08090203 søn. 08/09 15:00 søn. 08/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 LFA 2010 Charlie 13 - 1 SSCA 2      
08091107 søn. 08/09 17:00 søn. 08/09 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 2 Sporting 5 - 0 Turf City FC BLACK      
15090600 søn. 15/09 12:00 søn. 15/09 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 ANZA Socceroos 4 - 2 ESA 1      
15090402 søn. 15/09 13:00 søn. 15/09 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 5 BFA 2 7 - 2 JSSL FC 5      
15090601 søn. 15/09 13:00 søn. 15/09 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 Turf City FC WHITE 0 - 3 LFA 2010 Alpha      
15090802 søn. 15/09 13:00 søn. 15/09 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 5 JSSL FC 4 9 - 0 SSCA 4      
15090902 søn. 15/09 13:00 søn. 15/09 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 5 Little League 3 - 0 Stingers FC 2      
15091002 søn. 15/09 13:00 søn. 15/09 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 5 ESA 3 0 - 3 W Ace Soccer Academy      
15090103 søn. 15/09 14:00 søn. 15/09 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 1 GFA Japan 4 - 1 JSSL FC 1      
22090200 søn. 22/09 11:00 søn. 22/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Shoot FA 1 4 - 3 SSCA 1      
22090101 søn. 22/09 12:00 søn. 22/09 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 1 ESA 1 3 - 2 ANZA Socceroos      
22090201 søn. 22/09 12:00 søn. 22/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Turf City FC BLACK 3 - 2 LFA 2010 Bravo      
22090202 søn. 22/09 13:00 søn. 22/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 SMSA Ardour 3 - 0 W Brazilian Lions      
22090502 søn. 22/09 13:00 søn. 22/09 HQ Arena 2 B9 (2010) Division 1 Turf City FC WHITE 1 - 3 LFA 2010 Alpha      
22091103 søn. 22/09 13:00 søn. 22/09 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 2 ANZA Gold 2 - 5 Sporting      
22090203 søn. 22/09 14:00 søn. 22/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 JSSL FC 3 1 - 6 JSSL FC 2      
22091104 søn. 22/09 14:00 søn. 22/09 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 Coerver 7 - 1 BFA 1      
22090204 søn. 22/09 15:00 søn. 22/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 SSCA 2 0 - 11 Stingers FC 1      
22090404 søn. 22/09 15:00 søn. 22/09 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 4 Chelsea FC IDC Singapore 0 - 3 W White Sands      
22090804 søn. 22/09 15:00 søn. 22/09 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 4 ESA 2 5 - 5 SMSA Brio      
22090904 søn. 22/09 15:00 søn. 22/09 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 4 SSCA 3 5 - 2 LFA 2010 Delta      
22091004 søn. 22/09 15:00 søn. 22/09 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 4 Borussia Academy 1 11 - 0 Shoot FA 2      
22091105 søn. 22/09 15:00 søn. 22/09 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 Barca Academy 5 - 6 LFA 2010 Charlie      
29090200 søn. 29/09 11:00 søn. 29/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 ANZA Gold 4 - 0 Shoot FA 1      
29090201 søn. 29/09 12:00 søn. 29/09 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 Stingers FC 1 0 - 5 LFA 2010 Charlie      
29090600 søn. 29/09 12:00 søn. 29/09 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 ESA 1 3 - 0 GFA Japan      
29090104 søn. 29/09 14:00 søn. 29/09 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 1 JSSL FC 1 0 - 1 LFA 2010 Alpha      
29090904 søn. 29/09 15:00 søn. 29/09 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 5 Stingers FC 2 3 - 0 W ESA 3      
29090405 søn. 29/09 16:00 søn. 29/09 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 5 SSCA 4 1 - 3 BFA 2      
29090805 søn. 29/09 16:00 søn. 29/09 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 5 JSSL FC 5 2 - 8 Little League      
29090905 søn. 29/09 16:00 søn. 29/09 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 5 Ace Soccer Academy 0 - 4 JSSL FC 4      
06100200 søn. 06/10 11:00 søn. 06/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 SSCA 1 0 - 1 SMSA Ardour      
06100201 søn. 06/10 12:00 søn. 06/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 LFA 2010 Bravo 0 - 6 Sporting      
06100600 søn. 06/10 12:00 søn. 06/10 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 ANZA Socceroos 2 - 3 JSSL FC 1      
06101102 søn. 06/10 12:00 søn. 06/10 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 BFA 1 6 - 2 JSSL FC 3      
06100202 søn. 06/10 13:00 søn. 06/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 SSCA 2 0 - 11 JSSL FC 2      
06100601 søn. 06/10 13:00 søn. 06/10 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 Turf City FC WHITE 3 - 0 GFA Japan      
06101002 søn. 06/10 13:00 søn. 06/10 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 5 Ace Soccer Academy 1 - 4 Little League      
06100104 søn. 06/10 14:00 søn. 06/10 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 1 LFA 2010 Alpha 5 - 1 ESA 1      
06100203 søn. 06/10 14:00 søn. 06/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 Barca Academy 2 - 6 Coerver      
06100405 søn. 06/10 16:00 søn. 06/10 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 4 SMSA Brio 1 - 0 Chelsea FC IDC Singapore      
06100804 søn. 06/10 16:00 søn. 06/10 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 4 SSCA 3 6 - 3 White Sands      
06100905 søn. 06/10 16:00 søn. 06/10 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 4 Borussia Academy 1 2 - 2 ESA 2      
06101005 søn. 06/10 16:00 søn. 06/10 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 4 LFA 2010 Delta 5 - 0 Shoot FA 2      
06101104 søn. 06/10 16:00 søn. 06/10 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 2 Turf City FC BLACK 4 - 7 Brazilian Lions      
13100103 søn. 13/10 13:00 søn. 13/10 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 1 JSSL FC 1 5 - 2 Turf City FC WHITE      
13100503 søn. 13/10 13:00 søn. 13/10 HQ Arena 2 B9 (2010) Division 1 LFA 2010 Alpha 7 - 3 ANZA Socceroos      
13100403 søn. 13/10 14:00 søn. 13/10 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 4 White Sands 4 - 2 LFA 2010 Delta      
13100803 søn. 13/10 14:00 søn. 13/10 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 5 Little League 7 - 1 SSCA 4      
13100902 søn. 13/10 14:00 søn. 13/10 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 5 Ace Soccer Academy 3 - 3 BFA 2      
13101002 søn. 13/10 14:00 søn. 13/10 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 5 JSSL FC 4 3 - 0 W ESA 3      
20100200 søn. 20/10 11:00 søn. 20/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Shoot FA 1 1 - 8 Sporting      
20100201 søn. 20/10 12:00 søn. 20/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 ANZA Gold 1 - 1 SMSA Ardour      
20100600 søn. 20/10 12:00 søn. 20/10 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 JSSL FC 1 6 - 0 ESA 1      
20100202 søn. 20/10 13:00 søn. 20/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Brazilian Lions 1 - 2 LFA 2010 Bravo      
20100601 søn. 20/10 13:00 søn. 20/10 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 LFA 2010 Alpha 8 - 2 GFA Japan      
20101002 søn. 20/10 13:00 søn. 20/10 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 5 JSSL FC 4 3 - 5 Little League      
20100203 søn. 20/10 14:00 søn. 20/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 Coerver 6 - 2 JSSL FC 3      
20100503 søn. 20/10 14:00 søn. 20/10 HQ Arena 2 B9 (2010) Division 1 ANZA Socceroos 1 - 0 Turf City FC WHITE      
20101102 søn. 20/10 14:00 søn. 20/10 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 Stingers FC 1 4 - 3 BFA 1      
20100204 søn. 20/10 15:00 søn. 20/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 LFA 2010 Charlie 2 - 1 JSSL FC 2      
20100405 søn. 20/10 16:00 søn. 20/10 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 4 Borussia Academy 1 7 - 2 Chelsea FC IDC Singapore      
20100804 søn. 20/10 16:00 søn. 20/10 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 5 JSSL FC 5 3 - 3 SSCA 4      
20100905 søn. 20/10 16:00 søn. 20/10 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 4 ESA 2 2 - 2 Shoot FA 2      
27100200 søn. 27/10 11:00 søn. 27/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Shoot FA 1 1 - 0 SMSA Ardour      
27100201 søn. 27/10 12:00 søn. 27/10 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 Coerver 2 - 1 LFA 2010 Charlie      
27100103 søn. 27/10 13:00 søn. 27/10 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 1 Turf City FC WHITE 6 - 2 ESA 1      
27100802 søn. 27/10 13:00 søn. 27/10 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 5 Stingers FC 2 2 - 3 Ace Soccer Academy      
27100901 søn. 27/10 13:00 søn. 27/10 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 5 ESA 3 2 - 4 BFA 2      
03110200 søn. 03/11 11:00 søn. 03/11 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 LFA 2010 Bravo 5 - 2 SSCA 1      
03110201 søn. 03/11 12:00 søn. 03/11 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Sporting 6 - 0 Brazilian Lions      
03110103 søn. 03/11 13:00 søn. 03/11 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 1 GFA Japan 2 - 4 JSSL FC 1      
03110202 søn. 03/11 13:00 søn. 03/11 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 JSSL FC 2 3 - 0 Stingers FC 1      
03111102 søn. 03/11 13:00 søn. 03/11 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 SSCA 2 1 - 9 BFA 1      
03110203 søn. 03/11 14:00 søn. 03/11 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 Barca Academy 3 - 3 JSSL FC 3      
03110803 søn. 03/11 14:00 søn. 03/11 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 4 LFA 2010 Delta 3 - 1 SMSA Brio      
03111001 søn. 03/11 14:00 søn. 03/11 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 4 Shoot FA 2 2 - 5 White Sands      
03110404 søn. 03/11 15:00 søn. 03/11 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 5 Stingers FC 2 4 - 1 SSCA 4      
03110804 søn. 03/11 15:00 søn. 03/11 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 5 BFA 2 3 - 8 JSSL FC 4      
03110903 søn. 03/11 15:00 søn. 03/11 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 5 JSSL FC 5 2 - 0 ESA 3      
10110200 søn. 10/11 11:00 søn. 10/11 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 SMSA Ardour 2 - 8 Sporting      
10110401 søn. 10/11 12:00 søn. 10/11 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 5 Stingers FC 2 0 - 4 JSSL FC 5      
10110600 søn. 10/11 12:00 søn. 10/11 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 ANZA Socceroos 1 - 0 Turf City FC WHITE      
10110402 søn. 10/11 13:00 søn. 10/11 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 4 White Sands 0 - 0 SMSA Brio      
10110601 søn. 10/11 13:00 søn. 10/11 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 ESA 1 1 - 6 JSSL FC 1      
10111002 søn. 10/11 13:00 søn. 10/11 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 5 SSCA 4 4 - 0 ESA 3      
10110404 søn. 10/11 15:00 søn. 10/11 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 4 ESA 2 2 - 3 LFA 2010 Delta      
10111004 søn. 10/11 15:00 søn. 10/11 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 4 Chelsea FC IDC Singapore 4 - 0 Shoot FA 2      
10111105 søn. 10/11 15:00 søn. 10/11 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 2 Shoot FA 1 3 - 5 Turf City FC BLACK      
10111005 søn. 10/11 16:00 søn. 10/11 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 4 Borussia Academy 1 1 - 6 SSCA 3      
10111106 søn. 10/11 16:00 søn. 10/11 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 1 GFA Japan 6 - 3 ANZA Socceroos      
17110200 søn. 17/11 11:00 søn. 17/11 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 ANZA Gold 2 - 2 LFA 2010 Bravo      
17110201 søn. 17/11 12:00 søn. 17/11 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Brazilian Lions 3 - 5 SSCA 1      
17110600 søn. 17/11 12:00 søn. 17/11 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 Turf City FC WHITE 1 - 1 GFA Japan      
17111001 søn. 17/11 12:00 søn. 17/11 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 4 ESA 2 1 - 4 SSCA 3      
17110202 søn. 17/11 13:00 søn. 17/11 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 JSSL FC 2 1 - 0 Barca Academy      
17110601 søn. 17/11 13:00 søn. 17/11 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 LFA 2010 Alpha 4 - 0 ESA 1      
17111103 søn. 17/11 13:00 søn. 17/11 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 Coerver 4 - 3 Stingers FC 1      
17110104 søn. 17/11 14:00 søn. 17/11 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 1 ANZA Socceroos 4 - 2 JSSL FC 1      
17110203 søn. 17/11 14:00 søn. 17/11 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 LFA 2010 Charlie 5 - 2 BFA 1      
17111003 søn. 17/11 14:00 søn. 17/11 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 4 Borussia Academy 1 3 - 3 LFA 2010 Delta      
17111104 søn. 17/11 14:00 søn. 17/11 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 JSSL FC 3 5 - 1 SSCA 2      
17110804 søn. 17/11 15:00 søn. 17/11 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 5 Stingers FC 2 1 - 1 JSSL FC 4      
17110904 søn. 17/11 15:00 søn. 17/11 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 5 JSSL FC 5 2 - 4 Ace Soccer Academy      
17111004 søn. 17/11 15:00 søn. 17/11 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 5 BFA 2 2 - 7 Little League      
24110600 søn. 24/11 12:00 søn. 24/11 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 LFA 2010 Alpha 1 - 0 GFA Japan      
24110402 søn. 24/11 13:00 søn. 24/11 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 4 Chelsea FC IDC Singapore 3 - 12 SSCA 3      
24110601 søn. 24/11 13:00 søn. 24/11 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 JSSL FC 1 2 - 6 Turf City FC WHITE      
24111902 søn. 24/11 13:00 søn. 24/11 Nanyang Junior College 1 B9 (2010) Division 3 JSSL FC 2 2 - 0 BFA 1      
24110804 søn. 24/11 16:00 søn. 24/11 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) Division 5 BFA 2 1 - 1 Stingers FC 2      
24110904 søn. 24/11 16:00 søn. 24/11 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) Division 5 ESA 3 0 - 5 Little League      
24111003 søn. 24/11 16:00 søn. 24/11 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) Division 4 ESA 2 9 - 1 Chelsea FC IDC Singapore      
24111602 søn. 24/11 16:00 søn. 24/11 The Cage 4 B9 (2010) Division 2 ANZA Gold 1 - 3 Turf City FC BLACK      
01120200 søn. 01/12 11:00 søn. 01/12 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Shoot FA 1 1 - 3 LFA 2010 Bravo      
01120600 søn. 01/12 12:00 søn. 01/12 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 LFA 2010 Alpha 4 - 2 ANZA Socceroos      
01121102 søn. 01/12 12:00 søn. 01/12 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 2 Sporting 9 - 1 SSCA 1      
01120201 søn. 01/12 13:00 søn. 01/12 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Brazilian Lions 1 - 0 ANZA Gold      
01120601 søn. 01/12 13:00 søn. 01/12 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 1 GFA Japan 9 - 1 ESA 1      
01121103 søn. 01/12 13:00 søn. 01/12 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 Barca Academy 2 - 6 Stingers FC 1      
01120202 søn. 01/12 14:00 søn. 01/12 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 Coerver 11 - 0 SSCA 2      
08120103 søn. 08/12 12:10 søn. 08/12 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 4 SSCA 3 0 - 3 SMSA Brio      
08120104 søn. 08/12 13:00 søn. 08/12 HQ Arena 1 B9 (2010) Division 5 JSSL FC 5 6 - 6 JSSL FC 4      
12010600 søn. 12/01 11:00 søn. 12/01 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 5 SSCA 4 0 - 3 Ace Soccer Academy      
12010200 søn. 12/01 12:00 søn. 12/01 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 2 Turf City FC BLACK 3 - 0 SSCA 1      
12010601 søn. 12/01 12:00 søn. 12/01 HQ Arena 3 B9 (2010) Division 4 Shoot FA 2 2 - 6 SMSA Brio      
12010201 søn. 12/01 13:00 søn. 12/01 Stamford American International School 1 B9 (2010) Division 3 Barca Academy 3 - 1 SSCA 2      
12011100 søn. 12/01 13:00 søn. 12/01 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 3 JSSL FC 3 0 - 10 LFA 2010 Charlie      
12011101 søn. 12/01 15:00 søn. 12/01 Stamford American International School 2 B9 (2010) Division 2 SMSA Ardour 1 - 4 Turf City FC BLACK      
19010600 søn. 19/01 13:00 søn. 19/01 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 LFA 2010 Alpha 7 - 3 GFA Japan      
19010104 søn. 19/01 14:00 søn. 19/01 HQ Arena 1 B9 (2010) PLAYOFF ANZA Socceroos 10 - 1 Turf City FC BLACK      
19010403 søn. 19/01 14:00 søn. 19/01 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) Division 4 White Sands 2 - 3 Borussia Academy 1      
02020800 søn. 02/02 11:00 søn. 02/02 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) DIVISION 5 Ace Soccer Academy 2 - 2 SSCA 2      
02020900 søn. 02/02 11:00 søn. 02/02 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) DIVISION 5 BFA 2 0 - 3 W SSCA 4      
02020200 søn. 02/02 12:00 søn. 02/02 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 2 SMSA Ardour 1 - 3 LFA 2010 Bravo      
02020600 søn. 02/02 12:00 søn. 02/02 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 GFA Japan 6 - 2 Sporting      
02021101 søn. 02/02 12:00 søn. 02/02 Stamford American International School 2 B9 (2010) DIVISION 2 Coerver 2 - 1 ESA 1      
02020201 søn. 02/02 13:00 søn. 02/02 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 3 SMSA Brio 0 - 10 JSSL FC 2      
02020601 søn. 02/02 13:00 søn. 02/02 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 ANZA Socceroos 2 - 1 Turf City FC WHITE      
02021001 søn. 02/02 13:00 søn. 02/02 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) DIVISION 5 ESA 3 1 - 2 JSSL FC 5      
02021102 søn. 02/02 13:00 søn. 02/02 Stamford American International School 2 B9 (2010) DIVISION 3 Stingers FC 1 2 - 3 SSCA 3      
02020104 søn. 02/02 14:00 søn. 02/02 HQ Arena 1 B9 (2010) DIVISION 1 JSSL FC 1 2 - 4 LFA 2010 Alpha      
02020403 søn. 02/02 14:00 søn. 02/02 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) DIVISION 4 Little League 5 - 2 JSSL FC 3      
02020803 søn. 02/02 14:00 søn. 02/02 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) DIVISION 4 JSSL FC 4 5 - 0 ESA 2      
02020903 søn. 02/02 14:00 søn. 02/02 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) DIVISION 4 LFA 2010 Delta 1 - 6 Borussia Academy 1      
02021002 søn. 02/02 14:00 søn. 02/02 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) DIVISION 4 White Sands 3 - 0 Shoot FA 2      
02021103 søn. 02/02 14:00 søn. 02/02 Stamford American International School 2 B9 (2010) DIVISION 3 BFA 1 8 - 2 SSCA 1      
02020203 søn. 02/02 16:00 søn. 02/02 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 2 Turf City FC BLACK 1 - 3 ANZA Gold      
09020600 søn. 09/02 13:00 søn. 09/02 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 Sporting Turf City FC WHITE      
09020103 søn. 09/02 14:00 søn. 09/02 HQ Arena 1 B9 (2010) DIVISION 1 JSSL FC 1 GFA Japan      
09021103 søn. 09/02 15:00 søn. 09/02 Stamford American International School 2 B9 (2010) DIVISION 2 LFA 2010 Charlie Brazilian Lions      
09020105 søn. 09/02 16:00 søn. 09/02 HQ Arena 1 B9 (2010) DIVISION 1 LFA 2010 Alpha ANZA Socceroos      
16020200 søn. 16/02 11:00 søn. 16/02 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 2 Turf City FC BLACK Coerver      
16020201 søn. 16/02 12:00 søn. 16/02 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 2 ESA 1 LFA 2010 Charlie      
16020600 søn. 16/02 12:00 søn. 16/02 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 Turf City FC WHITE LFA 2010 Alpha      
16021000 søn. 16/02 12:00 søn. 16/02 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) DIVISION 4 White Sands ESA 2      
16021102 søn. 16/02 12:00 søn. 16/02 Stamford American International School 2 B9 (2010) DIVISION 2 Brazilian Lions SMSA Ardour      
16020202 søn. 16/02 13:00 søn. 16/02 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 2 LFA 2010 Bravo ANZA Gold      
16020601 søn. 16/02 13:00 søn. 16/02 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 Sporting JSSL FC 1      
16021103 søn. 16/02 13:00 søn. 16/02 Stamford American International School 2 B9 (2010) DIVISION 3 Stingers FC 1 BFA 1      
16020203 søn. 16/02 14:00 søn. 16/02 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 3 Barca Academy SSCA 1      
16020402 søn. 16/02 14:00 søn. 16/02 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) DIVISION 4 JSSL FC 4 Little League      
16020802 søn. 16/02 14:00 søn. 16/02 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) DIVISION 4 JSSL FC 3 LFA 2010 Delta      
16021104 søn. 16/02 14:00 søn. 16/02 Stamford American International School 2 B9 (2010) DIVISION 3 SMSA Brio SSCA 3      
16020403 søn. 16/02 15:00 søn. 16/02 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) DIVISION 5 JSSL FC 5 SSCA 4      
16020803 søn. 16/02 15:00 søn. 16/02 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) DIVISION 5 Chelsea FC IDC Singapore ESA 3      
23020600 søn. 23/02 12:00 søn. 23/02 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 LFA 2010 Alpha 6 - 3 Sporting      
23020601 søn. 23/02 13:00 søn. 23/02 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 JSSL FC 1 0 - 4 ANZA Socceroos      
23020802 søn. 23/02 13:00 søn. 23/02 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) DIVISION 4 White Sands 0 - 3 Little League      
23020504 søn. 23/02 14:00 søn. 23/02 HQ Arena 2 B9 (2010) DIVISION 1 Turf City FC WHITE 1 - 3 GFA Japan      
23020903 søn. 23/02 14:00 søn. 23/02 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) DIVISION 5 SSCA 2 2 - 1 Stingers FC 2      
23021105 søn. 23/02 15:00 søn. 23/02 Stamford American International School 2 B9 (2010) DIVISION 2 LFA 2010 Charlie Turf City FC BLACK      
23020205 søn. 23/02 16:00 søn. 23/02 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 3 Shoot FA 1 JSSL FC 2      
01030300 søn. 01/03 11:00 søn. 01/03 Rainforest Sports Hub 1 B9 (2010) DIVISION 2 LFA 2010 Bravo 1 - 3 Coerver      
01030301 søn. 01/03 12:00 søn. 01/03 Rainforest Sports Hub 1 B9 (2010) DIVISION 2 Brazilian Lions 1 - 6 ESA 1      
01032100 søn. 01/03 12:00 søn. 01/03 Rainforest Sports Hub 2 B9 (2010) DIVISION 2 ANZA Gold 3 - 2 SMSA Ardour      
01030103 søn. 01/03 13:00 søn. 01/03 HQ Arena 1 B9 (2010) DIVISION 1 Turf City FC WHITE 0 - 1 JSSL FC 1      
01030302 søn. 01/03 13:00 søn. 01/03 Rainforest Sports Hub 1 B9 (2010) DIVISION 3 Barca Academy 7 - 1 SMSA Brio      
01030503 søn. 01/03 13:00 søn. 01/03 HQ Arena 2 B9 (2010) DIVISION 1 GFA Japan 1 - 2 LFA 2010 Alpha      
01030303 søn. 01/03 14:00 søn. 01/03 Rainforest Sports Hub 1 B9 (2010) DIVISION 3 BFA 1 2 - 3 SSCA 3      
01031003 søn. 01/03 14:00 søn. 01/03 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) DIVISION 4 JSSL FC 4 8 - 0 LFA 2010 Delta      
01032102 søn. 01/03 14:00 søn. 01/03 Rainforest Sports Hub 2 B9 (2010) DIVISION 3 Shoot FA 1 1 - 4 SSCA 1      
01030404 søn. 01/03 15:00 søn. 01/03 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) DIVISION 5 Ace Soccer Academy 2 - 4 JSSL FC 5      
01030904 søn. 01/03 15:00 søn. 01/03 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) DIVISION 4 ESA 2 5 - 0 Shoot FA 2      
01030905 søn. 01/03 16:00 søn. 01/03 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) DIVISION 5 BFA 2 2 - 3 Stingers FC 2      
08030600 søn. 08/03 12:00 søn. 08/03 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 GFA Japan 3 - 1 ANZA Socceroos      
08030402 søn. 08/03 13:00 søn. 08/03 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) DIVISION 5 Chelsea FC IDC Singapore 0 - 3 SSCA 2      
08030403 søn. 08/03 15:00 søn. 08/03 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) DIVISION 5 BFA 2 4 - 2 Ace Soccer Academy      
08032102 søn. 08/03 15:00 søn. 08/03 Rainforest Sports Hub 2 B9 (2010) DIVISION 2 SMSA Ardour 3 - 4 Coerver      
15030300 søn. 15/03 11:00 søn. 15/03 Rainforest Sports Hub 1 B9 (2010) DIVISION 2 Brazilian Lions 1 - 9 LFA 2010 Bravo      
15030301 søn. 15/03 12:00 søn. 15/03 Rainforest Sports Hub 1 B9 (2010) DIVISION 2 ANZA Gold 2 - 3 LFA 2010 Charlie      
15032100 søn. 15/03 12:00 søn. 15/03 Rainforest Sports Hub 2 B9 (2010) DIVISION 2 ESA 1 2 - 0 Turf City FC BLACK      
15030103 søn. 15/03 13:00 søn. 15/03 HQ Arena 1 B9 (2010) DIVISION 1 Sporting 3 - 1 Turf City FC WHITE      
15030501 søn. 15/03 13:00 søn. 15/03 HQ Arena 2 B9 (2010) DIVISION 1 LFA 2010 Alpha 1 - 1 ANZA Socceroos      
15031001 søn. 15/03 13:00 søn. 15/03 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) DIVISION 4 JSSL FC 3 5 - 0 Shoot FA 2      
15032101 søn. 15/03 13:00 søn. 15/03 Rainforest Sports Hub 2 B9 (2010) DIVISION 3 SSCA 1 6 - 2 SSCA 3      
15030302 søn. 15/03 14:00 søn. 15/03 Rainforest Sports Hub 1 B9 (2010) DIVISION 3 Barca Academy 3 - 4 Stingers FC 1      
15030402 søn. 15/03 14:00 søn. 15/03 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) DIVISION 4 White Sands 0 - 3 LFA 2010 Delta      
15030802 søn. 15/03 14:00 søn. 15/03 SAFRA Tampines 2 B9 (2010) DIVISION 4 Borussia Academy 1 2 - 1 JSSL FC 4      
15030902 søn. 15/03 14:00 søn. 15/03 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) DIVISION 4 ESA 2 1 - 5 Little League      
22030900 søn. 22/03 11:00 søn. 22/03 SAFRA Tampines 3 B9 (2010) DIVISION 5 Chelsea FC IDC Singapore JSSL FC 5      
22030600 søn. 22/03 12:00 søn. 22/03 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 GFA Japan JSSL FC 1      
22031001 søn. 22/03 12:00 søn. 22/03 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) DIVISION 5 SSCA 2 BFA 2      
22030302 søn. 22/03 13:00 søn. 22/03 Rainforest Sports Hub 1 B9 (2010) DIVISION 2 ANZA Gold Coerver      
22030601 søn. 22/03 13:00 søn. 22/03 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 ANZA Socceroos Sporting      
22030403 søn. 22/03 14:00 søn. 22/03 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) DIVISION 5 ESA 3 Ace Soccer Academy      
22030404 søn. 22/03 15:00 søn. 22/03 SAFRA Tampines 1 B9 (2010) DIVISION 5 SSCA 4 Stingers FC 2      
22032103 søn. 22/03 15:00 søn. 22/03 Rainforest Sports Hub 2 B9 (2010) DIVISION 3 BFA 1 JSSL FC 2      
29030200 søn. 29/03 11:00 søn. 29/03 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 2 LFA 2010 Charlie LFA 2010 Bravo      
29031000 søn. 29/03 11:10 søn. 29/03 SAFRA Tampines 4 B9 (2010) DIVISION 4 Shoot FA 2 Little League      
29030201 søn. 29/03 12:00 søn. 29/03 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 2 Brazilian Lions Turf City FC BLACK      
29030600 søn. 29/03 12:00 søn. 29/03 HQ Arena 3 B9 (2010) DIVISION 1 Sporting LFA 2010 Alpha      
29031102 søn. 29/03 12:00 søn. 29/03 Stamford American International School 2 B9 (2010) DIVISION 2 ESA 1 SMSA Ardour      
29030103 søn. 29/03 13:00 søn. 29/03 HQ Arena 1 B9 (2010) DIVISION 1 JSSL FC 1 ANZA Socceroos      
29030202 søn. 29/03 13:00 søn. 29/03 Stamford American International School 1 B9 (2010) DIVISION 3 BFA 1 Barca Academy      
29030503 søn. 29/03 13:00 søn. 29/03 HQ Arena 2 B9 (2010) DIVISION 1