Dette er resultater fra Åhus Beach Fotboll 2018. Se de siste resultatene fra Åhus Beach Fotboll 2019 her.

Pojkar 12

Alle lagene i P12 Group 1




Se dommer
  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30060603 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 6 Kristianstad FC 1 Ferdig Veberöds AIF 1      
30060403 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 4 Eslövs BK Ferdig Åhus Horna BK 3      
30060803 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 8 Urshults IF Ferdig Hässleholms IF 1      
30060703 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Bana 7 FC Bellevue Ferdig Hässleholms IF 3      
30060606 lø 30/06 12:30 lø 30/06 Bana 6 Örby IS 1 Ferdig Hässleholms IF 2      
30060406 lø 30/06 12:30 lø 30/06 Bana 4 Löberöds IF Ferdig Ekerö IK      
30060706 lø 30/06 12:30 lø 30/06 Bana 7 Åhus Horna BK 1 Ferdig IF Brommapojkarna      
30060306 lø 30/06 12:30 lø 30/06 Bana 3 Gärsnäs AIS Ferdig Åhus Horna BK 2      
30060307 lø 30/06 12:45 lø 30/06 Bana 3 Yngsjö IF Ferdig Viby IF      
30060407 lø 30/06 12:45 lø 30/06 Bana 4 Kristianstad FC 2 Ferdig Räppe GOIF      
30060811 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 8 Ekerö IK Ferdig Örby IS 2      
30060311 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 3 Hässleholms IF 3 Ferdig Veberöds AIF 1      
30060411 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 4 Listerby IK Ferdig Eslövs BK      
30060211 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 2 Löberöds IF Ferdig Gärsnäs AIS      
30060611 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 6 Kristianstad FC 2 Ferdig FC Bellevue      
30060711 lø 30/06 13:45 lø 30/06 Bana 7 Åhus Horna BK 2 Ferdig Urshults IF      
30060414 lø 30/06 14:30 lø 30/06 Bana 4 Kristianstad FC 1 Ferdig Åhus Horna BK 1      
30060814 lø 30/06 14:30 lø 30/06 Bana 8 Viby IF Ferdig Hässleholms IF 2      
30060314 lø 30/06 14:30 lø 30/06 Bana 3 Åhus Horna BK 3 Ferdig Örby IS 1      
30060115 lø 30/06 14:45 lø 30/06 Bana 1 Räppe GOIF Ferdig Veberöds AIF 2      
30060618 lø 30/06 15:30 lø 30/06 Bana 6 Hässleholms IF 1 Ferdig Listerby IK      
30060718 lø 30/06 15:30 lø 30/06 Bana 7 Gärsnäs AIS Ferdig Kristianstad FC 1      
30060818 lø 30/06 15:30 lø 30/06 Bana 8 Kristianstad FC 2 Ferdig Urshults IF      
30060119 lø 30/06 15:45 lø 30/06 Bana 1 Veberöds AIF 1 Ferdig Åhus Horna BK 2      
30060819 lø 30/06 15:45 lø 30/06 Bana 8 FC Bellevue Ferdig Veberöds AIF 2      
30060219 lø 30/06 15:45 lø 30/06 Bana 2 Ekerö IK Ferdig Åhus Horna BK 3      
30060319 lø 30/06 15:45 lø 30/06 Bana 3 Yngsjö IF Ferdig Örby IS 2      
30060122 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Bana 1 Eslövs BK Ferdig Åhus Horna BK 1      
30060222 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Bana 2 IF Brommapojkarna Ferdig Viby IF      
30060322 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Bana 3 Hässleholms IF 2 Ferdig Räppe GOIF      
30060424 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 4 FC Bellevue Ferdig Kristianstad FC 1      
30060324 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 3 Hässleholms IF 3 Ferdig Gärsnäs AIS      
30060624 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 6 Åhus Horna BK 2 Ferdig Listerby IK      
30060824 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 8 Åhus Horna BK 3 Ferdig Yngsjö IF      
30060724 lø 30/06 17:30 lø 30/06 Bana 7 Ekerö IK Ferdig Urshults IF      
30060725 lø 30/06 17:45 lø 30/06 Bana 7 Örby IS 2 Ferdig Åhus Horna BK 1      
30060625 lø 30/06 17:45 lø 30/06 Bana 6 Eslövs BK Ferdig Örby IS 1      
30060626 lø 30/06 18:00 lø 30/06 Bana 6 Veberöds AIF 1 Ferdig Viby IF      
30060427 lø 30/06 18:15 lø 30/06 Bana 4 Hässleholms IF 2 Ferdig Veberöds AIF 2      
30060226 lø 30/06 18:15 lø 30/06 Bana 2 IF Brommapojkarna Ferdig Räppe GOIF      
30060729 lø 30/06 18:45 lø 30/06 Bana 7 Örby IS 2 Ferdig Hässleholms IF 1      
30060629 lø 30/06 18:45 lø 30/06 Bana 6 FC Bellevue Ferdig Löberöds IF      
30060429 lø 30/06 18:45 lø 30/06 Bana 4 Gärsnäs AIS Ferdig Eslövs BK      
30060630 lø 30/06 19:00 lø 30/06 Bana 6 Hässleholms IF 3 Ferdig Åhus Horna BK 1      
30060229 lø 30/06 19:00 lø 30/06 Bana 2 Åhus Horna BK 2 Ferdig Kristianstad FC 2      
30060430 lø 30/06 19:00 lø 30/06 Bana 4 Hässleholms IF 2 Ferdig IF Brommapojkarna      
30060330 lø 30/06 19:00 lø 30/06 Bana 3 Yngsjö IF Ferdig Ekerö IK      
30060431 lø 30/06 19:15 lø 30/06 Bana 4 Listerby IK Ferdig Viby IF      
30060230 lø 30/06 19:15 lø 30/06 Bana 2 Kristianstad FC 1 Ferdig Veberöds AIF 2      
30060631 lø 30/06 19:15 lø 30/06 Bana 6 Urshults IF Ferdig Räppe GOIF      
30060732 lø 30/06 19:45 lø 30/06 Bana 7 Ekerö IK Ferdig Örby IS 1      
30060633 lø 30/06 19:45 lø 30/06 Bana 6 Löberöds IF Ferdig Hässleholms IF 3      
30060433 lø 30/06 19:45 lø 30/06 Bana 4 Eslövs BK Ferdig Veberöds AIF 1      
30060434 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 4 Kristianstad FC 1 Ferdig Yngsjö IF      
30060233 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 2 IF Brommapojkarna Ferdig Örby IS 2      
30060334 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 3 Åhus Horna BK 2 Ferdig FC Bellevue      
30060634 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 6 Hässleholms IF 2 Ferdig Urshults IF      
30060733 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Bana 7 Listerby IK Ferdig Åhus Horna BK 3      
30060234 lø 30/06 20:15 lø 30/06 Bana 2 Hässleholms IF 1 Ferdig Åhus Horna BK 1      
30060734 lø 30/06 20:15 lø 30/06 Bana 7 Gärsnäs AIS Ferdig Räppe GOIF      
30060635 lø 30/06 20:15 lø 30/06 Bana 6 Veberöds AIF 2 Ferdig Viby IF      
01070601 sø 01/07 11:15 sø 01/07 Bana 6 Listerby IK Ferdig Gärsnäs AIS      
01070501 sø 01/07 11:15 sø 01/07 Bana 5 Hässleholms IF 1 Ferdig Kristianstad FC 2      
01070701 sø 01/07 11:15 sø 01/07 Bana 7 FC Bellevue Ferdig Åhus Horna BK 3      
01070302 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 3 Hässleholms IF 3 Ferdig Yngsjö IF      
01070602 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 6 Löberöds IF Ferdig Åhus Horna BK 1      
01070102 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 1 Veberöds AIF 1 Ferdig Ekerö IK      
01070402 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 4 Eslövs BK Ferdig Hässleholms IF 2      
01070502 sø 01/07 11:30 sø 01/07 Bana 5 Örby IS 1 Ferdig Kristianstad FC 1      
01070103 sø 01/07 11:45 sø 01/07 Bana 1 Urshults IF Ferdig Viby IF      
01070303 sø 01/07 11:45 sø 01/07 Bana 3 Örby IS 2 Ferdig Räppe GOIF      
01070807 sø 01/07 12:45 sø 01/07 Bana 8 Eslövs BK Ferdig Hässleholms IF 1      
01070308 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 3 Örby IS 2 Ferdig FC Bellevue      
01070508 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 5 Urshults IF Ferdig Yngsjö IF      
01070108 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 1 Hässleholms IF 3 Ferdig Kristianstad FC 1      
01070708 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 7 Listerby IK Ferdig Örby IS 1      
01070808 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 8 Åhus Horna BK 1 Ferdig Ekerö IK      
01070408 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 4 Löberöds IF Ferdig Åhus Horna BK 2      
01070608 sø 01/07 13:00 sø 01/07 Bana 6 Hässleholms IF 2 Ferdig Kristianstad FC 2      
01070509 sø 01/07 13:15 sø 01/07 Bana 5 Åhus Horna BK 3 Ferdig Viby IF      
01070609 sø 01/07 13:15 sø 01/07 Bana 6 Veberöds AIF 1 Ferdig Räppe GOIF      
01070309 sø 01/07 13:15 sø 01/07 Bana 3 Veberöds AIF 2 Ferdig IF Brommapojkarna      
01070414 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 4 Åhus Horna BK 3 Ferdig Löberöds IF      
01070814 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 8 Veberöds AIF 1 Ferdig IF Brommapojkarna      
01070714 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 7 Örby IS 2 Ferdig Eslövs BK      
01070614 sø 01/07 14:30 sø 01/07 Bana 6 Listerby IK Ferdig FC Bellevue      
01070115 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 1 Hässleholms IF 1 Ferdig Ekerö IK      
01070815 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 8 Åhus Horna BK 2 Ferdig Viby IF      
01070315 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 3 Kristianstad FC 2 Ferdig Yngsjö IF      
01070615 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 6 Gärsnäs AIS Ferdig Veberöds AIF 2      
01070415 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 4 Åhus Horna BK 1 Ferdig Urshults IF      
01070715 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Bana 7 Hässleholms IF 3 Ferdig Hässleholms IF 2      
01070116 sø 01/07 15:00 sø 01/07 Bana 1 Örby IS 1 Ferdig Räppe GOIF      
01070820 sø 01/07 16:30 sø 01/07 Bana 8 Kristianstad FC 1 Ferdig Åhus Horna BK 3      
01070720 sø 01/07 16:30 sø 01/07 Bana 7 Hässleholms IF 3 Ferdig Eslövs BK      
01070821 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 8 Kristianstad FC 2 Ferdig Åhus Horna BK 1      
01070521 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 5 Hässleholms IF 1 Ferdig Yngsjö IF      
01070621 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 6 Listerby IK Ferdig Hässleholms IF 2      
01070421 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 4 Ekerö IK Ferdig IF Brommapojkarna      
01070721 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 7 Löberöds IF Ferdig Örby IS 1      
01070321 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 3 Gärsnäs AIS Ferdig Örby IS 2      
01070121 sø 01/07 16:45 sø 01/07 Bana 1 Veberöds AIF 1 Ferdig FC Bellevue      
01070322 sø 01/07 17:00 sø 01/07 Bana 3 Urshults IF Ferdig Veberöds AIF 2      
01070422 sø 01/07 17:00 sø 01/07 Bana 4 Viby IF Ferdig Räppe GOIF      
01070825 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 8 Hässleholms IF 3 Ferdig IF Brommapojkarna      
01070525 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 5 Kristianstad FC 1 Ferdig Kristianstad FC 2      
01070625 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 6 Åhus Horna BK 3 Ferdig Örby IS 2      
01070725 sø 01/07 17:45 sø 01/07 Bana 7 Urshults IF Ferdig Löberöds IF      
01070426 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 4 FC Bellevue Ferdig Hässleholms IF 2      
01070526 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 5 Gärsnäs AIS Ferdig Örby IS 1      
01070726 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 7 Eslövs BK Ferdig Veberöds AIF 2      
01070126 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 1 Åhus Horna BK 1 Ferdig Åhus Horna BK 2      
01070326 sø 01/07 18:00 sø 01/07 Bana 3 Yngsjö IF Ferdig Listerby IK      
01070327 sø 01/07 18:15 sø 01/07 Bana 3 Hässleholms IF 1 Ferdig Räppe GOIF      
01070127 sø 01/07 18:15 sø 01/07 Bana 1 Ekerö IK Ferdig Viby IF      
01070831 sø 01/07 19:15 sø 01/07 Bana 8 Eslövs BK Ferdig FC Bellevue      
01070631 sø 01/07 19:15 sø 01/07 Bana 6 Veberöds AIF 1 Ferdig Gärsnäs AIS      
01070731 sø 01/07 19:15 sø 01/07 Bana 7 Kristianstad FC 1 Ferdig Listerby IK      
01070332 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 3 Urshults IF Ferdig Hässleholms IF 3      
01070732 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 7 Örby IS 1 Ferdig Kristianstad FC 2      
01070432 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 4 IF Brommapojkarna Ferdig Löberöds IF      
01070832 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 8 Yngsjö IF Ferdig Åhus Horna BK 1      
01070632 sø 01/07 19:30 sø 01/07 Bana 6 Åhus Horna BK 3 Ferdig Hässleholms IF 2      
01070333 sø 01/07 19:45 sø 01/07 Bana 3 Örby IS 2 Ferdig Veberöds AIF 2      
01070633 sø 01/07 19:45 sø 01/07 Bana 6 Åhus Horna BK 2 Ferdig Räppe GOIF      
01070433 sø 01/07 19:45 sø 01/07 Bana 4 Hässleholms IF 1 Ferdig Viby IF