Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
#fulshow Dam Aktiv #fulshow
046 CREW Herr Motion 046 CREW
ABZOLUT Dam Aktiv ABZOLUT
AC Kvarnby Herr Aktiv AC Kvarnby
All stars Herr Motion All stars
Annikas team Dam Motion Annikas team
Armynia Herr Motion Armynia
Arvids Vänner Herr Motion Arvids Vänner
Asarums IF FK Pojkar 13 Asarums IF FK
Asarums IF FK Pojkar 14 Asarums IF FK
Asarums IF FK Pojkar 15 Asarums IF FK
Asarums IF FK Flickor 14 Asarums IF FK
Bafana Banana BoIS Herr Aktiv Bafana Banana BoIS
Basses Boys Herr 17-19 Öppen Basses Boys
Beach Cougers Dam Aktiv Beach Cougers
Beach FF Herr Aktiv Beach FF
BEN DOVER Herr 17-19 Öppen BEN DOVER
Bjärnums GoIF Flickor 12 Bjärnums GoIF
BK Gifflar i Fönstret Herr 17-19 Öppen BK Gifflar i Fönstret
BK Höllviken Pojkar 10 BK Höllviken 2
BK Höllviken Pojkar 10 BK Höllviken 1
BK Höllviken Pojkar 12 BK Höllviken 1
BK Höllviken Pojkar 12 BK Höllviken 2
BK Höllviken Pojkar 13 BK Höllviken 5
BK Höllviken Pojkar 13 BK Höllviken 4
BK Höllviken Pojkar 13 BK Höllviken 1
BK Höllviken Pojkar 13 BK Höllviken 2
BK Mjölksyra Dam 17-19 Öppen BK Mjölksyra
BK Solstråle Herr Motion BK Solstråle
Black Deer Herr Aktiv Black Deer
Blentarps BK Flickor 16 Blentarps BK
Bois FC Herr 17-19 Öppen Bois FC
Bolltrollarna Dam Motion Bolltrollarna
Borstahusens BK Pojkar 10 Borstahusens BK
Bortamatch Dam Aktiv Bortamatch
Bredabäcks AIS Herr Aktiv Bredabäcks AIS
Buktens Tunga Grabbar Herr Motion Buktens Tunga Grabbar
Bänkvärmarna Herr 17-19 Öppen Bänkvärmarna
Bär i Pannam Dam Aktiv Bär i Pannam
Böglarehults IF Herr Motion Böglarehults IF
BØRNES MAGASIN Herr 17-19 Öppen BØRNES MAGASIN
Compagnia svedese di gallerie Herr Aktiv Compagnia svedese di gallerie
Dalby GIF Pojkar 11 Dalby GIF 1
Dalby GIF Pojkar 11 Dalby GIF 2
Dalby GIF Flickor 12 Dalby GIF 1
Dalby GIF Flickor 12 Dalby GIF 2
Det jättestora laget Dam Aktiv Det jättestora laget
De vet du Dam 17-19 Öppen De vet du
Dipphuena Herr 17-19 Öppen Dipphuena
Dreamteam Dam Aktiv Dreamteam
Dynamo WetWilly Herr 17-19 Öppen Dynamo WetWilly
e by night Dam Aktiv e by night
Eelcoast Herr 17-19 Öppen Eelcoast
Ekerö IK Pojkar 12 Ekerö IK
Eldorado Herr Motion Eldorado
En liten bit av Polen Herr Aktiv En liten bit av Polen
En påse nötter Dam 17-19 Öppen En påse nötter
Eslövs Betonghåltagning AB Herr Aktiv Eslövs Betonghåltagning AB
Eslövs BK Pojkar 12 Eslövs BK
Eslövs BK Pojkar 13 Eslövs BK 1
Eslövs BK Pojkar 13 Eslövs BK 2
Eslövs BK Pojkar 15 Eslövs BK
Ett gäng stolpskott Dam 17-19 Öppen Ett gäng stolpskott
Everöds IF Pojkar 13 Everöds IF
Everöds IF Pojkar 16 Everöds IF
Everöds IF Herr 17-19 Öppen Everöds IF
Fat Hobbits FC Herr Aktiv Fat Hobbits FC
FC Bakåtpass Herr 17-19 Öppen FC Bakåtpass
FC Bellevue Pojkar 10 FC Bellevue
FC Bellevue Pojkar 12 FC Bellevue
FC Bellevue Pojkar 13 FC Bellevue 1
FC Bellevue Pojkar 13 FC Bellevue 2
Fc Brudar Dam Motion Fc Brudar
FC Gräddbullarna Dam 17-19 Öppen FC Gräddbullarna
FC Hessleholm Flickor 11 FC Hessleholm
FC Hessleholm Flickor 12 FC Hessleholm lila
FC Hessleholm Flickor 12 FC Hessleholm 1
FC Hessleholm Flickor 12 FC Hessleholm 2
FC Hessleholm Flickor 13 FC Hessleholm
FC Hessleholm Flickor 14 FC Hessleholm 1
FC Hessleholm Flickor 14 FC Hessleholm 2
FC Hessleholm Flickor 15 FC Hessleholm
FC Hessleholm Flickor 16 FC Hessleholm 1
FC Hessleholm Flickor 16 FC Hessleholm 2
FC Källargille Herr Aktiv FC Källargille
FC MORGAN Herr 17-19 Öppen FC MORGAN
FC Nacksving Dam 17-19 Öppen FC Nacksving
FC Preem Herr Motion FC Preem
FC Snesurr Herr Aktiv FC Snesurr
FC Stolpskott Dam 17-19 Öppen FC Stolpskott
FC Z Herr Aktiv FC Z
FC ÖL Dam Aktiv FC ÖL
Fjälkinge IF Pojkar 10 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Pojkar 15 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Pojkar 16 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Flickor 13 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Flickor 14 Fjälkinge IF
Fjälkinge IF Mix 8-9 Fjälkinge IF
FK Karlskrona Flickor 13 FK Karlskrona
Flames BK Herr Motion Flames BK
Fortuna FF Flickor 16 Fortuna FF
FRAM Herr Aktiv FRAM
Furulunds IK Pojkar 13 Furulunds IK 2
Furulunds IK Pojkar 13 Furulunds IK 1
Furulunds IK Dam Aktiv Furulunds IK
Förstaklass Herr Motion Förstaklass
GOF IF Pojkar 13 GOF IF
GOF IF Flickor 14 GOF IF
Grill-Anders Gossar Herr 17-19 Öppen Grill-Anders Gossar
Groggisarna Dam 17-19 Öppen Groggisarna
Gråbo Academy Dam 17-19 Öppen Gråbo Academy
Gärds Köpinge IF Pojkar 11 Gärds Köpinge IF
Gärsnäs AIS Pojkar 12 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Pojkar 13 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Pojkar 14 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Pojkar 16 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Flickor 12 Gärsnäs AIS
Gärsnäs AIS Flickor 14 Gärsnäs AIS 1
Gärsnäs AIS Flickor 14 Gärsnäs AIS 2
Göingeflickorna Dam Motion Göingeflickorna
Halmstads BK Fotboll för Alla Halmstads BK
Hammarby IF FF Pojkar 14 Hammarby IF FF
Hanawood Angels Dam Aktiv Hanawood Angels
Harlösa IF Pojkar 11 Harlösa IF 1
Harlösa IF Pojkar 11 Harlösa IF 2
Harlösa IF Pojkar 14 Harlösa IF
Harlösa IF Dam Aktiv Harlösa IF
Harlösa IF Mix 8-9 Harlösa IF
Harlösa IF/Veberöds AIF Flickor 14 Harlösa IF/Veberöds AIF 2
Harlösa IF/Veberöds AIF Flickor 14 Harlösa IF/Veberöds AIF 1
Hawaiibeachboys Herr Aktiv Hawaiibeachboys
Haverikommissionen Dam Aktiv Haverikommissionen
Helenas änglar Dam 17-19 Öppen Helenas änglar
Hibbis stolthet Dam 17-19 Öppen Hibbis stolthet
HIK Kick Off Fotboll för Alla HIK Kick Off
Hittarps IK Flickor 16 Hittarps IK
Hjältar som Tältar Herr Motion Hjältar som Tältar
Huddinge IF Pojkar 15 Huddinge IF
Hällevik FC Pojkar 16 Hällevik FC
Hällsviks Hjältar Dam Motion Hällsviks Hjältar
Hässleholms IF Pojkar 10 Hässleholms IF
Hässleholms IF Pojkar 12 Hässleholms IF 2
Hässleholms IF Pojkar 12 Hässleholms IF 1
Hässleholms IF Pojkar 12 Hässleholms IF 3
Hässleholms IF Pojkar 15 Hässleholms IF 1
Hässleholms IF Pojkar 15 Hässleholms IF 2
Hässleholms IF Pojkar 16 Hässleholms IF
Hässleholms IF Herr 17-19 Öppen Hässleholms IF
Hässleholms IF Mix 8-9 Hässleholms IF Lag 3
Hässleholms IF Mix 8-9 Hässleholms IF Lag 2
Hässleholms IF Mix 8-9 Hässleholms IF Lag 1
Högadals IS Pojkar 13 Högadals IS
Hökarängen Herr Motion Hökarängen
Hörby Beach Boys Herr 17-19 Öppen Hörby Beach Boys
Hörby FF Pojkar 14 Hörby FF
IBK Sticket Herr Motion IBK Sticket
IF Brommapojkarna Pojkar 12 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Pojkar 16 IF Brommapojkarna 2
IF Brommapojkarna Pojkar 16 IF Brommapojkarna 1
IF Brommapojkarna Flickor 14 IF Brommapojkarna
IFK Fjärås Flickor 15 IFK Fjärås
IFK Fjärås Dam 17-19 Öppen IFK Fjärås 1
IFK Fjärås Dam 17-19 Öppen IFK Fjärås 2
IFK Halvmiss Dam 17-19 Öppen IFK Halvmiss
IFK Hässleholm Pojkar 14 IFK Hässleholm
IFK Hässleholm Pojkar 15 IFK Hässleholm 2
IFK Hässleholm Pojkar 15 IFK Hässleholm 1
IFK Hässleholm Pojkar 16 IFK Hässleholm
IFK Osby Pojkar 11 IFK Osby 2
IFK Osby Pojkar 11 IFK Osby 3
IFK Osby Pojkar 11 IFK Osby 1
IFK Osby Pojkar 15 IFK Osby
IFK Osby Flickor 12 IFK Osby 1
IFK Osby Flickor 12 IFK Osby 2
IFK Osby Flickor 13 IFK Osby 1
IFK Osby Flickor 13 IFK Osby 2
IFK Osby Flickor 15 IFK Osby 1
IFK Osby Flickor 15 IFK Osby 2
IFK Stocksund Pojkar 14 IFK Stocksund
IFK Ystad FK Pojkar 13 IFK Ystad FK
Ifö Bromölla IF Flickor 14 Ifö Bromölla IF
Ifö Bromölla IF Flickor 16 Ifö Bromölla IF
Incredibirds Dam Motion Incredibirds
Incredible 10 Herr 17-19 Öppen Incredible 10
Jelzin United Herr Motion Jelzin United
Kalle KK Herr 17-19 Öppen Kalle KK
Kallinge SK Flickor 16 Kallinge SK
Kiaby IF Pojkar 13 Kiaby IF
Kisslowski Dam Aktiv Kisslowski
Kiviks AIF Flickor 12 Kiviks AIF
Komigen nu BOIS Herr 17-19 Öppen Komigen nu BOIS
Kristianstad FC Pojkar 11 Kristianstad FC 1
Kristianstad FC Pojkar 11 Kristianstad FC 3
Kristianstad FC Pojkar 11 Kristianstad FC 2
Kristianstad FC Pojkar 11 Kristianstad FC 4
Kristianstad FC Pojkar 12 Kristianstad FC 2
Kristianstad FC Pojkar 12 Kristianstad FC 1
Kristianstad FC Mix 8-9 Kristianstad FC 2
Kristianstad FC Mix 8-9 Kristianstad FC 1
Kyllingarna FC Dam 17-19 Öppen Kyllingarna FC
Listerby IK Pojkar 10 Listerby IK 2
Listerby IK Pojkar 10 Listerby IK 1
Listerby IK Pojkar 11 Listerby IK
Listerby IK Pojkar 12 Listerby IK
Listerby IK Flickor 10 Listerby IK
Listerby IK Flickor 14 Listerby IK
livsfarlig ledning Dam 17-19 Öppen livsfarlig ledning
Locals Only Herr Motion Locals Only
Loftahammars IF Herr Motion Loftahammars IF
Lukkes Playboys Herr 17-19 Öppen Lukkes Playboys
Lunds BOIS Flickor 16 Lunds BOIS
Lunds BOIS Dam Aktiv Lunds BOIS
Lunds HIF Fotboll för Alla Lunds HIF 2
Lunds HIF Fotboll för Alla Lunds HIF 1
Lämmeltåget Dam Motion Lämmeltåget
Löberöds IF Pojkar 12 Löberöds IF
Löberöds IF Pojkar 15 Löberöds IF
Löberöds IF Flickor 12 Löberöds IF
Löjligt Viktigt Möte Herr 17-19 Öppen Löjligt Viktigt Möte
Lövestads IF Pojkar 10 Lövestads IF
Lövestads IF Pojkar 11 Lövestads IF 1
Lövestads IF Pojkar 11 Lövestads IF 2
Maglasäte IF Pojkar 11 Maglasäte IF
Mandingo United Herr 17-19 Öppen Mandingo United
Mariebo IK Flickor 13 Mariebo IK 1
Mariebo IK Flickor 13 Mariebo IK 2
Mean girls Dam 17-19 Öppen Mean girls
Meat is murder FC Herr Motion Meat is murder FC
Mek och Släng Herr Motion Mek och Släng
Mjällby AIF Pojkar 14 Mjällby AIF
Moffes Töser Herr 17-19 Öppen Moffes Töser
Mormors Lejon Herr Motion Mormors Lejon
NederLaget Dam 17-19 Öppen NederLaget
Nejtack FC Herr 17-19 Öppen Nejtack FC
Net six n’chill Herr 17-19 Öppen Net six n’chill
Nisses Grabbar Herr 17-19 Öppen Nisses Grabbar
Nättraby GoIF Pojkar 14 Nättraby GoIF
Olympique Qatar EMF Herr Motion Olympique Qatar EMF
Ovesholm with friends Herr Motion Ovesholm with friends
PANGsionärerna Dam Aktiv PANGsionärerna
Pansarvagnarna FC Dam 17-19 Öppen Pansarvagnarna FC
Partypinglorna Herr 17-19 Öppen Partypinglorna
PDL Herr Aktiv PDL
Pelles Pågar Herr 17-19 Öppen Pelles Pågar
Peter och Heddas Doriyos Herr 17-19 Öppen Peter och Heddas Doriyos
Pieboda FF Herr Aktiv Pieboda FF
Playboys Herr 17-19 Öppen Playboys
Pmb Vinslöv Herr Motion Pmb Vinslöv
Pokerclub Hawaii Herr Aktiv Pokerclub Hawaii
Pågarnaholm Herr 17-19 Öppen Pågarnaholm
Questions Herr Aktiv Questions
Reymersholms IK Flickor 15 Reymersholms IK 1
Reymersholms IK Flickor 15 Reymersholms IK 2
Reymersholms IK Flickor 16 Reymersholms IK
Räppe GOIF Pojkar 12 Räppe GOIF
Salimia salej FC Herr 17-19 Öppen Salimia salej FC
Samba Herr 17-19 Öppen Samba
Sandlopporna Herr Aktiv Sandlopporna
sapnu puaS Herr 17-19 Öppen sapnu puaS
Schlabbet Dam Aktiv Schlabbet
Showdellashow FC Herr 17-19 Öppen Showdellashow FC
Sillhövda AIK Herr 17-19 Öppen Sillhövda AIK
Skansen academy Herr 17-19 Öppen Skansen academy
Skåneidrotten Herr Motion Skåneidrotten
Skällinge BK Pojkar 13 Skällinge BK 1
Skällinge BK Pojkar 13 Skällinge BK 2
Snett Inåt Bakåt Herr Motion Snett Inåt Bakåt
SoGK Charlo Flickor 14 SoGK Charlo 2
SoGK Charlo Flickor 14 SoGK Charlo 3
Stehags AIF Flickor 15 Stehags AIF
Sten i skon Herr Motion Sten i skon
Stoke City Herr 17-19 Öppen Stoke City
Strandängens IF Herr 17-19 Öppen Strandängens IF
Stress i Dress Herr 17-19 Öppen Stress i Dress
Strövelstorps GoIF Flickor 12 Strövelstorps GoIF 2
Strövelstorps GoIF Flickor 12 Strövelstorps GoIF 1
Strövelstorps GoIF Dam Aktiv Strövelstorps GoIF 2
Strövelstorps GoIF Dam Aktiv Strövelstorps GoIF 1
Svarta fåren Dam 17-19 Öppen Svarta fåren
Svenstorps IF Pojkar 15 Svenstorps IF
Svenstorps IF Flickor 13 Svenstorps IF
Systembo Laget Dam 17-19 Öppen Systembo Laget
Söder Futsalklubb Herr Aktiv Söder Futsalklubb
Södra Sandby IF Flickor 16 Södra Sandby IF
Sölvesborgs GoIF Pojkar 16 Sölvesborgs GoIF
Team Nättraby GoIF Pojkar 10 Team Nättraby GoIF
Teos springpågar Herr 17-19 Öppen Teos springpågar
Tesans Lirare Dam Motion Tesans Lirare
Toarp Herr 17-19 Öppen Toarp
Toivonens lärjungar Herr Aktiv Toivonens lärjungar
Tollarps IF Pojkar 10 Tollarps IF
Tollarps IF Pojkar 11 Tollarps IF 2
Tollarps IF Pojkar 11 Tollarps IF 1
Tollarps IF Pojkar 15 Tollarps IF
Tollarps IF Pojkar 16 Tollarps IF
Tollarps IF Herr 17-19 Öppen Tollarps IF
Tollarps IF Mix 8-9 Tollarps IF
Tomelilla IF Flickor 14 Tomelilla IF 2
Tomelilla IF Flickor 14 Tomelilla IF 1
Tomelilla IF Mix 8-9 Tomelilla IF 2
Tomelilla IF Mix 8-9 Tomelilla IF 1
Topless Herr 17-19 Öppen Topless
Tre pils Herr Aktiv Tre pils
Trollenäs IF Pojkar 14 Trollenäs IF 1
Trollenäs IF Pojkar 14 Trollenäs IF 2
Trollenäs IF Pojkar 15 Trollenäs IF
Trollenäs IF Herr 17-19 Öppen Trollenäs IF 1
Trollenäs IF Herr 17-19 Öppen Trollenäs IF 2
Trollenäs IF Flickor 14 Trollenäs IF
Trollenäs IF Mix 8-9 Trollenäs IF
Trollenäs IF Fotboll för Alla Trollenäs IF
Träbenen Herr Motion Träbenen
Tungelsta IF Herr Aktiv Tungelsta IF
Två røda och en grøn Herr Aktiv Två røda och en grøn
Tyringe IF Pojkar 14 Tyringe IF
Tyringe IF Flickor 16 Tyringe IF
Urshults IF Pojkar 12 Urshults IF
Utbynäs SK Dam Aktiv Utbynäs SK
Vadå Herr Aktiv Vadå
Vankiva IF Pojkar 13 Vankiva IF
Vattenpojkarna Herr Motion Vattenpojkarna
Veberöds AIF Pojkar 12 Veberöds AIF 2
Veberöds AIF Pojkar 12 Veberöds AIF 1
Veberöds AIF Pojkar 14 Veberöds AIF 2
Veberöds AIF Pojkar 14 Veberöds AIF 1
Vet inte Herr Aktiv Vet inte
Vi anmälde oss på fyllan Dam Motion Vi anmälde oss på fyllan
Viby IF Pojkar 10 Viby IF
Viby IF Pojkar 12 Viby IF
Viby IF Pojkar 13 Viby IF
Viby IF Mix 8-9 Viby IF 2
Viby IF Mix 8-9 Viby IF 1
Videocenter/WallgårdsFärg Herr 17-19 Öppen Videocenter/WallgårdsFärg
Vinninge BK Herr 17-19 Öppen Vinninge BK
Vinnö IF Pojkar 13 Vinnö IF
Vinnö IF Flickor 14 Vinnö IF 2
Vinnö IF Flickor 14 Vinnö IF 1
Vinslövs Dam 17-19 Öppen Vinslövs
Vittskövle IF Mix 8-9 Vittskövle IF
Wollsjö AIF Pojkar 10 Wollsjö AIF 2
Wollsjö AIF Pojkar 10 Wollsjö AIF 1
Wä IF Flickor 14 Wä IF 1
Wä IF Flickor 14 Wä IF 2
Wä IF Mix 8-9 Wä IF 2
Wä IF Mix 8-9 Wä IF 1
Väla FF Herr 17-19 Öppen Väla FF
Växjö Norra IF Pojkar 13 Växjö Norra IF
Yngsjö IF Pojkar 10 Yngsjö IF
Yngsjö IF Pojkar 12 Yngsjö IF
YSTAD PÅGARNA Herr 17-19 Öppen YSTAD PÅGARNA
Zoégas är Fränt Herr Aktiv Zoégas är Fränt
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Pojkar 10 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Pojkar 11 Åhus Horna BK 4
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Pojkar 12 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 13 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 13 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 14 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 14 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Pojkar 15 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Pojkar 15 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK Åhus Beachboys P9 2
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK Åhus Beachboys P9 1
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK Åhus Beachboys P9 3
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK 2
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK 1
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK 3
Åhus Horna BK Mix 8-9 Åhus Horna BK 4
Åhus IF Flickor 11 Åhus IF 2
Åhus IF Flickor 11 Åhus IF 1
Åhus IF Flickor 12 Åhus IF 2
Åhus IF Flickor 12 Åhus IF 1
Åhus IF Flickor 13 Åhus IF
Åhus IF Flickor 14 Åhus IF 1
Åhus IF Flickor 14 Åhus IF 2
Åhus IF Mix 8-9 Åhus IF
ÅKERSBERGA Herr 17-19 Öppen ÅKERSBERGA
Åsums BK Pojkar 14 Åsums BK
Åsums BK Mix 8-9 Åsums BK 2
Åsums BK Mix 8-9 Åsums BK 1
Ölensvänner Vol.2 Herr Motion Ölensvänner Vol.2
Ölknäpparna FC Dam 17-19 Öppen Ölknäpparna FC
Örby IS Pojkar 12 Örby IS 2
Örby IS Pojkar 12 Örby IS 1
Ösjö Blackhawks Herr Aktiv Ösjö Blackhawks