Dette er resultater fra Skadevi Cup 2013. Se de siste resultatene fra Skadevi Cup 2021 her.

Pojkar 12



Kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29060707 lø 29/06 14:10 lø 29/06 Sportfältet B 1/16 Final Älvängens IK 6 - 5 Lindome GIF Svart    
29060807 lø 29/06 14:30 lø 29/06 Sportfältet C 1/16 Final Ytterby IS  3 - 0 Lindome GIF Vit    
29060808 lø 29/06 15:20 lø 29/06 Sportfältet C 1/16 Final Växbo Idrottsförening 1 - 2 Lerkils IF Blå    
29060709 lø 29/06 15:50 lø 29/06 Sportfältet B 1/16 Final Köpings FF 3 - 1 Väsby IK FK     
29060909 lø 29/06 15:50 lø 29/06 Karstorp övre 1/16 Final IK Kongahälla 1 - 2 Kolbotn Hurricanes      
29060809 lø 29/06 16:10 lø 29/06 Sportfältet C 1/16 Final Skövde AIK 2 - 0 Bergdalens IK    
29062208 lø 29/06 16:10 lø 29/06 KSS-planen 1/16 Final Onsala BK Blå 4 - 0 Kareby/Kode 1    
29060710 lø 29/06 16:40 lø 29/06 Sportfältet B 1/16 Final Landvetter IS Vit 5 - 0 IFK Skövde FK 1    
29060910 lø 29/06 16:40 lø 29/06 Karstorp övre 1/16 Final Örgryte IS Blå 5 - 0 IFK Skövde FK 2      
29060711 lø 29/06 17:30 lø 29/06 Sportfältet B 1/8 Final Landvetter IS Grön 6 - 0 Älvängens IK    
29060911 lø 29/06 17:30 lø 29/06 Karstorp övre 1/8 Final Kungsbacka IF 0 - 1 Örgryte IS Blå      
29060712 lø 29/06 18:20 lø 29/06 Sportfältet B 1/8 Final Tölö IF Grön 1 - 3 Köpings FF    
29060812 lø 29/06 18:40 lø 29/06 Sportfältet C 1/8 Final Ekhagens IF 2 - 0 Kolbotn Hurricanes    
29062211 lø 29/06 18:40 lø 29/06 KSS-planen 1/8 Final Ulvåkers IF 3 - 2 Ytterby IS     
29060913 lø 29/06 19:10 lø 29/06 Karstorp övre 1/8 Final Råda BK  2 - 0 Skövde AIK      
29060813 lø 29/06 19:30 lø 29/06 Sportfältet C 1/8 Final Onsala BK Blå 3 - 0 Landvetter IS Vit    
29062213 lø 29/06 20:20 lø 29/06 KSS-planen 1/8 Final Våmbs IF 1 - 4 Lerkils IF Blå    
30060700 sø 30/06 08:00 sø 30/06 Sportfältet B 1/4 Final Landvetter IS Grön 0 - 3 Onsala BK Blå      
30060800 sø 30/06 08:00 sø 30/06 Sportfältet C 1/4 Final Örgryte IS Blå 6 - 5 Lerkils IF Blå      
30060701 sø 30/06 08:50 sø 30/06 Sportfältet B 1/4 Final Köpings FF 1 - 3 Ekhagens IF      
30060801 sø 30/06 08:50 sø 30/06 Sportfältet C 1/4 Final Råda BK  2 - 1 Ulvåkers IF      
30060706 sø 30/06 13:00 sø 30/06 Sportfältet B Semifinale Onsala BK Blå 5 - 2 Örgryte IS Blå      
30060806 sø 30/06 13:00 sø 30/06 Sportfältet C Semifinale Ekhagens IF 3 - 1 Råda BK       
30060709 sø 30/06 15:30 sø 30/06 Sportfältet B Finale Onsala BK Blå 1 - 0 Ekhagens IF