Detta är resultaten från Skadevi Cup 2013. Se de senaste resultaten från Skadevi Cup 2021 här.

Pojkar 12



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29060707 lö 29/06 14:10 lö 29/06 Sportfältet B 1/16 Final Älvängens IK 6 - 5 Lindome GIF Svart    
29060807 lö 29/06 14:30 lö 29/06 Sportfältet C 1/16 Final Ytterby IS  3 - 0 Lindome GIF Vit    
29060808 lö 29/06 15:20 lö 29/06 Sportfältet C 1/16 Final Växbo Idrottsförening 1 - 2 Lerkils IF Blå    
29060709 lö 29/06 15:50 lö 29/06 Sportfältet B 1/16 Final Köpings FF 3 - 1 Väsby IK FK     
29060909 lö 29/06 15:50 lö 29/06 Karstorp övre 1/16 Final IK Kongahälla 1 - 2 Kolbotn Hurricanes      
29060809 lö 29/06 16:10 lö 29/06 Sportfältet C 1/16 Final Skövde AIK 2 - 0 Bergdalens IK    
29062208 lö 29/06 16:10 lö 29/06 KSS-planen 1/16 Final Onsala BK Blå 4 - 0 Kareby/Kode 1    
29060710 lö 29/06 16:40 lö 29/06 Sportfältet B 1/16 Final Landvetter IS Vit 5 - 0 IFK Skövde FK 1    
29060910 lö 29/06 16:40 lö 29/06 Karstorp övre 1/16 Final Örgryte IS Blå 5 - 0 IFK Skövde FK 2      
29060711 lö 29/06 17:30 lö 29/06 Sportfältet B 1/8 Final Landvetter IS Grön 6 - 0 Älvängens IK    
29060911 lö 29/06 17:30 lö 29/06 Karstorp övre 1/8 Final Kungsbacka IF 0 - 1 Örgryte IS Blå      
29060712 lö 29/06 18:20 lö 29/06 Sportfältet B 1/8 Final Tölö IF Grön 1 - 3 Köpings FF    
29060812 lö 29/06 18:40 lö 29/06 Sportfältet C 1/8 Final Ekhagens IF 2 - 0 Kolbotn Hurricanes    
29062211 lö 29/06 18:40 lö 29/06 KSS-planen 1/8 Final Ulvåkers IF 3 - 2 Ytterby IS     
29060913 lö 29/06 19:10 lö 29/06 Karstorp övre 1/8 Final Råda BK  2 - 0 Skövde AIK      
29060813 lö 29/06 19:30 lö 29/06 Sportfältet C 1/8 Final Onsala BK Blå 3 - 0 Landvetter IS Vit    
29062213 lö 29/06 20:20 lö 29/06 KSS-planen 1/8 Final Våmbs IF 1 - 4 Lerkils IF Blå    
30060700 sö 30/06 08:00 sö 30/06 Sportfältet B 1/4 Final Landvetter IS Grön 0 - 3 Onsala BK Blå      
30060800 sö 30/06 08:00 sö 30/06 Sportfältet C 1/4 Final Örgryte IS Blå 6 - 5 Lerkils IF Blå      
30060701 sö 30/06 08:50 sö 30/06 Sportfältet B 1/4 Final Köpings FF 1 - 3 Ekhagens IF      
30060801 sö 30/06 08:50 sö 30/06 Sportfältet C 1/4 Final Råda BK  2 - 1 Ulvåkers IF      
30060706 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Sportfältet B Semifinal Onsala BK Blå 5 - 2 Örgryte IS Blå      
30060806 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Sportfältet C Semifinal Ekhagens IF 3 - 1 Råda BK       
30060709 sö 30/06 15:30 sö 30/06 Sportfältet B Final Onsala BK Blå 1 - 0 Ekhagens IF